Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Pyrupyru

Kto jest za, aby wywieźć na taczce z gnojem kierowniczkę sprzątaczkę?? Do tej baby brak mi już sił, drze japę jak stare baby na targowisku i obraża ludzi. Nagram cię durna babo i polecisz za mobbing...

Pagayozz
@Pyrupyru

brygadzistka - sprzątaczka że zmiany 3 powinna już dawno wrócić do wyuczonego zawodu - czyli konserwator powierzchni płaskich.... Niestety jej nowatorskie metody zarządzania sprowadzają się do darcia japy nad podwładnych, nic innego nie potrafi. Ile operatorek zostało na jej zmianie ? Kilka nie więcej, wszystkie szanujące się odeszły....

Bbb
@Pyrupyru

Zabieraj te taczki z gnojem bo czuć je na całym zakładzie!

Anonymous

Tyle psioczycie A wystarczy 3dniowy strajk i spełnili by wszystkie wasze żądania bo wiedzą że bez was tracą swoje betonowe koryta ale od pisania do czynu jest kilometrową droga

Anonymous

Tyle psioczycie A wystarczy 3dniowy strajk i wszyscy są zesrani do nogawek ale od pisania do czynu jest kilometrową droga

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

:) %%

Nie rozumie pytania jak całe tak te 2 tys z groszami to całe wynagrodzenie:) pozdrawiam

Dorota

Kiedys mowilo sie ze to czesi chca rozwalic Silesie , dzis juz wiadomo ze robia to sami managerowie Silesii . Banda NIEKOMPETENTNYCH i posranych ze strachu pozorantow ! Nam 4/5 etatu , zwolnienia i strach przed utrata pracy a sobie 100% pensji i hoom office

szczery
@Dorota

Tak jest zgadzam się z powyższym wpisem w 100%. Nam dają ochłapy i karzą pracować na 150% . Z ebitem nas oszukali, okradli. Teraz jeszcze z pensji nas okradają. Za poprzedni miesiąc wypłaci niecałe 80%, tak więc te wszystkie porozumienia co są podpisywane to o kant (usunięte przez administratora) można se rozbić. Jak tak dalej pójdzie to za czerwiec wypłacą nam może 50%. Nam 50% a sobie Menagment po 100% bo im się przecież należy. Ludzie teraz to powinniście pracować na tyle i Wam wypłacą za tą Waszą ciężką pracę pieniędzy. I nie ma zmiłuj bo oni myślą, że tylko oni się zawsze tak bardzo napracują. Przy takim podejściu to jeszcze trochę to ''gołąbek" będzie zmuszony, zdjąć garniturek, założyć rękawiczki, filipinkę i wziąć się ostro do roboty...

Prawda
@Dorota

Witam, na grupie Fb wystawiają zdjęcia Alertów produkcyjnych, że 10.000 tys euro reklamacji w miesiącu Maj. Płaćcie ludziom jeszcze mniej tej jałmużny, Jaka płaca taka praca!

Bit
@Prawda

Wypłata oficjalnie 4/5 etatu. Praca normalnie na 5/5 do tego produkcja w Boże Ciało do tyry. Wybrani wiadomo wolne. Niby nie czterobrygadówka, ale jak to silesii na produkcji prawo zawsze się nagina pod siebie...

:) %
@Bit

Zróbmy strajk..... Co nam szkodzi przecież jesteśmy niewolnikami nie mamy nic do stracenia

@Prawda

Zgadzam się z tym jaka płaca taka praca. Gdyby atmosfera była inna w tym zakładzie to i inny byłby efekt pracy. Z kazdej strony tylko się czepiają zamiast ułatwiać nam pracę to utrudniają głupie zawieszki na małych pojemnikach ktore trzeba non stop przemieszać więcej papierologii i zastraszania bo za wszystko zabiorą Ci premię zamiast pilnować części pilnujesz czy w koło jest wszystko ok żeby się nikt nie dopieprzył

Miły

Czy są przyjęcia do pracy

@Miły

Przyjęcia są ale nie pchaj się tu jak nie musisz. Normy wysokie do wyrobienia jak nie wyrobisz zostajesz po pracy albo zabierają Ci resztę premi bo wiele to jej teraz nie masz. Jeśli lubisz sobie porozmawiać to niestety nie w tym zakładzie bo tu nie wolno. Wiesz tu praca polega na zastraszeniu i poganianiu pracownika o szacunku nie ma mowy może kojarzy Ci się to z czymś? Jeśli trafisz na uet drugi i nie dasz sobie rady to jesteś pozamiatany pani trener zachowuje się jak kapo. Zastanów się dobrze nim złożysz tu cv .

:) :)

Sami sobie jesteśmy winni takiego traktowania pozwalamy sobą pomiatać szepcemy po cichu jak nas traktują ale skulamy kitę i wykonujemy rozkazy nas jest więcej dlaczego na to pozwalamy dlaczego pozwalamy się traktować gorzej od niewolnika czy nasi pracodawcy do końca pozbawili nas godności?? Czy większość z was lubi być tak traktowana nie musimy się na to godzić też mamy godność..

@:) :)

Tak nasz pracodawca pozbawił nas godności jak kiedyś Niemiec Polaka tak nie musimy się na to godzić tylko jedna osoba nic nie zdziała niestety większość boi się odezwać. Może szukać pomocy w mediach pipie albo u jakiegoś prawnika. Jak może być zabierana premia za rozmawianie czy my jesteśmy tylko robotami do (usunięte przez administratora)?

To prawda jedna osoba nic nie zdziała ale niektórzy są,, wdzięczni,, że mają miskę ryżu boją się zawalczyć o swoją godność tym samym zgadzając się na to co się dzieje historia lubi zataczać koła już chyba kiedyś byli panowie i niewolnicy i teraz też są z tym, że większość z nas jest niewolnikiem... Koronawirus był świetnym narzędziem, żeby niewolnikowi przypomnieć gdzie jego miejsce moim zdaniem to było celowe działanie znowu kłania się George Orwell warto przeczytać..

Xxx

RŁ na dyrektora!!!

:) :)

Mam pytanie jak to możliwe, że tarcza 4.0 dopiero teraz prawnie zezwala na decydowaniu o naszych urlopach zaległych oraz bieżących?? Mamy prawie koniec maja a nasz zakład zadecydował o tym już w marcu w momencie kiedy nie mamy już nic firma mówi o odrobieniu... Pytam się czego?? Ja jak i 150 innych osób była gotowa do pracy dlaczego nie mogliśmy pracować jako quality czy sprzątać? Czy poprostu normalnie przebywać na postojowym?? Bo ktoś chciał upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu a że nie wyszło to trzeba nas że wszystkiego oskubac i wiadomo komu to jest na rękę to jest państwo w państwie

Zapieprzyli nam premię która była wypracowana w 2019 roku brawo!!! Ja rozumiem w tym roku bez ebitu w zaistniałej sutuacji ale czemu za okres poprzedni??? Gdyby wypłacali wszystko w czasie jak trzeba to by ludzie ebit wzięli

@Nowy

Przestań przecież podziękowali nam za wyrozumiałość fantastyczna postawa.... Ja rozumie obecną sytuację ale ku.... Wa przecież te pieniądze miały do nas trafić już w zeszłym roku tylko w zeszłym roku była epidemia nieudolnych inżynierów w tym covid 19 a w przyszłym niektórzy jej nie doczekają bo nas pozwalniaja

M@riolk@
@:)

Ja wiem, że Ebit itd. A czy nasz super pracodawca dał informację wszystkim, że są 2 osoby zakażone wirusem na zakładzie? Bo o pierwszej zakażonej osobie było wiadomo od razu, a gdy pojawiła się druga osoba, to już nikt głośno tego nie powiedział. Bo ważniejsza była informacja na FB, że sa jakieś testy robione. Szkoda się wogóle odzywać na temat poziomu, jaki reprezentuje managerstwo.

Stary
@M@riolk@

Dym... nic nie zrozumieli !

Serio?
@Nowy

W czasach kiedy ludzie masowo tracą pracę, a znalezienie nowej po tym całym horrorze będzie graniczyć z cudem wy się pultacie o ebit? Sorry, ale ja wolę by firma przetrwała i poczekać na ten marny bonus niż żeby masowo ludzi musieli zwalniać.

@Serio?

Nikt się nie,, pulta,, o marny ebit tylko nie logiczne jest to wytłumaczenie bo tak się zastanawiam co by nam przesunęli jakby Ebit został wypłacony w zeszłym roku.. Przecież tych pieniędzy tak naprawdę już by nie było??

@:)

Może poszłyby zwolnienia? Wysłaliby na bezpłatne urlopy? Pracodawcy borykają się teraz z naprawdę wielkimi problemami skąd wziąć pieniądze na wypłaty, opłaty, zusy, srusy, skoro dochodów brak i skoro w silesii trafiła się taka rezerwa, to tylko szef (usunięte przez administratora) by nie skorzystał.

@Serio

W ramach takiego kryzysu pracodawca musiałby zatrzymać zakład płacąc 60%postojowego a nie wysyłał na bezpłatne urlopy z resztą to nie koniec kłopotów nie tylko Silesi ale wszystkich przedsiębiorstw najgorsze przed nami będziemy prosić jeszcze o miskę ryzę bo na nic innego nam nie starczy

@:)

Kryzys dopiero się zacznie bo jak teraz pracodawca pozabiera wszystko co się da prawdopodnie premie uznaniowe zmniejszy godziny pracy albo obetnie pensje bo to przecież bardzo realna wizja to jak my zwykli pracownicy mamy się tłumaczyć w zakładach komunalnych, energetycznych, bankach, ubezpieczalniach?? No jak kto nas zrozumie kto nam powie ze nie musimy płacić całych rachunków że obetnie nam 20,moze 30 %przeciez nikogo to nie będzie obchodziło dlaczego zawsze najbardziej obrywa robił!!!

@:)

Ja to wiem, ale inni by przecież płakali. 60% od podstawy, co dałoby marne grosze. No, ale lepiej płakać, że urlopu na wakacje nie wystarczy, albo premie wypłacą później. Dziesiątki tysięcy ludzi z dnia na dzień potraciło jakiekolwiek dochody, no ale przecież premia, pany, oddawać!

@Serio

Nie nie oto chodzi bedec na postojowym przynajmniej było by to uregulowane prawnie a zakład i tak dostał by dotacje od państwa a tak zostaniemy bez nadgodzin, urlopów, a premia uważasz że jest taka zadawalajaca? Uważasz że pracując Świątek piątek i niedziela za 280 zł brutto to jakiś szał?? Czy nawet ta roczna gdzie pracownicy z gorączka, sraczka, i innymi schorzeniami zapieprzali żeby dostać parę groszy na koniec roku jest wielkim wyczynem?? Teraz to my musimy być wyrozumiali... A kto nas zrozumie do kogo my jako zwykli pracownicy mamy się zwrócić z pomocą do Boga? Jak nie odezwał się w czasie 2 wojny światowej to teraz też będzie milczał. Ludzie nadchodzi ogrom y kryzys w którym najgorzej na pierwsze Lini ucierpią zwykli pracownicy..

@:)

Ty tak na poważnie? Zobacz sobie jaką masz podstawę. Odejmij 4brygadówkę, brak reklamacji i frekwencyjna. Postojowe dostaniesz z 1200zl na reke. Duzym firmom dotacja sie nie nalezy. Ale fakt, lepiej niech wypłaca teraz ebit, a potem gryz tynk, bo pozwalniaja ludzi, albo dadza ci ochlapy z postojowego.

@:)

Właśnie tylko o to chodziło o logiczne myślenie. Dzięki za wsparcie ;)

Zgadzamy się z Tobą

@Serio

Kurcze ale mi już wcale nie chodzi o ebit który miał być wypłacony w tamtym roku, gdzie przecież tych pieniędzy dzisiaj i tak miało prawa nie być,, logiczne myślenie,, tylko o całokształt a wy myślicie ze nie zaczną zwalniać ludzi i tu uwaga skończą się czasy że pracodwacka będzie szukał pracownika i tak ci co stałe na lewym l4 siedzieli pójdą jako pierwsi bo ani zakładu ani państwa nie będzie stać utrzymać pseudo pracowników...

Gte
@Serio?

A co z autami sluzbowymi i darmowym paliwem tez sobie odrocza ?

Tratatatata
@:)

Ludziska, czy ktoś tu myśli? Przecież dyro mówił, że żeby policzyć EBIT to muszą rok zakończyć i że wypłacą najwcześniej w marcu, więc skąd te pomysły, że mieli w grudniu wypłacać??? Przecież za pierwsze półrocze też nie poszło w czerwcu, tylko później. Teraz pewnie też by wypłacili, informacje wisiały, że pójdzie, tylko kto wiedział, że nas pandemia dopadnie :-( Miejmy nadzieję teraz, że firma przetrwa... bo może i nie jest łatwo, ale gdzie jest? A tu praca na miejscu, wypłata nie jest zła i zawsze jest, nie tak jak u licznych prywaciarzy.

Buli
@Nowy

Silesia utracila plynnosc finansowa. Szykuja sie powazne problemy. Pewnie bez zwolnien sie nie obejdzie. Pewnie przy zwalnianiu zaplaca ta premie!

@Serio?

To pracuj za darmo i ciesz się że ciebie nie zwolnili. Przecież produkcja cały czas idzie to co części oddają kooperantom też za darmo, to jakieś bzdury które mają na celu zastraszenie ludzi aby cieszyli się że pracują

@:)

A co teraz stoisz krócej przy taśmie? A może taśma wolniej idzie. A jak jest przestój to nie lecisz aż ci się majty przecierają zalogować się na montaż? Nie wypełniasz szeregu papierów po czym po koło 10 minutach lecisz z przetartymi majtamiw kroku s powrotem na taśmę. Czy coś się może w tej kwestii zmieniło?

+++

Kochanipowiem tak nie wierzę, żeby taki postój doprowadził do tego, że firma wiąże ledwo koniec z końcem...dlaczego?? A no dlatego, że taka firma musi mieć zabezpieczony kapitał to się nie dzieje w miesiąc, że zakład bankrutuje... Przecież mieliśmy jakże wysokie 10 miejsce tylko czekać na laury a tu proszę wystarczył miesiąc i ol ile dobrze zapamiętałam 40??nie wiem czy firma może sprawdzić kto jest autem tekstu ale mam to w nosie i powiem co myślę z pełną świadomością nas wykorzystują bo niby takie straty ale sobie krzywdy zrobić nie dadzą.. Dlaczego nie jesteśmy na normalnym postojowym??? Tylko na niejasnym porozumieniu gdzie zostaliśmy okradzeni że wszystkiego nadgodzin urlopów zaległych i bieżących wszelkich dodatków... Jasne wiem mamy dziękować za to, że firma nas trzyma :) :) :) śmiech na sali co wy myślicie, że ludzie nie widzą co się dzieje??? Otumaniacie nas razem i każecie wierzyć w to czym nas karmi telewizja..... Komuś bardzo musiało zależeć żeby pracownik znowu był posłusznym niewolnikiem!

Wreszcie ktoś mądrze pisze i widzi co się dzieje

+++

Uwierz mi, że w innych zakładach gdzie pracuje się w podany sposób tzn gdzie zamówienia spływają bądź odwołuje się je z godziny... Ba z minuty na minutę też borykają się z tym problemem... Poprostu nikt nie jest w stanie przewidzieć ruch klienta my jako szaraki nie mamy świadomości jak schodzi towar a oni i owszem więc jak tak bardzo cierpisz to dlaczego poprostu nie pujdziesz tam gdzie urlop jest od ręki bo czegoś nie rozumiem??? Przecież jak się tu przyjmowałeś i pewnie pracujesz już trochę to wiesz jak jest... Więc po co ciągle szczekasz zrób coś że swoim życiem.... Zwolnij sie

@+++

To ty się zwolnij jak można tak odpowiadać ludziom. Jeśli kultura jest na takim wysokim poziomie jak twórca tej wypowiedzi to współczuję pracownikom. Moja rada przeczytać kodeks pracy tam jest dokładnie określoną sprawa urlopu. Postępować dokładnie jak nakazuje kodeks a w razie czego oddać sprawę do sądu pracy. Jak zapłacą parę razy to wtedy nauczą się szanować pracownika. W myśl zasady na cwaniaka zawsze jest większy (usunięte przez administratora)

Racja też się zastanawielem dlaczego zabierając nam urlopy zaległe i nagdzoniny policzyli 80%ludzie przecież to jest tak samo jak w GEORGE Orwellu radzę przeczytać bo widać, że historia lubi się powtarzać....

Rft
@%%

Urlopy ci zabrali do poziomu 4/5 etatu. Żebyś potem nie płakał, że ci urlopu na wakacyjne smażenie pupy zabrakło.

@%%
@Rft

Jasne razem z bieżącym a jak tak dalej będziemy zarabiać to na to smażenie pupy nie będzie szans pojechać chyba że na,, Biały,, :) :) :)

Hhh

Ma ktoś melia do Antolin Silesia. Chcem wysłać CV

@Hhh

Gdzie ty się pchasz do tego obozu człowieku chcesz pracować za pół darmo lepiej idź do lg czy puriny tam przynajmniej cię nie(usunięte przez administratora) z urlopem i nadgodzinami to co teraz się dzieje to jakaś farsa ludzie co oni z nas robią taak wiem mamy dziękować za miejsca pracy(usunięte przez administratora)

Czy są przyjęcia do pracy jako Operator Młyna mam oświadczenie

Ccc

Tak otworzyli nowy młyn i będą mielić mąkę tylko czekają na żniwa bo nie mają ziarna do mielenia

Psychopatyczny Misiu

Tyle dobrego moi drodzy robole. Kondon K.P. już zrobił grafik na 4 brygady na okolice połowy maja.. Musi być po jego chorej socjalistycznej myśli. Nie może być normalnie, robole muszą zapiepszać świątek, piątek i niedziele. Żeby go ehh wiadomo co...Ciekawe skąd ma nagle tyle roboty...

Xxx
@Psychopatyczny Misiu

Człowieku weź się lecz i najlepiej się zwolnij ciesz się (usunięte przez administratora) ze masz prace bo jako jedyny walczył żeby ludzi nie zwalniać a ty masz czelność obrażać !!!zwolnij się i przestań siać zamęt ! Nie wiesz jaka jest odpowiedzialność na takiej produkcji itp to najlepiej się niw wypowiadaj bo tylko narzekać i narzekać !(usunięte przez administratora)

Zenek
@Psychopatyczny Misiu

A co ty byś chciał leżeć i kasę dostawać produkcja musi iść to jest od górne człowieku weź się ogarnij. A najlepiej zmień prace .biedronka potrzebuje.

+++

To co czytam to nie bywałe...(usunięte przez administratora) Fakt może jest nerwowy ale kierując taka ilością ludzi to naprawdę nie jest łatwe. Jeczą z reguły ci co chcieli by coś załatwić ale trzeba było zostać po godzinach, przyjść na setki, to mieli w (usunięte przez administratora) tak to już jest, że kij ma 2 końce.. Co dajesz to dostajesz:) a że prubuje śrubować normy no nie zawsze się da i tyle nie ma syczeć. Powiem jeszcze coś jeżeli nie kombinowałeś wcześniej a chcesz coś załatwić pan. K zawsze był przychylny więc ciep ciało coś chciało tak wiem teraz posypią się hejty ale to nasza narodowa cechą bo teraz jest mi źle to muszę ponarzekać i znaleźć winnego...

lolek
@+++

co ty pie przysz przydupasie ? KP i dogadanie sie ? mam urlop i chce na niego isc a nie sie dogadywac na zasadzie 'kiedy zrobie nadgodziny to pojde na urlop kiedy akurat silesi bedzie to pasowac'

@lolek

Większość z was,, gada,, jakby nie miała mózgu masz urlop i chcesz iść na niego....??? Wyobrażasz sobie sytuację, że kierownik puszcza na urlop nagle w tym samym dniu np 8 osób bo tak im pasuje kto za nich stanie na maszynie? Co ty byś zrobił mając swoją firmę i nagle 8 pracowników przynosi co wniosek na urlop tego samego dnia pewnie sam byś z(usunięte przez administratora)?? To jedna sprawa a druga jest taka, że przestanie pier... Lic, że nie daje urlopów w tedy kiedy potrzebujesz jasne kiedy nie może to nie daje ale mało to razy wysyłał sam na urlop?? A wy jak te ciekaliki robiliście wycieczki do waszych kierowników żeby przypadkiem was nie pominęli przy rozdawaniu urlopów. Taka jest specyfika tego zakladu, nie da się puścić pracownika w takiej formie na urlop w tedy kiedy on ma takie życzenie przyjmując się do pracy wyraźnie to zaznaczają i albo większość z was ma kłopoty ze słuchem ale jest delikatnie mówiąc,, cofnięta,, kierownik wyraźnie mówi, że praca nie jest lekka system w jakim się pracuje też nie jest idealny... Ludzie a wy myślicie, że wszędzie taki miód to się zwolnijcie bo od tej żółci to już mi się przelewa wracając do urlopów ciekawy jaki zakład pozwala swojemu pracownikowi odrobić wyjazdy na tydzień w góry na narty czy do rodziny bo akurat siostra urodziła???? Jak w przedszkolu

Biały murzyn
@+++

Chyba b.krótko pracujesz w silesi od kilku ładnych lat o o urlopach wakacyjnych dowiadujemy się w czerwcu albo z początkiem lipca. Co ty myślisz że biedne szaraki nie chcą sobie zaplanować urlopu. To się mylisz też mamy rodzimy wspólne plany i chcemy po prostu odpocząć. I nie zciemnaj mi że w takich zakładach jest to trudne bo tylko w tym zakładzie jest to wielki problem. A jak jesteś taki społeczniak to zrezygnuj z własnego urlopu żeby wesprzeć produkcję. Uprzedzam twoje pytanie nie mam tu na myśli obecnych urlopów bo jak zauważyłeś to sytuacja wyjątkowa. I oniej się nie dyskutuje.

@+++

Ty jesteś (usunięte przez administratora) nigdy nie potrzebowałeś urlopu na swoje potrzeby i zawsze pasował Ci z tym kiedy wysłał Cię wszechmocny to gratulacje człowiek z pasją żyjący tylko silesia o tak takich tu potrzebują oddanych 24 na dobę bez swojego życia

+++

Żałuję, że wszedłem na to forum większość z was zachowuje się jakby zerwała sie z choinki... To chyba wy nie macie swojego życia bo ile można ujadac?? I nic nie robić że swoim życiem, ja zachodzę w głowę jak to jest, że wiesz jak tam jest, pracujesz pewnie już z 5 lat :) narzekasz ale dalej pracujesz o co tu (usunięte przez administratora) chodzi!!!!

Pewnie masz racje:)

bylam

(usunięte przez administratora) nazekacie na KP ale gdyby nie pozwolenie z gory to nie robilby tego co robi np z naszymi urlopami . w silesi dla pozal się Boze kierownikow jestesmy tylko niewolnikami . jak sukces to JA kierownik jak klopoty to ONI glupi pracownicy . Dyrektor to zwykla(usunięte przez administratora)a kierownicy pomiatajac nami tylko probuja mu wejsc w d. bo najwazniejsze sa sciemnione slupki dla hiszpanow

@bylam

O tak a Pani kierownik na 2 i 3 to już chyba przeszła specjalne szkolenie jak pomiatać ludźmi ale co tu mówić z kim przystajesz z(usunięte przez administratora) takim (usunięte przez administratora) się stajesz

Kosa

Każdy teraz ma okazje szukać innej pracy wiec nie narzekajcie tyko do dzieła teraz szukają wszedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.