Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Gonzo CNC

Nie chcieliście dac mi operatorki to teraz jestem królem na 26

Zmiana A

Pytanie do Artura czy nie widzisz co na lini się dzieje? (usunięte przez administratora) Na prowadnicach takiego czegoś nie ma.

Jak długo czeka się na jakaś odpowiedz z blum w kwestii rekrutacji? Bo aplikowałem przez pracuj - na portalu w przypadku aplikacji do innych firm zmieniał się status aplikacji (no. na rozpatrywana, odrzucona) ale w blum chyba tak to nie działa. Miał ktoś styczność z procesem rekrutacji w tej firmie i mógłby coś więcej przybliżyć?

@Kandydat

Może twoje cv było beznadziejne bo ja aplikowalem cv na pracuj i nastepnego dnia juz dzwonili

Bpl

Ja się pytam gdzie są krzesła na tych liniach? Tyle stanowisk siedzących A raptem 3 krzesła na jedną linie ... a już się nie mówi o tym ile było uszkodzonych oddanych do "naprawy" i nie wróciły już...

BHP
@Bpl

Krzesła to się kupuje nowe a nie naprawia.

Obiadek
@Bpl

Wam na linii to się przewraca w głowach, do roboty a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) nie to co my prawdziwi operatorzy , my to chociaż jesteśmy na jakiejś pozycji w tej firmie , a nie babolami.

Operator
@Obiadek

Objadek... nie podszywaj się pod operatorów, bo widać sam nie wiesz o co tam chodzi a siejesz zamęt. Co do pozycji....:) to widać ładnie masz po przerwacane w tej główce. Jaka to pozycja. Parę stów więcej a zachowujesz ssie jakby był w dziale IT. Babolu. :)))

Abus
@Obiadek

W końcu jesteście lepsi o ludzi z lini. Potwierdzone prz z przełożonego.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pati

Sprzedam witraże więcej info priv.

Gonzo CnC

Dajcie mi ta operatorke bo zaraz nie wytrzymam

Witam Czy ciężko jest dostać się do pracy osobie z zewnątrz bez kontaktów i polecenia osoby z firmy? I jak po jakim czasie firma odzywa się do kandydata po wysłaniu cv (tak +/-)?

Starszak
@Nowy

Skończyły się już czasy aby tylko po znajomości sie dostać na produkcję.

@Starszak

Jakie jest aktualnie zapotrzebowanie jeśli chodzi o personel na produkcji/magazyn ? Duże są braki ? Widzę ze nadal widnieją ogłoszenia o pracę, złożyłem CV w zeszłym tygodniu i cisza niestety. Spełniam wszystkie wymagania jakie są podane na stronie i nawet więcej, dlatego dziwi mnie brak odzewu, a szkoda bo Blum to porządna firma i chciałbym tu pracowac. Dlatego tez padło moje pytanie wyżej o znajomosci i polecenia, niestety nie mogę tez czekac w nieskończoność za telefonem .. 1/2

@Nowy

Pewnie zaraz jakiś pracownik się na mnie rzuci że haha Blum porządny haha poczytaj forum, czy na pewno chcesz tu przychodzić itd Z doświadczenia wiem, ze na takich forach swoje żale wylewa „Elita” której wszystko się należy, praca od poniedziałku do piątku, zadne nadgodziny w weekendy bo weekend ja odpoczywam, praca max po 8h, bo więcej to wyzysk , wypłata najlepiej jak lekarz bo przecież sie należy… Ludzie, dajcie spokój, jak sie nie podoba to zapraszam do mojej firmy, gdzie na rozmowie kwalifikacyjnej Pani w żywe oczy kłamie na temat pracy byle tylko pozyskać młodego, fajnego pracownika bo jest pilne zapotrzebowanie, a potem sie okazuje: przełożony Ci karze rozładowywać tira niesprawnym wózkiem (bez hamulcy) bo leasingi nie opłacone i serwis nie przyjeżdża naprawić, nadgodzin nie wypłacają i na sile chcą dać Ci dzień wolny, byle tylko nie zapłacić, bhp na 0 poziomie, ludzie (najczęściej kierownicy) wchodzą Ci pod koła jak jedziesz z uszkodzonym pojemnikiem który wazy lekko 200/300kg i w każdej chwili może sie wywalić.. dlatego chce jak najszybciej stad uciekac i liczę ze doczekam się jakiegokolwiek odzewu 2/2 Pozdrawiam ☺️

Roza

Niektóre kobiety mogłyby się wziąć za robotę a nie na badoo sobie siedzą. Takie rzeczy to po pracy

Kevin

hjo
@Roza

które?

Pan Biegunka

Uważajcie na sajgonki. Chyba smażone na oleju rycynowym. Pozdrawiam z WC kiedyś wyjdę.

Bronisław

Znalazłem katalog okuć i zawiasów meblowych na stronie blum.pl. Czy każdą z wyeksponowanych rzeczy mogę zamówić detalicznie, czy firmą stawia tylko na hurtowych odbiorców? Jak z trwałością produktów? Obejmuje je kilkuletnia gwarancja? Ktoś kupował i używał i może się wypowiedzieć?

Heniek

Mam pytanie dotyczace atmosfery pracy w biurach oraz czy wynagrodzenie netto (na reke) nożna liczyć: - poczatkujacy (3000-4000) - referent (5000-6000) - specjalista poczatkujacy (7000-8000) - koordynator/starszy specjalista (9000-10000) - kierownik - powyzej 10 000 Dziękuję

Omg
@Heniek

Heniek to było pytanie ? Czy twoje wymagania finansowe ? Chyba nie myślisz, że ktoś na forum Ci to powie:)

@Heniek

Tak

chce na wózek

Co sie tak naprawde dzieje na tym magazynie ze chłopaki odchodza. Przeciez kiedys kazdy chciał sie tam dostac?

Wrrr
@chce na wózek

Atmosfera i szukanie dziury w całym, byle coś znaleźć na pracownika, ciągle za mało robilismy, o byle co jakieś chore rozmowy...

@Wrrr

U nas jest to samo wiecznie mało robimy

Raf

Witam Czy w blumie obowiązuje system zwykłych 3 zmian czy 4-brygadówka ?

@Raf

3zmiany

Nikt zm C

Na początku chciałbym przeprosić za swoją bierną postawę. Nie reagowałem.... Ludzie ile jeszcze osob musi odejść bądź sie zwolnić ( jak dzisiaj) aby góra zareagowała na to co się dzieje na jednej lince. Opiekun nie reaguje a młodsi pracownicy są coraz bardziej bezczelni.

@Nikt zm C

Bo ludzie nie rozumieją że za (usunięte przez administratora) i naśmiewanie się z kogoś też mogą ponieść surowe konsekwencje

Amel
@Nikt zm C

Weźta się do roboty i dejta spokój chopokowi.

@Amel

Teraz już ma spokój bo się zwolnił. Wcale mu się nie dziwię.

@Nikt

Zgadzam się, że to nasmiewanie i robienie sobie jaj było jedną z przyczyn jego samozwolnienia. i jeszcze na koniec niby musiał się grzecznie z wszystkimi pożegnać (ja w życiu bym tego nie zrobił)

@Nikt zm C

Nie tylko na zmianie C jest ale na zmianie A to samo a opiekunowie nic

Dingo
@Bpl

U nas na lince jeszcze gorzej,. He he he

Eunu
@Bpl

Jaj nie macie. Widzieliście, nie reagowaliście. Zgłaszać takie rzeczy, nie do opiekunów tylko wyżej.

Ski
@Bpl

Może zamiana opiekunów na zmianach , przenieść bo poobrastali w piórka i cwaniakują . Rudy z czopikami ,Super Jack i zastraszeni ,Dzbany od Włodka ot całe linki zmiany C .Chcemy szacunku .

@Ski

Chyba raczej wymiana na nowych, takich co będą znali się na swojej pracy i będą odpowiednio przeszkoleni do zarządzania zasobami ludzkimi. W sumie takie coś przydało by się zrobić i wyżej...bo i tam trafiają się prostaki, którym się wydaje, że po koleżeńsku objęli stanowisko to na wszystkim się znają - żenada.

Bpl00181

Masz rację.

Dolores
@Nikt zm C

Tutaj wszyscy mają wszystko w (usunięte przez administratora) tylko kartony mają przejeżdżać przez czytnik, ktoś się stara pracuje za dwóch pokazuje siebie, to staje się obiektem drwin opiekunowie nie reagują żenujące zmiana a

Św Mikołaj

W tym roku prezentów na święta nie ma być , bo reniferom pospadały poroża że śmiechu

Zdzichu

Jak to jest że pracownik który pracuje rok ma starszego a pracownik który pracuje dwa lata nie ma nic żenada tak jakby jeden był ze złota a drugi trędowaty.

@Zdzichu

Czynników jest wiele, staż jest na szarym końcu. Robisz coś źle, przemyśl to

Jak wygląda ścieżka awansu w Blum Polska?

Nikt

Na drugi dzień jesteś prezesem

Pisior

Musisz ładnie podpierdzielac i w tyle wlazic

Zmiana A

Witam, Normalnie, ostatnio jest dużo rekrutacji wew. Firma sie rozwija więc i pracownik ma sporą szansę. Wystarczy chcieć i się zgłosić.

@Zmiana A

I musisz ładnie kogoś (usunięte przez administratora)to zawsze działa i przełożeni to lubia

Brait
@Pisior

...najlepszy w donoszeniu jest KARALUCH, nikt mu nie dorównuje...jest mistrzem (usunięte przez administratora)...każdego i wszędzie :)

@Brait

Jesteście monotematyczni. Ludzie chcą się dowiedzieć czegoś o pracy a nie o karaluchach. To jak tu piszecie świadczy o nas wszystkich.

robaczek :)
@Zmiana A

coż żyjemy w czasach motoryzacji i technologi. A nie widać aby AGH się starało promować prymusów :)

@robaczek :)

Co ma piernik do wiatraka?

@Brait

Mały Krzykacz Karaluch nie dosyć ze donosi to i lubi ploteczki....

Wielka Stopa
@Nikt

Karaluchy się tępi...ale widać że w tej firmie dobrze się rozmnażają i srają gdzie popadnie, zazwyczaj w swoim ogródku. Kiedyś w końcu ktoś mu oklepie ten donosicielski ryj...

Dobrze lizać duże przełożonym bo inaczej nigdy niezajdziesz wyżej jak na wózek ale dopiero po 10 latach

Wan

Tu nie ma ścieżki tylko tylko dziury.

Ta firma to totalna porażka opiekunowie wszystko gdzieś mają tylko kawki spijają żygać się na nich chce.

Emo

Ludzie narzekanie na forum jest fajne jest dużo ofert pracy to zmieniajcie tak naprawdę nie wiecie jaki jest rynek pracy pracy jest dużo ale jakiej Mądrzy w gębie to zwalniajcie się i szukac lepszej pokazać proszę kazdy narzeka jak co do czego przychodzi cisza

Trip

Ty im kawki nosiłeś a oni z Ciebie bekę mieli razem z opiekunem

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska