Opinie o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ISO-Perfekt Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ISO-Perfekt Polska o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Denis

Wyjechałem niedawno ale mogę polecić tego pracodawcę. Wypłata na czas i zgodna z tym co było ustalone

Lolek

Firma zatrudniła mnie . Poczym za cały listopad Wyszło mi 2000€ i dostałem z tego 10grudnia 953 zł a do 20grudnua dostalem 1200zł zapytałem dlaczego tak to powiedzieli że 1790odjebali za ciuchy Jeszcze byłem kierowcą to przysługuje mi 150€ dodatkowo (usunięte przez administratora) pić na wodę żadnego dodatku nie zobaczycie . I mojej reszty kasy nie zobaczyłem najlepsze jest to że zadzwoniłem do prezesa i zapytał.dlaczego tak to odrazu zaczął podnosić głos i do mnie z tekstem zwracał się tak ( słuchaj cwaniaczku co ty sobie myślisz z czym ty do mnie wogóle przychodzisz jak ci nie pasuje to nikt cię nie trzyma albo (usunięte przez administratora) pracujemy albo (usunięte przez administratora) możesz się zwolnić tyle pewnie dodatków byś chciał ) a ja przedstawiłem się normalnie jak człowiek . Spokojnym głosem zaczolem rozmowę bez przekleństw bez zbędnych krzyków pretęsji A tu proszę pan prezes mordę otworzył i naśladując ogłosił że mnie zwalnia ale dlaczego ? Bo upomniałem się o moją wypłatę . Nie dostaniecie pieniędzy w tej firmie . I lepiej omijać te firmę ulica Jerozolimska z daleka omijać

Nic ciekawego wypłat nie płacą na czas. za cały miesiąc pracy po 8h przy stawce 14e/h 1800zł. Omijać to szerokim łukiem

Filek
@Marcin

Nowy Ład ich wreszcie wykończy.Wszystkie lewe wypłaty już nie przejdą.Lewe zatrudnienie już nie przejdzie.Kary są potężne.Koniec z firmami które (usunięte przez administratora) w taki sposób jak ta firma.

pracochooolik

Pracownik pełni bardzo ważną funkcję w każdej firmie. Jest osobą, która reprezentuje firmę, jest łącznikiem między pracownikami a szefostwem. Praca wymaga zarówno odpowiednich umiejętności, jak i określonych cech charakteru. Dokładność – praca wymaga bardzo dużej skrupulatności i dokładności. Nie ma tutaj miejsca na pomyłki, musi być prawidłowo prowadzana, przekazywana w odpowiednie miejsce, Jeden błąd może oznaczać duże problemy, Pracownik musi być skupiony i skoncentrowany na tym, co robi, musi działać zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami Organizacja pracy własnej i samodzielność – pracownik ma wiele zadań, musi samodzielnie wybierać te, które są aktualnie najważniejsze. Ważna jest umiejętność organizowania czasu, dzięki temu wszystkie powierzone zadania będą wykonane na czas, nie pojawią się zaległości. Osoba odpowiedzialna za koordynowanie pracy musi umieć organizować nie tylko własny czas pracy, ale również podwładnych W związku z tym, że w pracy często pojawiają się sytuacje nieplanowane, musi umieć ustalać priorytety i szybko reagować na kryzysowe sytuacje. Samodzielny pracownik będzie starał się we własnym zakresie rozwiązywać pojawiające się problemy, będzie brał odpowiedzialność za swoje decyzje. Terminowość i punktualność – niedopuszczalne są sytuacje, kiedy pracownik biurowy spóźnia się do pracy, Elastyczność, chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji – w każdej pracy, ważna jest chęć kształcenia się i nabywania nowych umiejętności.

Monter

telefoniczna

czy pracpwałem na obiektach przemysłowych, czy pracował przy wełnie,

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Misiek

Czy ktoś może powiedzieć czy naprawdę nie warto jechać z tej firmy>?akurat rozmyślam.

Gocha
@Misiek

Mój mąż to ma takiego kolege i ten kolega jeżdzi z nimi i mój andrzejek też własnie pojechał i za 2 tygodnie zjeżdża. mówi że mieszka z dwoma chłopakami warunki sa spoko ma gdzie zrobić kiełbaskę z patelni z ziemniakami , (bo on to lubi mój wariat :) łazienka jest w mieszkaniu anie na zewnątrz jak miał w tamtym roku pod Berlinem. Pracuja po 9 godzin i soboty jak sobie wracaja z robotty to do lidela na zakupy. wczoraj powieział że kierownik to fajny człowiek bo miał problem z butami i mu pomógł. wydaj mi sie ze ta firma to konkret.

rychu

Firma zatrudnia za dużo (usunięte przez administratora) wychowanego w mieście, za dużo cwaniaczków z miasta. Rynsztok miejski to nie ludzie a przyjdzie ci z takimi mieszkać i pracować to zwariujesz.

KOLEGA 2.0

chłopaki ja wam powiem tak ten bank czasu to masakra, ale co to za kasa premie miały byc ale ja nie widziałem i dlatego poszedłem na Niemcy do Perfekt Isolierung tutaj kasa lepsiejsza bo mam 14 eura na monterce . poszedłem z dnia na dzień bo nie chcieli papierów. Dali stawke i wszystko co chcialem . jeszcze syna do roboty wziąłem to się nauczy pod moim skrzydłem. Polecam firme i tu macie telefon12 268 32 81

ZOMO
@KOLEGA 2.0

A tak po polsku można by było?? ????

Kazimierz
@KOLEGA 2.0

Za reklamę firmy się wziąłeś dziś dziś jeden Ile ci Matejko odpala kasy za reklamę pseudo firmy

Czy nowo zatrudnione osoby w ISO-Perfekt Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Lucjusz

Oczywiście,Ryłko że z najniższą krajową,A potem głosowa emerytura.

Rychu

Rzadko zaglądam na opinie o pracodawcy bo mnie one nie intersują, wolę sie sam przekonać. Koledzi jednak mówią,że jakieś gupociny tu sie pojawiły. Wiec napisze o sobie. Pracuje u tego pracodawcy 6 lat i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. To prawda, z e przyszłem tu bez doświadczenia i wedug mnie zaproponowane mi przyswoite warunki płacone jako na przyuczenie. Robota mi sie spodobała i dzis zarabiam bardzo dobeą kase i przede wszystkim dostaje od razu za każdy przepracowany miesiąc. Nie ma zadych durnych banków godzin, które niszczą człowieka bo nie ptrzymują tyle ie zarobili tylko część. W Perfekt Isolierunk jest inaczej tyle ile godzim przepracowałeś za tyle otrzymujesz pieniądze na konto. Jasne rozliczenie bez myślenia i kombinowania.

Mario92
@Rychu

Hej, dostalem oferte od tej firmy na montera izolacji przemyslowej a tez nie mam doswiadczenia, czy warto jechac? Jakie sa warunki?

Jimmi
@Rychu

Chłopie ale płacą ci 1 za 1 i też cię (usunięte przez administratora)bo resztę dla siebie biorą,Frajerzy o bita.

johnydip

Zalety: - pieniądze zawsze na czas - wszystko na biało - - godziny pracy 10 h , 8 h - kasa - nie najgorzej, - bonusy - Wady: - dużo pracy - praca na wysokosciach

koleszka

zadzwonili do mnie z ofertą na pomocnika i sie zastanawaiam ?. duperka mi powiedziała żeby sprawdzić firme. normalnie nie patrze na opinie, ale że fajna kase daja to cos mi tu nie pasi. opinie jakie sa to sa , ale wolę sie sam przekonać bp kasa zostanie w portfelu. nie mam doświadczenia i wedug mnie zaproponowali mi fajne warunki wyjazdy na 4 tyg w Niemcach i 1 tyg. w Pol. dojazdy Kolegi tata robi u jakiegoś bolka i tyra już 20 lat ale nie zamieniłby pracy na inna.

Jaxon

Boże broń fachowców od tej firmy,bo to (usunięte przez administratora) koncentracyjny,im więcej robisz mniej zarabiasz,ja całe ziemskie życie robię w Rajchu od 1984 roku po przez termoizolacje Montin, instal,gorszej firmy nie widziałem,ale tam robię za 2 lata emerytura jak dożyję,radzę młodym klikajcie te firmę dużym łukiem,bo początkującym płacą 6 euro na godz.wykprzystuja wszystkich,jest garstka podpierdalaczy,gamoni co kasę trzecią lepszą jak ludzie ciężko pracujący w Norwegi na platformach,i rafineriach,wiem jak ciężko pracuje mój syn i zięć w Norwegi,w śniegu,deszczu,na wietrze,i za marne pieniądze,A tu przelazikuja I kasę zarabiają

Manciu
@Jaxon

Jaxon, Twoja opinia kupy sie nie trzyma. Jesteś za czy przeciw bo trudno z niej odczytać. Jeśli tam pracujesz to chyba tak źle nie jest? Pewnie cała twoja rodzinka w Perfekcie sie wyszkoliła a teraz w Norwegii. Tylko w Perfekcie maja cały czas robote a w Norwegii niestety nie i wtedy wracają do perfektu i proszą o prace. Ilu już odeszło i wruciło. Nie opowiadaj bajek do pracy jedziesz aby pracować nie leżec. Mineły już te czasy kedy nic sie nie robiło.

Jaxon
@Manciu

Nie pracowali w izoperfekcie nigdy, bo im odradzałem, wystarczy że ja tam pracuje, zostało mi niespełna 2 lata do emerytury więc nie myślę zmieniać firmy, może będąc na emeryturze pojadę do Norwegi raz dwa razy w roku dorobić sobie do emerytury, bo tam roboty nie brakuje, i przede wszystkim pieniążki są lepsze, i warunki mieszkaniowe, przeloty, jedzenie, a w niemczech niestety tego niema,. I dla tego wybrali Norwegię, znają język i robotę, która różni się i to bardzo od roboty w Niemczech, nawet materiały izo,,pozdrawiam wszystkich blacharzy, izolerow na całym świecie.

Wiercik

Ja polecam ta firme, może nie wszyscy ludzie sa mojmi kolegami ale przecież w życiu znajomych też sobie dobieramy do swojego charakteru to tak samo wygląda na budowie w pracy. Kolegujesz sie ze wszystkimi a przyjaźnisz z tym kim chcesz. Najwżniejsze praca jest ciągła nie ma długich przerw między projektami i pieniądze zawsze się zgadzają. Ja osobiście polecam wszystkim, można jechać i samemu sie przekonać.

Rudy

(usunięte przez administratora)Sprawdzic czy płaca ZUS i podatki zgodnie z prawem dlaczego wypełniają dokumenty on blanco podpisane przez pracowników takie jak umowy i urlopy To jest (usunięte przez administratora)tylko im trudno udowodnić jak wcześniej podpisałeś kartkę papieru swoim nazwiskiem a Firma wpisuje za Ciebie co chce.Tak działa ta firma.Wszyscy uważajcie bo to jest firma która trzeba omijać z Daleka.

Mały
@Rudy

Gupoty wypisujesz, jakie urlopy, przecież ja dostałem bardzo wysoką kwotę z SOKA Bau z Niemiec pod koniec roku. Firma wpłaca pieniądze do kasy urlopowej za urlop i potem my otrzymujemy od Soka Bau kasy urlopowej. Dla nas to lepiej i tak zjeżdżam na urlop i w dodatku jeszcze dostaje super kase. Chyba nie rozumiesz o co chodzi z Kasą urlopową w niemczech. Ja tu pracuje już 6 lat i nawet nie myślę o zmianie. To prawda tu trzeba pracować a tym którym sie nie chce muszą zmienić robotę. Kasa super zawsze na czas i czego chcieć więcej.

Rysiek
@Rudy

Ja pracuje w tej firmie już jakiś czas i mogę ja polecić nowym pracownikom lub chetnym na przyuczenie. Gdzie znajdziesz firmę, która daje ci szanse na przyuczenie do zawodu? Jak ci będzie źle to zawsze możesz zrezygnować. Oczywiście wszystko zależy od budowy i ludzi na których trafisz. Pieniądze są bardzo dobre. W nieczech płaca soka dodatkowo do kasy urlopoowej a na końcu roku soka wypłaca tobie. To dodatkowa jednorazowa pensja za urlop. Jasne jest że żadna firma nie placi za urlop i jeszcze ma ci dać?

Brodacz
@Rudy

Płacą od najniższej krajowej,tak że emerytura jest głosowa,natomiast Multiserwis płaci od średniej krajowej,i potrzebują fachmanow do pracy.

Manciu
@Brodacz

Brodacz, to dziwne, bo może i płaca w Multiservis od średniej ale zatrzymuja kasę w każdym miesiącu w tzw. banku godzin i nie wyplacają co miesiąc za przerobione godziny tylko do 173 a cała reszta dopiero jak oni będą chcieli i dlatego ludzie nie moga od nich sie zwolnić bo nie chca im wypłacic kasy z banku godzin tych zatrzymanych. Ja w Perfekt dostaję wszystko od razu w każdym miesiącu. Tyle godzin ile przepracuję za tyle mi wypłacają. Stawki są dużo wyższe niż u konkurenci.

michas

firma kapusniak, i domena to obciążanie praciwnika za wszystko

Kac
@michas

Musze sie przyznać, że pracowałem u nich i pod namową kolegów zmieniłem na inną firmę. Szybko tego pożałowałem. W Perfekcie kasa zawsze na czas i to są naprawdę dobre pieniądze. Jeśli chodzi o obciążenia to rzeczywiście są ale na przykład jak wyjeżdżasz do pracy i zamiast pracować to (usunięte przez administratora) na hotelu. Firma hotel opłaca ale chce abyś zarabiał na siebie a nie siedział na hotelu i (usunięte przez administratora) Zdobyłem się na odwagę i zadzwoniłem do biura. Od dwóch miechów pracuje u nich znów. Polecam ją jak chcesz pracować, czegoś sie nauczyć i zarabiać dobre pieniądze.

Zenekk
@michas

Czemu piszesz że kapuśniak? Co to oznacza? Za co cie obciążyli? Bo mnie za to że siedziałem na hotelu 3 dni i piłem alkohol, ale na to się zgodziłem i sam powiedziałem ze dałem (usunięte przez administratora)więc muszą mnie obciązyc. Nie zdziwiło mnie to obciążenie bo wyjechałem do pracy a nie na urlop. Nikkt przy zdrowym umyśle nie będzie Ci hotelu opłacał jak nie pracujesz. Nie rozumiesz tego? Jeśli chodzi o samą firmę to jest ok. pewnie że na miejscu gdzie mieszkam było by lepiej pracować ale i pieniądze inne. Tu przynajmniej masz dobre pieniądze. Dali mi jeszcze szansę i pracuję tam już 6 miesięcy. Jestem zadowolony.

tim
@Kac

wiele jest opini na temat tej firmy dużo negatywow wiem że ile ludzi tyle charakterów ale prawie 85% OPINI JEST NEGATYWNYCH MOŻESZ POWIEDZIEĆ COS WIĘCEJ BO MAM PROPOZYCJĘ OD NICH I JUŻ SAM NIE WIEM CO ZROBIĆ BO MAM RODZINE I NIE ZABARDZO MI JECHAĆ NA MARNE SORKI ZA DUŻE LITERY LECZ KOMP MI SIĘ ZAWIESIŁ

@michas

Ja jestem zadowolony. Pracuję w tej firmie już 7 lat. Nie wszyscy mi odpowiadają, ale nigdzie nie jest tak by wszyscy byli cudowni. Pasuje mi to ,ze pieniądze ma na czas i zawsze się zgadzają. Na budowie mieszkania raz lepsze raz nieco gorsze, ale zależy to bardziej od regionu w którym jest budowa. Jedź i się przekonaj sam. Nie słuchaj innych.

Krzychu
@tim

Jedź i przekonaj sie sam. Ja jestem zadowolony. W pokoju jestem z fajnym facetem, co ważne nie pijącym i nie palący. Dostałem już drugą wypłatę i wszystko się zgadza. Podwyżkę miałem dostac po 3 miesiacach a dostałem po dwóch. To prawda ze bardzo sie satram nauczyć fachu szybko i chyba mi to wychodzi. Lubie to co robie. Ja długo zastanawiałem się czy jechać bo czytałem opinie ale teraz wiem, ze lepiej przekonać się samemu. Nie rzałuje.

niezadowolony
@Michał

hmm, 7 lat, wiekszość co u nich pracowała tyle odeszła w tamtym roku i styczniu 2020 tego roku, to chyba mówi samo za siebie jak ta firma traktuje pracowników, wnioski wyciągajcie sami

Papa smerf
@Michał

Sukcesów ci życzę w tej pseudo firmie UDUS.

Artur Tołodziecki z Sopotu.

Po pierwsze, warunki w jakich żyłem na wyjeździe do pracy to sutenera pełna grzyba i pająków wilgoci syfu itp w razie czego mam filmiki. Mieszkaliśmy na plebani u księdza w Krajniku Górnym. Patologia (usunięte przez administratora) masakra. O prywatności nie mówiąc noc o coeplel wodzie po pracy po raz na dwa trzy dni jej nie było. Aaa w łazience błoto i zimno. Kaloryfer nie chodził pranie schlo a raczej nie schlo. Dalej... Pracowałem z bratem prezesa koleś bez palców. Alkohol to u niego norma na codzień jak się rano wchodziło do bysa by dojechać do pracy to wszystkie szyby parowały. Z Panem miałem jednak zatargi bo nie lubię jak ktoś chce ze mnie zrobić nieuka i ma stawkę większą niż on nie wiem z kad się dowiedział. Firma która jest zobowiązana dotrzymać w umowie że po skończonym wyjeździe zawiezie cie do chaty to nie nic z tym wspólnego niestety taka prawda. Wymieniał bym dalej ale już nie ma sił na tą firmę. Jeżeli chcesz dobrze zarobić i pracować w ludzkich warunkach to nie ten adres. W razie pytań proszę o kontakt pod artur.tolodziecki@spoko.pl Nie będę się krył. Pozdrawiam

lucas
@Artur Tołodziecki z Sopotu.

proszę o opinie i filmiki ponieważ zamierzam wyjechać z tą firmą pozdrawiam zbyszek

Artek
@Artur Tołodziecki z Sopotu.

Artur a napisz czy dzwoniłeś do biura i mówiłeś o zachowaniu na hotelu? z tego co wiem oni tam reagują. Ja muszę napisać, że może na Plebani cudów nie było ale przynajmniej mieszkaliśmy po polskiej stronie. Mogliśmy taniej żyć i więcej pieniedzy do domu przywieźć. Teraz jestem na innej budowie w Niemczech i mamy jednoosobowe pokoje. Szczeze muwiąc nie zabardzo mi to odpowiada bo pyska nie ma do kogo otworzyć. Ja pracuje w tej firmie 4 lata i jeszcze nigdy nie zdażyło się rzebym nie dostał tyle kasy ile zarobiłem. Stawki też co jakiś czas podnoszą. W innych firmach umawiasz sie na stawkę, obecują wysokie wyższe niż w Perfekt Isolierung ale jak przychodzi do rozliczenie to w Perfekt zawsze dają tyle na ile się umówiłeś nawejt jak nie pracujesz tak dobrze jak mówiłeś na początku. Zawsze warto przekonać się samemu. (usunięte przez administratora) Firma słynie z tego, że alkoholików nie trzyma. To właśnie oni najwięcej glupot i nieprawdy piszą.

Andrej
@Artur Tołodziecki z Sopotu.

Byłem z tobą na budowie i niestety nie chciało ci sie robić i dlatego zjechałeś. Nagrywałes sobie inną robote a teraz ich tu obsmarowujesz. Nie piepsz gupot. Na Plebani wiadomo cudów nie było ale mieszkaliśmy po polskiej stronie, węc jedzenie i życie było tanie.

Artur
@Artur Tołodziecki z Sopotu.

Przecież byliśmy razem na hotelu. Gdybyś nie pił tylko pracował to nadal pracowałbys w tej firmie. Jak piszesz to prawde pisz. Firma moze warunków hotelowych w Schwedt nie daje ale mieszkamy tam na własne życzenie bo przynajmniej tanio mamy wyrzywienie bo mieszkamy pop polskiej stronie. Więc narzekać nie mozemy. Ksiądz super nie czepia sie. Sam spróbuj. Z tego co wiem teraz mają pokoje jedno lub dwuosobowe ze względu na Covida. Pienadze zawsze się zgadzają bardzo tego pilnują w biurze w Krakowie. Wszystko mozesz z nimi tam załatwić. Jedz i sam sie przekonaj.

Bshs
@Artur Tołodziecki z Sopotu.

Nigdzie nie pisali ze cie matole pod chatę odwieza ty (usunięte przez administratora)robić ci się nie chce i (usunięte przez administratora) a tego gościa bez palców co jest bratem prezesa i jest alkoholikiem to znam osobiście i znam go osobiście i jest (usunięte przez administratora) gość a tobie się cipo robić nie chce to (usunięte przez administratora) tu tylko się ze robotę weź

John38

Firma kombinuje, potrafią (usunięte przez administratora)jednak nie można im zarzucić, że zatrudniają złych ludzi. Są delikatne wyjątki jednak większość z nich wie co to znaczy być człowiekiem, nie zapomnieli o pokorze. Pod tym względem wspominam ich bardzo miło.

Czy w ISO-Perfekt Polska występują paczki/bony świąteczne?

Ori

Tak tyle ile się uniesie

Jimmi burke

Ta firma to (usunięte przez administratora) i pornografia, więcej chyba dodać niemożna

ROMCIU
@Jimmi burke

Jaka pornografia? Ty wiesz o czym piszesz. Wiesz co to słowo znaczy? Dzis tak trudno o pracę a my już jesteśmy na budowie w niemczech i pracujemy. To znaczy tylko tyle, ze firma jest naprawde dobra i duzo firm chce z nia pracować. nie zastanawiaj sie tylko zadzwoń maja dużo pracy szczegolnie do doświadczonych pracowników i płaca bardzo regularnie di dobrze.

Templer
@ROMCIU

Jesteś nsganiaczrm prezesa? Ciężko o pracę? Pracy jest dużo, trzeba tylko coś potrafić.A perfekt izolerung to byłe iso-perfekt, najgorsza złodziejska firma w Polsce.Każdy to powie.Prezes i spółka ma zarzuty prokuratorskie,nie?Ci ludzie powinni siedzieć.

Jimmi
@ROMCIU

Chłopie nie wiesz co mówisz,pracowałem tam ponad rok a tak płacą na czas tylko ile .Wybrańcom i lizusom dają stawki po 16,18 a tobie 10 jak masz jakieś doświadczenie,nadgodziny 1 do 1 nawet w niedzielę chyba że ludzie dym zrobią to do godziny ci 5 euro dorzucą,przenoszą co 2 ,3 tygodnia z kwatery na kwaterę ja (usunięte przez administratora)jakiś, raz w ciągu tygodnia przenosili nas 3 razy,nawet nie wytumaczyli dlaczego.Teraz robię to samo w Danii nie ma porównania i nie mów mi romciu że nie wiem co piszę acha jeszcze ta umowa polska z najniższą krajową i jaja jak się zwalniasz z ubraniem roboczym i narzędziami,pani dyrektor to ma jeden patent"a ubrania to pan oddał" co z tego że już pracowałeś w nich pół roku, tyle ile polskich pieniędzy do wypłaty,1000 to 1000 za ciuchy,500 to 500,narzędzia rozklekotane dają a przy zwrocie mówią przecież pan podpisywał że dobre.Dymają ludzi a młodych to już wogóle mają za nic,wymienił bym ci jak pan kierownik K.na budowie koło Koloni zwracał się do młodych bynajmniej za mnie nie wiem jak teraz bo już trochę w tym kabarecie nie pracuję ale nie będę wulgarny

Rikki
@Templer

Dziwne to co piszesz. Pracuje w tej firmie 9 lat i nie spotkałem się z tym co piszesz. Trudno odpowiadać na głupoty. Zazwyczaj jest tak, ze pozytywne komentarze niewielu pisze bo jak jesteś zadowolony i pracowity to po co masz pisać. Pisza osoby które nie bardzo mają ochote pracować.

A to pracujecie na budowie w Niemczech tak?

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ISO-Perfekt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISO-Perfekt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISO-Perfekt Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISO-Perfekt Polska?

Kandydaci do pracy w ISO-Perfekt Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISO-Perfekt Polska
1.6/5 Na podstawie 144 ocen.

ISO-Perfekt Polska