Opinie o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itum Owoce sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Itum Owoce sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Jak

Najgorszy pracodawca ewer ...najniższa krajowa , żebracze premie , żadnych pakietów socjalnych , praca nad godzinowa ma darmo , śmieciowe umowy 3x3 mies. (usunięte przez administratora), brak szacunku dla pracownika , brak odzieży roboczej tj np obuwie ochronne ..dawno się z takim czymś nie spotkałam ...czysty (usunięte przez administratora) . Nie polecam

Czy w Itum Owoce sp z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nic nie przysługuje. Zero świadczeń dodatkowych.

Deszczyk

Chciała bym dopytać czy mowa o hali w Rybniku? Mam iść na rozmowę ale po opiniach się boję

Anonimowa9
@Deszczyk

Proszę o opinię na temat pracy w Itum w Rybniku

Krzysiu
@Anonimowa9

dobrze ze sie boisz, pracowalem tam lata temu i po komentarzach aktualnych widze ze nic sie nie zmieniło... nadgodziny nie platne, stawka słaba, krzyki itp...

Emek

Płaca inna niż obiecana czas pracy obiecywany do 15 w rzeczywistości zależny od dnia nawet do 19tej nadgodzin nie ma !!

Kasjer

Rozmowa to bajkopisarstwo. Oprócz paru pytań pt. Dlaczego nie pracuję w poprzednich miejscach. Usłyszałam w jakiej super firmie mogę pracować i jakie będę miała szczęście jak mnie przyjmą. Kiedy już popracowałam okazało się że rzeczywistość jest zupełnie inna

Czy posiadam książeczkę sanepidowską, czy jestem ubezpieczony jeśli nie to przymus przystąpienia do ubezpieczenia oferowanego przez firmę,czy jestem dyspozycyjny i czy mogę pracować na zmiany

Jasio

A więc na wstępnie itum to (usunięte przez administratora) pierwszy miesiąc umowa zlecenie potem umowa o pracę na kwotę 2250 brutto 3/4etatu na rozmowie rekrutacyjnej oferują 2700 netto czas zweryfikował nienormowany czas pracy nigdy nie wiesz o której skończysz praca od 8 do 19-20 jest norma jeżeli uda się szybciej skończyć pracę to jest wymyślanie dodatkowych zajęć termin nadgodziny nie istnieje więc pracujesz do oporu za jedną stawkę zastanówcie się kilkukrotnie czy chcecie podjąć tam pracę odradzam

A kasjer musi mieć doświadczenie?

Pytanie itum kędzierzyn

Mam pytanie o itum kedzierzyn widziałam że jest ogłoszenie że szukają kasjera- sprzedawcę i magazyniera-sprzedawcę może ktos wie jak jest z umowami i jak faktycznie finansowo jest w kedzierzynie pracy się nie boję jako tako ale nie interesuje mnie praca gdzie umowa jest co 3 miesiące przez parę lat i czy są jakieś dodatkowe premie lub jakieś benefity

Była pracownica Kędzierzyn
@Pytanie itum kędzierzyn

Nie polecam pracy tam w 3 tygodnie musisz nauczyć się całego towaru, kasy, i zamknięcia dnia zaraz po tym chcą byś sama była na zmianach i ogarniała wdzzytsko a jak ktoś nie ogarnie tego w krótkim czasie to nie przedłużają ci umowy bo pierwsze 3 tyg masz zlecenie i nara z dnia na dzień bez pracy regionalny co tydzień przyjeżdża i ciągle narzeka że tu (usunięte przez administratora) tam (usunięte przez administratora) co wy robicie s kasa trącić nerwy na taką pracę

Gaga

Tylko w tej pracy czułam się poniewierana jak (usunięte przez administratora) Gdyby ludzie w tej firmie potrafili budować normalne relacje, to sama prca byłaby znośna. Jednak normalny człowiek tego nie wytrzyma. Pracy w tym miejscu nie życzę nawet swojemu wrogowi.

Xx

Nie polecam pracy w tym miejscu, kierownicy wymagają ze pracownik po jednym dniu w pracy bedzie wszystko wiedzial i umiał, krzyki i wyzwiska na porzadku dziennym. Po dwutygodniowej umowie na zlecenie dostałem umowe o prace na trzy miesiace, niestety następnego dnia samochód sie zepsuł a ze praca jest na 4 rano nie mial mnie kto dowieźć. Zadzwoniłam do przełożonej powiedziec co sie stalo, kazala mi albo obudzic sąsiadów albo jechac autobusem, jest pandemia wiec kierowcy autobusu nie sprzedawaja biletów a w moim mieście nie ma zadnych punktow. Tego samego dnia zadzwoniła wieczorem ze przyjedzie po umowe bo pomyliła adresy, niestety gdy następnego dnia w pracy dostalam zmieniona została rowniez bezprawnie zmieniona data na umowie a mianowicie do konca maja. Praca na chłodni ciezka, w bardzo stresującej atmosferze, nigdy nie wiadomo o co dzis kierowniczka bedzie miala problem. (usunięte przez administratora)

Basia

Wytrzymałam miesiąc, Uwieżcie we wszystkie negatywne opinie!!!!! Poniewieranie, obrażanie, wyzwiska, przekleństwa to norma. Tyle obowiązków że nie jesteś w stanie tego zrobić na szychtę, a jak już staniesz na wysokości zadania to i tak coś znajdzie kierowniczka żeby cię (usunięte przez administratora) Praca od ciężkiej pracy na chłodni, po układanie towaru, kasy i mycie kibli. Pracujesz i nie wiesz kiedy skończysz bo musi ci kierowniczka pozwolić iść do domu, masakra. Ciągle presja psychiczną, strach, niepewność, co dziś się nie spodoba kierowniczce. Nie polecam

Justyna
@Basia

@Basia, ok, rozumiem. A czy potwierdzisz mi tę stawkę, o której tu wspominał @Łukasz Tornado? Im więcej wiadomo o pracy w Itum, tym bardziej świadomie można się zdecydować, brać taką pracę, czy nie.

Łukasz Tornando

Osobą które tam chcą pracować, osobiście nie polecam!, przepracowałem tam jeden dzień próbny, po czym zrezygnowałem. 10 godzin ciężkiej pracy ,płacą 2800 zł netto czy mamy 170 godzin czy 300 godzin cały czas dostajemy 2800 netto nad godzinny niepłatne , dostałem wypłatę za dniówkę 127 zł za 10 godzin czyli 12,7 zł na godzinę mi wyszło + nie zwrócili mi kosztów za lekarza 50 zł , Nie polecam nikomu takiej pracy! .

Justyna
@Łukasz Tornando

Po jednym dniu spędzonym w danym miejscu niewiele można powiedzieć o atmosferze panującej w firmie, zależnościach i tak dalej... Może przy dłuższym czasie pracy firma zyskałaby jednak w Twoich oczach? Piszesz o nadgodzinach - czy zamiast wypłaty wynagrodzenia za te godziny można odebrać dzień/dni wolne?

Łukasz Tornando
@Justyna

Justyna , tak mogę spokojnie ocenić miejsce pracy po przepracowanym dniu, nie nie można wybrać dni wolnych za godziny, i tak jak mówię płacą 2800 zł netto i reszta ich nie obchodzi czy mamy 200 czy 400 godzin z tego co chłopaków podpytałem to średnio 10 godzin dziennie pracują a czasami po 12 jak dużo zleceń lub kogoś nie ma to teraz policzmy to, np powiedzmy dziennie średni czas pracy to 9 godz x 23 = 207 2800: 207 = 13,52 zł wychodzi na godzinę za taką pracę to śmieszne powodzenia i współczuję tym co tam pracują bo nie mają wyboru !

ktosik

Praca tam...(usunięte przez moderatora) Wydaje mi się że własciciele firmy nie wiedzą co dzieje się na halach. Nie są świadomi jak kierownicy regionalni, kierwnicy hal poniewierają pracownikami. A co do pracy na kasie...to nie jest złe, ale musisz mieć świadomość że nie robisz tylko tego, bo pracujesz na hali i na chlodni. Nawet klienci widzą co się dzieje,jaka jest atmosfera...a zarobek....kiepsko...!!!

@ktosik

Szefostwo doskonale wiedziało o tym co się dzieje na filiach,sami poniewierali pracownikami!

Polecam itum

Widzę że dużo negatywów a ja coś pozytywnego napiszę. Pracuje w firmie dopiero 4 miesiące ale nie narzekam praca jak praca wszędzie trzeba dźwigać i nie siedzi się na tyłku. Praca od poniedziałku do soboty Ale nie pracujw sie w kazda sobote WSZYSTKIE niedziele wolne niektórzy mogą pomarzyć o takiej pracy kasa też nie jest zła 1800 zł na rękę za normę godzin to dużo pracowałam kiedyś ż nadgodzinami za 1550 zl więc nie narzekam kierowniczki też spoko jak czegoś się nie wie można spytać normalnie nikt na nikogo nie krzyczy . Jak ktoś marzy o pracy siedzącej i przy biurku to sorry nie polecam szkoda czasu dla ludzi którzy przyjdą do pracy myśląc że się nie narobia. A jak ktoś się pracy nie boi to polecam.

Polecam itum
@Polecam itum

Ps. Normalnie umowa o pracę

@Polecam itum

To widać,że jeszcze nic nie wiesz na temat te firmy,popracuj jeszcze trochę to się przekonasz!

Janusz

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać? Każda firma ma w swojej karierze gorsze momenty!!

@Janusz

Tak ja potwierdzam ,nic dobrego nie można o tej firmie powiedzieć.Pracowałam w niej kilkanaście lat,zero poszanowania pracownika,a wiem co mówię ,bo przeszłam przez wszystkie szczeble tzw."kariery" w tej firmie łącznie ze stanowiskiem kierowniczym!Radze omijać firmę z daleka!

Jakaś pomyłka

Itum? Dno totalne. Opóźnienia w wypłacie to norma. Premie z kosmosu( nigdy nie wiesz czy będzie i jaka) . Brak szacunku do pracowników z dłuższym stażem.To jaki dzień będzie w pracy i czy będziesz zgarniał od kierowniczki za dosłownie wszystko zależy od jej humoru. Mobbing to codzienność. Ludzie którzy siedzą wyżej mają totalnie gdzieś pracowników. W tej firmie nie uznaje się urlopów czy wolnego na żądanie. Pani Regionalna to serio pomyliła stanowiska. Przyjeżdża siada przy laptopie i kawie następnie pali w aucie przez 3 godziny po czym zjedzie wszystkich jak chce i pojedzie do domu...Ta praca to była katorga,najgorsza w moim życiu.Nie polecam nikomu.

Wojciech
@Jakaś pomyłka

Zarzuciłeś firmie poważne przestępstwo, jakim jest niewątpliwie mobbing. Z racji tego, iż jest to forum publiczne, to tego typu oskarżenia nie powinny pozostać bez uzasadnienia. Mógłbyś podać konkretne przykłady potwierdzające Twój wpis? Może mimo wszystko nie są to sytuacje, które można sklasyfikować pod to pojęcie?

Filip

Może nie zawsze jest idealnie ale nie przesadzajcie z narzekaniem!!

Agata

@Polecam itum, dziękuje za informacje na temat pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat systemu zmianowego w pracy? Taki tryb występuje czy wszyscy mają jednakowe godziny pracy? Jeśli możesz podzielić się z nami także informacjami o dostępnych benefitach pozapłacowych - czekamy na Twoją odpowiedź.

Itum Wałbrzych

Dno totalne, najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Pani regionalna to chyba pomyliła stanowiska, jeździć po pracownikach i pić kawę przy laptopie to każdy potrafi. Wymagania z kosmosu, chcieli po 2 tygodniach żeby pracownik znał już cały asortyment hurtowni i śmigał na kasie jak kilkuletni pracownik. Do tego ta żałosna umowa zlecenie, obiecywanki że później się dostanie normalną, a co po miesiącu ciężkiej pracy? Kopa w (usunięte przez administratora) i człowiek zostaje bez pracy. Ciągła rotacja ludzi, zero szacunku ze strony regionalnej i kierowniczki. Zapie*****jcie tam teraz sobie same. Ps stanowisko kasjer sprzedawca to nie kasa, to sortowanie zgniłego towaru który już taki przyjeżdża, to rozładowywanie ogromnych palet i mycie kibli ! na kasie to sobie stoi kierowniczka, żałosne.

Wałbrzych
@Itum Wałbrzych

Spotkalem sie z tym samym. Panie sobie knuja i zabieraja ta premie dla siebie. Pracownikom kaze sie pracować na 4 stanowiskach na raz. Oprócz rozladunku, przyjęcia dostawy, wyladowanie tego wszystkiego, sortowanie i ukladanie. Kiedy sie juz jakos czlowiek z tym ogarnie, otrzymuje sie pochwalę słowna "co tak dlugo, jak Ci cos nie odpowiada tam sa drzwi" brak szacunku do czlowieka. I nie umiejetne zarzadzanie zasobami ludzkimi. Omijac z Daleka!!!!!

Agata

@Ta nowa, jak rozumiem kwestia benefitów pozapłacowych i premii jest dla Ciebie istotna w pracy? Co jeszcze, według Ciebie czyni wykonywaną pracę satysfakcjonującą? Czy wysłałaś już swoje CV? A może wyślesz je dopiero wówczas gdy uzyskasz odpowiedź na forum? Podziel się z nami swoimi odczuciami.

Maciek
@Agata

Ma rację @Ta nowa że chce się coś dowiedzieć nikt nie chce teraz pracować tylko za najniższą krajowa wiele firm ma wiedzę stawki i dodatkowe benefity.

Maciek
@Maciek

Większe stawki

Ta nowa
@Agata

Chce tylko wiedzieć coś o firmie pracowałam w firmach gdzie była tylko najniższą krajową trzeba zmienić coś ileż można pracować TYLKO za najniższą krajowa bez dodatków. Co to za motywacja w pracy ???

Ta nowa

Hej chciałabym zapytać czy opłaca się iść tam do pracy ? Czy są jakieś dodatki do wypłaty ,premie, jak z nadgodzinami? Czy jakieś bony na święta lub paczki ?? Zależy mi na odpowiedzi

Seba
@Ta nowa

Dołączam się do pytania

Zostaw merytoryczną opinię o Itum Owoce sp z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Itum Owoce sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itum Owoce sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itum Owoce sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itum Owoce sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itum Owoce sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itum Owoce sp z o.o.