Opinie o Agencja Ochrony Zubrzycki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Zubrzycki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Zubrzycki o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Zubrzycki w Warszawa

Ulany bonzo

Kochana, co tam darmowa opieka medyczna. Masz jeszcze kartę MultiSport, służbowy samochód i kartę obiadową do restauracji.

Fap

Pracowałem w tej Agencji ponad 3 lata. Odszedłem w czerwcu. Ciągłe wydzwanianie czy nie przyjdę na inny obiekt na dodatek /zastępstwo. Stawka w tym roku 13,54zł za godzinę netto, na umowę zlecenie, mniej niż w zeszłym roku. Do jednego inspektora nie można się dodzwonić, a drugi wręcz co chwila do ciebie wydzwania. Dodatkowo w tym roku (usunięte przez administratora) na hajs niesamowicie: ani razu nie odebrałem pieniędzy takich, jakie powinienem według wypracowanych godzin. Zubrzycki zawsze był (usunięte przez administratora) ale teraz to już wygląda wręcz jak kanibalizm. (usunięte przez administratora)Zubrzyckiemu

Szon
@Fap

Święta prawda

Buco
@Szon

Pracowałem na Szpitalu Dziecięcym. Nie zgadzało mi się 300 zł wypłaty. Poszedłem do biura wyjaśnić to, ale zostałem olany. Olałem więc pracę w tej badziewnej firemce

Jager

Ogłoszenie z olx na dworzec PKP Katowice ,,premie/nagrody w zależności od zaangażowania w prac,, Serioooo ? pani kordynator serio ?? Premia w postaci dodatkowych służb w zamian za podpier... Lub sianie fermentu chyba

@Jager

Andrzej przestań siać ferment

@Jager

To są zwyczajne brednie. Nawet za strzelanie z ucha nie dostaniesz premii.

Jack76

Chciałbym pracować w ww firmie. Proszę o informację dotyczącą warunków pracy i jakie są stawki netto za h

Były
@Jack76

Pracowałem do czerwca 2022. Stawka 13,54zł/h netto na umowę zlecenie i w dodatku w tym roku (usunięte przez administratora) cię na hajs na potęgę. Odszedłem z tego powodu po ponad 3 latach pracy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Zubrzycki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Agencja Ochrony Zubrzycki dogadują się między sobą?

Oczywiście. Tylko oni

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Fap

Masz ręce i nogi to wystarczy

Byly pracwonik

Sluchajcie nie ma ro tam isc nawet ne polecam inspektor krzysztof szewczyk to jest trsgiedia zero umiw o prace masz sprawe si niego tel nie odbiera firma jest do (usunięte przez administratora) maja ludzi za popychadlo ludzie unikajcie tej firmy bo to tragedia a nie firma nie szanuja pracownikow tragedia nie ma z kim rozmawiac kaza ponad nirmw pracowac za pisi pienaidz

Zygmunt
@Byly pracwonik

Najpierw naucz się pisać po polsku będzie łatwiej a po drugie firma nie toleruje alkoholików i takim też osobom nie daje się etatów.

Albert
@Zygmunt

>firma nie toleruje alkoholików A to ciekawe, opinie na google mówią co innego....

Anomim

Nie wiedziałem , że agencja ochrony Zubrzycki zatrudnia (usunięte przez administratora), alkoholiczki ,meliniary i lekko prowadzące Anety Kozłowskie przecież to obraza dla firmy nie wiem po co taką trzymają

Maja
@Anomim

Mocne słowa... tylko jakiej konkretnie one dotyczą sytuacji? Z jakiego powodu masz takie zdanie?

Nadal ta pani pracuję w ochronie w zoo Warszawa może podesłać jeszcze parę panienek i powstanie w agencja, skoro firma nie reaguje choć wie co tam się dzieje

No Iwonka ma wyobraźnię

Lodz Widzew pkp

Jestem codzienie na dworcu bo czekam na pociąg do Warszawy bo tam pracuje i widzę tam 2 ochroniarzy którzy chodzą non stop w te pogody tragedia jakaś zal mi ich !!!!!

cieć

Nie ma zadnych podwyzek jak bylo 14 zł na umowe o prace czy zlecenie na dworcach/ na slasku tak zostalo taka to jest dobra firma ,nawet nie ma z kim rozmawaiac bo cie zbywaja

Agata

Wszystko zależy od ludzi , biorąc pod uwagę treść niektórych wpisów. Faktycznie żenada!!!. Ja jestem zadowolona, nie mam żadnych uwag, solidna firma. Polecam.

Dominik
@Agata

Kiedyś jeden z tej ochroniarzy dostał oklep od pasażera z pociągu który chronili... Wstyd kogo tam mają. Zresztą słusznie trafił na młodego który nie dał sobą pomiatać.

DD

Na dworcu zachodnim ochrona jest fatalna

Monik
@DD

Zgadzam się w 100%, to jak nas pan ochroniarz potraktował oczekując w nocy dwie godziny na pociąg to było porażające! Jest zaledwie kilka krzesełek zresztą większość z nich jest wyłączona z powodu covid, więc postanowiliśmy usiąść na własnych torbach czekając dwie godziny na przesiadkę po czym pan ochroniarz potraktował nas jak jakiś żuli mówiąc że nie możemy tak siedzieć, kiedy go zapytałam gdzie mamy usiąść powiedział że możemy iść na spacer na zewnątrz!!! Karygodne zachowanie, chory kraj, nie dość że czekasz tyle godzin na pociąg płacisz za bilet to jeszcze cie tak traktują siedząc grzecznie

Zmian pracy

Jak wygląda praca na pociągach daleko bierznych w agencji zubrzycki?

Wawa expo

Pieniądze na czas. Ale tragedia ze stawką dla studenta. Nie ma większej pensji przy jednoczesnym byciu studentem oraz posiadaniu poniżej 26lat.oczywiscie z papierami o niepełnosprawność jak zawsze na topie. Ludzie na expo w wawie świetni kulturalni. Często mamy być pół godziny przed godziną od której nam płacą i stać pół godziny (za darmo) niestety. Jestem bo jestem i potrzebuje chwilowej dorywczej pracy. Ogólnie w miarę polecam jak ktoś chce na spokojnie dorobić kilku groszy do kieszeni. A nie polecam jak ktoś nie lubi kiedy się z niego kasę zdziera.

Martyna

Zatrudniają kobiety?

Witold

Spoko firma choć nie ukrywam, że nie jest to praca dla każdego!!

Jebaç was (usunięte przez administratora) ci wasi ochroniarzyki to zwykĺe (usunięte przez administratora) do szczania do odjebania jeden po drugim (usunięte przez administratora) ci n.a. imie a nie zubrzycki

tom

Witam wszystkich, zastanawiam się nad praca w agencji zubrzycki. I mam takie pytanie czy ta agencja ochrania tylko dworce ?czy ma rożne lokalizacje, obiekty np na Ursynowie. Z góry dzięki za info.

@tom

Firma ma problem z zatrudnieniem kompetentnych pracowników a na bazie tragedia brak pojęcia...!!!

Jak
@Anonim

Zajrzyjcie na profil pracowników swoich na Facebooku.

Natalia
@tom

Może skorzystasz z oferty Zubrzycki, zamieszczonej tu? http://zubrzycki.com.pl/praca/ Liczę na to, że potem podzielisz się z nami wrażeniami z rekrutacji i dasz nam znać, jak się pracuje w tej firmie, jak oceniasz warunki itp.

Natalia
@Anonim

Jakie są kryteria odnośnie przyjęcia do pracy kobiet? Czy są przeprowadzane jakieś testy sprawnościowe?

Zak
@Natalia

Jedynymi testami sprawnościowymi w ochronie są pytania, czy posiadasz niepełnosprawność. Oczywiście powinnaś, bo to jest najważniejszy atut kandydata dla firm ochrony.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Zubrzycki - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Zubrzycki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Zubrzycki