Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Czuczi

Ktoś wie, ile wypierdzą na święta w tym roku?

@Czuczi

Nie jest obowiązkiem firmy dawać coś na święta swoim wszystkim pracownikom.

George

Ale zabierać co miesiąc 90 na FŚS to już tak? Takiej nędzy zwanej socjal nie ma żadna poważna firma.

haha
@George

na fundusz pracy idzie skladka moze z tym mylisz a to panstwowy fundusz celowy , a pieniadze te sa przeznaczane na aktywizacje bezrobotnych , zasiłki dla nich , rozwoj posrednictwa pracy , badania rynku pracy no i na specjalizacje i staze dla podyplomowe dla lekarzy , pielegniarek no i panstwo obciaza pracujacych taka skladka tak samo podatek dochodowy ,a nawet na ofe pieniadze ktore kiedys stwierdzono przez trybunal ze to nie Twoje pieniadze tylko publiczne hehe haha

George
@haha

FP a FŚS to dwie różne sprawy. Z twojego brutto opłace jest wiele składek. Nikt nie kontroluje ani żaden przepis nie normuje co się dzieje z kasą z FŚS więc to ile dostaniesz zależy od firmy. A teraz podziękuj prezesowi za jałmużnę i bądź dalej obiektem kpin z socjalu przez znajomych z innych firm.

ale
@George

ja na swoim pasku nie widzialem FŚS ? widzialem fgśp a to co innego

Art

Dla brygadzistów by mogli zrobić rotację zmian.

o
@Art

mi norme piluja oszczednosci szukaja niech szukaja w etatach nieproduktywnych

Czyszczenie
@o

Czyli?

Tiko
@Art

Dokładnie by się przydała rotacja zmian dla brygadzistów i wtedy zobaczą jak co niektórzy z nich pracują .

o

jaka tam rotacja to ja mam ciecia na premii bo wymyslaja tak zeby mniej zarobic to niech daja mi kase a likwiduja zbedne etaty

Tom
@o

Rotacja dla brygadzistastów żeby nie było kombinowania .

Tom
@Art

No właśnie niech idzie że zm A na inną zmianę to zobaczymy jak rotacje się udadzą .

padma

niech chocby dyrektor codzien obchód robi i sie dowiaduje jakie sa problemy

pekacz

A ja jestem w 3.0 od kilku miesięcy, przeszłam z artu. Normalna firma, normalna praca, normalni ludzie. Z artu powinny być wycieczki robione do 3.0 żeby zobaczyli jak normalnie można pracować. Art w porównaniu do 3.0 to (usunięte przez administratora), układy, lizusy i donosiciele.

Kos
@pekacz

Bo tam na 3.0 nie ma kombinatorow takich jak na Art(usunięte przez administratora) No już teraz jedna została bo druga to cap carap lubiła to jej nie ma no i taki przykład dają przełożeni.

@pekacz

To prawda na 3.0 jest zupelnie inaczej niz na art moze bardziej rygorystycznie ale kasa jest spoko srednia wyplata 3300_3500 I to z limitami.kierowniczka tez jest spoko przyjdzie pogada normalnie tak samo (usunięte przez administratora) mogli by sie wiele nauczyc

v
@Zazdrosnik

tez są uklady i brygadzisci i liderostwo z ukladow i sie (usunięte przez administratora) popracujesz zobaczysz na art moze wiekszy baj.. tam male ilosci chyba wyrabiaja

Piotrek
@Zazdrosnik

U nas na Art już jest nowa Pani dyrektor może wreszcie się skaczy kombinacja i kolesiostwo tych z góry. Jak ma być główny kierownik produkcji to też lepiej zmienić na kogoś innego niż pani E.

@Piotrek

Hehe nowa pani dyrektor chyba za krotko pracujesz jezeli nie wiesz ze p.E.. I tak bedzie wszystkim I wszystkimi zadzic

What
@Zazdrosnik

A czemu ta pani E.. jest taka ważna i wszyscy się jej tak boją?

Dzida
@Zazdrosnik

Niech zadzi swoimi psiapsiulkami z Augustowa.

@Zazdrosnik

A ja uważam że Pani E... zrobiła dużo więcej niz wszyscy porzedni kierownicy razem wzięci Nie wiem? zle macie pewnie by się chciało przyjść posiedzieć 8h zarobić 3tysie i wtedy byłoby fajnie

Trefl

Pani E nie powiem twarda kobietka i się zna na swojej robocie, ale ona dużo rzeczy sama nie wie co się dzieje bo jej podwładne i podwładni kryją swoje kombinacje.

@Piotrek

Jedna rada dla wszystkich frustratów żyjących tylko praca. Odpuscie sobie i zajmijcie się własnym prywatnym życiem a całej reszcie wyjdzie to na dobre :) Nikt wam nie będzie pasował, kto by nie został czy liderem czy kierownikiem a nawet dyrektorem. Prędzej czy później będzie miał jechane za cokolwiek od ludzi którzy potrafią tylko narzekać. Współczuje podejścia do życia.

@What

To nie jej się boja tylko obrazu, który tej kobiecie tworzycie. Skoro pracuje tu chyba całe życie, to reszta postanowiła jej dla zasady stworzyć czarny pijar. Jak na stronach plotkarskich ... „Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” - prace zawsze możecie sobie zmienić ;)

werka
@praca_to_nie_wszystko

z augustowa najwieksze robia plotki, zamieszania, najwieksze problemy przeciez wiele z tych osob pracowalo w BAT i tam nie dawali rady z nimi to pozbyli sie, w całym miescie w innych firmach tez nie chcieli to dojezdzaja do padmy

@praca_to_nie_wszystko

Mądrego to i miło posłuchać.

Kokos

Bo jesteś konfitura

Zulu gula
@praca_to_nie_wszystko

Ty także możesz pracę zmienić.

@Zulu gula

Ja nie narzekam, nie widzę powodu zmiany pracy.

Maryjusz
@pekacz

W duzej mierze to jest zasluga HR. U nas na 3.0 p.Martyne widać... A na Arcie(z tego co pamietam) to niektórzy nawet nie wiedzą kto z HRu jest. Pozdrawiam

listewka
@Maryjusz

Jeszcze tego duzego z duru 3.0 powinni do nas na art przyslac. Mowia ze sie zna i porzadek na 3.0 robi i z ludzmi i z maszynami. Chlopaki gadajo ze dyscyplina jest ale wszystkim po rowno a jak trzeba to sam sie kladzie pod maszyne i pomaga.

@pekacz

tylko są niektóre nienormalne plotkary stare pomarszczone i z nieforemnymi d.pskami , chodzi jak kaczka i cos ma do skomentowania u innej dziewczyny hehe

axz
@pekacz

chore w tej firmie jest ze wiele mlodych osob odchodzi bo nie moga patrzec na to co sie dzieje szukaja innych perspektyw lepszej atmosfery , a w firmie nic z tym nie robia

pp
@3.0

na czyszczenie je wyslac i do sciery

@Kos

na 3.0 sa próchna stare co sie interesuja innych zyciem i probuja ulozyc zycie innym bo swoje maja marne

ww
@pekacz

w tej firmie to nawet na gorze nic sie nie utrzyma w tajemnicy idzie piorunem w plotki

pracownica
@Zazdrosnik

no tak abys tylko robil na wyniki , robotnych potrzeba bo zeby inni mogli postac ktos musi robic

czyszczaca
@pekacz

a jak ta pani sie przeniosła z czyszczenia na fiskbo ?

@pekacz

wezcie tak sie nie pryskajcie perfumami bo ciezko oddychac

Olek
@pekacz

A ja pracuje na Art i mi się podoba bo wcale tak nie jest jak ty tu wypisujesz. A tak wogule to pewnie buntownik jest z ciebie legat i mocicieli i dlatego ciebie się pozbyli z Art.

natka
@pekacz

jak te stare babska na liniach plotkuja i interesuja sie zyciem innych i jeszcze czuc na odleglosc perfumy bazarowe , a jakie mniemanie , mopy na czyszczenie

@praca_to_nie_wszystko

Ciesze sie razem z toba ze masz takie poukladane zycie I wszystko jest super

mm
@Dzida

niech do tej (usunięte przez administratora)wysla pod rzady wszystkich augustowiakow oni beda ze soba sie rozumiec

@pekacz

czemu zrobiono jakies integracje tj wredne wrzaskliwe plotkarskie babska prosze laczyc w grupy do takich samych a nie w gniazda gdzie sa normalni ludzie i musza sie meczyc i cierpiec z takimi

qw
@Kos

czy by mogli poprzenosic tych z augustowa na jedna padme na wojska polskiego i bus by ich tam dowozil wlasciwie by pół augustowa moglo pracowac w tamtejszej firmie

Ooo
@qw

A co Ty masz do ludzi z Augustowa co????(usunięte przez administratora)

asia
@pekacz

czas zrobic porzadek bo na wielu liniach jedni operatorzy cos robia, a inni przesiaduja jest przyzwolenie liderow i brygadzisci to widza i udaja chyba ze nie widza wogole, instytucja brygadzistow nie sprawdzila sie i sprowadza sie do spacerów , liderzy tez mieli pomagac bo biora premie , a pomagaja kiedy chca a w zasadzie kiedy sytuacja przymusza

@pekacz

oszczedzaja urlop i na majówke na chorobowe ?

@pekacz

niektore osoby zeby sobie zaoszczedzic urlop poszly na majowke na chorobowe

vv
@v

dziwne ze nie zwracaja uwagi siedzacym liderom i jego operatorom podczas gdy linie pracuja , w zasadzie sa operatorzy ktorzy nic nie robia

@Maryjusz

ciekawe co z tych ankiet wyniknie w sumie nawet w ankiecie nie bylo co pisac bo by przelozeni mogli wiedziec kto, a zapewne i tak pewnie nic z tym nie zrobia , firma jest duza i powazna , a maja mizernych liderow i brygdzistów dzieci po 25 lat porobili liderami i brygdzistami

sylwia
@Kos

w tej firmie chore jest ze slimaki dostaja te same pieniadze co ci co naprawde daja sobie rade wszedzie i jeszcze trzeba za takich robic bo pracuja po kilka lat i dalej nie daja rady i nikt nic z tym nie robi, a niech wysla gdzies na inne działy

bierzcie na art mała pchłę z 3.0

Piki

Kogo ?

@Maryjusz

byly ankiety i co ? powinni jeszcze zrobic ankiety na temat zadowolenia z firmy toz tu same uklady , narobili stanowiska brygadzistów nic oni nie zalatwiaja spraw przymiatane pod dywan wszystko

Cyk
@ww

A o romansach w pracy też już na górze wiedzą na 3.0?

Pa. art
@qw

Najlepiej to żeby na jednej Padmie pracowali wszyscy z Augustowa a na drugiej z Suwałk i by było dobrze. Z Augustowa lizusy i donosiciele maja lżej w tej firmie. Augustów jest lepiej traktowany jak Suwałki.

Jim
@pekacz

Za krótko pracujesz. Na 3.0 są jeszcze gorsze układy i kumotwrstwo wystarczy popatrzeć na różnice w wypłatach na tych samych stanowiskach a ludzie zawistni gdzie za 5 gr by cię sprzedali. Popracujesz dłużej przekonasz się.

Jim
@Maryjusz

Rola p Martny kończy się na rozmowie z nowymi pracownikami i niby gdzie ją widać poza zebraniami? Zajmuje się dosłownie niczym. P Martyna porozmawia z tobą jak wypowiedzenie przynosisz albo w wyżej wymienionym przypadku. To nie jest żaden HR tylko imitacja.

Nowa
@pekacz

Czy nadal przyjmują pracowników, złożyłam tydz temu CV. Jak wygląda ja zmiany?

kandydat

dzieki za opinię

@werka

Zgadzam się Augustów ma duże ulgi

Perry

Na linii jesteś? Jak nie ,to przejdź.. Wtedy wyraź swoje zdanie

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Prawda

Takie manewry co niektórzy z góry robili i już ich niema , normalnie ręce opadają takim przykładem świecili dla pracowników.

art
@Prawda

To kara za kombinatorstwa, kłamstwo ma krótkie nóżki .

pyt

kiedy przelew bonów na swieta ?

Praca

W ubiegłym roku dałem firmie 3 razy po 330 zł i plus frekwencja 3 razy po 400 łącznie ponad 2500 czekam na bony hahaha

hehe
@Praca

3x330zl za co ? to ty nie wiedzial ze zawsze nawet nowe pomysly rzadowe rozdawnictwa finalnie na twoim garbie sie odbeda , w sklepie tak samo zaplacisz za to . Firmy nie zmniejsza sobie zyskow , a i za buleczke i chleb tez piekarz doliczy a ty zaplacisz , garb twoj bedzie sie powiekszal , miesien piwny spadnie bo i za piwne wyroby podniosa

Ziuta
@Praca

Dokładnie niech oddadzą to co wzięli, a bon im oddam

Hły hły

Pani e. W ciąży ?

Uk
@Hły hły

No to ciekawe .

pracownica

ja bym chciala z czyszczenia sie przeniesc na wieszaki lepsza praca i zarobki

Karol Brygadzista
@pracownica

Zapraszamy i większa kultura akurat potrzebujemy pracowników :) a czy większą kasa to zależy jak Pani się spręża za ściemnianie nie płacimy ;)

Ju
@pracownica

Dziewczyno chyba nie wiedzy o czym mówisz ????wieszaki?? Wszyscy pomału z tamtąd odchodzą. Jeszcze ta pani x kontroli jakości wróciła na któraś zmianę to rzycze ci powodzenia, tylko nie płacz potem

Dzikua

dradzam wszystkim.Praca w 3brygadowce wiec weekendy masz juz zaplanowane np na 2 albo 3 zmiane,zapomnij o urlopie bo go nie dostaniesz.na urlop to cie wysylaja kiedy oni chca a przewaznie jak nie ma roboty,pieniadze smieszne wrecz ich brak nic nie odlozysz bo nie ma z czego,smieszne normy ktorych nie jestes w stanie wyrobic wiec brak premii,dyrekcja kierownictwo chowaja sie za filarami i obserwuja czy jestes na stanowisku jak tylko cie nie bedzie dostajesz upomnienie,to samo z paleniem sa palarnie na ktorych nie mozna palic(pan dyr.M.G bardzo lubi zagladac czy ktos pali jak tylko kogos nakryje upomnienie badz nagana)maszyny to jakies zabytki nic kupy sie nie trzyma ale norme musisz zrobic.Rzucaja cie jak smiecia po wszystkich stanowiskach(przewaznie nowi pracownicy)Montaz to wogole cyrk.Szybko wiadra beda dawac zeby zalatwic swoje sprawy mozna bylo idzie linia nie masz prawa od niej odejsc.idzie haha.na najwyzszych obrotach.Na produkcji Brak materialu rolki puste ale norme musisz zrobic.Taka polityka tej firmy.Omijac szerokim lukiem tam pracownik jest (usunięte przez administratora) nic nie wartym i nic do powiedzenia nie ma.Teraz reklamuja sie w radiu ze szukaja ludzi ale ta reklama powinna byc zakazana bo wprowadza czlowieka w blad.Podaja ze super zarobki szkolenia awanse haha co to ma byc.to cyrk jakis.Ta reklama powinna brzmiec FORTE SZUKA (usunięte przez administratora) I TANIEJ SILY ROBOCZEJ NA 3BRYGADOWKE ZA NAJNIZSZA KRAJOWA.Jeszcze raz omijac szerokim lukiem ta firme.Zwariowac tam mozna.Na kazdym kroku ryja ci psyche.Nic nie mozna tylko norma norma norma w zamian najnizsza krajowa praca po nocach

Hahahha
@Dzikua

Ale to nie forte koleżko

Witam jestem nowym pracownikiem pracuje na linii luster praca szybka trzeba się wyrabiać ludzie nie są skłonni pomagać :( jeden się śmieje druga też nie wiem narazie daje radę ale jest tempo pracy szybkie :(

Mons

Czy ma ktoś link do stronki panot nowa umowa żeby zobaczyć urlopy wypłaty itp. Dziękuję

padma

nawet nowi chca zimowy okres jedynie przepracowac aby do wiosny i do zobaczenia

he
@padma

nie tylko nowi ale i starzy ale swoja droga rekrutacji mieli sporo , kosztow z tym zwiazanych a i tak ciagle na nowo rotacja trwa , nowi pracownicy spodziewaja sie lekkiej pracy i za duze pieniadze a jest rozczarowanie i bedzie coraz gorzej bo pokolenie obecne ma coraz wyzsze oczekiwania hehe

padma

po co te rezerwacje parkingow skoro wiekszosc czasu sa puste ? niech wynajda dla gosci na terenie firmy jakies miejsca

?

czy ze wschodu maja zapewnione darmowe najmy mieszkania ? czy jak ja przyniose swoj czynsz i rate to tez oplaca ?

Niemają
@?

Nie mają.

a moze tak ?

jak taki mlody jest wylaczony od podatku dochodowego to niech stawiaja gdzie nizsze premie i tak dostanie brutto cala premie i nie wyjdzie zle

Ona

Niech firma zrobi 23 grudnia wolne bo tyle jest w domu do roboty na święta że nosem za ryje i myślę że nie tylko ja .

Ok
@Ona

Bo dlatego że jest dużo do roboty przed świętami w domu.

Praca

Czy w tym roku firma da nam coś na święta ??

art
@Praca

Się ciesz że masz pracę bo zawsze można z wielu przyczyn jej nie mieć a jak ci się nie podoba to zmień pracę tam gdzie sypią kasę na święta.

pyt
@art

przeciez wg danych publikowanych bezrobocie jest niskie ponad 5% , ludzi brakuje sciagaja ze wschodu coraz to nowi o co to chodzi ? czy ktos robi statystyki czy juz pół suwałk odwiedziło firme ?

@pyt

a jeszcze im sie uszczupli bo juz wiele osob miedzyczasie sklada cv do inynch firm i moze byc z dnia na dzien beda odchodzic

@padma

Chyba ty odchodzisz bo ja nie słyszę żeby ktoś z firmy odchodził.

Abc
@padma

Hahaha chyba się uszczupli ale to z tego powodu że ktoś znowu zapragnie iść na L4 a nie szukać pracy w innej firmie. Litości wy swoje groźby odejścia to wsadźcie sobie w ........ bo takie odgrażanie się na tym forum stało się już nudne i żałosne.

O
@padma

To niech odchodzą będzie mniej ślimaków na których trzeba pracować .

odp
@O

gorzej jak odejda ci za ktorych bedziesz musial robisz gorsza robote bo jak dobra robote miec albo nie ma pozytku duzego to wlasnie tacy najwiecej tak pisza odchodz

Pozytywny
@Praca

Witam serdecznie wszystkich czas pomyśleć że w pracy jesteśmy tacy sami po co są te progi , związane z przeliczeniem na rodzinę, może czas pomyśleć.o stażowym ,osobom które długo pracują

@Pozytywny

no tak powinno byc wiecej bonów za wiekszy staz pracy , a dodatkowo do bonow nie wliczaja 500+ a co to jest nie pieniadz , nie dochod dobre sobie w tym kraju jak i w tej firmie tak samo premie tez gdzies tyrasz i masz mniej premii i wypłąty , a mlody wiecej zarabia bo nie placi podatków a teraz bubel wyszedł prawny ze moze i skladka zdrowotna ominac

Prawda

padmaaa
@Obserwator

czy az trzeba zglaszac wszelkie problemy do inspekcji pracy ?

@padma

Ci młodzi co mają wypłaty bez składki to powinni mniej dostać na święta albo wcale, a wszyscy pozostali po tyle samo żeby nie było nienawiści .

Typek

Nie no, Robin Hood się znalazł. Ten co dostaje tam nie powinien dostać tu. Myślenie padmowicza.

Qw

Dostałam 3800 wypłaty mam 22 lata ;) starzy mają mniej haha

Stary
@Qw

No i za to część z nich woli co raz posiedzieć sobie na L4 bo to się im widoczniej bardziej opłaca hehe.

Sdi
@Qw

Pisz za siebie i nie kłam bo już nie długo będziesz zarabiać mniej.

ppp

jest taki pomysł , pewna idea jak beda mogli szefowie to sprawdzic w pewien sposob jak zalatwiane są sprawy w firmie i jak to funkcjonuje wszystko i niech wyciagaja konsekwencje .

ania

czemu z barberanow obsiadaja barierki ochronne jak kury w kurniku ?

Ona
@ania

Zacznij pracować a nie wypatrywać i plotkować , patrz lepiej gdzie ty siadasz .

Rama

Tak jest

Brawo

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 594.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 445 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki