Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

pyt

styczen liczba godzin pracy wychodzi 152 x stawka 14,95zł = 2272,40zł brutto , a od 2021 min pensja wynosi 2800zł brutto wiec z premii teraz bedzie musialo pokryc ponad 500zł dobrze licze ?

Lol
@pyt

Nikogo to nie interesuje. Bo inaczej juz dawno by zrobili z tym porządek.

Czyszcząca
@pyt

Miejmy nadzieję że w końcu coś ruszy w Suwałkach i będzie można rozglądać się za czymś innym bo Padma to już żadna konkurencja. Czym oni się reklamują w ogłoszeniach?. Że tak naprawdę swoją ciężko wypracowaną premią ludzie muszą dorzucać do wypłaty bo im z godzin nawet najniższa krajowa nie wychodzi?????

Cyk

Parkingi poodsniezane ale plac i dach został

pytanie

kiedy bedzie prezes w firmie ? przydałoby zeby sie dowiedział o wielu sprawach

Pasma
@pytanie

Nikt w tej firmie niczym się nie interesuje aby tylko liczby się zgadzaly

ART
@pytanie

Kiedy zrobią w końcu porządek z tym wyzyskiem na czyszczeniu. Nie idzie normalnie żyć i funkcjonować w pracy i po pracy. Dlaczego tylko na czyszczeniu gdzie pracują same kobiety jest limit premii a tam gdzie pracują męższczyźni limitu premii nie ma. Ilości ram są ogromne a zarobki najniższe.Większość dłużej pracujących tu kobiet podwyżki płac nie miała od 6, 7 lat.Czasami za dzień pracy nie mają nawet dniówki liczonej z najniższej krajowej. Chodzi Pani z audytu i czasami pyta nas,, regułek''że standardów Ikei ale one nijak się mają do pracy na czyszczeniu. Tak samo jeżeli chodzi o zwykłe BHP. Paranoja. Bluza która leży pod stołem jest fotografowana czy butelka z wodą bo nie ma czasu chodzić do dystrybutora ale już codzienny maraton przez rolotoki nie stanowi problemu dla Pani z audytu i Pana z BHP.

taka sprawiedliwosc
@ART

a są działy gdzie jest lekka praca pokleja naklejki i jeszcze wiecej zarobia hehe

Z A
@Pasma

Dokładnie dlaczego nie widzą lidera z barberanów ze zmiany A co on robi ze nic nie robi a robi tylko złośliwie pod górkę.

Żelazny
@Z A

Czas się do roboty wziąć, koniec rumakowania. (usunięte przez administratora) sobie ciepły (usunięte przez administratora) zrobiły na barberanach, najlepiej to nic nie robić, stać i patrzeć jak listwa wypada. A jakość listwy pozostawia wiele do życzenia. Narzekacie na lidera, chłop chce się wykazać, chce coś zrobić, poprawić, a sami nic nie robicie i utrudniacie, żeby wam roboty nie dołożyli. Dobrze wiadomo jak jest na barberanach. Ludzie w Padmie są oporni na zmiany, dobrze jest tak jak jest i po co to zmieniać. (usunięte przez administratora)

uwaga taka

w wekend sa puste parkingi wiec wypadaloby solidnie odsniezyc te w i przed firma lacznie z chodnikami

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lepkie stopy 3.0 zm A

Pracy jest bardzo mało a ustawiacze to już chyba w ogóle nie mają co robić, skoro przy biurku urządzają sobie kącik gier i zabaw

Ar B
@Lepkie stopy 3.0 zm A

U nas to samo. Cała zmiana z nosem w telefonie i łapami na klawiaturze telefonu. Przed pracą powinni in telefony zabierać i dawać służbowe bez dostępu do internetu.

@
@Ar B

to jak teraz malo klejarzy keli bo rozsylaja na inne działy to 1 ustawiacz na klejeniu, a drugiego slac na barberan ?

Art B
@Ar B

Może nie zabierać telefonu tylko zdjąć jednego ustawiacza na klejeniu to będzie miał więcej roboty ten pierwszy ai firma zaoszczędzi po co płacić dla ustawiacza że siedzi w telefonie i raz na zmianę podejdzie do klejarki dziwne że tego brygadzisci nie widzą

Kierownik
@Art B

Ale macie ból (usunięte przez administratora) Tylko ciekawi mnie jak poradziłaby sobie bez ustawiaczy ta banda nieudaczników co nawet z przesunięciem albo uskokiem lecą do ustawiaczy bo pracując 6,7,8 lat i ciężko pomyśleć i cokolwiek samemu zrobić. A jak tak bardzo wam to przeszkadza to zgłoście się sami na lidera i powiedzcie ze jesteście w stanie lepiej wykonywać jego obowiązki.

Bleeeee
@Art B

Brygadzista też razem z nimi wertuje internet s od innych pracowników oczekują wydajności w pracy. Dziwne że kierownik widzi tylko jak kobiety pracują lub nie a tu nagminnie dzień w dzień nosy w telefonach i tego nie widzi. W zakładzie dla tych w pomarańczowych koszulkach powinni otworzyć kafejkę internetową plus jakieś gry i zabawy bo widać że są mega wynudzeni z braku zajęcia bo przecież osobie na stanowisku (hehe) nie wypada i nie przystoi pomóc nawet tej buforowej w wywożeniu palet na bufor.Ich jest stanowczo za dużo a jeszcze teraz do tego towarzystwa wzajemnej adoracji dołączyła ustawiaczka czyszczenia to dopiero niewydajne i nikomu nie potrzebne stanowisko pracy przynajmniej na naszej zmianie no ale ludzie pracują za mniej niż najniższa krajowa, dorabiają premią do wypłaty a oni tworzą nic nie wnoszące stanowiska pracy. 9leeeel

Bleeeee
@Kierownik

Nie no odpowiedzialne stanowisko pracy to i przywileje muszą być hehehe. On jeden z drugim ogarnięty a reszta to banda nieudaczników hehehehe

Czyszczaca

O której ianie mowa?

@Bleeeee

Panie z czyszczenia są niezadowolone bo teraz mało czasu na siedzenie i ploteczki. Fałszem od was bije z daleka. Z tego co wiem ustawiacze mają tel. Służbowe więc po coś to siedzenie w telefonie jest potrzebne. Podejdź powiedz prosto w oczy a nie oczerniasz na forum fałszywa żmijo.

@A

Haha ciekawie z tymi Slużbowy i telefonami...

Zzz
@Bleeeee

Nieudacznik i jego wypowiedz idz do HR i powiedz ze nie potrzebni sa Ustawiacze ... i bedzie po problemie... mysle ze tydzien czasu i z powrotem przywroca ich na ustawianie ...

@A

Ty jeszcze się dziwisz ze ludzie o was piszą i są niezadowoleni. Polataj ty upocony po hali przez 8 godzin a ktoś obok będzie stał notorycznie z nosem w telefonie i rękami na klawiaturze to uwierz mi ciebie też by szlag trafił. Służbowy telefon służy do dzwonienia a nie do udzielania się na portalach internetowych w godzinach pracy i udostępnianiu różnych filmów itp.

Padma...
@Art

Jeżeli mamy pracować wydajnie to pracujmy wszyscy. Z drugiej strony jakim trzeba być idio... żeby udostępniać posty i filmy na fejsie w czasie godzin pracy. Ktoś tu musi naprawdę mieć sporo wolnego czasu i nudzić się niemiłosiernie.

A

Wypadałoby wkońcu zacząć doceniać pracownika. Powrzechnie rządzi przekonanie, ze nie ma ludzi niezastapionych, a osób chętnych do pracy jest masa... Jednak sytuacja diametralnie się zmienia. Ludzie nowi nie chcą tu pracować, a Ci co juz od lat tu tkwią, pracują tylko dlatego, ze boją się zmian... Ale moze przyjść taki dzień, ze tych ludzi jednak zabraknie, a plan trzeba będzie wykonać, może wtedy ktoś wreszcie otworzy oczy i zrozumie, ze ludzie zasługują na spokój i szacunek.

odp
@A

wystarczy ze pojawi sie jakas firma, ktora bedzie konkurowac, a tutaj bylyby bardzo duze problemy, bo wiele osob by odeszlo z miejsca, jeszcze by biegli jeden przez drugiego zeby sie zalapac pierwszemu do innej firmy . Jak odejda zywiciele to i ci co bytowali jak huba na drzewie tez dlugo nie pociagna bo ramka sama sie nie zrobi i nie spakuje . Taka masa ludzi chetnych ze ilu popracowalo 2 tyg czy miesiac i poszlo

@odp

Bo jaki jest sens dobijać premią do najnizszej krajowej?

$

nie ma pieniedzy na podwyzki, premie, nagrody np frekwencyjne ale za to sa pieniadze na stanowiska typu postac i zapuscic korzenie i ciagnac korzeniami gotówke co miesiac .

ooo

na barberanach braki osobowe musza chodzic zastepcy co to by bylo jakby wogole tam zabraklo ludzi by listwy nie bylo na firmie

Zm. A

Dział barberan/weining/paul prosi o spotkanie z HR w sprawie obecnego lidera całą grupą by przeprowadzić dyskusje o jego pracy.

pp
@Zm. A

ogolnie to byly juz rozne prosby o spotkania i rozwiazanie pewnych kwestii z niektorymi przelozonymi i jednak jak bedzie prezes to bedzie trzeba poinformowac o szczegolach

pomysl
@Zm. A

potrzebny jest etat listonosza zeby mozna bylo nadawac listy polecone w roznych sprawach , taki listonosz by i mogl nosic listy milosne , wiadomosci kontaktowe ,paczki roznosic z jablkami i gruszkami , a na dzialach w dalszych odleglosciach radiooperator by sie przydal by alfabetem morsa mogl nadawac bezposrednio do akwarium rozne wiadomosci i petycje .

padma

dzial magazyn i osoby na wozkach widlowych nakladac maseczki

3.0

jak jest montowana nowa maszyna i sa problemy z jej ustawieniem to pracownicy nie powinny ponosic z tego tytulu strat na premii

Artpadma

I znowu umów nie przedłużają. Pozatrudniaja ludzi niby takie zamówienie a na zmianie B już nie przedłużają umów. Święta nie dawno były a tu znowu się zaczyna. Szok

odp
@Artpadma

w takim miescie jest ze 30 tys a moze wiecej czynnie pracujacych gdzies ludzie pracuja nie ma co sie ograniczac do jednej firmy , maja pozniej problemy z zatrudnianiem , a przy obecnych normach i predkosciach sa same problemy , w dodatku wymieszalo sie ludzi i jest wiele problemow a nic dobrego ie wyszlo

@Artpadma

Za to nigdy nie polecę tej pracy nawet osobie za którą nie przepadam. Szkoda ludzi i ich straconego czasu. Z drugiej strony ci co przyszli teraz do Padmy wiedzieli na co się piszą bo o tym co tu się dzieje wiedzą chyba wszyscy mieszkańcy Suwałk i Augustowa. Żal powinni mieć tylko do siebie i drugim razem omijać tą firmę szerokim łukiem. W tej firmie cieszą tylko weekendy. Smutne ale prawdziwe.

@Artpadma

Po co ludzie tu wogóle przychodzą do pracy po tych cyrkach co się rok rocznie powtarzają. To już nie jest ta sama Padma co parę lat temu. No chyba jeszcze co poniektórzy chcą tego doświadczyć na własnej skórze. Najpierw pogoń za morderczymi ilościami, ludzi chcą od dłuższego czasu zamieniać w roboty wielofunkcyjne. Najgorzej mają tam gdzie pracują same kobiety. A potem jak umowa się kończy to won z roboty i szukają następnego frajera. Stabilne zatrudnienie już dawno poszło w zapomnienie w tej firmie jeżeli chodzi o produkcję. Na dzień dzisiejszy już nawet mi nie szkoda tych ludzi co przychodzą. Wiedzą na jakie traktowanie się decydują. To są nowe standardy pracy Padma Art. Starych pracowników trzyma tu na razie tylko umowa i weekendy.

@

wekendy tj wolne niedziele ma nawet handel ,a w firmie coraz wiecej kobiet , patrza tylo zeby sie opierd.... siedziec na papierku i jeszcze zeby chlop podstawil palete papierku , a gdzie rownouprawnienie ? juz nawet bywa ze maja kobiety wieksze stawki ale jak dojdzie ze beda tylko same kobiety to dopiero beda codzien awantury , a moze i bijatyki ktora bedzie robila na papierku, a ktora bedzie ciezsza robote

Art B
@@

To prawda ns linii jeden (usunięte przez administratora) a drugi się (usunięte przez administratora) I wszyscy dostają tą samą kasę. Jeden cały dzień wkłada papierek do ramki a drugi lata jak dziki z paleciakiem lub wykłada ramy na taśmę za te same pieniądze

tak juz jest
@Art B

mlodym umow nie przedłuzali i pojdzie na bruk za 0zł, a byly osoby ktore juz nabyły emeryture i teraz daja 13 i 14 emeryture w tym roku i bedzie miec z czego zyc i dalej pracuja

Padmaart

Ktoś powie o co chodzi? Tak to zebranie mieli na zmianie B ze tyle ludzi potrzeba. A tu teraz pan kierownik twierdzi ze ludzi nie trzeba i umów nie przedłuża. Święta już były a tu znów takie niespodzianki

Lox
@Padmaart

Na zmianie B kierownik dla chłopaka umowy nie przedłużył bo nie przyszedł na nadgodziny na 6nocke. Poszedł na kew i za to nie przedłużyli umowy. No cyrk

Wuwuwu
@Padmaart

Na zmianie B raczej nie ma i nie będzie tołku. To chłopak z lini. Pracowity i ogarnięty i liderka z lini oczywiście się nie wstawiła za nim. Wczoraj dla pracownika dała notatke pieniężna i szła dumna a pracownik czerwony bo na „gorze” był. Się nie dziwie ze już nikt do nich na linie nie chce przychodzić skoro taka atmosferę wprowadza.

Beeeeee
@Wuwuwu

Masz rację. Na tej zmianie pracować już się nie da normalnie. Banda donosicieli i fałszywców a i kierownik pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie najgorszy z tych którzy byli do tej pory na zmianie B. Ale myślę że to nie tylko ja mam takie zdanie na temat tej zmiany i kierownika. No HR teraz robi ankietę ale tą ankietą to można sobie.........

@Beeeeee

Ta zmiana to porażka, ustawiaczka zapomniała że była jedna z nas, Wielka pani się zrobiła. Tu jest strasznie, nie mamy wsparcia w nikim. HR porażka nie reaguje na nic. Zazdroszczę zm. C. Też mają ciężko ale inna atmosfera.

Zm c

Wspolczuje wam... To prawda u nas tez jest ciezko ale nasza ustawiaczka nam pomaga gdy jest jakis problem z ramami reaguje nie mozemy na nia narzekac

Em

Tak u nas atmosfera jest ok. Jest ciężko i to bardzo. Nasza ustawiaczka jest w porządku.Rozmawiajac z dziewczynami z innych zmiam to faktycznie u nas jest jeszcze dobrze.

Zmiana B

Już nie bądzcie takie biedulki. Atmosferę tworzy ogół ludzi a wy między sobą jesteście niby takie miłe a poza plecami jedna drugą by w łyżce wody utopiła. Jedna pod drugą dołki kopie non stop a potem pisze na forum że atmosfera (usunięte przez administratora) na zmianie B.

Padmaart

Ludzi po zatrudniali i znowu umów nie przedłużają. Się zdaje święta już były a zwolnienia się zasypia. Przynajmniej na zmianie B.

Jacek

Czy wiadomo kiedy będą jabłka?

2021

na liczydle policzyło sie mi, że ze stawki podstawowej ok 15zl brutto moje wynagrodzenie wynosi ok 2500zł brutto gdzie obecnie min wynagrodzenie to 2800zl brutto , wynika z tego ze musze dorobic premia do tego interesu ok 300zl brutto ?

Lol
@2021

Ale tez jest dobra strona ten sytuacji. Jak nie wyrobisz zadnej premii to pracodawca doplaca drobie do najnizszej krajowej:)

@Lol

Ale z jakiej racji ja mam premia dorabiac do najnizszej krajowej??? Pracodawca musi mi na etacie ja zapewnic

@A

Nie musi. Wazne by na konto przychodzilo przynajmniej najnizsza krajowa

a moze by tak ?

Nalezy zrobic wizytacje z najwyższego szczebla i zapytac produkcje czy jest zadowolna z poziomu funckjonowania i rozwiazywania problemow i jesli bedzie odpowiedz nie za bardzo to zapytac odpowiednie osoby co zrobily, zeby było bardzo i zapytac do kiedy bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik . Później nalezy zrobic kolejna wizytacje i zweryfikowac czy usterki i problemy zostały rozwiązane .

padma

Panie Prezesie , pan chce sie dowiedziec co dzieje sie w firmie to pojawic sie , wysłuchac i wyciagnac konsekwencje bo to chyba juz tak w tej firmie jest ze co jakis czas trzeba odkrywac karty i rozliczac

Czasami nie rozumiem tych ludzi. Wieczne narzekanie. Ostatnio czytałem artykuł ze nasza firma inwestuje w nowe maszyny i w automatyzację zakładu. Tylko się cieszyć. Będzie nam się wygodniej pracowalo.Dosyć w końcu tego marudzenia.

Padma Art

No jest i się z czego cieszyć. Oszczędzają na ludziach, na czyszczeniu na Arcie kobiety już ledwo chodzą i z czego one mają się niby cieszyć???? Z wyzysku i pracy nad siły????? Pytam się z czego??????

uuu
@Padma Art

na 3.0 maja 2 linie zapasowe ktore na codzien sa uzywane w zapasie zmontowane ze starych roznych tasm transportowych , foliarek i hst ktore nie działaja jak te na liniach podstawowych , a jak przychodzili na nowa firme mialo byc tak pieknie

@Padma Art

Dlaczego na czyszczeniu są tzw. widełki do ilu można max zarobić a na innych obszarach to nie obowiązuje.????Czy jest się z czego cieszyć że haruje się jak wół a pieniądze jakie się dostaje nie są adekwatne do włożonego nakładu pracy????? Dlaczego swoją premią za wyczyszczone ramy,, dorabia się'' do najniższej krajowej????? Z czego ja mam się cieszyć????? Że po pracy na nic nie mam siły i przez to że na moim dziale pracują same kobiety to firma z nich teraz zrobiła popychadła i testuje na nich wydajność i wytrzymałość fizyczną???Dobra reklama dla firmy która niby jest przeciwna mobbingowi i dyskryminacji. Dlaczego w obszarach gdzie pracują sami mężczyźni lub grupy mieszane to nie obowiązują żadne limity zarobków???? Ciekawe czy IKEA też stosuje takie praktyki???

vvv
@Art

wszystko do gory nogami lzejsza praca wieksze premie ciezsza mniejsze

...

jedynie siła w produkcji całej grupie i tak tylko mozecie cos działac

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki