Opinie o stokrotka.pl - Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stokrotka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Lublin

Firma zapewnia rozumiem za darmo uniformy?

ANTYSTO

Tak, stare i sprane koszulki

wlasciciel

tak ale jak odchodzisz musisz oddać

kierownica

brak słów

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Fiolka

Bardzo dobre. Pracujesz przy zepsutej klimatyzacji w temperaturze powyżej 28 stC w pomieszczeniu bez okien w masce na twarzy. Gonisz od palet do kasy. (usunięte przez administratora) Potem sugerują Ci abyś się zwolnił skoro warunki pracy Ci nie odpowiadają. Żenada

Pryszcz Gd.

Kiedy dojedzie wreszcie papier toaletowy i do wycierania rąk dla pracowników!?

@Fiolka

To co skasowane to" upomnisz się o wodę dla pracowników"

wlasciciel

pracownie co do minuty oczywiscie wczesniej trzeba przyjsc 30 min kierownik mysli ze jestes robotem wszystko zrobisz przyjezdza regionalna dopierodala sie o blwe gowna

ANNA

Witam .Jeszcze jestem pracownikiem tej firmy ,czytając na tym forum wpisy nie wiedziałam czy cokolwiek zacząć tu opisywać ,odważyłam się tylko dlatego żeby wesprzeć moje koleżanki którym dzieje się krzywda .Jestem zastępcą kierownika w bydgoskiej Stokrotce i piszę szczerze -nigdy a to prze nigdy nie spotkałam się z tak toksycznymi ludzmi jak kierownik i jej (usunięte przez administratora) w danym sklepie . Pracy się nie obawiam ,lecz brak szacunku i poniżanie jakie obowiązują w tym sklepie -tego nie da się opisać .Grafiki robione pod siebie ,przekazywanie rzekomej zmiany na kartkach papieru ,sprawdzanie monitoringu co dana zmiana zrobiła i rozliczanie z każdej minuty pobytu w toalecie oraz tego że ktoś pije ciepłą herbatę po wprowadzeniu przez pół osiedla 12 palet w deszczu i przy tym komentarze z pracownikami jej podległymi . Osoby które są inteligentniejsze lub co za tym idzie lepiej usytuowane są gorzej traktowane od samego początku . Kierownik na tym sklepie nie zwalnia ludzi lecz doprowadza do tego żeby sami odeszli ,lub po prostu nie przedłuża im umowy podając błahe powody typu (jesteś wolna , nie wyrabiasz się )Nie ma rozmów ,są insynuacje .Co do grafików .Grafiki robione są tylko dla wybranych ranne zmiany ,dla gorszych same popołudniówki .Z rana jest od 6-8 osób a na popołudniu 3 razem z zastępcą kierownika gdzie zastępca musi przyjąć towar rozładować od 3-4 palet SAMA potem zawieść towar na magazyn gdzie znajduje się praktycznie mówiąc po drugiej stronie ulicy (w warunkach takich jakie są teraz życzę powodzenia przy paleciaku elektrycznym ) zastąpić kasjerkę ,wypiec bułki , zastąpić na mięsnym, zrobić bank , zrobić zadania ,dołożyć towar, zrobić przeceny ,zestawienia i jeszcze się sklonować!!! bo o toalecie możesz pomarzyć ,Ta praca nadaje się dla żołnierzy .Najgorsze jest to że osoby na popołudniu nie mają na nic czasu niejednokrotnie przerwa trwa 5-10minut nie wspomnę o wyjściu nie o22lecz czasami 23 i nie jest to związane z tym że ktoś czegoś nie umie ,lecz chce zrobić wszystko dla świętego spokoju .Do pomocy została przyjęta osoba z ATP która miała rzekomo pomagać na popołudniu bo tam jest największy brak personalny, okazała się córką pani kierownik .Córka pracuje nie na popołudniu lecz zmiany ma razem z matką gdzie jest rozliczana przez nią lub jej koleżanki które nie mają do tego uprawnień .Godziny pracy nie zgodne z grafikiem tzn;;: koleżanki pani kierownik przychodzą i wychodzą o której chcą a inni ściągani są nawet z urlopów bo pani kierownik nie usiądzie na kasie , Wiem że dziewczyny nie mają innego wyjścia i muszą tam pracować (kredyty ,samotne matki ) Ale zadajmy sobie pytanie ?. Czy warto być poniżanym i nie szanowanym ?, Do pracy powinno się iść z przyjemnością ,a nie z obawą co cię dzisiaj tam spotka? ,czy dzisiaj kierownik ma dobry humor czy zły .? Wiedząc że trafię do takiego sklepu nigdy nie podpisała bym umowy ,Na szkoleniu byłam na wspaniałym sklepie gdzie kierownik miał swoje obowiązki i szanował swoich zastępców jak i pracowników ,praca tam chociaż krótka była przyjemnością ,Czy nie może tak być wszędzie ? Zróbcie coś z tym ,bo każdy kto trafi do tak toksycznego sklepu nie będzie długo tam pracował .Może uczcie kultury kierowników i weście przykład z kadry kierowniczej na Wojska Polskiego gdzie jak jeden czegoś nie potrafi jest uzupełniany przez drugiego ,a nie szykanowany i wyśmiewany oraz nie pomoże lecz podkłada kłody .

@ANNA

Również jestem zastępcą jest podobna sytuacja kierowniczka robi grafik pod siebie szkolenie przecodziłem tylko na piśmie co byś nie zrobił przyjdzie kierowniczka i opierodli. Gdzie jestem sam na zmianie a sobie ustawia full ludzi i nic nie jest zrobione a kierowniczka regionalna to jeszcze gorszy przypadek

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stokrotka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czym Stokrotka zachęcają? Jakie mają dodatki?

dodatek absencyjny 200zł XD i ekwiwalent na pranie odziezy 50 zł

Minionek Normatek

Nowy rok stare normy dźwigania Kobiety – 12 kg przy pracy stałej, 3 kg dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia, – 20 kg przy pracy dorywczej gdy nie wykonujesz pracy stałej ( do 4 razy na godzinę w odstępach 15 min w czasie zmiany roboczej ), 5 kg dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia.

Wiecie czy Stokrotka udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ferdzio

tak daje jeszcze mercedesa

Lola

Zastanawiam się jak stokrotka wyobraża sobie mielenie mięsa ,każdego rodzaju ,mając jedna maszynkę na stanie do mięsa wieprzowego,wołowego i drobiowego? Przy czym jedna rękawiczką nie można podawać mięsa wieprzowego i drobiowego,a co dopiero mielić go w tej samej maszynce. Pomijając już fakt że gdy się mieli podgardle czy słoninę maszynka się zalepia i staje. I wyobraźmy sobie ,że mamy łopatkę w promocji i jednego klijenta ,który chce 10 kg. mielonego podgardla . Efekt on otrzyma podgardle mielone ,reszta pójdzie z niczym ,gdyż maszynka będzie niesprawna. Podsumowując lepiej mieć 1-go zadowolonego klijenta,czy to resztę która będzie rozczarowana niemożnością zmielenia łopatki?

Kierowniczka w Wyszkowie ponoć nosiła wirusa przez parę dni w pracy i zwaliła winę na zwykłą prcowniczkę,gdzie główne biuro zero reakcji totalna porażka.Zero profesjonalizmu ze strony kierownictwa wyższego.

waldek
@Anonim

Kierownictwo w tej sieci to porażka. O regionalnych nie wspomnę.

Pytalska

Mam pytanie. Co zrobić jak kierowniczki maja brudno u siebie w biurze. Bydgoszcz Glinki ????????Nie potrafią zarządzać. Jedna z kierowniczek pani G. przyjęła swoją znajomą Panią Pauline. Nie można zrobić nic z tym tematem ponieważ są nietykalne. A p. Paulina ma fory robi co chce w pracy.

firek
@Pytalska

posprzątaj im

premia
@Pytalska

jak tak można dyskryminować pracowników szeregowych? Stokrotka powinna się zapaść pod ziemię ze wstydu!

Niemiła

Dajcie spokój to fałszywa firma byle dla kierownictwa premie nie do pracownika choć pracownika naj więcej tam robiom polecają i wogule ale kierownik i kierownik regionalny dostają naj więcej chodz pracownik pracuje na ich premię A nic nie dostaną tylko marne 200zl to chanba i wstyd do zarządu.W tych czasach

Prosto w oczy

Chodzi oczywiście o podwyżkę płac w najbliższym czasie, ponieważ najniższa krajowa wzrosła z inicjatywy rządu. To wymóg ustawowy. Teraz kolej na ruch ze strony Stokrotki, konkurencja podnosi płace.

Mariusz
@Prosto w oczy

Możesz napisać w jakiej wysokości planowane są podwyżki? Nikt ostatnio nie pisał o możliwościach podwyższenia wypłaty poprzez ekstra płatne nadgodziny lub premie. Czy Stokrotka oferuje pracownikom takie opcje?

@Prosto w oczy

To moze jak prosto w oczy . To tu nic nie da . Trzeba oficialnie rozmawiać nie z Rko a dyrektorem rejonu . To pomaga w grupie siła.

LOLA

I tu sie zgadzam. Tragedia. Premia 100 zł to chyba żart, płyn do dezynfekcji dłoni pod koniec zeszłego tygodnia , taśmę sobie załatw, pleksy sobie chyba najlepiej kup, a na dodatek licz paragony bo chyba nam sprzedaż spadła. Pytanie Gdzie jest miejsce dla pracowników którzy za was tyłki nadstawiają by wam się kasa zgadzała, a co z nimi z ich rodzinami . Pomyśleliście co będzie jeśli któryś z pracowników niestety coś załapie , z automatu zamknięty sklep cała obsada kwarantanna i co wtedy. A no według was to nic sa inni i innych pracowników ściągniecie na dany sklep. A jeśli chodzi o talony to pewnie też im utniecie bo trzeba z czegoś tą 100 uszczknąć by firma nie była stratna . Wstyd Na całą Polske. Dlaczego nie potraficie jak inne sieci zorganizować ludziom pracy by czuli się bezpieczni.Skróciliście czas pracy sklepu po to by go po kilku dniach znowu wydłużyć bo kasa się nie zgadza nikt z was tam siedzących wyżej nie myśli o szarych stokrotkach które u was pracują

nika

i

Blondyna
@LOLA

Brawo!!!! Napisałaś jak naprawdę jest. My dla nich jesteśmy białymi murzynami i nikim więcej!!!! My swoją pracę szanujemy, często zostajemy po godzinach, ściągają nas do pracy na dniu wolnym bez sprzeciwu przychodzimy i właśnie w tym ciężkim okresie pokazali jak nas docenili!!!!

motylek
@LOLA

Sama prawda. Hołota zarządzająca Stokrotką to pozbawieni klasy i intelektu (usunięte przez administratora) wyzyskiwacze.Nie dajmy sobą pomiatać takiej hołocie! Wszyscy pracownicy powinni iść na chorobowe, a regionalne drące wiecznie pyski, że przesadzamy, bo domagamy się środków czystości, powinny same za****** po 12 godzin na sklepach. Zero szacunku dla takiej hołoty, a wasze 100 zl możecie sobie wsadzić.

Stokrotka Włocławek

Stokrotka Włocławek: brak odpowiedniej ilości pracowników na zmianie, czasem jest tylko kasjer i kierownik, palety stoją na sklepie i magazynie nierozłożone, praca po 12 godzin gdzie człowiek potem nie ma na nic siły, RKO stosująca mobbing, kierownicy obgadujący pracowników na zapleczu, jeśli chodzi o załogę to większość obrabia sobie tylną część ciała, mało zaufanych osób, brak ochrony na sklepie i trzeba uganiać się za złodziejami, wiecznie zawieszające się kasy. A wszytko za marne grosze.

Włocławek
@Stokrotka Włocławek

O którym sklepie piszesz ?

Stokrotka?
@Włocławek

To samo Radom....

Stokrotka

No i pracownicy zaczęli chodzic na zwolnienia!!!! Brawo zarzad!!! Około 70 zł premii to wręcz poniżanie pracownika. My pracować musimy bo szanujemy pracę a wy siedzicie na cieplutko stołkach i napewno nie macie kontaktu z klientem który nie wiadomo czy nie jest zarażony!!!! I w dodatku z dodatkiem na święta CICHUTEŃKO! A może mniej na święta kaski a za to ta premia 70 zł????????????????????????????

Wera
@Stokrotka

Dopiero zaczną chodzić od następnego miesiąca. Teraz trochę szkoda tej premii, marna bo marna ale skoro już prawie koniec miesiąca to szkoda ją stracić. Ale kwiecień mozna w domu przesiedzieć na L4 skoro tak wysoko nas cenią.

@Wera

I święta w spokoju bez stresu zrobić. A do pracy zapędzić RKO i resztę inteligentnych

2000ww

Brak dbałości o pracowników!!! Liczą się aby utargi i czy plan na dany dzień wyrobiony! Dyrektorki maja daleko w swoim powazaniu aby zapytać czy zdrowi są, i czy im jakiegoś wsparcia nie trzeba. W (usunięte przez administratora) maja nawet nie łaska zajrzeć do sklepu!!!! A taka premia to im się należy marne grosze śmiech i wstyd!!!!

Tygrysek

Mam pyt chce sie zatrudnic na zastepce do stokrotki ktos wie ile zarobie na rękę

@Tygrysek

Ty pytasz ile zarobisz a my się zastanawiamy kiedy się zarazimy!

rudy
@Tygrysek

czego Ci brakuje że chcesz być kierownikiem w takim bałaganie? Nie ma innych sklepów?

Karol

100 zł.brutto w zamian za koronawirusa ?! Za kogo Nas mają Ci prezesi i cała reszta zarządu ?!!!!! Sami sobie pracujcie...gorszy sport za 100zł.brutto wybiera się na l4

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy,wynagrodzenia, atmosfery.

WSTYD

Sprawę opisuje łódzka „Gazeta Wyborcza”, a zarzuty byłych lub urlopowanych pracownic Stokrotki przy ul. Pomorskiej w Łodzi są bardziej niż poważne. – Siedziałyśmy przez 5 dni w tygodniu po 16 godzin, od 6 do 22 – opowiada była zastępczyni kierowniczki placówki, a następnie opowiada, jak kierowniczka sklepu uniemożliwiała im odbieranie wypracowanych nadgodzin, które następnie znikały z systemu ewidencji. Szefowa potrafiła również zmieniać grafik zmian i z dnia na dzień decydować, czy pracownice będą mogły skorzystać z ustalonego wcześniej terminu urlopu, czy jednak nie. Gdy któraś z pracownic się poskarżyła, ryzykowała, że usłyszy, iż nadaje się do zwolnienia. Kolejny poważny zarzut to fałszowanie podpisów członkiń załogi sklepu na sprawozdaniach i drukach „Kasa wydała”. A także poddawanie pracownic mobbingowi. Jego ofiarą miała paść była zastępczyni kierowniczki placówki. Kobieta opowiedziała łódzkiej „GW”, że szefowa, sama pozostając w domu, wysyłała jej długie listy zadań do wykonania, niemożliwe do zrobienia w ciągu jednego dnia. Pewnego dnia kobiecie pękły żylaki. Mimo to musiała dokończyć pracę na zmianie, a w kolejnych dniach szefowa nie chciała nawet słyszeć o wizycie u lekarza i zwolnieniu. O innej byłej kasjerce ze Stokrotki koleżanki opowiedziały, że nigdy nie dostawała pozwolenia, by wyjść na przerwę. – Nie wytrzymała i zjadła cukierka na sali. Szefowa powiedziała, że albo podpisze rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, albo wyrzucą ją za kradzież. Odeszła sama – mówią. Kobiety zwróciły się o wsparcie do Stowarzyszenia Bratnia Pomoc i z jego pomocą zgłosiły sprawę do PIP oraz do prokuratury. – Trwają czynności sprawdzające. W ciągu miesiąca podejmiemy decyzję co do zasadności wszczęcia postępowania. Obecnie pracujemy nad doprecyzowaniem zawiadomienia poprzez uzupełniające przesłuchania – mówi łódzkiej „GW” rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania. Spółka Stokrotka zapewnia, że wdrożone zostały w niej wewnętrzne procedury antymobbingowe i trwają działania na rzecz ustalenia, czy faktycznie pracownice padły ofiarą takiego traktowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!