Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

pyt

niech sprawdza na kamerach gdzie sa i co robia magazynierzy kelnerzy wychodzi na to ze trzeba wyszkolic ludzi z produkcji zeby sami sobie przywozili asortyment

Odp

Robociki są.

Martin

Słyszeliście, że szykują się do wymiany pracowników ? Wszystkich, którzy tylko narzekaja zamiast pracować. Nie mam na myśli zatrudniania na te miejsca obcokrajowców tylko naszych.

Partin
@Martin

Sami siebie na górze i na dole też niech wymienią np brygadzistów te nieróbstwo udające że coś robi. Niech wymieniają ale jak będzie trzeba z czasem ludzi to nikt tu nie przyjdzie pracować a zresztą i tak tu ludzie prawie nie przychodzą.

Putin
@Martin

Skąd takie wymyślone info ?

Praca Suwałki Padma Art
@Partin

Hahaha już nawet ogłoszenia o pracę piszą wierszem hahaha a i tak to mało daje.Każdy wie jak jest w tej firmie i jacy ludzie tu rządzą i omijają ją szerokim łukiem. Nie każdy człowiek godzi się na to by być poganianym do jeszcze bardziej wydajnej pracy przez legata który prawie cały swój dzień pracy poświęca na zabawie telefonem lub pogaduszkami z przydupasami.Jest bardzo ciężko,normy wciąż idą w górę a do tego atmosfera koszmarna. Szczególnie na linii z niektórymi starszymi pracownicami to powinni dawno zrobić porządek bo skutecznie zniechęcają i odstraszają swoim zachowaniem nowych pracowników. Na czyszczeniu i klejeniu to ewidentnie powinni dać jakieś dodatkowe zajęcia dla ustawiaczy bo widać że się nudzą w pracy. Dlaczego ode mnie wymaga się ciągłej pracy i przede wszystkim mega wydajnej przez 8 godzin, a tacy ludzie w dużych przerwach między ustawieniem dla nas maszyn stoją i ziewają z nudy????? Przecież reszta musi na nich pracować i to ciężko.Ustawiaczka też niby jest ale jej praca to jest potrzebna tylko przez pierwsze max 15 minut pracy.

Obserwator
@Putin

Właśnie????

@Martin

Wymiana pracowników hahahaha im prawie każdy nowy pracownik co rozpocznie tu pracę to po jakimś czasie sam się zwolni jak zobaczy jaka popelina panuje przez przełożonych nie mających żadnej wiedzy . Niech się cieszą że mają tych pracowników co pracują już trochę lat w tej firmie bo tylko na nich można polegać .

padma

no tak u mnie mlody ledwo popracowal 2 miesiace i sie zwalnia mowi ze ma dosc hehehe oni mysla ze podniosa norme, doloza obowiazkow i ze beda robic . Trzeba unowoczesniac produkcje , rozwijac inaczej stana sie jak inne słabe firmy . Wydajnosc z ludzi mozna podniesc do pewnego progu, a pozniej trzeba wstawiac maszyny poprawiajace wydajnosc i oplacalnosc produkcji ale i morale pracownikow bo byloby lzej w wielu aspektach pracy .

@padma

Ukraincy którzy uciekaja to chca do duzych miast , a tak wogole to kto tylko moze z nich to ucieka na zachod europy oni wiedza juz dawno od swoich rodakow co tutaj byli jak jest i od razu szukaja czegos za dobre pieniadze na zachodzie albo w skandynawii

Perry82
@Praca Suwałki Padma Art

Taka prawda

Jak wygląda praca na stanowisku Kierownik Działu? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

hehe

a to by bylo dobre zdac relacje z dnia pracy co sie robilo hehe

Roman
@hehe

Mógłbyś napisać coś o warunkach pracy żeby inni mogli się zorientować w tym temacie?

paddma

jest ogloszenie wykładanie towaru , inwentaryzacja itp 25zł netto/h czyli na reke 168hx25zł = 4200zł , to u nas uwstecznienie zarobkowe do tego co trzeba nieraz robic ?

XD
@paddma

Powodzenia w nałapaniu tylu godzin. A poza tym- skoro taka opinia, to autor nie zdaje sobie sprawy co oznacza rozkładanie towaru. Powodzenia, zawsze można tam iść. Będzie miejsce dla innych.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

padma

niech robia zebranie i informuja jaka jest sytuacja firmy i co dalej z zarobkami , zamowieniami bo ludzie nie wiedza czy szukac innego zatrudnienia czy co bo jak maja byc niskie zarobki, niskie premie to trzeba mowic od razu bo wtedy kazdy sobie pomysli czy lepiej isc do lzejszej czy lepszej pracy za takie pieniadze

bolo

ty kolo i tak nic nie umiesz robić chyba że nadskakiwać nad krokodylkiem. małe łapki do pracy duża morda do narzekania.

a to ci dopiero...

Skoro robimy robotę, dajemy z siebie wiele, bo jesteśmy tu dla zarobku , a nie dla przyjemności i jakimś cudem znajdziemy czas na netflixa to Tobie nic do tego... Zresztą Ty z kliki jesteś, hazardzista to Ty?

Kolo
@a to ci dopiero...

A potem beczy że palucha nie ma albo ramki się rozpadają bo serial lub meczyk ważniejszy, bo jakimś cudem hehe ,nadal udaje mu się oglądać TV w czasie pracy hehehe

pp
@Kolo

palucha to przycieła i nie ma do dzis

Hyt

Wszędzie patrzę, ze walka o kasę na każdym dziale, chyba tylko na barberanie spokój, się jie dziwie, że kobiety tam przeszły pracować przynajmniej mają spokój

Linia

Mam pytanie Od czego jest opiekun na lini? Wiecznie nie ma czasu żeby stanąć za kogoś i twierdzi ze nie ma obowiązku stawać i ze wcalne nie musi pracować przy lini tylko dokumenty wypełniać. Ale na wynik pracują chyba wszyscy? Człowiek nie ma kiedy iść do łazienki bo wiecznie ani lider ani opiekun nie ma czasu. Zero motywacji tylko ciagle pretensje ze mało mało czemu przerwy na lini a pomocy nie ma. Kiedyś było inaczej. Sprawa wielokrotnie zgłaszana na gorze była ze opiekun się nie nadaje i tylko gorsze wyniki są a góra z tym nic nie robi. Dlaczego? Pozdrawiam ART

L B
@Linia

Ogólnie na zmianie B zawsze jest najgorzej. Porównać tą zmianę kiedy kierowali nią inni ludzie a teraz to jest olbrzymia przepaść w komunikowaniu się i reagowaniu na problemy. Brak słów. Ktoś ma widocznie inne priorytety ,które niestety nie dotyczą dobra ogółu.

art
@L B

Na zmianie A napewno nie jest lepiej .

Breszka
@art

Ile razy widać jak ludzi z linii idą do łazienki czy opiekun czy lider stoi przy linii na zmianie A

ole ole
@Breszka

opiekun jeszcze jest prócz lidera ? haha to powinni zrobic wogole jeszcze zastepcow kazdego szczebla , wydzial gospodarczy do wydawania papieru toaletowego i szatniarza do brania kurtek w szatni .

Perry
@Breszka

Jest ktoś taki? U nas tylko lider

pyt

czy w zwiazku z nakladanymi sankcjami na bialorus , bialorusini beda mogli pracowac nadal u nas w kraju ?

Ciekawe...
@pyt

@pyt przycupnę, bo mnie też to ciekawi. Narazie pracują i mają się dobrze...

....

A co cię to obchodzi ?

To ja

Czy tylko ja widzę, że sporo osób w firmie są pod wpływem jakiś środków odurzających ? Może pora zająć się tą sprawą niż tylko naszymi normami.

Zm. A

taaa a hazardzista przynajmniej spędza 3 godziny na dyskusjach z czyszczących i śmieszkowaniu... a ty pilnuj lina,norm,jakości,wyjścia minute przed ale bycia za 5 na stanowisku i niebezpiecznych jabłek.

Aaa
@Zm. A

Już tak nie narzekaj bo się widzi jak klejarze ( nie wszyscy) ciężko pracują oglądając w czasie klejenia mecze albo filmy na playerze lub Netflixie.

padma

premii mniej, a roboty wiecej ? firma powinna technologicznie sie rozwijac azeby dobrze finansowo na tym wychodzc inaczej zrobi sie jak inne niektore slabe firmy , ktore nie rozwijaly sie i widac tam i czuc (usunięte przez administratora)

padma

mlodzi przychodza do firmy maja zwroty podatku a i tak mowia ze malo pieniedzy ,a stare niekiedy tyl e lat robia

Pozytywny
@padma

No ma co co zazdrościć młodzi nas starych i tak zastąpią bez zazdrości

hehe
@Pozytywny

mlodzi zwalniaja sie , i starzy tez beda bo coraz wiecej za mniej , wiecej roboty za mniej , a wszedzie wszystko drozeje , zachodnie firmy juz nastawiaja swoje produkcje na odbicie pracownikow dlaczego ? bo juz obstawiaja odbudowe ukrainy , juz pchaja sie potencjalnie tam gdzie jeszcze gruz sie wali , a juz mysla jak zarobic

Prawda

W tej firmie Dla przełożonych to tylko za wszelką cenę aby plan wykonać a zwykły pracownik to się nie liczy . Ale przyjdzie taki czas że zaczną doceniać zwykłego pracownika bo jak nie to sami zakaszą rękawy i będą pracować , chyba że ściągną pracowników z Ukrainy czy z Białorusi ale oni to planu im nie wykonają.

@Prawda

plan wykonac i jeszcze sprawdzaja czy beda ludzie robic za tyle pieniedzy i dopero ida po rozum jak braknie ludzi i planu nie ma i nie ma jak wykonac produkcji albo jak ktos sie zwalnia to juz on wierzy ze rzeczywiscie cos jest nie tak . A ukraincy sami mowia ze ciezko , sami szukaja lekkiej pracy i duzych pieniedzy, a przy okazji probuja dostac sie do innych krajow bo jak mowia jeszcze lepiej by chcieli zarabiac oni maja jeszcze wyzsze wymagania niz wy haha , niektorzy z nich zwiedzili juz z 10 zakladów pracy po roznych miastach tak kraza i sie zwalniaja jak im sie nie podoba

art
@hmm

Co tu dużo gadać wystarczy że ludzie omijają padmę szerokim łukiem a nie tak jak kiedyś się pchali do padmy żeby się przyjąć . Śmiechu warte dali jakieś tam podwyżki a teraz non stop podwyższają normy żeby firma nie była stratna a zwykli pracownicy muszą się zażynać żeby wykonać za wszelką cenę ich plan . Podwyżki też dają dlatego kogo kierownik lubi .

....
@hmm

O to Ukraińcy będą mieli lżej za taką samą kasę a my będziemy na nich pracować i lepiej żeby tak nie było bo firma potraci starych pracowników.

goo
@....

nawet sklepy sieciowe placa za staz tj im dluzej to wiecej sie zarabia i mozliwosc awansu dla takich osob z doswiadczeniem

,,,,,,,
@goo

To prawda trzeba szkolić nowych a rotacja nowych jest bardzo duża i robimy to za darmo .często też jest tak że starzy muszą nadganiać nowych niedługo wyeksportujemy się i będziemy,zmuszeni zwolnić,się z prostego powodu nie będziemy mieli już zdrowia i siły na nadganianie i wyrabianie coraz większych ilości w tej firmie to zaczyna się robić ponad ludzkie siły.

@,,,,,,,

To już widać że jest coś nie tak. Coraz więcej ludzi chodzi masowo na zwolnienia lekarskie. Dużo osób ma poważne problemy z kręgosłupem itp. Jeden lekarz z Suwałk to musi mieć naprawdę duży zarobek na pracownikach Padmy i zarazem pełne ręce roboty hehe.

Aaaazzzzz

Zapraszam do Mlekpolu po sąsiedzku miła przyjazna atmosfera możliwość awansu całkiem lekka praca.

Rama
@....

Ukraina nie ma takiej samej kasy

@Rama

ukraincy mowili ze doplacaja im do mieszkania 300zl

Mela
@hmm

Mówili a jaka jest prawda

info

Ikea właśnie poinformowała o zamknięciu swoich sklepów w Rosji i wstrzymaniu dostaw z Rosji i Białorusi.

Dobry człowiek

Dzień dobry.Chciałem napisać coś od siebie siebie.Czy firma choć trochę się interesuję co się dzieje na Ukrainie ?Wiadomo że w pracy mamy wielu ludzi z tego kraju.Może byśmy mogli w jakiś sposób pomóc ? Może jakaś zbiórka?Nie pozostańmy obojętni.

Edzia
@Dobry człowiek

Wszędzie zbierają to czy zrobimy zbiórkę w pracy czy zaniesiemy do jakieś fundacji itp to chyba ma najmniejsze znaczenie. Może jakieś dodatkowe pieniądze by się przydały tym ludziom bo wielu z nich przyjechało z niczym a wiadomo że nie od razu znajdą pracę i nie od razu dostaną za nią wypłatę.

ale
@Dobry człowiek

cala spolecznosc ukrainców w Polsce powinna nawet co miesiac cos z wyplaty pomagac swoim rodakom tj panstwu walczacemu ale i tez przyjac swoich rodakow pod dach . Co firma ma do tego ? kto ma to daje, a wiele osob tez ma trudna sytuacje od tego jest tez Unia europejska moze przeznaczyc jakies srodki finansowe

@ale

my powinnismy poki czas zbierac na nasz fundusz zbrojeniowy bo to moze byc u nas niebawem Nato wydygane jest ... Putin do Niemcow mowil ze chce po Odre az wladac , juz powinnismy miec nasypy ziemi na graniacach zaminowane

mmm

niech firma sie przygotuje bo podobno ma byc niezly wzrost zakazen ciekawe jak to sie odbije w calym kraju a i w firmie na ewentualnej absencji pracownikow jak bedzie z produkcja

Gg
@mmm

Zapewne poradzą sobie , bez paniki ,na twoje miejsce przyjdą inni

pp
@Gg

juz obecnie ok 1mln polakow siedzi w domach na kwarantannach

@mmm

Zaszczepieni nie siedza na kwarantannie

Hhh
@mmm

Jak się nie chce Ci pracować to się zwolnij

Iwona
@Hhh

Już nie bądź taki niemiły. Kolega po prostu się martwi że dużo osób będzie na zwolnieniach. Przyjmują teraz nowych ludzi? Bo chętnie wysłałabym CV jak dobrze płacą. Podpowiesz ile mogłabym dostać na początek?

StaryJanek
@Hhh

Też tak uważam. Poza tym czy kwarantanny i zachorowania dotyczą tylko Padmy? Nie sądzę

zz
@StaryJanek

wszyscy chca zarabiac tylko robic nie ma komu hahah kazdy patrzy tylko kto to zrobi inny , a niektorzy sa tak sprytnie wycwiczeni jak uniknac roboty i zeby ktos zrobil

Nowa
@zz

Na linii to masakra co się dzieje

Uuuu

Kumoterstwo i kolesiostwo. To fakt.

Prod

Co znaczy przyjazne środowisko pracy w tej firmie bo tak się ogłaszają w internecie szukając ludzi na produkcję?????

buu
@Prod

przyjazne srodowisko to moze bakterie w powietrzu , czasem ptaszek latem wleci na hale w szatni czasem robaczek jakis popełza ?

Perry

A to się zdziwisz Zaszczepieni też chorują i mają kwarantannę

bajo
@Iwona

Niewiele, nie licz na dużo.

Wieśka zm.C

Dajcie naszej pani Agnieszce coś do roboty.Chodzi szpera w tych paletach i szuka i aby się przyczepić.My mamy po cztery stoły a nawet po pięć i nie mamy czasu tych ramek oglądać.A ta się czepia .To klej to kurz to rogi...to palety to paleciak .Powinna chodzić dwa razy na zmianę a łazi kilka razy i wszystkich denerwuje bo wyszpera zawsze coś... jest gorsza niż tamte trzy razem wzięte ...

?

Pozytywny
@?

Nic

padma

ja mysle ze oni powinni pół hali zrobic uprawnienia na wózki widłowe a co tam ? nie dosc ze nabyli automatyczne i chyba okazalo sie malo to wychodzi na to ze chyba wszelkie dzialy beda musialy same sie zaopatrywac ? moze trzeba spr gdzie tkwi problem ?

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 596.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 570, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 447 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki