Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Wuja

Sprzedam aventosy wiadomość na priv

Stryj
@Wuja

Chciałeś zabłysnąć? Jesteś żenujący, jak twój wpis.

Ciekawy

Kto jeszcze może ogarnąć aventosy?

Jeden z nich
@Ciekawy

Ponoć, jeszcze jest jakiś GORYL co ogarnia za pół ceny wszystko........

Były
@Jeden z nich

Wózkowi mają wejście na wszystko, mi załatwiał karaluch, taki mały krzykacz obleśny

Ciekawy

Prawda to że w Blum zwalniają ludzi ? Słyszałem że starych pracownikow zwalniaja

@Ciekawy

Tak to prawda, zwalniają ludzi którzy zasłużyli na zwolnienie.

@Nowy

Co masz na myśli szukają pretekstu żeby zwolnić, czy tych którzy coś przeskrobali

Gonzo

Gdyby nie nos byłbym teraz brygadzistą i cisnoł bym tych opiekunów...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

PGN

Spencer?

Rysiek Nowak

Dzień dobry. Chciałbym dowiedzieć się jak wyglada praca na magazynie ? I jakie predyspozycje trzeba mieć by się dostać. Pozdrawia. R.N

Vader

Firma Blum jest na prawdę bardzo tolerancyjna firmą. Pracują tu osoby z wieloletnim stażem, które w innych firmach zostałyby już dawno zwolnione. Nikt nie zostaje zwolniony ot tak z dnia na dzień bez uprzedzenia. Z reguły zwolnienie poprzedzają liczne rozmowy wychowawcze co dla średnio rozgarniętego pracownika jest wystarczającym sygnałem do poprawy swojej pracy. Dlatego uważam, że zwolnione osoby reprezentują bardzo niski poziom intelektualny i eliminując taki margines firma idzie na rękę pozostałym pracownikom. Pokolenie ruskiego w szkole ma jednak jakieś wartości w sobie i jest nauczone zaradności i jak potrzeba umie zakasac rękawy. Typowy gimbus Eskobar niestety nigdy już tego nie zrozumie, uważa, że mu się należy wystarczy przeczytać jedno jego zdanie... i jeszcze się żali, co za żenada.

Eskobar

I jeszcze niech mi jakaś Faja powie że u Igora na lince nie było atmosfery to bransoleta wjeżdża pod tego bluma i robi(usunięte przez administratora) selekcję naturalną (usunięte przez administratora).

El Chapo
@Eskobar

Co to za więzienny slang, bo nie rozumiem za bardzo postów tego dzieciaka (domniemam, że to wczesne pokolenie tzw. gimbusów)?

@El Chapo

To są właśnie te charpagany co by nawet na siłę na podwujnej szufladzie 130% normy chciały zrobic. Rozumiem że ty jesteś pokoleniem Ruskiego w szkole ? Więc zapierdalalalaj alaj jak Bolszewik poniemiecka gnido.

NORMALNY
@Eskobar

Kolega "orzygus" na odchodne powinien słownik dostac????

Poprawczy dupowłazie :)

Eskobar

Witam nie wiem po jaki (usunięte przez administratora) się do Jody ale powiem tak on jest od roku opiekunem tzn pełnoprawnym od czerwca. Tak mi się wydaje. (usunięte przez administratora) Jeśli nie pracowałeś z nim na linii to nie wiesz jaki jest. Jest równy gość i możecie mu tą opinię przekazać wourwil mnie tylko jedna rzecza która no nie fajnie się zachował a mianowicie w ostatni dzień mojej pracy tj 6 stycznia pytałem go na rannej zmianie kiedy mam "Audit" powiedział że najpierw ma 4,5 poniżej Malinowy a nie wie dokładnie kiedy ja tu mi kazal podszkolić się do tej Z J 3Banej premi a za 2 h mnie zwolnili nie wiem jaki to miał być cel ale nie fajno się zachowal bo wiedział że mnie zwolnią a mi mydlił oczy. I tego samego dnia mnie unikal. Pozdrawiam zmianę Łooojca Pisss z wami

@Eskobar

Gdyby mnie nie zwolnili z tej Firmy to został bym dalej i polecił bym znajomym bo faktycznie pierwsze 3 msc przej bane bane jeśli nikogo nieasz od siebie dodam że ja sobie dojechałem reputację kto wie ten wie czym i w jakim okresie to bylo ale złego słowa nie powiem na firmę bo jest to normalny pracodawca z nienormalnym mistrzem produkcji i tyle . Pozdro 600 sikalafą

Igor włos

Kochani chciałbym wszystkich was przeprosić za moje zachowanie, wiem jestem zwykłą świnią i tylko marionetką w rękach Bluma, z resztą na stu rudych sto jeden jest fałszywych, oto cała prawda.

Cichy
@Igor włos

Strasznie słabo się pod kogoś podszywac... tacy odważni na produkcji pracują, A jak przychodzi co do czego to wyplakac się anonimowo na gowork. Powiedzcie mu to prosto w twarz... ale nie bo to sami dorośli z charakterem dwunastolatka.

@Cichy

Jeden z opiekunów się odezwał w obronie. Więc, zapewne wiesz, że w tej firmie nikomu w twarz nie można nic powiedzieć, bo to jedna wielka klika. Nikt za Tobą w obronie nie stanie , nawet jeśli masz rację.

Kolo
@Cichy

A kto pod kogo się podszywa .Jak piszesz to pomyśl .No Cichy przedstaw się, ile masz lat .

@Igor włos

Znam Igora i to co tu piszą to same bzdury... zawiść że jest nad wami?

Edzia

Nie ukrywam sie wiec napisze jak bylo.16 dni bylam na setach i zostalam zwolniona bo ponoc za dlugo przechodzilam szkolenie bo az 8 dni.Moze dlugo moze nie...Kiedy ogarnelam temat teraz mówie do ciebie opiekunie (usunięte przez administratora) nie dales szansy sie wykazac.Fałszywie byles miły a nie potrafiles spojrzec w oczy tylko uciekłes jak tchórz.Nie chorowalam zaczynalam robic coraz wiecej a po mimo tego pokazales jaki jestes dwulicowy.To tyle

West
@Edzia

Oj coś ostatnio nagonka na tych opiekunów. Może ktoś z góry wkoncu się za to weźmie.

Re
@West

To efekty prania mózgu na szkoleniach.Mechaniczne podejście do ludzi ale z uśmiechem na twarzy .Miał rację Michu G jak go zwolnili mówił o pani z HR żeby uważać bo fałszywa.(usunięte przez administratora)

Wakat
@West

Ta mentorka powinna nauczyć Ich tworzyć atmosferę na linii a nie mieszać i robić korposzczury

Bpl
@Edzia

No niestety, w tej firmie nie można polegać na nikim(usunięte przez administratora). Tu się uśmiechają, mówią że dasz robię radę, że potrzeba więcej czasu żeby się wprawić a po paru dniach zwalniają. Już niewiadomo czy śmiać się czy płakać. Po prostu żenada. A jak coś się dzieje to ręce umywaja, taka to już polityka

5 latek
@Edzia

Edyta wierzę że to co napisałaś to szczera prawda. Widzę że odkąd odeszlam to nic się nie zmieniło.

Ludzi zatrudnili , a teraz zwalniają bo nie ma zamówień.... Nie znasz dnia ani godziny kiedy Cię zwolnią...

Norbi

Co się stało ?

kto to

Tak to jest jak ktoś z " (usunięte przez administratora) na pana ....ale w obecnym czasie w Blum to się załatwia inaczej,nie te czasy żeby opiekun tak się odnosił do pracownika.Tylko nie pozwólcie soba pomiatać....

Rudy

A no niestety, od zawsze robią z nami jak chcą...gorzej niż psy

Sebix

Jestem w szoku. Już chyba zapomniał jak na linii pracował. Nie zostawiaj tego tak, zawsze można poprosić o rozmowę i to nie musi być brygadzista, to.moze być ktoś z biura, powiedz co się dzieje, poproś, żebyś został anonimowy a oni się tym zajmą. Nie dajcie się. (usunięte przez administratora)

Samo zło

Z tymi opiekunami to powinna być ostra selekcja. Ważne że w gazetce siedzi i dużo gada, o niczym ale gada. Najwieksze ściemniacze, do koryta się dostały. Taka polityka. Tu nie potrzeba wiedzy, tu trzeba dobrze lizać.

@Sebix

Anonimowy ha ha ha

Samo zło
@Lupa

Mało wiesz i niech tak zostanie

@Samo zło

Dwa dni góra i wiedzą a Ty jesteś pierwszy do wypadu oczywiście dla twego dobra

Oli
@Samo zło

Opiekunowie do wymiany.Co sie dzieje w tej firmie .Odkad Zbychu zostal mistrzem firma schodzi na psy.Same zwolnienia w tej firmie.Masakra

@Oli

Coś musi robić musi pokazać że działa bo jak nic nie będzie aktywny. To w taj sytuacji pojawi się ogłoszenie( Mistrz produkcji potrzebny od zaraz)

Borat

Biurowiec stawiacie i trzeba go zapełnić ,nadal z zakupami niedajecie rady oj ta logistyka więcej was niż na produkcji.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Blum Polska?

Szaraczek

Umowa o pracę. Najpierw na okres próbny 3 miesiące. Potem 2 lata i trzecia na stałe

@Szaraczek

Chyba że się nie sprawdzisz ,to wyjazd prędzej,ktoś kto chcę pracować to nie przedłużają, a ktoś kto choruje nagminnie to super pracownik...o taka polityka rodzinnej firmy

Szaraczek

Z tym wyjazdem to w każdej firmie tak jest. A tych L4 to już nie skomentuję bo traktują to jak drugi urlop

Oli

Ogolnie ludzie traktowani sa jak w szkole.Non stop sie czegos trzeba uczyc i przepytuja czy masz wiedze.Ogromna presja z kazdej strony.Zatrudniaja i zwalniaja.Znowu kilka osob zwolnili.

Pieter

Fajne zdjęcie z imprezy firmowej. Ciekawe kto pierwszy poleci na rozmowę:)

Ali
@Pieter

Jakie zdjęcie

Ile dostaje pracownik na produkcji na starcie?

Olo
@Nowy

Na starcie to nie wiem. Ja na produkcji 14 lat stażu 4 tysiące na rękę bez nadgodzin

kiko
@Olo

Jakie 14 lat? Pierwsze przyjęcia były pod koniec 2006 ,,,,,ale większość tych to zapewne albo biuro,opiekun ,.ale to nie mają 4000 na rękę,coś kręcisz Olo

Hunny
@Olo

4 tysiące na produkcji na rękę to chyba nawet najwięksi konfidenci i lizusy nie mają.

3 latek
@Hunny

Gdy ma się pełen dojazd i 20 % wydajnosciowej to się 4000 przekracza

Omg
@3 latek

Ale jaja

Kool

Dużo ludzi z Wrześni pracuje? Ogólnie atmosfera spoko czy nie?na produkcji praca jest bardzo ciężka?

@Kool

Blum to cala wrzesnia i gniezno i zależy gdzie trafisz

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska