Logowanie dla kandydatów/kursantów

31-153 Kraków
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-09 14:33:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
snick, to na jaki okres jest pierwsza umowa w iso-perfekt? Jest coś takiego jak okres próbny? Potem podwyżka?
zdjecie uzytkownika
Lolek - 2013-09-13 15:57:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy nikt nie wie jak jest w ISO-Perfekt? Brak narzekań to dobra wiadomość, ale niech ktoś napisze, że przynajmniej poleca, bo trochę już jestem bez pracy...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-17 09:32:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, co dokładnie należy do obowiązków magazynierów w ISO-Perfekt, bo w wymaganiach mają zainteresowanie majsterkowaniem i obsługę narzędzi elektrycznych.
zdjecie uzytkownika
Krzych - 2013-10-02 10:49:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam czy są przyjęcia, kto może pomóc żeby się przyjąć do tej firmy
zdjecie uzytkownika
Witold - 2013-10-03 19:12:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Krzych, na stronie (usunięte przez administratora) jest napisane, że szukaja na monterów izolacji, blacharzy, kierowników budowy i monterów ścianek działowych. Nie ma jednak ani wzmianki o wymaganiach ani podanego maila, jak do nich zaaplikować?
zdjecie uzytkownika
majtkowy. - 2013-11-06 09:01:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Postaralibyście się o jakieś bardziej zróżnicowane komentarze a nie cały czas to samo że ktoś pyta o prace to już wygląda jak przedszkole gdzie dzieci pytają czy mogą kupkę zrobić trochę weny twórczej - cały czas pozytywy a ocena niedostateczna hahah więc wiadomo o co chodzi.
zdjecie uzytkownika
Zbyszek - 2013-11-28 20:14:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
majtokowy, to może napiszesz sowja opinię o Iso-Perfekt? W ogóle zatrudniaja nowych, czy tylko tutaj ludzie pytają o prace?
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-02 13:53:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam wszystkich ,moze mi ktos napisac jaka atmosfera panuje w firmie chodzi mi o prace i place pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-03 12:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
he widocznie musi byc dobrze w firmie skoro nikt nie pisze opini,pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
lach - 2014-02-05 15:13:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Super już teraz radzę Ci wsiadaj na rower w piżamie i w pantoflach bo czas ucieka mogą Cię nie przyjąć.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-06 10:55:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
super dzieki wyczerpujaca odpowiedz
zdjecie uzytkownika
do nowy. - 2014-02-07 13:00:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stary a od czego masz rozum i od czego jest wujek google.pl poszukaj opinii na innych stronach a nie pisz głupot.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-09 10:18:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
facet paskudne opinie znajdziesz na kazda firme jaka tu jest,wiec moral jest taki zeby nie robic wogole
zdjecie uzytkownika
maxwell. - 2014-02-11 12:23:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale jak na dwieście komentarzy dwa czy pięć jest tylko pozytywnych to chyba coś w tym jest.... wiadomo że nigdzie nie ma idealnie ale są jakieś granice(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-11 12:49:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pewnie tak jest ze firma jest katastrofalna
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-16 13:15:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam monterow ,macie moze namiary na jakies firmy
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-02-21 10:47:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hej majsterki zyjecie
zdjecie uzytkownika
erty - 2014-02-27 12:01:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@maxwell., nie przesadzałbym z takim stosunkiem komentarzy, bo jest troche inaczej, ale nie zmienia to faktu, że iso-perfekt ma jeszcze wiele pracy przed sobą.
zdjecie uzytkownika
roman - 2014-03-01 16:46:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
prvit, jestem w firmie wcześniej pracował, ale nie było prytsyny że natychmiast musiał udać się do Ukrainy i chciałbym zapytać administracji, pan Matejko, możemy wrócić do firmy, e-mail dyakuyu.moya roman.morozko @ mail.ru
zdjecie uzytkownika
mikołaj - 2014-04-06 14:54:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na innym forum jak poczytałem, to sporo ludzi odradzało prace w iso-perfekt, tutaj jest niewiele lepiej, dlaczego tak sie dzieje?
zdjecie uzytkownika
Franciszek - 2014-05-23 15:04:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@mikołaj, wiesz, zawsze znajdzie się w firmie ktoś niezadowolony, ale jak widzisz ISO-Perfekt działa, ludzi tam nikt nie trzyma na siłę, czyli warunki nie są najgorsze.
zdjecie uzytkownika
sopran - 2014-05-25 17:51:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale warunki na rynku są jakie są i nie wiele wskazuje na to, aby coś miało się zmienić, więc rozumiem, że ISO dzięki temu będzie kwitło...
zdjecie uzytkownika
kalu - 2014-08-14 01:39:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Franciszek - 2014-05-23 15:04:56]:
@Franciszek, myślę, że pracownicy mają prawo czuć się niezadowoleni, ale z drugiej strony wybrali taką branżę, w której ciężko obejść się bez jakichkolwiek kłopotów. Ja sam obecnie szukam pracy w jednej z firm z zajmujących się budownictwem ogólnym w okolicach Krakowa. Chcę aplikować na stanowisko blacharza/montera izolacji termicznej. Wiem, że do której z firm bym nie zaaplikował to wszędzie mogą być kłopoty, a skoro ISO nadal utrzymuje się na rynku to znaczy, że pracownicy jakoś tu wytrzymują i tym bardziej dostają pieniądze za swoją pracę. A wynagrodzenie jest w sumie dla mnie obecnie najważniejsze. Mam dość duże bo już kilkunasto nawet letnie doświadczenie w pracy jako blacharz, a z tego co widziałem to płaca uzależniona jest właśnie od doświadczenia na tym stanowisku, także z kasą mnie raczej nie skrzywdzą
zdjecie uzytkownika
mariannn - 2014-09-03 10:32:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cześć wszystkim, niedawno pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie:
1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko
2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?)
3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku
4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?)
bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ramstein - 2014-09-05 19:25:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kalu - 2014-08-14 01:39:56]:
jeżeli rzeczywiście chcesz @kalu, dalej pracować w branży jako blacharz to może lepiej byłoby jednak poszukać jakiejś bardziej medialnej firmy , w której jaśniej określone są zarówno warunki zatrudnienia jak i wynagrodzenia. Bo co jak co , ale tego , że ISO - Perfekt jest znaną firmą to tego powiedzieć raczej nie można
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISO-Perfekt Polska

Twoj email:
Wiadomość: