Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Klin

Czy słyszeliście o premii bo Ja jakoś niedosłyszałem żeby na spotkaniu coś mówili.

Bajlando
@Klin

Teraz widzicie wasza premie bez wazeliny

Lekarz
@Bajlando

Zmarły tak : mamy niezłe odejście do zarobienia

Doktorek
@Lekarz

Chyba chciałeś powiedzieć że chirurg przeszczepił te premie w podwyżki pensji z czego powinniśmy być bardziej zadowoleni gdyż to jest na stałe a nie jednorazowo.

Pacjent
@Doktorek

To teraz tylko czekać aż podniosą normy, bo tu nie ma nic za darmo :)

Buba
@Pacjent

Albo zacznie się zaraz upierniczanie procentów premi

BPL

Jarku jak to jest z tym byciem uczciwym wobec kolegów? Raz w niedzielę przyjść to nagroda i nie można w tygodniu brać urlopu, a innym razem można? Czy może ludzie z prowadnic ręcznych są bardziej uprzywilejowani, na nieco innych zasadach?

@BPL

Jak chcesz wolne u Jarka w tygodniu to lepiej idź na L4 przynajmniej unikniesz miliona pytań a poco dlaczego i czy nie możesz w innym terminie

Bplxzx
@BPL

To jest pytanie, opinia czy zwykłe żalenie się? Idź i zapytaj Jarka. Liczysz, że Ci tu odpisze?

Ski
@Bplxzx

A uzyskasz od Jarka odpowiedź? Wątpię będzie te jego pierdolamento

Suck
@Ski

A może ktoś z góry to przeczyta i odbędzie z (usunięte przez administratora) rozmowę na temat równego traktowania pracowników a nie pupilkowania niektorych

Smaka na kurczaka

Jak to ?

Bpl

Zbierał na zachcianki dla ekskluzywnej, rozrywkowej (usunięte przez administratora)

Hmm
@Bpl

Ciekawe co jeszcze dla niej robił :)

@Hmm

Pewnie to co wszyscy Panowie :)

Leśniczy

I teraz wszyscy biegają po leśnej polanie i trykają się ROGAMI hahaha :)

Tylko bpl
@Leśniczy

A co to za przyjemność ładować w tyle osób do jednej dziury

Tylko bpl

Oj ja bym nie chciał chyba czuć ani mieć świadomości ile ja przedemna mialo

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

kuxxxx

To po co tu zaglądasz, na pudelka tam jest ciekawiej

kuxxxx

Zaproszenie zostało wysłane :) a kysz na pudełka :)

Bpl

Widać ma w tym cel, jest sposób, jest metoda - Jo Kusz widać że Cię to boli :)

Gigi

To że Rudy zatrzymał się na poziomie nastolatka to fakt . Nie może cały czas przeboleć że został wydudkany.

JK

I dlatego już go nie ma. A Ty Dżoana przestań pisać tu o godności, bo jej nie masz i cały czas robisz to samo :) nie masz jej wcale

Klin

Czy słyszeliście coś o premii dla pracowników , to nasze ołówkowe.

Sarkastyk
@Klin

Poszło na gazetkę i integrację górnych działów

Łóżko

...odezwał się materac :), powiedział co wiedział i cały czas był wilgotny...

@Łóżko

ważne że z Aśki cały czas coś ścieka lub wypływa :)

Łóżko
@BPL

zależy jakich starych zaliczyła na urlopie, bo lubi prawie dziadków, co skorzystali to nikt im tego nie odbierze, tylko nie wszyscy są wśród żywych

Kostucha
@Łóżko

w marcu po niego byłam, Joanna nawet nie była na pogrzebie

BPL

Acha z każdego robi rogacza :) przyprawia je wszystkim bez skrupułów on nie był i nie będzie jedyny :) taka już jest jej natura laska lubi polować i dlatego z każdego faceta robi JELENIA :)

Bajlando
@BPL

Ludzie wy się tutaj żalicie a ona z was leje bo lubi ten sport

Rolnik

Teraz to na pole tylko wysłać z takim zakrzywieniem dobrze by bronowała hahahahaha

...

wiadomo o którą chodzi tą z rannej zmiany wystarczy spojrzeć na zęby jeśli będzie wątpliwość

Pisior
@...

Dziś są imieniny Joanny fszystkiego najlepszego dla jej pukaczy

John
@Pisior

To kup jej prezent

Prezent
@Pisior

Może w końcu uzbiera na te krzywe żeby i wtedy zacznie bardziej gwiazdorzyć

Rudy

Naprawdę nie szkoda Wam jeszcze czasu na te wszystkie wpisy związane z tą firmową szm@tą i nie tylko firmową. Fakt, był czas, że człowiek myślał nie tą „głową” - nauczka na przyszłość, cały czas uczę się na błędach (pomimo wieku). Oba już się nie zmieni, strata tylko czasu - oczywiście KORZYSTAĆ NA MAKSA...pozdrawiam, ogarnijcie się w końcu :)

Ferdynand

@Bpl Możesz dodać coś więcej o jakim komunikacie napisałeś?

@Ferdynand

W mailu z kadr otrzymałeś adres strony na której logujesz się danymi z karty i tam poczytaj

Delete
@Ferdynand

Co byś nie napisał/a to i tak zaraz większość jest kasowana, kolejne kilkadziesiąt wpisów poszło w kibel :( trochę to słabe

Ty

Jak większość seriali, a prawie każdy ogląda.

Blum kłamcy

Obiecali że nie będzie zwolnień śmiali się z VW a teraz to samo robią.

Maciej

Czy słychać o podwyżkach?

@Maciej

Chyba jesteś śmieszny jest oficjalny komunikat na portalu

Bpl

Ciesz sie kolego ze mamy prace pomysl przez chwilke ile taki przestój kosztuje firme i czy jest w stanie to udźwignąć a nie marudzisz

Vit

Gratulacje tylko zadałem pytanie widocznie niewygodne skoro odpowiedzi w tym stylu

Pracownicy
@Bpl

Brawo PIS Bogu dziekujemy, ze nie rzadzi PO

De
@Pracownicy

Widze że pińcet+ wjechało

Wen
@De

Jaki to ma związek z pracą?

Baron

Witam czy przyjmujecie pracowników na operatora pras hydraulicznych ( tłocznia)

Witam ,czy w zaistniałej sytuacji nadal jest rekrutacja na stanowisku pracownik produkcji ? Z góry dziekuje za odp . Pozdrawiam .

@Zainteresowany

Niestety nie. Redukcja etatów

Maseczki

Czy my w pracy bedziemy musieli chodzić w maseczkach ??? Ktoś wie może???

Tak
@Maseczki

Od czwartku obowiązywać będzie obowiązek zakrywania twarzy jeśli przebywasz poza miejscem zamieszkania, a więc tak.

@Tak

A czy maski musi zapewnic pracodawca czy my sami ???

Tak

Pracodawca takiego obowiązku zdaje się nie ma.

Zajączek RODO

Może teraz zmiana tematu. Dostaliśmy wszyscy ostatnio życzenia świąteczne, odwołania znowu coś i coś :) Przy okazji poznaliśmy wszystkie adresy meilowe Naszych kolegów i koleżanek. Czy to normalne? Może kolejna podobna wiadomość będzie dotyczyła wynagrodzenia i nie będzie żadnych tajemnic :) Kara dla tej Pani...

@Zajączek RODO

Czy brygadzosci kontaktowali się z Wami telefonicznie odnośnie tego, czy we wtorek idziemy do pracy?

Zajączek RODO

dostaniesz powiadomienie, i później odwołanie na e-maila :), może tym razem poznamy inne nasze dane...

Życzenia były ważniejsze!

Adelajdek
@Zajączek RODO

Podziękuj ten Pani, że nalicza Ci wypłatę.(usunięte przez administratora)

@Adelajdek

To jest jej praca. A kto Tobie dziękuję, ze pracujesz na linii? Jak Ty na linii coś zjebiesz to potracaja Ci z premii... czyli jest ta owa kara

@Adelajdek

To jest koronawirus a nie koronowirus miszczu

Wrong
@Igrek

Kogoś krytykujesz za błędy a sam jak piszesz ? **miszczu** ??? Czy mistrzu ???

@Wrong

Mistrz to prawdziwy Mistrz. A "miszcz", to taki właśnie koles, ktory myśli, ze jest nie wiadomo kim, a w rzeczywistości jest "miszczem", a nie Mistrzem

@Igrek

Nie pogrążaj sie kolego jeszcze bardziej.

Bxd

Prawda jest taka, ze do pracy idzie się pracować, a nie szukać (cytat od kogoś) "taniej sensacji" i pogawędki

Sms od Brygadzisty

Hej. Do pracy wracamy 20.04 na popołudniówke. Najprawdopodobniej będzie to system pracy w godzinach od 15 do 23 / to Wam jeszcze potwierdzę / Reszta zmian, czyli B i C zaczynają pracę już od wtorku, jak się łatwo domyślić nie pracujemy na zmianie nocnej. Gdyby w najbliższym czasie pojawiły się jakieś nowe informację odnośnie naszej pracy, przekażę je Wam 17-18 kwietnia. Prośba dla osób, które od 20.04 kwietnia zamierzają skorzystać z opieki na dziecko- skontaktujcie się ze mną proszę. Zdrowych, wesołych świąt Wam życzę.

@Sms od Brygadzisty

Szkoda tylko, że się nie podpisał...mógł to zrobić każdy kto wypisuje tu rozmaite bzdury... Oceń sam lub sama, czy to prawdziwa informacja :)

@Zajączek RODO

Proponuje indywidualną wiadomość do konkretnej osoby (SMS, telefon, e-mail). Przynajmniej będzie to wiarygodne! I tak nie macie teraz nic do roboty, „popracujcie” trochę jak należy, a nie tylko łatwizna...

Pseudo OPIEKUN
@Zajączek RODO

Może w końcu razem z tymi osobami co zwiecie opiekunami „pseudo” zrobicie coś co będzie na korzyść firmy, jak nie są potrzebni i są balastem to za bramę ;)

Kasowacz

Usuwane są pewnie dlatego że stałych bywalców już ma, po co mają robić się kolejki nie chcą mieć drugiego VW

No to we wtorek do pracy. Nocek ma nie być, ale ciekawe czy będą wolne i jak płacone?

Bpl $$$

Słyszałem ze będę zwolnienia .Elkowicze znów polecą

@Bpl $$$

Ciekawe skąd to wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska