Opinie o Tmsys Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tmsys Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tmsys Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tmsys Sp. z o.o. w Kraków

TM

Jako była osoba zatrudniona w tej firmie jestem zmuszona nieco przedstawić jak tu wygląda sytuacja (dla przestrogi).Wywalczcie sobie na początek dobre warunki bo pierwsze wypłaty to śmiech na sali. Zabranie premii oddziałowej 1000 + również było dla większości bolesne (wiadomo handlowcy którzy pracują wiele lat i mają tysiące działań nie odczują tego i zawsze tutaj będą zachwalać…). Przykre jest również to, że oddziały jak i firma woli wywalić od groma pieniędzy na imprezy firmowe zamiast dorzucić jakiś dodatek dla zwykłego pracownika, który dopiero zaczyna. O paczkach świątecznych jak i bonach zapomnijcie - pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką firmą … Jedyne co można dostać na koniec to dobra pochwałę od przełożonego jak zrobisz cel. Z plusów to atmosfera, dużo młodych i ciekawych ludzi.

zawiedziony

zabranie dodatku 1000+ bardzo demotywuje , was również?

Maria Nowy wpis

Hej, już wstępne nawiązanie co do umowy się pojawiło, mnie bardziej zastanawiają elastyczne ustalenia podczas nawiązywania B2B. jeśli umowa o pracę i tak jest proponowana to czy przy kontrakcie płatne urlopy są na spokojnie do ustalenia?

W ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży piszą wprost ze potrzebna jest motywacja do realizacji celów. Po pierwsze to jakie one są stawiane, jak je teraz oceniacie? no i druga sprawa to zagadnienie związane z motywacja. Pracodawca w jaki sposób motywuje pracownika?

Były klient Nowy wpis

No cóż, miłych słów o tej firmie, a dokładnie o firmie TMSYS z Krakowa nie będzie. Sprzedają kompensatory mocy biernej z wadami. Wiedzą o tych wadach, ale kupującego o tym nie informują. Sprzedawca najpierw pitu , pitu, że wszystko załatwimy, że nie zostawiamy naszych klientów samych, po czym daje dyla i się okazuje, że to zwykły picer, a w sprawach reklamacji ma go..no do gadania. Ktoś, kto być może jest umocowany prawnie do spraw reklamacyjnych nauczył się jednego zdania i jak mantrę powtarza cytuję: „ uprzejmie informuję, że została ona uznana za nieuzasadnioną i jako taka pozostaje bez dalszego procedowania z naszej strony”. No jasne, premia za sprzedane wadliwe urządzenia zjedzona lub przepita, to jak można uznać roszczenia? Czy sprzedając wadliwie działające uszkodzenia można czuć się bezkarnym? Jak widać w TMSYS jak najbardziej. Czy jest ktoś jeszcze gotów poświęcić swoje fundusze na uciechy i zabawy ludzi, którzy nie informują o wadach sprzedawanych urządzeń, tak na prawdę okłamują kupujących? Czy ktoś jest skłonny dać głowę za ludzi, którzy wiedząc o wadzie urządzenia milczą w tym temacie podczas sprzedaży? Czy chcecie być uważani za głupich którzy nie skapną się, że zakupione urządzenie ma wady? Niejaki K.K. i M.F. dobrze wiedzą w czym rzecz. To , że reklama jest dźwignią handlu powszechnie jest wiadome ale tu niestety nie jest taka, jaką TMSYS Kraków mógłby oczekiwać. Zasłużyli sobie na to z nawiązką. Ostrzegam - bardzo ostrożnie z tą firmą.

Specjalista ds. sprzedaży ma podstawową stawkę zapewnioną, bo tak patrzę że w ogłoszeniu widełek nie ma a wspomniane tylko o premiach? Ile w ogóle z takich dodatków może wyjść? O Ile początkujący w ogóle ma na co liczyć, jeśli chodzi o te benefity..

Dzień dobry, Oczywiście , że Specjalista ds. Sprzedaży ma zapewnioną podstawę oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników. W kwestii benefitów , które występują w firmie, to są one zapewnione każdemu pracownikowi po okresie próbnym , czyli przy przedłużeniu umowy o pracę na kolejny okres.

Julia Nowy wpis
@Pracodawca

A ile trwa taki okres próbny? W firmach gdzie się przyjmowałam wcześniej to przeważnie był miesiąc jakoś. Czasem trzy maks. Tu dłużej jest, jaka umowa wtedy obowiązuje, bo rozumiem że jest?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży w firmie Tmsys Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Cześć, widziałem ogłoszenie na spec. ds. marketingu - warto aplikować? Jak atmosfera? Jak wygląda sprzęt i oprogramowanie pracowników? Jaki Microsoft Office? Firma korzysta z teamsa?

Czy Tmsys Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

oczywiście, nie ma przeciwskazań do zatrudnienia studentów

@pracownik

Jak z grafikiem wtedy? Czy student dzienny który ma zajęcia w tygodniu da radę tu pracować? Czy raczej mowa o studentach zaocznych?

Wasz przyszły kierownik ;)

Widzę, że firma rekrutuje na stanowisko Kierownik Zespołu Sprzedaży. Czy warto składać swoją aplikację? Jakie widełki zarobków i jak ma się premia do podstawy? Czy atmosfera w firmie jest OK, czy może ciągłe plotki i podkopywanie? Dzięki za info!

Robinson
@Wasz przyszły kierownik ;)

Ciągła "zażarta rywalizacja" pomiędzy oddziałami i interpretacja zasad ciągle na plus dla niektórych daje do myślenia.

@Wasz przyszły kierownik ;)

składać warto, widełki to indywidualna sprawa zwłaszcza na stanowisku kierowniczym, ale myślę, że Pan/i będzie zadowolony/a. atmosfera myślę, że jest okey :) warto zaryzykować

TM

Polecacie prace w oddziale Lębork? Widziałem ogłoszenie o prace, a jest mało informacji o tym oddziale. Czy jest problem z pogodzeniem godzin pracy z odbieraniem dziecka z przedszkola? Jak z pogodzeniem studiów zaocznych z praca, czy praca jest również w weekendy?

@Kandydat

Niby nigdzie nie widzę w tym opisie oferty z tej lokalizacji wskazanego elastycznego czasu pracy. mnie za to jeszcze tak dodatkowo ciekawi ten punkt odnośnie awansu dla osób wypróżniających się. czym? I w jaki sposób wyglądają te wspomniane awanse?

Małgorzata

Pracuje w krakowskim oddziale TMSYS od niedawna. Świetne warunki rozwoju, wsparcie ze strony kierownictwa i miła atmosfera. :)

@Małgorzata

można wiedzieć więcej o rozwoju. Co tu można robić, aby się rozwijać? Oferują finansowanie szkoleń i kursów jakiś?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Tmsys Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

zawiedziony

zabranie dodatku 1000+ bardzo demotywuje , was również?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Tmsys Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 21 marca.

awokado

pracuje tu już kilka lat, atmosfera super, prezesi fajni, współpracownicy również, programy niezawodne, szczerze polecam prace

Wanda
@awokado

Dacie info więcej o atmosferze w firmie? Fajnie, że jest niby super ale czy szefostwo jakoś o to dba i budują pozytywną atmosferę? Może jakieś imprezki czy spotkania dla pracowników?

Tom
@Wanda

to jest miejsce pracy a nie imprezownia....firma robi coroczne spotkanie wigilijne dla wszystkich pracowników i raz w roku dużą imprezę integracyjną + nocleg. dodatkowo oddziały/zespoły mają różne bonusy premie konkursy = hajs na integracje. Zarząd nie wnika czy pójdziemy na gokarty, kręgle czy do klubu.

Wanda

Firma ma otwartą obecnie rekrutacją dla kogoś jako Specjalista ds. techniczno-handlowych CAD/CAM. I czy możecie opowiedzieć więcej o tej posadzie? Ta jest info, że trzeba być gotowym do podróży służbowych. Jak często w miesiącu lub w roku są te wyjazdy? I czy na kilka dni, czy na jakiś dłuższy czas?

abc
@Wanda

w zaleznosci od zapotrzebowania klienta, wszystko zalezne czy uda sie namowic klienta na połaczenie zdalne czy jednak bedzie trzeba stawic sie osobiscie w firmie, mysle ze raz na miesiac raz na kilka miesiecy

Czy w Tmsys Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Coca Cola

nie, umowa o pracę

Bezat

Jak klient firmy polecam. Profesjonalizm i pomoc przy problemach. Dyspozycyjność czasowa dostosowana pod klienta. Odległość kilkaset kilometrów nie jest problemem, kontakt mail, telefoniczny, pomoc zdalna nie zawodna. Szkolenie wyczerpujące, w przyjaznej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Inni spotkani „ na korytarzu firmy „- bardzo życzliwi. Firma dobrze dobiera współpracowników. Polecam współpracę. Opiekun mojej firmy Pan Jakub Wójcik pełen profesjonalizmu i empatii. Bardzo cierpliwy, odpowiedział na każde pytanie i szybko problem był rozwiązany. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje B.

początkująca

chciałabym się podzielić z Wami, bardzo złą opinią o tej firmie. Okłamują nie tylko pracowników, obiecując na start dobre warunki zatrudnienia ale też swoich Klientów. Stosują chwyty w normalnym świecie niedopuszczalne. NIestety nie polecam.

Stanley
@początkująca

Widzę, że musisz być trollem konkurencji, bo to co piszesz jest kłamstwem. Pracuję tu na tyle długo aby mieć pewność, że jest wręcz przeciwnie; jeżeli dokładasz starań, to zarobisz więcej niż ci obiecano. Chyba, że jesteś na tyle roszczeniowa, że zawsze będzie ci mało...

Alan
@początkująca

wszystko się zgadza. Pracowników nie szanują i płaca mega średnia

@Alan

Najgorsze jest to, że z tego co tu czytam pojawiają się spore rozbieżności i nie wiadomo co tak właściwie sądzić. .. Płacą średnio czyli? I co masz na myśli pisząc o tym braku szacunku? :/

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tmsys Sp. z o.o.?

siostra

Nie szanują pracowników, mają ich za (usunięte przez administratora)

Powiem wam, że pracuje w tmsys w innym oddziale i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze spoko, wolne dostaje jeżeli potrzebuje. Praca może nie łatwa, stresująca ale wiedziałam że taki tryb pracy jest w tej firmie. Ja osobiście polecam

No chyba nie...
@Anonim

Wyzysk, traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora)- to jest miara niełatwej i stresującej pracy? Przyjście do tej firmy jest opcją jak nie masz kasy i chcesz przeczekać - wystarczy sprawdzić jak często od Was ludzie odchodzą ;)

a
@No chyba nie...

nie wiem jak w Krakowie, ale w innym oddziale jest naprawdę fajnie

Zuzanna
@No chyba nie...

Cześć, a w jaki sposób według Ciebie pracownicy w Tmsysie są wyzyskiwani? Mógłbyś bardziej opisać i przytoczyć jakieś sytuacje?

J.
@Anonim

'wolne' nie jest łaską pracodawcy, a wynika z prawa pracy. Jeśli jesteś zatrudniona na UoP, to pracodawca nie może Ci odmówić urlopu. Przeczytaj w swojej umowie, ile masz ustawowo dni wolnych od pracy w roku....

@J.

No tak ale chyba to nie może też być tak skrajne, że ktoś z dnia na dzień sobie bierze i robotę zostawia... No chyba, że może? A jeśli tak to może chciała podkreślić, że wszystko zgodnie z KP i umową się odbywa, niby żaden wyczyn ale większość firm lubi czasami coś namieszać

MIREK

Super wspolpraca z ekipa WoodLab, szybka i skuteczna reakcja , dziekuje

Sławomir
@MIREK

O co chodzi, zrealizowali coś dla Pana? Czy chodziło o usunięcie jakiejś usterki? Może Pan coś więcej napisać, jak się z nimi współpracuje? Bo nie wiem, czy skorzystać z ich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Tmsys Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tmsys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tmsys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tmsys Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tmsys Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Sołtysowska 12A lok. 4
    31-589 Kraków