Opinie o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itum Owoce sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Itum Owoce sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Agata

@Jasiek a czy sam miałeś okazję pracować w tej firmie? Jeśli tak, to od jakiego stanowiska zaczęła się Twoja przygoda z nimi? Podzieliłbyś się wiedzą jak wyglądała kwestia benefitów pozapłacowych?

Jasiek

Idealnie to nie jest nigdzie. Pewnie za dużo pracy i dlatego tak niektórzy narzekaj,ą!!

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

PomPomPom
@Jasiek

Ja nie narzekam. Wiem ze ludzie ubiegaja sie o prace w Itum a (usunięte przez administratora) trzeba wszedzie.

Zjdjejsneje
@PomPomPom

Dlaczego klamiesz

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto aplikować?

Kasjer

Rozmowa to bajkopisarstwo. Oprócz paru pytań pt. Dlaczego nie pracuję w poprzednich miejscach. Usłyszałam w jakiej super firmie mogę pracować i jakie będę miała szczęście jak mnie przyjmą. Kiedy już popracowałam okazało się że rzeczywistość jest zupełnie inna

Czy posiadam książeczkę sanepidowską, czy jestem ubezpieczony jeśli nie to przymus przystąpienia do ubezpieczenia oferowanego przez firmę,czy jestem dyspozycyjny i czy mogę pracować na zmiany

Gogol

Jak się komuś nie chce pracować to całą złość kieruje na kierownika?

Nora

Ta firma to jakieś jedno wielkie nieporozumienie ! Szczerze odradzam, pracownicy zapieprzaja a w biurze patologia niemożliwa zero szacunku dla pracownika .

@Nora

zgadzam się

Niki

Bo ta firma pomału pada,niema kto tam pracować ,więc nawet niema kto tu pisać.Nawet za te ich 1800zl czym się tak szczycą że dają zarobic tak ale 2 miesiace w 1 miesiąc.

@Niki

1800zl haha dobre

Śmiech na sali

Itum Owoce Rybnik to jakaś kpina po godzinie wyszłam bo to jakiś żart nie praca. Zero poszanowania , głupie odzywki, umowa śmieciowa, przywożą nadgnity towar na paletach i karzą to przebierać pracownikowi, ciuchy dostałam chyba po jakims starym dziadzie bo noszę M a dostałam nie doś,że za duże ok 2xl to i śmierdzące. Z palet wyższych od siebie ściągasz mega ciężkie skrzynie np. pomarańczy. Wiem co to ciężka praca ale to jest totalne przegięcie ! Spadajcie stamtąd !

@Śmiech na sali

Współczuję o 6 lat za dużo

JF

ta firma to dno.. 6 lat tam straciłem..

Omen
@JF

Miałem okazje pracować w filii w Nysie... dno i szuwary. Po pierwsze człowiek (usunięte przez administratora) nadgodziny za które nikt nie płaci, przerwe jak sie nie upomnisz to nie masz Obowiązki za 3 płaca za 1 . Pani kierownik tylko rząda nic nie wytłumaczy, wieczne straty w towarze za który trzeba płacić.Szkolenie bhp ? podsuniety papier do podpisu, ksiązeczki sanepid zabrane przez kierowniczkę zamknięte gdzieś u niej w biurze ze nikt nie wie co jest.Nowy pracownik zasuwa na chłodni i tylko opr zbiera bo na kimś się musi wyzyć. Odradzam kazdemu bo za te pieniądze jest praca gdzie przełozony ma szacunek do pracownika !

Agata

Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Itum Owoce sp z o.o.? Czy polecacie pracę w tej firmie? Każda opinia jest ważna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Agata

@Nora czemu odradzasz? twierdzisz, że zero szacunku do pracownika a na jakiej podstawie? opowiedz więcej o tym.

Marecki

Potrzebują jako kierowca CE. Warto ??

rbuz
@Marecki

Stałe trasy, wyjazdy około 15 lub 21 od niedzieli do czwartku. Zarobki aktualnie przyzwoite. Zdarzają się podwójne obsady albo konwojent do pomocy. Jak jedziesz sam towar rozładowujesz samodzielnie widłakiem, brak rampy. Trasy zróżnicowane czasami zdarzy się króciak 5 godz i zjazd. Długie po 13 godz, czasami dłużej zależy jak ogarniesz rozładunki. Miesięcznie wychodzi około 230 godz. Jazdy około120 reszta rozładunek na hurtowni. Tabor 4 Many Tgx 440 przyzwoite i leciwa :) Scania na krótkie trasy.

Jerry

Jakie opinie na temat filii w Rybniku??

X
@Jerry

Lepiej daj sobie spokój

Marchewa

Filia Kł...dno. Jeśli lubisz ciężką pracę w warunkach chłodniczych,marne wynagrodzenie, nie wypłacane nadgodziny,fałszowanie list obecności(pracaw dni wolne i wykazywanie w tym czasie wolnego,praca po przepisowe 8 godzin mimo że pracujesz 10),ciągłe pretensje kierowniczki reprezentującej poziom mułu bagiennego,brak możliwości zejścia na przerwę-jedzenie śniadania na kasie pomiędzy klientami,to prawdopodobnie jesteś osłem lub desperatą i to praca dla ciebie

NowyJa

A jak na magazynie w Rybniku? Wie ktos coś?

Marchewa
@NowyJa

Tak samo jak na innych filiach..zapiernicz za psie pieniądze i straszenie że cię zwolnią. Zdecydowanie odradzam

bejb

Też jestem ciekawy jaka panuje atmosfera w firmie @niż, ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Podobno pojawiają się odpowiednie premie do podstawy. Dzięki

Ewka

a co z Opolem? Jutro idę na rozmowę na stanowisko Kasjer Sprzedawca.. Czy ktoś wie jak tam jest?

Kotka

Itum żywiec jedno wielkie dno. Traktują ludzi jak śmieci. Na samym początku wszystko ładnie a później opierdziel za byle co. I jeszcze trzeba pilnowac ukrainki żeby czegoś nie narobiły. A kierownicy w biurze i czasu nie mają. Ogólnie tam jest więcej kierowników niż pracowników. Odradzam tam pracy psycha siada a i zdrowia szkoda.

Er

Jak jest w itum w Żywcu?

xxx

W cale się nie dziwie... Polacy ostatnio mają takie podejście że do pracy że na dzień dobry chcą 3 na rękę ale żeby się wykazać to już nie... Co jak co ale z ludźmi z Ukrainy też współpracowałem i byłem bardzo zadowolony...

Zostaw merytoryczną opinię o Itum Owoce sp z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Itum Owoce sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itum Owoce sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itum Owoce sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itum Owoce sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itum Owoce sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itum Owoce sp z o.o.