Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

padma

prosze ogrzewac szatnie i miejsca pracy gdzie temp jest nieodpowiednia

Max

Chyba koleś nie poznał szczegółów i pisze bo został gdzieś wywalony i ma uraz

Pani z Luster?

hehe

mezatki tam chyba same? moze kto chcee trojkat zrobic i zazdrosci

Czy pensja w wysokości 4400 w mieście Suwałki jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Pracownik Produkcji?

Pinokio

5 tysięcy w 5 miesięcy

Pela

Zapraszamy na produkcję to sam się przekonasz ile płacą dla pracownika produkcji.Do Padmy chyba szukają śmiałków do pracy.

Karol

Nie zarobisz tyle w padmie

Jac

Ostatnio dostałam 3000 zł, tyle teraz najwięcej się zarabia.

Miś
@Jac

Chyba Ty tyle najwięcej zarabiasz, ja nie narzekam, 4 z przodu miesiąc w miesiąc.

Mis

Wy też możecie kleić, nikt wam nie żałuje.

Buhaha
@Mis

Oczywiscie nagle wszyscy będą kleić. A reszta stanowisk będzie stała pusta

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Lala

Niech firma da urlopy 23 grudnia bo nie da rady ogarnąć wigilii w tym roku.

Edek
@Lala

L4 wszystko załatwi hehehe.Także nie narzekaj.

Lol
@Lala

Haha po tym wszystkim co było myślisz że pójdą na rękę?

Ello
@Lol

A co było???

?

i co beda bony na swieta ?

GRZEGORZ Nowakowski

Jeden dzień porobiłem popatrzyłem na ludzi na pracę i wyszedłem

Zatroskany pracownik

Kiedy pracownik poczuje co to prawdziwy socjal ? Podobno cały czas są odprowadzane składki na ten cel ( bo zimna ciepła wodą i jabłka choć słyszałem że te ostatnie są opłacane nie z tych pieniędzy to trochę za mało )

Tgb
@Zatroskany pracownik

Poczuje jak dostanie premie świąteczną - czyli nic.

odp
@Tgb

to zakladowe srodki są zgromadzone przez praodawce na oddzielnym koncie , nie z Twojej wypłaty .

Jabłko
@Zatroskany pracownik

Po co te jabłka i tak ich wszyscy nie jedzą a łakome babska to w torbach do domu wynoszą.

hehe
@Jabłko

jableczniki moze piecza , a moze i bitki robia i schabowe z jablek

Ludziska
@Jabłko

Nawet jabłka w tej firmie stanowią problem o którym trzeba rozpisywać się na forum hehehe

Ako
@Ludziska

Nie tylko jabłka są problemem ale pasożyty , sprzedawczyki i kombinatory też są problemem .

@Zatroskany pracownik

Na Święta coś będzie czy znowu nic ?

Uti

Ciesz się że jest robota, a najlepszy prezent to jest to że budzisz się rano o możesz wstać sam bez niczyjej pomocy i iść do pracy. Wiem co mówię uwierz mi

Osiłek

Toż jabłka macie, Calypso i wolne weekendy mało wam tego dobrobytu???????

padma

Firma by mogla zakupic testy na (usunięte przez administratora) zeby np przy jakims zlym samopoczuciu jakby ktos chcial zrobic test. Listopad jesli znow bedzie sie szerzyc epidemia to moze byc duzo nieobecnych osob

Aaa

hahaha?

padma

bony na swieta ? prosze odpowiednio wczesniej dac do wypelnienia kartki z poziomem dochodow oczywiscie taka sprawiedliwosc ze za lata pracy to wiecej bonow nie ma tylko rzekomo czym biedniejszy nie wliczajac pincet plus i innych dodatkow

@padma

Wątpię żeby coś było na święta. Przecież firma taka biedna bo jest (usunięte przez administratora) .

a jak
@padma

Za żadne lata pracy bo wszyscy też pracują, jak coś to wszyscy powinni dostać tyle samo.

Czyszcząca

Jak tak poczytam konwersację między wami na tym forum to wstydzę się że pracuje z takimi ludźmi. Jestem zwykłym pracownikiem a czytając wasze niektóre wpisy można zapaść się pod ziemię. Czasami się zastanawiam gdzie was wychowywano.............

b

Ale co to znaczy ze wsi ,że niby gorszy?????

@b

Toż w Padmie mało kto z miasta pracuję, większość to ludność napływowa ze łsi, nie znaczy to że są gorsi, poprostu wieś to wieś i z tym się nie dyskutuje.

Mało
@Mis

To widać niestety po wpisach na tym forum.Aż się trzęsą za kasą, ciągle mało i jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia.

@Mało

Co zrobić, życie, tak jest i już, nie ma co się tym przejmować robimy swoje i już

Rąkiel

Ale bucom ciągle mało.

Miś
@Rąkiel

Po co tak dosłownie? Fakt, drą ostro pazurami ale taka ich natura, ja już się przyzwyczaiłem i po prostu nie zwracam uwagi na ich zachowanie.

Max

Kilka lat temu pracowałem w Padmie i pracowałem jako operator , zawsze mile wspominam pracę w tej firmie i bym napewno się przyjął na nowo ale jest jedna przeszkoda nie mogę pracować na nocki bo poprostu słabnę na nockach .

pyt

brygadzista chyba dobra fucha ? jak myslicie ?

Lol
@pyt

Nie wiem czy można to nazwać fuchą :)

Tak
@pyt

Za nic nie odpowiada od pilnowania produkcji ma ustawiaczy od problemów ma kierownika dobra fucha

Tak
@pyt

Jedynie tym się wyróżnia że jest na czerwono ubrany A kasa leci

art
@Tak

Dokładnie udaje że coś robi a nic nie robi bo ludzie robią a chajs legatowi leci . Brygadzista jest nie potrzebny bo wystarczy kierownik.

Op
@art

Cało zmianę się włuczy z czyszczącymi pogada i tam i tu , I tak jakoś leci w dobrobycie.

Król Julian

A ja się zapytam o Novigo bo potrzebują magazyniera/wózkowego ,ile tam zmian i na jakie $ można liczyć

Eloooo
@Król Julian

To teraz ściśle tajne hahaha.

Król Julian
@Eloooo

Wiesz pieniądze rzecz nabyta dziś są jutro nie ma,nikt w tej wiosce nie da więcej,mi bardziej chodzi o samą robotę bo mam dość pracy na dwie zmiany po 12 h piątek świątek i niedziela ,

o

najlepiej to byc babcia lub dziadkiem znajda lekkie zajecie

hmm

nie w tej firmie , raczej chyba nikt nie przepracuje przy takich normach 30 ponad lat na produkcji

opinia

powinni tak organizowac prace i automatyzowac produkcje zeby bylo lzej tym pracownikom ,a dla firmy wydajniej , a jesli nie sa w stanie to nie ma o czym mowic

praca na kierownika produkcji

• organizacja i kontrola działań związanych z produkcją • optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów • podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach kryzysowych • weryfikacja poziomu realizacji założonego planu (zapobieganie i rozwiązywanie problemów związanych z dostępnością maszyn, jakością produktów, kompetencją pracowników) • koordynacja wdrażania nowych procesów technologicznych oraz projektów • zarządzanie obsadą stanowisk • opracowywanie i analiza systemów wynagrodzeń pracowników • motywowanie, rozwój kompetencji, umiejętności oraz oceny efektywności podległego zespołu • współpraca z pozostałymi działami firmy

ww

trzeba miec maszyny na odpowiednim poziomie , a nie takie przy ktorych trzeba stac, pilnowac , ciagle cos poprawiac

padma

niech szkolą zastepcow na rozne stanowiska gdzie trzeba znac obsługe maszyn zeby pozniej nie bylo zdziwienia bo wiele osob szuka nowej pracy i pozniej z dnia na dzien jak trafi to bedzie wypowiedzenie

padma

musi firma isc z postepem , juz dawno powinno byc wiele procesów zautomatyzowanych , szczegolnie w tych miejscach zeby sprawniej i lzej praca szła .

3.0
@padma

Żeby szło sprawnie to trzeba by było zlikwidować narożniki na lini na ramach. Bo tam jest najwięcej odpadu z powodu narożników. I stoją po 5 osób. A te osoby przydałyby się w procesie ram na innym stanowisku. Na ribbe 30x40 ramy są produkowane bez narożników czyli inne ramy też tak można.

3.0
@3.0

Ciekawe gdzie według Ciebie na jakiej linii i zmianie stoją po 5 osób na narożnikach? Bo jakoś nigdy nie zauważyłem

@3.0

to jest własnie koszt produkcji ramy 4 osoby dla samych naroznikow , ktore są pozniej wyrzucane przez klienta kupujacego ramke i nie stanowią produktu tylko opakowanie , a dosc znaczaco wplywaja na koszt . Czasem z ribby jak pakuja komplement to tam znow trzeba poswiecic osoby na klejenie naklejek w zasadzie cala linia komplementu to jedno wielkie pakowanie gotowego produktu hehe, nieamowity koszt samego pakowania .

Na FIS na zm b 5 osób stoi

Oiuuyr
@Adam

Co to kogo obchodzi????Wy chyba nawet w weekendy to żyjecie tylko i wyłącznie pracą i donosami w różnej formie.

ZM c 3.0

Jak wam się pracowało w dymie ????

hmm
@ZM c 3.0

przeciez jak dym to ewakuacja uczyli

Hrf
@hmm

A była ta ewakuacja... NIE!!!!

@hmm

Nawet alarm przeciw pożarowy nie wyl, a mega siwo było na całej hali. Jeszcze do tego audyt z Ikei był ????

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki