Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Belmondo

Robert stonuj trochę chłopaków z maszyn bo ich teksty są trochę nie na miejscu.

Nikt
@Belmondo

Brawo wkońcu ktoś na poziomie

Nikt

Banda Banda Banda nieudaczników załatwcie jeszcze paru ziomków do pracy będzie bardziej (usunięte przez administratora)

Krzysztof Były opiekun lini

Totalne (usunięte przez administratora) ta praca sami kapusie

@Krzysztof Były opiekun lini

A aktualni opiekunowie to nie niby nie kapusie? ????

@Krzysztof Były opiekun lini

Krzysiu sam ich szkoliłeś z tego co pamietam

Zmiana c

Chcesz wziąć postojowe a i tak zmuszają Cię do urlopu ...

Zmiana A
@Zmiana c

Postojowe kolego, to Ci firma może zrobić i masz być gotowy do pracy. Jak chcesz wolne to bierzesz urlop.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Wielki operator

Strażak radzę ci przestać (usunięte przez administratora) wiarę bo opinii już sobie nie nadrobisz zmiana a

@Wielki operator

Ale on ma za to placone

Bajlando
@Bpl

Ale operatorzy są znani z przekazywania na uszko wszystkiego. Więc nie wiem co się czepiacie straszaka

@Bajlando

Jesteś pewien że operatorzy tacy są? Nie mierz wszystkich swoją miarą. A jak żal (usunięte przez administratora) ściska to trzeba było złożyć podanie na operatora, a nie teraz oczerniać.

@Wielki operator

Szkoda chłopa że szmaci się za 200 brutto więcej

Rysia Ryszarda

Pytanie do Pani od BHP, jak to jest z tą samowolką w BLUM? Niby ze COVID, wielkie wypytywania o bezpieczeństwo, a pracownicy wędrują sobie jak chcą? Ze zmiany na zmiane, mieszanie w szatniach, pracownicy magazynu i innych działów śmiało sobie chodzą po produkcji, na kantynie obok siebie. A jak ktoś przyniesie COVID 19 to rozniesie po całej firmie i kto będzie za to odpowiedzialny? My nie chcemy narażać swoich rodzin przez to ze ktoś jest skrajnie noeodpowiedzialny, co zrobimy jak przez jedna osobe zamkną nam na 14 dni firme? Bo komuś zchcialo sie przyjść z magazynu na produkcję czy z magazynu na magazyn. Ktoś powinien za to się wziąść czy koronawirus jest czy go nie ma nie powinno być chodzenia po działach, pracujesz w biurze siedź w biurze, pracujesz na magazynie siedź na magazynie, pracujesz na produkcji to nie łaź po magazynie, biurach itp !!!! Może Pani od BHP w końcu się za to weźmie !!!!

Siara
@Rysia Ryszarda

Droga Rysiu Covid przenosi się drogą kropelkową, możliwe tematy rozwojowe, które mogą zostać wprowadzone to: 1. Maseczki przesłony dla magazynierów, wózkowych 2. Dezynfekcja uchwytów od wózków za pomocą ściereczki z płynem dezynfekcyjnym 3. Oświetlenie lampą UVC obszaru gdzie parkowane są wózki. 4. Drzwi otwierane w sposób automatyczny. 5. Selekcja kawomatów na poszczególne linki 6. Selekcja kawomatów na biura 7. Lampy UVC nad stołami które zapalają się na 15 min po posiłkach 8. Można ograniczyć jedzenie do 3 osób przy stole istnieje wiele rożnych rozwiązań myślę że ponad 100 tylko BPL musi zacząć logicznie wydawać pieniądze Co do zmian w szatniach można dodać większy bufor czasowy Ale też należy zacząć od siebie czyli 1. pamiętać o dezynfekcji codziennej: 1.1 telefonu 1.2 laptopa 1.3 kokpitu w aucie i klamek 1.4 ja jeździmy w kilka osób to każdy powinien mieć maseczkę 2. nie częstować papierosami, nie chcieć być częstowanym. 3. Stacja dezynfekcyjna przed wejściem do łazienki 4. Kichasz, kaszlesz jesteś w domu i chodzisz w masce Pozdrawiam Siara

Speed
@Siara

Nie ma to jak odpowiedź prawie po dwóch miesiącach :) jeśli ze wszystkim tak działacie to powodzenia :)

Pisior
@Speed

Nie ze wszystkim bo z podkładkami aby sanepid nas nie zamknal z powodów zachorowań idą super szybko. Pseldo dezynfekcja stanowisk i maseczki Pseldo medyczne porażka a i jeszcze obowiązek na terenie całej firmy maseczek w (usunięte przez administratora) dobry pomysl

Nie jestem pracownikiem BPL

@Siara

Drzwi otwierane w sposób automatyczny? Gdzie?

Y
@Bpl

Tak niby pilnujecie tych maseczek, żeby nos i usta były zakryte a w szatni męskiej przed pracą i po pracy podczas przebierania maseczek nie ujrzysz :D

@Y

Bo tam covida nie ma

Abcd

U nas go nie ma !!

@Rysia Ryszarda

Nie zamkną firmy, nie obawiaj się. Przypomnij sobie jak to wyglądało rok temu a jak wygląda teraz. Mało było przypadków o tym że ktoś coś gdzieś... Więc... Jakby tak było rok temu to od razu by zamknęli firmę. Dziś ma trwać produkcja i basta.

Rysia Ryszarda
@Janek

To był post z 01.09.2020 :)

Wojtas

Witam, czy u Państwa w firmie jest zapotrzebowanie na magazyniera z oprawnieniami udt na wózek widlowy? Pozdrawiam

@Wojtas

Zapewne potrzebują bo ostatnio wiara ucieka to nie wiem czy chcesz tam pracowac

Pracownik produkcji

Czy ktoś może mi przetłumaczyć o czym ten baran pisze ? Szukam tłumacza...jego polski bardzo zły;)

Wyjście z pracy

Miało nie być mieszania, a o 22:00 przy czytniku spotykają się prowadnice, maszyny, płyta, sety i dodatkowo jedna linia. Covid poziom ekspert

Pracownik produkcji
@Wyjście z pracy

To jakim cudem prowadnice i płyty są o 22 przy czytniku, skoro mają do przejścia cała halę. Widocznie ruszają do wyjścia parę minut wcześniej.

Covid

Niektórzy tak się śmiali z korony, że nie istnieje, a teraz sami w chacie ledwo żyją

darek

ile placa

Kolo
@darek

Chyba dobrze skoro ludzie tak psioczą a nadal pracują chyba że takich tumanów nigdzie indziej nie zatrudnia

MAGAZYN

(usunięte przez administratora) w czystej postaci !!!

@MAGAZYN

A myślałeś że po co pieski zatrudnili aby dobrze szczękały lepiej zacznijcie uciekać ups chyba już zaczeliscie

Ski

Panowie operatorzy- dziekujemy ze sami przrstrzagecie zasad ale tez pilnujecie porządku u nas na lini - dobry donos nie jest zły

@Ski

Pamiętajcie że to nie operatorzy a kandydaci na nich są ambitni i przekazują informacje

Karaluh

Jakbysvie mnie wybrali na opiekuna to dystans bylby caly czas xD

Bpl17700

Pozdrawiam połowa firmy chora pogratulujcie tylko sobie. Covid on fire

Karaluch

A ja juz wiecej nie aplikuje !

Liniowy
@Karaluch

I na całe szczęście

C

U nas na setach to dopiero jest kolorowo

Rychu
@C

A Anulka znów na L4.. och..

D. P. dlaczego podpisałaś się jako Rychu? Nie ładnie

Rychu

I znowu...

Fryskas
@Rychu

Sama dopiero co wróciłaś z elki :)

Trzymajcie się tam mordeczki to była dla mnie ogromna przyjemność że mogłem z wami pracować. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM I PRZEPRASZAM ZE NIE ZDĄŻYŁEM SIE ZE WSZYSTKIMI POŻEGNAĆ. BEDE MILO WSPOMINAŁ TE LATA

Stosunek Pracy

A jak tam UTR? Chłopaki narzekają?

UTR
@Stosunek Pracy

Niby na co?

Adam12

Karaluszek na opiekuna !

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska