Opinie o Agencja Ochrony Zubrzycki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Zubrzycki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Zubrzycki o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Zubrzycki w Warszawa

Kandydat Nowy wpis

A skąd pani wie , że to pisał pan a nie pani. Widzę , że jest pani dobrze zorientowana w pracy w ochronie kto jest miły a kto nie mam wrażenie , że to pani chce odwrócić uwagę od złodziei.

Beata Nowy wpis

Widziałam na stronie firmy, że poszukują pracownika ochrony. W ofercie wspominają, że mile widziane jest doświadczenie w pracy w ochronie. Czy bez doświadczenia trudno się dostać? Może odezwie się ktoś, kto zaczynał tutaj pracę i była to jego pierwsza praca w ochronie.

Pasażerka Nowy wpis

Dzień dobry bardzo bym chciała podziękować ochronie PKS Warszawa Zachodnia a mianowicie jakiś czas temu pozostawiłam bagaż z cennymi rzeczami dla mnie nie będę wymieniać jakie ale odzyskałam wszystko po powrocie, fakt dostałam pouczenie za to i jestem bardzo wdzięczna ochronie a dodam że dosyć często jeżdżę z tego dworca i ochrona zawsze jest tam gdzie potrzeba, dodam też że jakiś tydzień temu byłam świadkiem jak jakiś obcokrajowiec obrażał obsługę Flixbusa pani z ochrony interweniowała a pan z ochrony stał i jeszcze sam nakrzyczał na obsługę Flixbusa, dla pani z ochrony brawa a dla tego pana mam prośbę więcej wyrozumiałości

No ten etat specjalisty ds. kard i płac jest cały czas dostępne na pracuj.pl. Ciekawi mnie czy nikt nie chce złożyć oferty, że jest to w sumie jedyna oferta i jeszcze nazwana jako super? Kasa jaką proponują to 6.5- 8.5k, ale ile można dostać na początek? Bo różnica 2k to nie jest mała kwota.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Zubrzycki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
xyz

Jak na obecną chwile wygląda sytuacja ze stawką dla studenta poniżej 25 r.ż?

Magdalena

Firma nie wypłacalna..

@Magdalena

Możesz napisać więcej? W jakim sensie firma jest niewypłacalna? Nie reguluje rachunków, nie płaci pracownikom? Liczyłem, że dowiem się, ile bym tu zarobił, jako stróż nocny, a tymczasem takie wieści.

Tom-Bruce-Lee-Ochrona-Miszcz !

Pracuję w firmie od 11.2022 r. i fakt, bywa różnie, ale gdzie nie??? Nie wiem jak inni ale ja dostaję moją kaskę z PFRON'u zawsze przed 10-tym. Gorzej z resztą kasy, coś zawsze muszą zakombinować, a to 200pln, a to100pln, a to (usunięte przez administratora)600 PLN !!! Ale jak stawiam sprawe jasno, czyli " (usunięte przez administratora)kpiny sobie pajace robicie??? macie czas do konca tygodnia, w przeciwnym razie koperta z informacjami o waszych oszustwach, ( mam na nich parę małych haczyków, ale widocznie wystarczą bo i te pieniążki nie są tynfa warte. Innymi słowy 500pln ,a kłopot wart 50.000 ....nie pyli się panom oszustom zkierownictwa. Ludzie, ale jedno chcępodkreślić, IDĄĆ DO TAK SZEMRANEJ FIRMY JAKĄ JEST ZUBRZYCKI OCHRONA , wiecie na co się ewentualnie piszecie , prawda???to nie jest jakaś krystalicznie czysta firemka z Reykjavik'u, czy innej nibylandii. Cała polska huczała o panu Jarosławie Z. kiedy to ten skończony imbecyl , kretyn i (usunięte przez administratora) o IQ niższym niźli IQ ameby, ten sam który strzyże się na jeża i wstrzykuje BOTOX w wary tak że wyglądają jak kaszanka albo podwawelska. Wiadomo o kogo chodzi ? no to zróbcie swój własny RISERCZ !!! pozdro --- Tom

Paula
@Tom-Bruce-Lee-Ochrona-Miszcz !

W umowie macie zapis, że wypłaty są wypłacane do 10-go? Mówisz o problemach z premią, wypłacają mniej niż ludzie zapracują? Żeby tu pracować w ochronie trzeba mieć jakieś orzeczenie o niepełnosprawności?

Lucek

Firma szuka specjalistę ds. kadrowo-organizacyjnych. Ile płacą, żebym mógł żonie, która patrzy za zmianą pracodawcy, przekazać, czy to powód do zainteresowania się tą agencją ochrony? Zakres obowiązków jest rozbudowany, a wynagrodzenie zostało określone jednym słowem - atrakcyjne. Fajnie, tylko co kto rozumie przez atrakcyjne i czy jest ono podzielone na podstawę i premie lub dodatki, oraz czy jest fundusz socjalny do tego bądź benefity?

ZZZZ

Niestety po kilku latach współpracy firma nie rozliczyła się za ostatni miesiąc, uważajcie i weźcie to pod uwagę

Iza
@ZZZZ

Znaczy wcześniej było wszystko w porządku? Jeśli tak, to ciekawe, skąd taka zmiana w podejściu do pracownika. Długo się spóźniają już? Umowę normalnie mają wszyscy, którzy tam pracują?

Apap

Zauważyłam ogłoszenie na olx, referent ds. Kadr, czy jest tu ktoś kto pracuje/pracował na tym stanowisku i jest w stanie mi powiedzieć co nieco? Nie chodzi mi o szczegóły, ale ogólna, szczerą opinie czy warto w ogóle kandydować

Aneta
@Apap

Cześć, też widziałam to ogłoszenie i też szukam właśnie informacji o tej pracy. Zapytam od siebie jaka jest opcja awansu z tego stanowiska? Czy taki referent może liczyć na szkolenia od firmy, aby z czasem iść wyżej na lepszą posadę? Są wgl rekrutacje wewnętrzne na lepsze pozycje?

Aneta

Niedawno szukali kogoś jako Specjalista ds. kadr. W tym ogłoszeniu napisali, że biuro jest ma świetnie skomunikowaną lokalizacją. A czy firma posiada własny parking na samochody? Albo parking na rowery? A może finansuje parkometry miejskie pracownikom?

Jaka atmosfera jest między działami w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Fap

Nie ma. Ty mówisz o czymś co w ogóle nie istnieje

Bb

A na czarno można pracować w tej agencji bo mam komornika za alimenty i wszystko zabierze na umowie zlecenie interesuje mnie tylko robota na czarno znacie tam jakieś przypadki że robią na czarno

Menchel
@Bb

Mam dla Ciebie skuteczne rozwiązanie. Pomogę Ci pozbyć się komornika i długów raz na zawsze. Nie chcę kasy. Pozdrawiam

Tomasz

Jak narazie pracuje się nieźle,atmosfera spoko, ale że jestem na obiekcie to sam ją sobie tworzę. KASA !!!! KURDE MAMY 14 a ja na umowie oprace na pełny etat nie mam jeszczekasy na koncie...CO JEST???

Wiktoria
@Tomasz

a na umowie jest napisane ze wyplata do ktorego ma byc, 10 czy 15 czy jeszcze inny termin?

Wykorzystana

OnaSzalona - 2013-02-10 18:28:29 Muszę powiedzieć, że pracę w "Zubrzyckim" oceniam pozytywnie,pracowało mi się dobrze, do samej firmy nic nie mam wręcz przeciwnie,wynagrodzenia płacą w terminie,uczciwa firma, wiadomo, że stawki niskie, ale dziś w ochronie nigdzie nie płacą dobrze. Jak wszędzie czasem między ludźmi zgrzyty,ale to nic nowego, ale klika miesięcy swojej pracy trafiałam na fajnych pozytywnych ludzi. Praca dobra, na okres przejściowy,lub jako dodatkowa. Wszystkich z "Zubrzyckiego" serdecznie pozdrawiam i polecam pracę w tej firmie."OnaSzalona" "Ich robol" pisze prawdę ty jesteś biurokratą Zubrzyckiego! Nie opisuj i nie cukruj tym cwaniakom. Wynajęli prawników do napisania STATUTU, który zarejestrowali im w Sądzie Gospodarczym i KRS na podstawie tego mogą legalnie zabierać Wam z wypłaty ciężko wypracowane pieniądze tak około 30% z poborów. Wiem bo sama przepracowałem u nich 24 miesiące. Omijajcie z daleka ich obiekty P+R ZTM można tam zarobić oraz stracić 200% a posiłek zjecie WC i tam będzie wasza szatnia w kiblu:( natomiast BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA ciekawy objekt lecz wszystko się zaczęło psuć jak dowódcą na BUW został sąsiad prezesa i to bez uprawnień niejaki (usunięte przez administratora). pracownik administracyjny ZTM terrorysta zawodowy:-(

Tomasz
@Wykorzystana

Witam , płacą w terminie? mamy 14 grudzień , pieniądze ponoć "poszły" 8go Grudnia. Ja ich nie mam, więc czy tak uczciwie płacąto bym się kłócił

Ppp

Za zadne skarby swiata bym nie chciał w tek agrncji pracować a dlacaego a dlatego ze robie w warszawie w jednej agencji gdzie nie mam.kontrolnych wy macie nie mam.punktów kontrolnych do odbijania wy macie robie na osiedlu małym moge spac w nocy od 22 do 5 rano wy nie możecie mam gruby matetać kołdre poduszki wy nie macie wypłate mam 3 lub 4 wy po 20 ja po przyjsciu z roboty pobnocy nie odsypiam wy tak jaki morał ludzie czy warto wam się zabijac w tej agencji pytanie czy warto

Jak wygląda ścieżka kariery w Agencja Ochrony Zubrzycki? Czy trudno jest zdobyć awans?

Fap

Awans w tej firmie nie istnieje. Będziesz dreptał z odczytnikiem i 30 lat.

@Fap

I są tego żywe przykłady tu w firmie?

@Barbara

Oczywiście.

@Fap

Poważnie? Ile takich osób tutaj jest?

Seba Zubrz

Ścieżka kariery jest wręcz genialna. Już po miesiącu awansujesz z wyrobnika na (usunięte przez administratora) z 240 godz miesięcznie na 480 godz miesięcznie.

@Seba Zubrz

No cóż... gdyby serio tak było to z jak super kasą by się to łączyło wtedy?

piotr

uwaga sensacja, firma zatrudnia sprzątaczki męskie jako osobę do ochrony ,bo "ochroniarzem" tego nazwać nie można. są i inne obiekty w którym pracują rasowi ochroniarze np wcześniej pracujacy w służbach -znający się na robocie i wiedzący co robią . jak taki prawdziwy ochroniarz może się poczuć jak na jego stanowisku niedaleko jest "zatrudniona" męska sprzątaczka?? gratulacje dla firmy za zjechanie już totalne w dół jesli chodzi o ludzi.....

Czesiu
@piotr

Wszystko już tu widziałem, ale żeby śmieciarzy? chociaż tam w niektórych miejscach pracuje takie byle co, że to są raczej cecie a nie ochrona.

Lech P
@Czesiu

Jestem ochroniarzem u Zubrzyckiego i gdybyś trafił na mnie podczas mojego dyżuru to inaczej byś śpiewał...

Ciecionator
@Lech P

Jak zawsze czujny, agent ochrony, wypatrzył go z daleka. Pośród innych. Podszedł bliżej, żeby się upewnić - spojrzał i nie miał wątpliwości, to był on. Szukał go od dłuższego czasu, dlatego zwinął go bez wahania. - Ciekaw jestem na co cię stać? - pomyślał. Kiedy doszedł do swojej bazy zaczął go prać. Prał jak w transie z całej siły, a on mimo to nawet nie puścił farby. Chociaż był tylko tanim sweterkiem za sześć złotych z hipermarketu.

Wawa expo

Tak jest wypłaty są na reke i zakładam że to jakieś przekręty. Np taka sama stawka dla studenta i osoby poniżej 26lat. ..porazka

Mariusz
@Wawa expo

Firma konkretna i wypłacalna co w dzisiejszych czasach nie jest to takie pewne.po drugie chcesz mieć płacone na konto zgłoś to w księgowości

Ubu Ulan

Firma która (usunięte przez administratora)swoich pracowników. Czy potrzeba coś więcej mówić?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Zubrzycki - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Zubrzycki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Zubrzycki