Opinie o Trussardi w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Trussardi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trussardi o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trussardi w Kraków

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Trussardi? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Kwiatuszek.

Rotacja jest wysoka, sytuacja firmy nie jest kolorowa o czym sie nie mówi oficjalnie ale przecież każdy to widzi! Nikt nie ma kontroli nad sklepami to nic dziwnego ze jest jak jest, ani rozmiarów ani nowości ani motywacji, a jak jest naprawdę to za pewne wie tylko nieliczne grono, reszta niech pracuje w nieświadomości. Dziwie sie ze jeszcze tam ktoś pracuje, powinni dziękować ze jest komu sklepy otwierać bo jeszcze trochę i kazdy ucieknie.

Widziałam tutaj komentarze z kwietnia, gdzie była mowa o tym, że firma jest na skraju bankructwa. Ponoć też miało się zamknąć wiele oddziałów w kraju. Ktoś wie czy rzeczywiście jakieś sklepy zostały zamknięte? Aktualnie sytuacja finansowa firmy się poprawiła? Chciałam się starać o pracę jako sprzedawca ale też szukam stabilnego zatrudnienia a nie czegoś na chwilę.

Były pracownik Nowy wpis

Z końcem 2023 roku zamknął się ostatni Trussardi w Polsce- Galeria Bałtycka, Gdańsk.

Była Nowy wpis

I bardzo dobrze???? Nikt nie szanował pracowników nawet z dużym stażem pracy w tej firmie. Karma wraca...

Jaka jest kultura pracy w Trussardi?

Kwiatuszek.

Tylko możliwość odbioru godzin.Nie są chętni do płacenia za nadgodziny :)

@Kwiatuszek.

Powody tego braku chęci to jakie są? Mimo wszystko jeśli trzeba to uregulowana sprawa zostaje? One często wypadają tak właściwie czy to zależy? I jeśli o odbiór jeszcze chodzi to jest dowolność czy czasami trudno wybrać w dany dzień?

@Magdalena

Powody braku chęci to brak kasy i oszczędności.Firma jest na skraju bankructwa. Grafik jest tak układany żeby nie było nadgodzin.A jeśli już są,to pracownik odbiera sobie wg możliwości jakie są w danym sklepie np wcześniej wychodzi lub później przychodzi,zależy to od ilości tych nadgodzin. Jest 3 miesięczny okres rozliczania godzin pracy i to się musi kwartalnie zgadzać przepracowane godziny danego pracownika .

Szczęśliwy byly pracownik
@Kwiatuszek.

Do tego dochodzą pojedyncze zmiany w okresie urlopowym albo jak ktoś zachoruje, firmy nie stać na zatrudnianie większej ilości ludzi. Napewno nie dotyczy to każdego sklepu, ale są takie gdzie się tak pracuje. Firma bez perspektyw w której nawet nikt nie mowi jak wyglada sytuacja naprawdę, pracownicy się dowiadują od klientów o artykułach krążących po sieci ze firma jest o krok od bankructwa. Brak dostaw od początku roku tez o czymś świadczy, wielu klientów już dawno odeszło od firmy ze względu na nędzny towar i wieczny brak rozmiarowki. Oczywiście odgórne kierownictwo nie widzi problemu i każe sprzedawać to co jest.

@Szczęśliwy byly pracownik

To prawda masz sprzedawać torebki i portfele z których nie ma kolorów.Są badziewiem z Chin za duże pieniądze.Ciągle brakuje ludzi do pracy,zatrudniają się, za chwile zwalniają.Często się pracuje na pojedyncze zmiany.Stres związany z tym że skoro brakuje ludzi do pracy to nie pójdziesz na urlop,zwolnienie itd.

Beata

Hej pracował ktoś jako Asystent/Asystentka Sprzedaży? Może powiedzieć jak wygląda grafik, kto go ustala i czy można sobie dostosowywać go do potrzeb np. studiów?

Majka
@Beata

O jakie miasto pytasz?

Krystyna
@Majka

Ja szukam czegoś w Krakowie, a to mają gdzieś w pobliżu jeszcze oddziały? Nie wiem, forum dotyczy Krakowa w każdym razie, jest napisane. Daj znać, jeśli coś wiesz, pozdrawiam Cię!

Kaśka
@Krystyna

Ogólnie ja nie polecam pracy w tym miejscu, w żadnym mieście. Jest to firma która płaci najniższa krajowa zero premii bonusów świątecznych itp. Polecałabym poszukać pracy w firmie która oferuje wyższe standardy ;)

@Kaśka

czyli czekaj jedynie ze względu na kasę nie polecasz? a w razie czego o samej specyfice pracy możesz coś więcej dorzucić? jest coś nie tak czy wszystko raczej w porządku?

Nie polecam
@Magdalena

Jako pracownik mogę powiedzieć, ze standardy i morale w tej firmie są dość niskie, brak inwestycji w pracownika jego rozwój itd. Pensja tez niska. Ale chyba najgorsze jest siedzenie w sklepie 12 h, gdzie nic się nie dzieje, podejście do pracownika jak do pomiotu. Wszystko robisz sama. Nie ma profesjonalnych vm-owców którzy poprawnie ułożą sklep. Wszystko robi personel, który nawet z owej dziedziny nie jest szkolony.

Emilia
@Nie polecam

A jeśli pracownik sam wyjdzie z inicjatywą jakiegoś dodatkowego szkolenia to w ogóle istnieje szansa na jakieś dofinansowanie? Widzę oczywiście fragment o braku inwestycji w pracownika, jednak może jeśli pracownicy też wyszliby z inicjatywą to istnieje jakaś szansa na środki?

@Nie polecam

to wspomniane siedzenie przez 12 h gdzie podobno nic się nie dzieje mnie zastanowiło.. istnieje możliwość, zęby jakoś dodatkowo zorganizować sobie czas? firma nie traci w żaden sposób przy tych przestojach, że nie ma żadnej reakcji wobec tego?

@Kaśka

Zgadzam się.Żadnego szacunku dla pracownika,premii i bonusów itp.Najnizsza krajowa i wieczne pretensje.Wymagania z kosmosu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Trussardi się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Tulipanek

Nie polecam pracy w sklepie Trussardi. Najniższa krajowa,ciężko wyrobić premie przy takich zakładanych wysokich budżetach.Towar który jest w sklepie,brak regularnych nowych dostaw nie sprzyja, aby mieć dobre wyniki sprzedaży.Ciągła presja sprzedaży produktów MFO czyli torebek z eko skóry Chiny za kosmiczne pieniądze.Jakosc ubrań pozostawia wiele do życzenia, zdarzają się wyjątki .Kierownictwo w niektórych sklepach koszmar:). Kierowniczka regionalna Małgorzata Sz.ma mega wymagania względem pracowników nie oferując nic w zamian.Ciągłe pretensje,żale i presja wyników sprzedaży.Żadnych szkoleń,dodatków dla pracownika,ubrań pracowniczych firma nie oferuje.Są obiecywane awanse,które potem okazują się kłamstwem.Ciezko jest wyrobić premie,trzeba naprawdę się postarać.Premie są niskie,bez szału.Nie polecam pracy w tej firmie,szkoda czasu.Żadnej możliwości rozwoju.Nie umieją szanować dobrych pracowników!!!!

Aron

Czy marka Trussardi wychodzi z Polski?

@Aron

Marka Trussardi ma problemy finansowe jest na skraju bankructwa.Wystarczy poczytać artykuły na (usunięte przez administratora). Są w trakcie reorganizacji,niewiadomo ile sklepów się zamknie w Polsce.W wielu sklepach brak dostaw,nowego towaru.

Klient

Nie polecam sklepu Trussardi Promenada, omijajcie szerokim łukiem. Pani Ok. 40-50 lat w ciemnych włosach i kucyku bardzo nachalna. Nie ma możliwości się rozejrzeć, wręcz zmusza do zakupu. W sklepie jest brudno, a w przymierzalni zauważyłem nawet robaka. Gdy nie doszło do zakupu pani się oburzyła, nie mówiąc nawet do widzenia. Coś strasznego.

Czy w Trussardi są szkolenia zewnętrzne?

Trussardi

Nie, nie ma żadnych, firma oszczędza na wszystkim na czym się da, także niestety, sama/ sam musisz sie wsystskiego nauczyć. Szefowa nie szkoli, mówiąc, ze jej nikt nie pomagał wiec nie będzie szkolić nowego personelu.

Paulina
@Trussardi

Czyli co, wszystkiego trzeba uczyć się samemu? Czy może rekrutujecie już na tyle ogarniające osoby ( z duzym doświadczeniem) że nie trzeba tego robić?

Trussardi

Nie. Nie ma żadnych. Zwykły pracownika a nawet starszy sprzedawca nie ma możliwości szkolenia. Ba! W trussardi nie ma nie tylko szkoleń zewnętrznych. Tam nie ma żadnych szkoleń!

Truss

Firma także nie dba o pracowników. Socjal w Promenadzie nie jest miejscem gdzie można spokojnie zjeść, napic się kawy itd. Jest to magazyn gdzie leżą ubrania, ustawiony jest dozownik z wodą. Pracownik może zjeść, ale na jednej z półek na odzież. Nad nią leżą dokumenty, a następnie ubrania. Brak stołu, nawet krzesła.

Truss

Nie polecam pracy w tym miejscu! Uważajcie! W szczególności lokalizacje w Warszawie. Promenada- tragedia. Szefowa nie szkoli personelu, następnie mając pretensje, że pracownicy nie potrafią robić tego o co prosi. Wyrywa klientów tylko po to aby otrzymać premię. Każda osoba która tu przychodzi i myśli zdroworozsądkowo zostaje tu tydzień, góra miesiąc. Cieszę się, ze już długi czas mnie tu nie ma. Nie polecam.

Praca w Trussardi Wrocław to istny koszmar. Ciągły chaos, dezorganizacja, to przede wszystkim wynik pracy kierownika tego sklepu. Można się zarobić, ale i tak będzie to nie docenione. Błędy wytyka osoba, która najwiecej ich popełnia. Bardzo się cieszę, ze już tam nie pracuje i mogę teraz cieszyć się ze współpracy z kierownikiem z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko jego marną wizualizacja - tak jak to się dzieje we Wrocławiu!

Kandydatka

Byłam na rozmowie o pracę , bardzo się cieszę że jej nie podjęłam. Znalazłam w trakcie inną ofertę . Twoja opinia utwierdza mnie że podjęłam dobrą decyzje . Podczas rozmowy już można było zauważyć brak organizacji u Pani kierownik . Rozmowa odbyła się na stojąco między wieszakami . Pytania tendencyjne , brak jak dla mnie umiejętnego wypowiadania się . Obserwując sklep podczas rozmowy można było zauważyć ten chaos i dezorganizację. Jeżeli chodzi o ogłoszenie( które widnieje cały czas) , to chyba dość duża rotacja panuje akurat w tym salonie.

okwiatek

Podobno w Poznaniu zwalniają i będą zamykać, niewiele już tych sklepów zostało...

Hanna
@okwiatek

Czy to już sprawdzona i potwierdzona informacja? Jeśli tak to myślę czy pracownicy będą w jakiś sposób zabezpieczeni na ten okres zanim znajdą sobie inną pracę. Fajnie wcześniej wiedzieć, że istnieje takie ryzyko i przygotować sobie alternatywę.

Mysiapysia
@Hanna

Kraków zamknęli z dnia na dzień praktycznie. Pracownicy zostali z pięknymi słowami od W. że służy pomocą i postara się nam pomoc znaleźć nowa prace, bo obecną tracimy z dnia na dzień. Piękne słowa, szkoda tylko, że bez grama prawdy. K. i M. tez było zal i tez chciały pomóc, tylko jakoś im nie wyszło. Generalnie bez jakiegokolwiek szacunku dla pracowników, za dopilnowanie spraw związanych z zamknięciem salonu dostaliśmy marne grosze.

Była
@Mysiapysia

Bardzo przykre. Ale to dla tej firmynorma. Współczuję i życzę dużo szczęścia w poszukiwaniu pracy. Każda będzie lepsza od Trussardi. Pozdrawiam ????

Chodzą pogłoski ze firma się wynosi z Polski ktoś coś wie. Ponoć na tapecie Kraków i Katowice w następnej kolejności do zamknięcia

prawda to

nutka

Firma w ostatnim czasie zamknęła jeden outletowy sklep. Nie wiem czy planowane są dalsze zamknięcia. Na pewno zmienili się dyrektorzy we włoszech i ogólnie szykują się duże zmiany w firmie, ale to jeszcze potrwa, a na razie nie jest ciekawie i nie wiadomo jak to ostatecznie się skończy. Marka ogólnie nie jest bardzo znana w Polsce i jakość w wielu produktach pozostawia wiele do życzenia. Niestety pracownicy nie są w żaden sposób motywowani a wręcz zmiany dla asystentów sprzedaży są na duży minus. Ogólnie nie jest to najgorsze miejsce pracy, ale do najlepszych również nie należy. Zarobki są bardzo niskie, premie niewykonalne, benefitów brak. Można być najlepszym sprzedawcą w sklepie a i tak nie dostanie się z tego tytułu żadnej nagrody ani nawet pochwały słownej. Dlatego jest to praca na chwilę, ot tak żeby przeczekać i poszukać czegoś lepszego lub żeby zdobyć doświadczenie. Natomiast wiadomo, że dużo zależy też od współpracowników, bo z nimi spędza się często 11 godzin. Podsumowując jeżeli nie masz lepszych ofert pracy to spróbuj ale jeżeli możesz pracować gdzieś indziej to myślę, że będzie to lepsza opcja, zwłaszcza że nie wiadomo jak długo Trussardi jeszcze da radę utrzymać się w Polsce.

Elo

Poznan zamykany potwierdzona informacja

aaa
@Elo

A wiesz coś o Katowicach?

wie ktoś
@aaa

Co z tymi Katowicami?

@wie ktoś

Kielce zamknęli w 2021 roku

Ala

A możecie coś napisać o zarobkach umowie itp?

Re: Ala
@Ala

Zarobki takie same jak w innych sieciówkach

zaba
@Re: Ala

Dziewczyny ile może dostać kierownik sklepu w Trussardi? Zastanawiam się nad wysłaniem oferty do Avenidy w Poznaniu, ale opinie na forum trochę mnie zniechęcają.

Witold
@zaba

Jesteś zainteresowana pracą na stanowisku kierownika sklepu? Złożyłaś już CV i umówiłaś się na rozmowę kwalifikacyjną? Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale w innych ogłoszeniach tej firmy pracodawca oferuje przejrzysty system wynagrodzeń wraz z systemem premiowania oraz atrakcyjne zniżki pracownicze. Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie, napisz proszę na forum, co sądzisz o pracy i pracodawcy.

@zaba

Kierownik z długim stażem pracy w Trussardi (6-10 lat) w zależności od miasta w Polsce zarabia ok. 3 600 zł netto. Nowo zatrudniony tak ok. 3000 zł. Premia jest od razu mówię nieosiągalna, więc trzeba liczyć na podstawę. Pozdro

zaba
@Witold

Dziękuję @była. Przeczytałam w ogłoszeniu o ponadprzeciętnych zarobkach i dlatego zwróciłam uwagę na te ofertę, a z tego co piszesz okazuje się, ze są podobne, a może nawet nieco niższe od tego co oferują inne firmy z branży.

@zaba

No tak, widziałam tę informację zawartą w treści ogłoszenia o ponadprzeciętnych zarobkach, wszyscy pracownicy Trussardi z tego tekstu się śmieją. Jeśli znasz dobrze język angielski, to startuj na kierownika do Michael'a kors'a - tam się super zarabia. Włosi kiepsko płacą, Miej jeszcze na uwadze fakt, że w Trussardi na st kierowniczym jest bardzo dużo pracy i biurokracji. Aż do przesady! Więc zarobki, o których wspomniałam mają się nijak w stosunku do wymogów. A przecież handel powinien głównie opierać się na sprzedaży. Po co te milion tabelek, raporcików itd. A gdy masz kolejkę klientów do kasy i 5 min spóźnisz się z wysłaniem raportu, czy też z odpowiedzią na maila to masz gwarantowany opiernicz!!! Tłumaczenia nic nie pomagają, że niby jak masz w takiej sytuacji postąpić gdy jeden komputer w salonie a klient najważniejszy bo chce dokonać zakupu. I tak Ci się dostanie bo inne salony dały radę a Ty nie. Nie ważne, że Twój salon w tym momencie ma wysoki obrót a pozostałe nie. Szkoda gadać i dużo jeszcze by pisać...

@była

Zweryfikowany użytkownik... No kpina jakaś! I co, mam się bać jeśli nawet tak jest? To co napisałam, to tylko szczera prawda!!! Na szczęście nastały takie czasy, że nie tylko pracodawca może wystawiać referencje ale i pracownik również. Wystarczy spojrzeć na pozostałe opinie. Nikogo nie obraziłam wulgaryzmami, wyraziłam tylko swoją opinię na temat pracy w Trussardi. Moja ocena jest obiektywna gdyż pracowałam w tej firmie bardzo długo. Najprościej jest składać obietnice, że pracownikowi na papierze wystawi się opinię a w efekcie lepiej działać poza plecami podstępnie obgadując go do innych pracodawców i pracowników. Brawo!! Świat jest mały i każda opinia trafia do mnie. Pozdrowienia

kinia
@Ala

Byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko Asystentka sprzedaży (duże miasto, południowa Polska). Oferują 1900 zł na rękę i uważam, że to bardzo mało. Wszędzie dają więcej.

Tomasz
@kinia

Może niską podstawę wynagrodzenie rekompensują dodatki, które oferuje pracodawca? Chciałbym zweryfikować, czy takie dodatki występują, dlatego mam nadzieję, że ktoś zechce się wypowiedzieć.

@Tomasz

Hej Tomasz, O jakich dodatkach myślisz? Jeśli masz nadzieję, że firma oferuje szeroki pakiet socjalny, to wyprowadzę Ciebie z błędnych marzeń. Zero socjalu, jedynie istnieje możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Wielka łaska... Firma, która ma się za markę premium sprzedaje już swoje produkty np w Macro, czy też w masówce Carrefour. Przeanalizuj sobie na spokojnie te informacje...

Cyrk
@zaba

Z tą Avenidą w Poznaniu też byly cyrki. Nie zamierzali jej otwierać, po prostu KN dostala darmowe ogłoszenia wiec postanowiła sobie wrzucić. Takie o robienie ludzi w bambuko

Tru
@Ala

Umowa o pracę, przy pełnym etacie 2000 netto, więc bez szału. Mowa o stanowisku sprzedawcy. Na premie rzadko można liczyć i to tez nie są jakieś wysokie kwoty.

re:Tru
@Tru

Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity?

Tru
@re:Tru

Nie ma żadnych pakietów multisport, prywatnej opieki medycznej. Włoskie firmy w większości nie dbają o pracowników. Bardziej polecam uderzać w niemieckie firmy, Niemcy lepiej dbają o pracownika.

@Tomasz

Niestety to co sobie wywalczysz w trakcie rozmowy o pracę (mam na myśli pensję) to tyle będziesz miała. Nie ma żadnych benefitów ani dodatków. Jest niby premia, ale plany na jej zrealizowanie są nierealne. Czyli o premii można pomarzyć. Pensja jest niska a pracownik niestety często niedoceniany.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

odp

Na miesiąc, na trzy miesiące, a potem na kilkanaście miesięcy. W końcu Cię zwalniają, a umowy na czas nieokreślony nie dostaniesz nigdy.

anika
@odp

Dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał. Firma ledwo dyszy, towaru i pomysłu na działalność brak, sprzedaż fatalna, więc wymieniają pracowników co chwilę, żeby nie dać umowy na dłużej.

@odp

Nieprawda, umowę dostajesz na 3 miesiące, jeśli się nadajesz przedłużają umowę, a potem dostajesz na czas nieokreślony. Nie wiem kto tu się wypowiada, ale chyba jakiś nieudacznik, który nic nie potrafił i nie przedłużyli z nim umowy.. Naprawdę w firmie są możliwości awansu trzeba tylko ruszyć tylek i naprawdę się starać, a nie być tylko kołkiem który stoi. Firmę naprawdę polecam. - Wieloletni pracownik.

Dawny
@Gość

Osoby, którym umowy nie przedłużono powinny się cieszyć, że nie pracują dla Trussardi, nie ma czego żałować. Trussardi firma, która jest na skraju bankructwa, co roku miliony euro strat. Dziesiątki pozamykanych sklepów w Chinach, Rosji, Włoszech no i Polsce, redukcje etatów, brak szacunku dla pracowników, marna pensja. Zero marketingu i reklamy, znikoma sprzedaż internetowa, powodują, że firma bazuje na sprzedaży stacjonarnej, która ze względu na pandemie i ciągłe przestoje w handlu jest tragiczna. Pogłębia się coraz większy kryzys w firmie, żeby się dowiedzieć więcej wystarczy poczytać włoską prasę w internecie. Jeśli chodzi o przedłużanie pracowniczych umów na czas nieokreślony, to nie chodzi tu o nieudolność pracowników, którym nie przedłużono umowy. Pracownik musi przepracować 3 lata żeby mieć umowę na czas nieokreślony, po drodze ma podpisywane 3 umowy czasowe, jak by się nie sprawdził i byłby taki nieudacznik, to żaden pracodawca by go 3 lata w pracy nie trzymał. Dlaczego więc Trussardi nie daje umów na czas nieokreślony, bo żaden bankrut nie może sobie na to pozwolić finansowo. Dla niewtajemniczonych umowa na czas nieokreślony, jest bardzo zobowiązująca dla firmy: pracownik ma 3 miesięczny okres wypowiedzenia, nie można zwolnić pracownika bez podania sensownych powodów, np: po zlikwidowaniu miejsca pracy (zamknięciu sklepu) zwolniony pracownik otrzymuje dwumiesięczną odprawę, po urodzeniu dziecka firma gwarantuje kobietom powrót do pracy, na to samo stanowisko i pensję, po dłuższym zwolnieniu lekarskim nie zwalnia się pracownika i t.d. Takie firmy jak Trussardi, które podpisują krótkoterminowe umowy z galeriami na wynajem lokalu, które "żyją" z dnia na dzień, nie mogą sobie pozwolić na takie obciążenia finansowe. Jedna wielka bańka mydlana, która w końcu strzeli.

@Dawny

Cała prawda!!!

nutka

Tak, umowę dostajesz od razu od pierwszego dnia.

Ktoś

Cześć Wszystkim:) Skoro tu zaglądacie to szukacie informacji o Trussardi. Sama tu też zaglądam, żeby zasięgnąć opinii i sprawdzić co w trawie piszczy. Niestety odnoszę wrażenie, że większość wypowiedzi pisanych jest przez osoby, który są wkurzone na firmę. Uważam, że zdecydowanie za mało jest wypowiedzi pozytywnych, a szkoda. Jeśli ktoś szuka informacje o Trussardi powinien otrzymać pełną opinię, a nie czytać tylko kogoś osobiste żale. Pracowałam w Trussardi wiele lat. Jak w każdej firmie nie wszystko jest idealnie. Ale jest to miejsce pracy, gdzie chce się stworzyć miła i rodzinną atmosferę. Nie jest to typowe korpo z wyzyskiem, a w takim też pracowałam, więc mam porównanie. Wiadomo góra wymaga, bo od nich też ktoś wyżej wymaga i taka jest kolej rzeczy. Praca w Trussardi była jedną z przyjemniejszych jakich doświadczyłam. Trzeba tylko traktować się z szacunkiem. Ja zawsze dawałam z siebie co mogłam, by nie mieć sobie nic do zarzucenia wg zasady " jak coś robisz to rób to jak najlepiej" i widać da się skoro mój staż w Trussardi był kilkuletni. Pozdrawiam ????

Justyna

Ostatnio nie ma zbyt wielu informacji na forum. Jest przyczyna takiego milczenia, warto aplikować?

xxx

podpowiedz kto tam fajny jest

ciekawa

Słyszałam, że zamknęli sklep w Bydgoszczy. Czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Trussardi - Kraków

• Jak się pracuje w Trussardi?

Zobacz opinie na temat firmy Trussardi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trussardi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trussardi
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Nowy świat 47A lok. 14
    00-042 Kraków