Opinie o Unicard w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unicard. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unicard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unicard w Kraków

Jak jest z pakietem medycznym w Unicard? Można dołączyć rodzinę?

Kiko

Oczywiście do pakietu medycznego można dołączyć rodzinę.

Kiko

Pracuję już jakiś czas w firmie i zarówno atmosfera pracy jak i warunki pracy (w tym finansowe) są bardzo OK.

alf

Nie ma już problemów finansowych firma? komu za co zapłacić?

Sebastian
@alf

Sugerujesz, że firma Unicard miała problemy finansowe? Skąd w ogóle masz taką informację? Przyznam, że nie mam doświadczeń związanych z tym pracodawcą i chciałem dowiedzieć się coś na ten temat od osób odwiedzających ten wątek, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz swój wpis i podasz źródło dodanych informacji.

Wacław

@Pracownik_oddziału Mogę dodać jedynie, że wiele osób jest zadowolonych z pracy w firmie.

alf
@Wacław

A wielu nie zadowolonych

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unicard. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży B2B?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Pracownik_oddziału

Pracuję w tej firmie już kilka lat i uważam że praca jest ciekawa. Sporo wyzwań, różne ciekawe tematy. Płaca nie jest zła, może nie należy do najwyższych jednakże atmosfera w pracy też jest ważna, a według mnie ta jest ok (przynajmniej w oddziale). Liczne benefity: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (choć to mogło by być lepsze bo aktualnego warunki są przeciętne). Raz w roku spotkanie integracyjne dla pracowników.

Tymon

Konkurencja chce bardzo przeszkodzić??

Tomasz

Czy firma normalnie działa? Ostatnio przestaliście pisać.

UniRCP
@Tomasz

Sądząc po kłopotach z wdrożeniem własnego systemu dla 200 pracowników firma składa się już z 2 może 3 ludzi. Tych 2 strasznie narzeka na ilość pracy, warunki płacowe i układy a ten trzeci ich pogania. Jak skarżą się klientowi to jak tam może być?

Weronika

Aktualnie firma poszukuje m.in. osób do pracy jako Key Account Manager, Handlowiec ds. Oprogramowania oraz Serwisant. Jak wygląda praca w tych działach firmy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojej aplikacji? W tym roku nie było jeszcze nowych opinii na temat tego pracodawcy. Czy w ciągu ostatnich miesięcy uległy zmianie poruszane przez Was do tej pory kwestie?

achu achu achu
@Weronika

Firma od zawsze potrzebuje serwisantów, jest tam rotacja. "Czy w ciągu ostatnich miesięcy uległy zmianie poruszane przez Was do tej pory kwestie?" wątpię. Dobra rada - szukaj pracy gdzie indziej.

Weronika

@KA, zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakich konkretnie informacji chciałabyś się dowiedzieć?

KA

A jak praca na stanowisku sekretarki w Unicard?

Weronika

@kudlaty, co masz na myśli?

Były_pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Wszechobecne układy, dyrektor serwisu/ wdrożeń sam nie wie czego chce ale chce, absurdalne kryteria wyboru sprzętu dla pracowników, oszczędności na wszystkim co się da. Zwolnienie z pracy owszem wręcza sam Prezes podając abstrakcyjne powody, czas ich wręczania też nie jest najlepszy np przed świętami np boże narodzenie (prezent pod choinkę )

kudlaty

Nie polecam, pracowałem tam trochę czasu, jeden wielki układ:)

pfff

Ważne dla mnie są odpowiednie benefity, a skoro są to już dobrze o nich świadczy.

Ktoś

Ja tu pracuje i uważam że praca jest ciekawa i pełna wyzwań. Aktualnie poszukiwany jest serwisant-monter w Poznaniu.

pytacz

witam a ile kosi w Unicard programista systemów wbudowanych ?

Obecnie Unicard szuka programistów embedded. Zainteresowanych zapraszam na http://www.unicard.pl/o-firmie/kariera/programista-systemow-wbudowanych.html

pytacz

witam czy są obecnie przyjęcia na stanowisko elektronik - programista embedded ?

Witam, proszę o opinie pracujących na stanowisku elektronik w firmie Unicard w Krakowie,czy warto tam wysyłać CV? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Unicard - Kraków

• Jak się pracuje w Unicard?

Zobacz opinie na temat firmy Unicard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unicard
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • łagiewnicka 54
    30-417 Kraków