Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Co za wieści krążą po firmie mam potwierdzone informacje że prawie w tym samym momencie co zakończyła się inwestycja budowy magazynu nad polskim morzem zakończyła się również budowa prywatnych domków najwyższych władz. Czy to przypadek??

Tomal
@Nowy

Hej ja słyszałem że to całe osiedle się wybudowało hahaha pewnie dla Ukraińców bo Polaków do pracy coraz mniej

Tomal
@Tomal

Masz racje ludzie takie pierdoły opowiadają ze czacha pęka

@Tomal

Pewnie ze pierdoly ile ja tych bajek musze się codziennie nasłuchać

Zmiana C

Pytanie do zmiany A i B. Jak wygląda u Was sprawa z nadgodzinami? Dobrowolne czy przymus?

Olo
@Zmiana C

A u Was na C jak jest?

Jacek
@Olo

Zmiana C jest super. Mamy nawet taką piosenkę. " I hop sa sa jak linka szybko mknie. Dalej dalej do roboty śpieszmy się" Co dzień na odprawie sobie śpiewamy. A kto nie śpiewa robi 10 pompek

Lolo
@Jacek

Super jacku chce być taki jak ty ☺️

Super J
@Lolo

Czyli jaki ????????????

Tiki
@Super J

Chybanie taki pusty:-)

Blumiank

Coś dziwnego dzieje się w Blumie w księgowości...

ktos
@Blumiank

za mało hehehe

Starszy

Dostaniesz w tej firmie jedynie kopa.Pokazują na 10 lecie co dostajesz za tyle lat drewnianego kwiatka i medalik żenada .

Dino
@Starszy

Jakie podejście do pracownika, taki prezent... Czyli sztywne i drewniane... Humorystyczne, ale prawdziwe... Firma ta już nie chce się wyróżniać w żadnym aspekcie, polityka tej firmy prowadzi do tego być bez wyróżnienia i co za tym idzie, nie godna uwagi, a już tym bardziej polecenia...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
PH

Witam, czy ktoś się orientuje jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać na stanowisku przedstawiciel handlowy, czy premie są realne (miesięczne czy kwartalne, ile wynoszą na rękę) jakimi samochodami jeżdżą PH, czy mogą użytkować prywatnie oraz ile ich to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za odpowiedź.

Abcd11

Jak wygląda praca na produkcji ? Czy weekendy są wolne i jaki jest system pracy? Warunki finansowe są adekwatne do wykonywanej pracy ?

Kali

Nadgodziny miały być dobrowolne, wyszło jak zawsze...

Zenek

Imprezy letniej nie ma, A co z kasą z funduszu socjalnego.

Dobry
@Zenek

Zamiast imprezy AM załatwi wam Ukrainki jak w VW z niespodziaką

ałiK

Nie jest jeszcze tak źle póki nie zatrudniają Ukraińców. No i dziewczyny mamy zdrowe nie to co w VW :)

@ałiK

W WV wszyscy pozarażani hahahaha zachciało się Ukrainek

Dino

Firma która jeszcze niedawno miała bardzo dobrą opinię, pracować tam jak nie marzeniem, to chociaż sporo chciała tam pracować, teraz? Ślizga się jeszcze na dobrej opinii, wypracowanej przez ostatnie lata... teraz firma robi spory krok do tyłu, powiedziałbym że się cofa w stosunkach z pracownikami, nie słyszą głosu zwykłego "kowalskiego", albo normalnie nie chcą słyszeć, bo mają to głęboko w nosie, ale chyba zapominają, że w dobie internetu, złe informacje docierają daleko i to w bardzo szybkim tempie, okoliczne firmy poszły po rozum do głowy i prześcigają się w dobrej ofercie dla pracowników, nie, nie... firma blum już nie jest jedną z najlepszych firm w okolicy, więc, cieszę się że jest wolny rynek i świadomość ludzi jest coraz większa, że mentalność się zmienia i powoli nie boimy się mieć zdanie, oraz walczyć o swoje.

S.P.P.

Pracuję tylo 3 lata i jeśli chodzi o nadgodziny to robimy jak automaty bez prawa zdania. Zgadzając z się poprzednikami. Ale.....Jestem w wieku Jesusowym u pracowałem u innych. Wczoraj wróciłem z wakacji z pokoju bez klimatyzacji do bloku w Poznaniu z temperaturą w sypialni 29 C. I.... tesknię to mojej klimatyzowanej hali!.

Julita

@lajt wypowiedzi takie jak Twoja poniżej są usuwane, ponieważ łamią regulamin forum. Zawierają wulgaryzmy oraz obrażają innych. Komentuj pamiętając o zasadach serwisu https://www.gowork.pl/regulamin

lajt
@Julita

ok

bplxxxxx

Cała prawda o pracy i atmosferze w rodzinnej firmie Blum ,lepiej i grzeczniej bym tego nie ujął , ale pewnie i tak osoby odpowiedzialne za to będą to miały w d....ie i będzie jak teraz (obym się mylił), bo przyjdzie czas że sami zostaną

@bplxxxxx

Po co się podniecać ta firma i tak was maja w głębokim poważaniu nic tam nie osiagniecie wszyscy spotkamy sie w volkswagenie

Nr BPL
@anonymous

Do zobaczenia vw Kolego niebawem tam zawitam .Bo na tym okrecie zaczeło ostatnio tak bujać ze sie ..........ć chce .

@bplxxxxx

Pracuję w tej firmie już trochę obserwując od pewnego czasu co się dzieje.Praca jak praca coś trzeba robić .Nasz nowy mistrz po przemowie zapewniał nas że nadgodziny będą dla ochotników .Jeden z super pomysłów na sprawdzenie niewyrabianych norm jest postawienie kilku ludzi i pilnowanie na lince gdzie jest problem.Jeszcze lepszym hitem jest umieszczenie kamer.Jak sam nasz mówca powiedział że nikt na siłę tu nikogo nie trzyma więc szukam sobie pracy bo pod presją to nie jest praca

xyz

Dzień dobry wszystkim!! Jesteśmy tylko numerami BPL, które tak naprawdę oznaczają tylko sztukę w całej załodze, a nie człowieka. Pracuje tu bardzo dużo ludzi inteligentnych, ambitnych, oddanych i uważam że ta ostatnia cecha jeszcze ten zakład trzyma na powierzchni. Z drugiej strony z moich obserwacji wnioskuje że niestety w tej grupie jest co raz więcej rozważań o zmianie pracy. Boli to że ludzie którzy nie chorują, chodzą na nadgodziny nie są należycie traktowani. W ogóle jeżeli chodzi o nadgodziny to jest kpina żeby się prosić o wolną sobotę/niedziele. W biurach tego nie zrozumiecie ale wyobraźcie sobie sytuacje gdy kosztem waszych dzieci, rodzin, znajomych musicie spędzać wszystkie weekendy i prawie wszystkie święta w pracy. Pewnie sobie pomyślicie, że jakbyśmy nie chcieli to byśmy nie chodzili ale niestety jesteśmy do tego zmuszani a wiadomo nikt komu zależy na pracy nie będzie się kłócił i robił awantur jeżeli przełożony mówi ze nie ma opcji na wolny weekend bo w tym miejscu spędzamy swoją 1/3 życia i nie chcemy żyć napiętnowani bo tak się to własnie kończy jeżeli Ci odważniejsi walczą o swoje. Czy jest rozwiązanie ? Tak !! Zróbcie listy chętnych na dany weekend i niech każdy ma prawo wyboru czy chce pracować ponad ustawowy 40-sto godzinny system pracy i zarobić czy też ma akurat chęć odpocząć i spędzić czas z rodziną. Założę się że nigdy nie będzie sytuacji że nie będzie chętnych. Jeżeli nie będziecie usatysfakcjonowani ilością ludzi to zatrudnijcie kolejne osoby ponieważ temat nadgodzin to nie jest wyjątkowa sytuacja bo jest teraz nagłe zapotrzebowanie ale to trwa kilka lat i stwarza się tylko pozory że coś się w tym kierunku robi żeby było lepiej. Zrozumcie że takie eksploatowanie pracowników przy takiej pracy jak na naszej produkcji przez dłuższy okres bez czasu na chociażby weekendowy odpoczynek spowoduje że ludzie co raz częściej zaczną się "psuć" a po analizie wszystkich mających powstać inwestycji gospodarczych w naszej najbliższej okolicy jestem przekonany, że będzie problem aby znaleźć pracowników na nasze miejsce więc naprawdę szczerze przemyślcie i doceńcie to co macie i szanujcie NAS !! bo pamiętajcie bez NAS nie będzie Was. Kolejna sprawa to urlopy. Zostały wprowadzone komputery, każdy z nas ma konto pracownika. Pozwólcie nam wysyłać prośbę o urlop przez nasze konta i wtedy zobaczycie ile z nich jest patrzeć w przepisy kodeksu pracy bezprawnie odrzucanych. Pewnie tego nie zrobicie ponieważ byłoby to strzałem w kolano podczas wizyty Państwowej Inspekcji Pracy. A przy zasadach istniejących czyli chodzeniem, proszeniem się i poniżaniem przed przełożonym macie 100% pozytywnych wniosków o urlop bo możesz go wysłać tylko wtedy jak dostaniesz na to pozwolenie! Co raz więcej ludzi widzi że jeżeli idziesz trzy razy po urlop i Ci się odmawia to następnym razem jak potrzebujesz dzień wolny pozostaje Ci tylko iść do lekarza a nie się prosić i błagać o coś co ci się należy a i tak nie dostaniesz i wypadasz wtedy nie na jeden dzień jak chciałeś urlop tylko na cały tydzień i własnie do tego doprowadza taka polityka firmy. Pozostali pracownicy się męczą a kółko się zamyka bo przez to że ludzie na L4 to inni nie dostają urlopu. Każdy może napisać jak Ci się nie podoba to zmień prace, ale nie o to chodzi. Praca nie byłaby zła jeżeli naprawdę byłby tu ważny człowiek i jeżeli nasz głos byłby słyszany a tak nie jest ale mam nadzieje że w najbliższym czasie coś się zmieni a hasło "idźMY dalej" nie będzie tylko zachętą do zmiany pracodawcy, chociaż najbliższe miesiące nie będą łatwe w utrzymaniu tych mniej cierpliwych bo kumulacja wypowiedzeń już za chwile i myślę że ich akurat już nic nie zatrzyma. mam jeszcze kilka tematów do poruszenia ale to innym razem bo dziś już z wielkością wpisu przesadziłem a więc cdn... ahoj pomarańczowe ludki !!

Tamal
@xyz

Masz całkowitą rację dla nich jesteśmy tylko numerami jak niegdyś numer obozowy z tego co kiedyś ktoś mówił mi w biurze to podobno sam prezes nazywana z plebsem i że on z takim plebsem to nie rozmawiam takie zachowanie pokazuje wszystko brak szacunku dla nas brak godności Austriacy nic z tym nie robię ważne że obrocik jest zrobiony i kaska na austriackim koncie pasuje.

Max
@xyz

Święte słowa;) Nic dodać nic ująć. Zwłaszcza jeżeli chodzi o urlopy, weekendy i L4. Sama prawda.

gadzina
@xyz

Będzie gazetka wewnętrzna, według mnie to temat na pierwszą stronę. Tylko jest problem , bo Pani redaktor na pewno tego nie puści.

Szary człowieczek
@xyz

Xyz świetnie opisałeś sytuacje. Nawiazując do nadgodzin to nie jest normalną sprawą aby prosić się z conajmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem o wolny weekend. Szkoda że w tej firmie jest zbyt wielu dupowłazów bo w innym przypadku cała zmiana mogłaby nie przyjść w weekend do pracy. Wszystkich by nie wyrzucili przecież a może by coś to góry dotarło. Musisz przyjść w sobotę do pracy? Nic nie muszę. Najwyżej mogę z własnej nie przymuszonej woli

Baaardzo dawno temu.
@Szary człowieczek

Kiedyś jak nie chciałam przyjść na nadgo w sobote to usłyszałam, że będę musiała to odrobić.

okim
@xyz

Świeta prawda może warto zacząć chodzić z dyktafonem po urlopy i wolne w ustawowo wolne dni czyli soboty i niedziele i przedstawić to w Inspekcji Pracy

Taki tam

Popieram wypowiedz w 100 %Cala prawda o naszym pieknym okrecie

Nr BPL
@xyz

Xyz chciałbym wiedzieć kim jestes bo chetnie bym ci postawił DUZE PIWO i uscisnoł ci dłon za to co napisałes .CAŁA PRAWDA O NASZEJ FIRMIE .

Julita

@Szary człowieczek używasz bardzo mocnych słów pod kątem pracodawcy Blum Polska. Taka wypowiedź jak Twoja może zostać usunięta przez administratora, gdyż łamie regulamin tego forum. Wulgaryzmy oraz oszczerstwa nie będą tolerowane. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, podziel się z nimi, ale w sposób merytoryczny.

jest super
@Julita

Julita.....skończ z tą merytoryką,tylko to słowo potrafisz napisać? Tak jest to wszystko to prawda, tylko opisane może nie tak jakbyś chciała to przeczytać.Gdzie tutaj widzisz jakikolwiek wulgaryzm czy oszczerstwo. Ludzie już nie dają rady z niektórymi pierdołami , które wymyśla góra, tylko czy na pewno to wymysły góry? Może niektórzy na dole zbytnio urośli.....

Bez urazy

Wszyscy jesteście mądrzy, a nikt nie potrafi zebrać się do kupy i się postawić. XXI wiek... Każdy mądry w internecie

Robolek

Kolejne osoby odchodzą a nowych nie widać. Znów się szykują wszystkie weekendy pracujące bo tyły.... Może w końcu góra zrozumie że coś jest nie tak i co z tym zrobi?

Mały
@Robolek

Tyły są ciagle bo mały karakan nie umie zarządzać produkcja umie tylko przytakiwać Austrii i na wszystko się zgadza kosztem naszego zdrowia. Trzeba zmienić kierownika nieudolnego zresztą.

Starszy prp

Hej nie uważacie że po ostatnich zmianach na naszej górze wylewa się na nas coraz większy mobing?? Pan aspirujący na mistrza rozkręca się i chce się przypodobać chyba małemu. Trzeba będzie związki założyć kto jest za łapka w górę tak mi tez doradza kuzyn prawnik i się dziwi ze jeszcze tego nie zrobiliśmy .

Pomarańczowy dom
@Starszy prp

Nie ma szans na związki.Już raz było próbowane założenie związków i się nie udało,chcesz więcej się dowiedzieć na ten temat ,popytaj starszych pracowników.Zresztą jakby były związki to tak by dali temu co je założył po to żeby je zlikwidował, tak tu jest...

Starszy prp
@Pomarańczowy dom

Nie ma się czego bać to że za pierwszym razem się nie udało to znaczy, że akcja była źle zorganizowana. Rozmawiałem z kuzynem plan może być taki kuzyn pomoże nam to zorganizować i przeprowadzić przygotuje koniczne dokumenty my zbierzemy potrzebne podpisy a do biura prezesa pójdziemy z prawnikiem czyli z moim kuzynem i wtedy nie ma szans by ktoś nas z kwitkiem odprawił bo będzie to nieprawne i prezes wyląduje w sądzie. Dopiero wtedy będziemy mogli walczyć o swoje nie można się bać i dawać zastraszyć.

Myślący
@Starszy prp

Chyba twój kuzyn prawnik chce się załapać na jakąś funkcję, że tak ciśnie o te związki

Pomarańczowy dom
@Starszy prp

Skoro masz pewność że się uda to działaj.Życzę powodzenia i licznych podpisów.

@Starszy prp

Czy ja wiem zobaczymy po aneksach ile prawdy jest o Zbyszku .Napewno 1/ 2 psełdo opiekunów do zmiany porazka

@anonymous

A co mamy zobaczyć. Myślicie że zaraz nam nawali? Podwyżki jakie będą to wiadomo....100 pln brutto i basta. Nie ma co czekać do aneksów , trzeba zakładać związki i tyle.

@Starszy

100 pln raczej 40 pln .Reszte przejedli i przepili opiekunowie na szkoleniach na to sa pieniadze brawo panie prezesie

@anonymous

Tak młodzi uciekają ja czekam na podwyżkę

Robolek
@anonymous

Nie tylko młodzi uciekają. Starszym też kończy się cierpliwość i brak poszanowania

Julita

@młodszy Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Coraz gorzej

Czas może zabrać się za opiekunów.. 2 godziny porobi i całe kolejne 6 godzin laba. A jaki dumny hohohoh

@Coraz gorzej

To jest kpina nic nie robią cały dzień tylko kawki .A firma umie doceniac nierobów dostali najwyższą podwyżkę brawo brawo

Coraz gorzej
@anonymous

Chodzą tylko jeden do drugiego a czasami to nawet nie chce się podejść.. dzwonią do siebie a jeden do drugiego ma 20 metrów maks.. ale człowiek na ‚stanowisku’

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska