Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Ewelina

A pochwalisz się na jakie stanowisko aplikowałeś skoro już mowa o rekrutacji? Wiesz może jaki czas przeznaczali na odpowiedź, bo miesiąc to już za długo? Może wiesz czy kogoś przyjęli na to stanowisko?

Zaremba

Ta osoba nie powinna dawno juz pracować za swoje (usunięte przez administratora)zachowanie od 2014 ale miał na to przyzwolenie, żal tych pracowników i jednego z wózkowych ciekawe ile z nich jest poszkodowanych. A wręcz śmieszne jest to ze osoba z innego obaszaru ma czelność oceniać ludzi Z NIE SWOJEGO OBSZARU.

Bardzo "fajna" firma. Po rekrutacji święte krowy nawet nie raczą dać feedbacku. Słodkie pierdzenie na rozmowie, a rzeczywistość zweryfikowała co innego.

@Kandydat

Widać kiepsko się pokazałeś ????

waka-kwaka
@Janek

To, trzeba się dobrze pokazać, żeby otrzymać info typu: "Dziękujemy za udział w rekrutacji, ale nie jesteśmy zainteresowani". Ciekaw jestem jak to pokazuje tamtejszy HR.

Lidia
@Kandydat

To obiecali Ci, że się odezwą bez znaczenia, jaka będzie decyzja?

Bobi
@Kandydat

Potwierdzam w moim przypadku jakieś 3 lata temu było to samo. Zachwalanie co to za firma z kulturą a nawet nie raczą udzielić informacji zwrotnej.

Luiza
@Lidia

Feedback po rozmowie rekrutacyjnej czy wstępnej telefonicznej udziela każdy profesjonalny, poważny Rekruter ;) to są podstawy pracy w HR

@Luiza

ciekawe co mogło pójść nie tak w takim razie. a orientujecie się jakie oni tu warunki mają jeśli o finanse chodzi? od rekrutacji płacą czy jak? jaka podstawa?

kamila
@Grażyna

podbijam pytanie, zastanawiam się czy aplikować do działu HR. Odnośnie feedbacku to profesjonaliści udzielają go również w przypadku gdy coś poszło nie tak i ktoś niezbyt dobrze zaprezentował się na rozmowie :) i oczywiście bez względu na etap rekrutacji

Jagoda
@kamila

Zgadzam się. Odpowiedz powinna być zawsze

@Kandydat

Potwierdzam , rekrutacja wieloetapowa , a finalne oczekiwania strasznie wygórowane vs. inne duże i poważne organizacje , atmosfera w firmie dość mętna na pierwszy rzut oka , szukają osoby , która będzie posłuszna i na każde skinienie, mówię tu o stanowisku handlowym.

@Marek

a tak z ciekawości jak konkretnie mogą wynagradzać tutaj za takie wspomniane posłuszeństwo jak zostało to ujęte? są osoby o dłuższym stażu na takich stanowiskach? ciekawa jestem czy mimo wszystko przez jakiś czas się to po prostu kalkuluje

Kandydatka
@Marek

Również potwierdzam, zero kontaktu po rozmowie, co jest bardzo nieprofesjonalne. Normalnie należy to do zadań rekrutera -odpowiedzieć ( również jeśli odpowiedz jest negatywna i dalszych rozmów, czy oferty nie będzie ).

Zofia
@Marek

Co to znaczy mętna atmosfera? Co masz konkretnie na myśli? Rekrutacja wieloetapowa rozumiem. Jak wyglądają poszczególne etapy w takim razie?

Renata

A co takiego robiła "góra"? :) No i co takiego dzieje się na produkcji? Niskie zarobki? Mąż chce się starać tu o pracę ale teraz już nie wiemy?

@Renata

Czytajcie dalej te banialuki stałe wam źle nie podoba wam się to wypierd bando płaczących nieudaczników

Kaktus
@Renata

Chodzi o czepianie się do wszystkiego :) zawsze znajdzie się pretekst.

Karola
@Renata

Chętnie się dowiem jak to wygląda i czy jest tak kolorowo jak to przedstawiają Panie na rozmowach

@Karola

Panie na rozmowach nie mają pojęcia co się dzieje na produkcji. To inny świat. ????

@Janek

w sumie to czemu tego mają nie wiedzieć skoro tam rekrutują...? ludzie z biura w ogóle przychodzą na produkcję, żeby popatrzeć co i jak?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Praca

Witam. Mam pytanie ile można w firmie zarobić jako pracownik produkcji ? I czy potrzebują ? Proszę o info. Pozdrawiam

Do IT

Wielki Panie S. z IT trochę szacunku dla ludzi z produkcji. Chyba się zapomniało, że kiedyś się też tam pracowało prostaku.

Witam jaka jest stawka na pracownik produkcjii bo nie wiem czy aplikowac

@Nowy

50 000 brutto

Avatar

Ciekawe kiedy zwolnią gonza

@Avatar

Go nie zwolnią bo ma kredyt

Bronisław
@15551

Dlaczego mieliby zwolnić? Szykują się w ogóle jakie zwolnienia w firmie?

@Bronisław

Gonza już nie ma.

@Janek

nie wiem kto to ale co z innymi ludźmi? trzymają się stabilnie? i ile osób tu obecnie pracuje tak właściwie?

Asia
@Grażyna

Gadanie o zachowaniu miejsc pracy, wielkie komunikaty o zadbaniu o pracownika ;)A tu cyk, zwalniają po cichutku.

@Asia

A kogo zwolnili ?

Kto
@Pomagacz

Czy na jakiś dodatek inflacyjny można liczyć?

@Kto

Możesz jedynie liczyć na piątkę od prezesa za przepracowane 10 lat czytaj. 150brutto więcej hahahahahahah

Il62
@Kto

VW światowa firma dała 8tys inflacyjnego a u nas jak za (usunięte przez administratora) mniejsze wypłaty bo nocek nie ma, jak był brak szacunku od góry tak pozostał dziękuje wam blum za 12lat pracy i za brak perspetyw

Dildo
@Il62

To idź do VW uwierz tak słodko nie jest.

@Dildo

Masz przetestowane tu i tu, że tak stwierdzasz? A możesz porównać jakoś warunki, jest na to szansa?

Alan

Jak tam choopie? Trzymasz się jakoś?

InfluencerkaBHP

Piotrze Ch. wróć!!!

@InfluencerkaBHP

Magazyn euro 2022

Wątpię
@InfluencerkaBHP

Dla dobra wszystkich może lepiej nie...?

@Wątpię

A zdradzisz czemu lepiej nie? Kto to taki w firmie był?

Autor

A ja mam pytanie, które nurtuje mnie od dluuuuuzszego czasu (paręnaście miesięcy). O co chodzi z tym, że firma sie chwali 100% akceptowanymi wnioskami o urlop? Dlaczego nikt nie powie, że musisz tracić przerwę i chodzić się prosić przełożonego, czy możesz wypisać wniosek czy nie? Przecież to jest Twoje prawo do urlopu. Szkoda, że oszukujecie wszystkich z zewnątrz. (usunięte przez administratora) z Wami

BPL
@Autor

Ciekawe jest również to, że firma nielegalnie rozplanowuje Ci 18 dni Twojego urlopu i zmusza Cię do wzięcia go w tym konkretnym terminie, mimo że nie potrzebujesz, zamiast wypłacić postojowe lub dać urlop bezpłatny jeśli ktoś chce.

@BPL

Tzn., w jaki konkretnie sposób zmuszają?

BPL
@Grażyna

Jest powiedziane, że firma nie pracuje w tym i tym dniu i musisz wypisać wtedy swój urlop wypoczynkowy. Nie ważne czy chcesz czy nie. Jak chcesz wziąć urlop w ciągu roku na swoje potrzeby to Ci nie dadzą, bo nie starczy Ci na święta. Śmiech na sali.

Lidia
@BPL

To za Święta jest zabierany urlop , skoro piszesz , że nie dadzą Ci urlopu w ciągu roku , bo nie starczy na Święta ? A Święta nie są czasem po prostu dniem wolnym ?

Ulala
@Lidia

Chodzi o to że między Świętami a Nowym rokiem firma ma postój i kryjemy to urlopem. Każdy pracownik powinien dysponować przeważnie 5 dniami. Nie chodzi o dzień przypadający w Świeto.

Frodo
@Autor

Firma jest zepsuta od środka .Kierują firma osoby po układach i nic tego nie zmieni

Ciakwe jak tam Lajcik sobie radzi co mówicie ??????????

Amel

A co zwolnił się?

@Amel

A co nie wiesz że się zwolnił????

Laycik
@Marek

Pozdrowienie dla wszystkich i dzięki za wszystko ziomki Żyje

Nikt

Szkoda że ty tu pracujesz. Pewnie załatwił Ci pracę kolega z twojej wioski z byłego PGR. Przepraszam w imieniu moim górę bo jak czyta to My jesteśmy normalni nie to co kolega

Nikt
@Nikt

Zapomniałem dodać że ja tu pracuje i jestem zadowolony jest to firma jedna z najlepszych w okolicy

Women

Prezesie. Impreza na 6 z plusem. Pyszne jedzenie, miła atmosfera, super atrakcje dla dzieci. Dziękujemy.

Krystyna
@Women

A jaka impreza? Z jakiej okazji? Opowiesz coś więcej o tych atrakcjach dla dzieci - były dostosowane do wieku?

Women
@Krystyna

Wszyscy tu żale wylewają a Ja chciałam tylko napisac, że firma potrafi zadbać o pracownika. Były zabawy na trawniku, dmuchance, szlak przez magazyn, hale i admin gdzie dzieci zbierały stepelki a na koniec trasy dostaly medal i różne inne atrakcje. Tak, wszystko dostosowane do wieku. Mnóstwo jedzenia, mniam. Było super, 30 Blum

Niko

Super impreza! Dziękujemy????

@Women

No to faktycznie nie jest tak źle, bo w sumie takie przedsięwzięcie to raczej nie jest ich obowiązek... Ale odnośnie tych wspomnianych żali to któreś z nich są według Ciebie zasadne? Jeśli tak to które?

Do Agi

Co masz takiego w sobie, czego ja nie mam? Bo coś musisz mieć, skoro mój mąż poleciał za tobą, a za innymi nie latał. Mniejsza zresztą o niego. To ciebie jestem ciekawa. Zastanawiam się, czy miałaś jakieś skrupuły, rozbijając nasze małżeństwo, i czy teraz kiedy już ze mną wygrałaś, dręczą cię czasem wyrzuty sumienia

@Do Agi

Napewno nie ma wyrzutów sumienia, to nie ten typ człowieka. Trzymaj się dziewczyno. Brawo za odwagę.

Niko
@Do Agi

Widocznie coś ma, skoro mąż Panią zostawił. Tylko nasuwa mi się pytanie, po co Pani oczernia dziewczynę na gowork?! Takie sprawy załatwia się prywatnie,a nie publicznie. Tu się pisze o firmie, jej zaletach i wadach.

@Niko

A może dziewczyna ma tą potrzebę, żeby napisać na tym forum. Może chce żeby wszyscy wiedzieli co się dzieje. Mało tu było jakiejś prywaty ? Proszę nie krytykować.

Prawdziwa
@Do Agi

Zastanawiam się czy spotkało Cię coś podobnego, czy podszywasz się za mnie? Zdzira, która zabrała ojca moim dzieciom i mi męża na pewno nie miała skrupułów, ani wyrzutów sumienia. Wierzę, że karma wróci do niej prędzej czy później, i do mojego jeszcze męża, który porzucił swoją rodzinę dla 10 lat młodszej koleżanki z pracy, a teraz do romansu nie przyznaje się. Może to forum nie jest odpowiednim miejscem na prywatne sprawy, ale pracownicy lubią tu zaglądać, a z tego co wiem wszyscy w Blumie widzieli od ponad roku ich spotkania na firmowym parkingu, ale nikt nie miał odwagi zareagować, by bronić istnienia rodziny, a niby firma prorodzinna.

@Prawdziwa

A kto Ci powiedział, że nikt nie reagował ?

BPL....

A BAMBUS na magazynie dalej pracuje?

@BPL....

A czemu Cię on tak interesuje?

Piotr Chudy
@Aneta

@Aneta Bo zbudowałem i wdrożyłem do życia system BHP, ppoż, kontroli maszyn, zarządzania chemikaliami, zarządzania gospodarką wodną, szkoleń BHP, szkoleń dozorowych od ZERA Spytaj gwiazdy Jakości Może kiedyś wrócę

Czy urlop w Blum Polska jest płatny 100%?

Alex

Jak idziesz a urlop to musisz zapłacić za niego bezmuzgu

Pomagacz

Idź do kadr. Dziewczyny z chęcią Ci wytłumaczą jak naliczany jest urlop. Pozdrawiam

Bpl

Ja się pytam gdzie jest ta klimatyzacja ? Wchodzimy na popke 25°C po czym wybija godz 16 wiatraki przestają chłodzić na hali juz 26°C . I wybija godz 21 i klima się odpala i znowu leci chłodek.

@Bpl

Gdzie ci o 21 klima chłodziła. Chyba się najarałeś I cie puszczało. Dopiero po 3:00 zaczęło coś się dziać. No ale wiadomo. Ranna zmiana to musi być cool

@Bpl

Moze właśnie chłodzą pomieszczenia jak mniej ludzi na drugi dzień? Miałoby to sens

bpl15

Ile razy można prosić o zamknięcie nawiewu nad setem 58? Wy czekacie aż każda z nas pokolei się rozchoruje? Niestety ale nie da się tam pracować normalnie, nawet w bluzie. Przemarznięte wychodzimy do domu

Bpl
@bpl15

Od zawsze tam tak wieje. Za to w innych częściach hali skwar.

@Bpl

Czemu tak jest? Nie można jakoś ujednolicić temperatury?

Nauczyciel

Większość "poszła dalej" i na głowę im padło :]

Iza
@Nauczyciel

Jak to poszła dalej? Poza firmę czy w rozwoju w jej obrębie? Po co pisać komentarze które rozumie tylko sam autor :3

@Iza

Nauczycielowi chodzi o to, że Wy Kierownicy kierujący się jednym słusznym hasłem nieświadomie ,,odpychacie'' i ,,wypychacie" ludzi na zewnątrz lub po waszemu : z okrętu. No chyba, że macie w tym jakiś cel. Nie dostrzegacie i nie szanujecie wykwalifikowanych osób - wygodniej Wam prowadzić swoją politykę i po swojemu, a będąc w jednej ,,Rodzinie" powinno się rozmawiać prawda? Ale nie na zasadzie ,,szkoleń", na których i tak najwięcej do powiedzenia mają Kierownicy, bo wiadomo dlaczego są Oni na tych stanowiskach: pieniądze + możliwość manipulacji nimi na swoją korzyść. Pisanie o tym wszystkim nie ma sensu. Atmosfery pozytywnej już dawno nie ma, a Ci którzy ją tworzyli albo są już na zewnątrz albo są na ostatkach sił. Każde jedno odejście i tak będzie ,,odpowiednio" zinterpretowane na korzyść wiadomo kogo, a na HR i tak nikt nie spojrzy krytycznie podsumowując ich wkład w to wszystko.

Do Gorillo

Jak się czujesz patrząc żonie w oczy ?

@Do Gorillo

Jak zadajesz takie pytanie to się najpierw przedstaw.

17...

Nową sex aferę chcesz kręcić .Widziałeś ? Redaktorzy się zanleźli znów te same gwiazdy .Wózkowy czy nastawiacz?

@17...

Szkoda już słów na nich. Tu z Tobą gadają a za plecami nowe historie tworzą byle było o czym gadać. Poczekaj z miesiąc a juz ktoś inny będzie na ich celowniku. Tak to działa.

Trip

Takie to już fałszywce grupa szyderców zawsze ta sama.

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska