Opinie o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itum Owoce sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Itum Owoce sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Op

Ciekawe gdzie jeszcze...

Kicia22

W Legnicy podobno też....

Op

W Żywcu i itum nawet już ukrainki pracuja.

pol

jeśli jesteście normalnymi ludźmi to odradzam psycha siada zero organizacji, ludzie traktowani jak warzywa, mam nadzieje ze ta cała firma zdechnie jak najszybciej...

Kasjer

Rozmowa to bajkopisarstwo. Oprócz paru pytań pt. Dlaczego nie pracuję w poprzednich miejscach. Usłyszałam w jakiej super firmie mogę pracować i jakie będę miała szczęście jak mnie przyjmą. Kiedy już popracowałam okazało się że rzeczywistość jest zupełnie inna

Czy posiadam książeczkę sanepidowską, czy jestem ubezpieczony jeśli nie to przymus przystąpienia do ubezpieczenia oferowanego przez firmę,czy jestem dyspozycyjny i czy mogę pracować na zmiany

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
reklama

Ostatnie posty nie są prawdziwe to trolują ludzie z "centrali". Ta firma to szambo.

tak to już jest

No no dziewczynki będzie premia za te pozytywy

Witam, a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy KIEROWCY c+e w Itum w centrali wodzisław śląśki ?

poprostuja

Pracuję w Itum już od roku, bywają gorsze dni. Bywam zmęczona, są dni w których do domu wracam padnięta, zdenerwowana. Ale ludzie nie jestem na wakacjach, tak jest w każdej pracy. Wiem, bo to nie pierwsze miejsce w którym pracuję i powiem szczerze, że nie zamierzam rezygnować. Dobrze mi tam, mimo że zapieprz - jest OK. Wypłata jest w terminie i co z tego, że podstawa jest średnia skoro praktycznie co miesiąc wyrabiamy się na premię? Wiadomo, że nie zarobisz kokosów, ale też gdzie się teraz te kokosy zarabia? Wszyscy nauczyli się narzekać - tam nie dobrze, tu nie dobrze. Bo co? bo musisz coś zrobić? Wielkie mi halo.. Jeżeli problemem jest dla Was praca to siedźcie w domu na garnuszku mamusi. Powodzenia

jorg
@poprostuja

zmień firmę to się dowiesz jak wygląda normalna praca , pracowałem w tym szambie kilka lat temu i widze że się nic nie zmieniło

MARCIN

ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI NEGATYWNYMI KOMENTARZAMI NIEUSTAJĄCA REKRUTACJA TRWA

rebeka

A czy ktoś pracował w nysie bo widziałam ofertę pracy może tam jest inaczej

czarnula

JA TEŻ PRACOWAŁAM W TEJ FIRMNIE NIE POLECAM PRACOWNICY SĄ TAM TRAKTOWANI JAK ŚMIECI LICZY SIĘ TYLKO ZYSK KAŻDY O TYM WIE KTO MIAŁ Z TĄ FIRMĄ DO CZYNIENIA ALBO KLIENCI, KTÓRZY WIDZĄ JAK ZMIENIA SIĘ EKIPA.IM WYŻEJ NA STANOWISKU TYM WIEKSZE CHAMSTWO,JAZDA PO PRACOWNIKACH NIEPRZYJEMNA ATMOSFERA,NIEKTÓRZY PRACOWNICY,ŻEBY BYĆ LEPIEJ TRAKTOWANYM WCHODZA KIEROWNICTWU W CZTERY LITERY I TO IM SIĘ OPŁACA,A NAJGORSI SĄ PODKIEROWNICY,KTORZY BY CHCIELI BYĆ KIMŚ WIECEJ.ZIMNO, MARNE WYPŁATY,NADGODZINY,SYF AJAK KTOŚ SIĘ ZWOLNI TO I TAK MÓWIĄ ZE TO ONI ZWALNIAJĄ.

czarnula

kasia

Pracowałam w tej firmie ponad rok czasu, i naprawdę NIE POLECAM!!!!!!!!! Pracowałam jako kasjerka. Może zaczne od tego że nie liczą się wogóle z twoim zdaniem, wiecznie poniżają, jeśli chodzi o warunki sanitarne to strasznie!!!!!! Już nie wspomnę jak jest zima i stoisz kasujesz i zamarzasz bo hala sprzedży jest nie ogrzewana a obok zaraz masz drzwi wejściowe, przykład na dworze jest -8 to na hali jest -5 poprostu gorzej ni (usunięte przez administratora) już nie wspomne o zdrowiu psychicznym i fizycznym!!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę ludzie omijajcie tą firmę wielkim łukiem!!!!!!!! SZKODA tylko waszego zdrowia

zirytowana
@kasia

dokładnie ja się zgadzam w 100% z wypowiedzią mojej poprzedniczki pracownicy spoko można się z nimi po ludzku dogadać za to kierownik traktuje ludzi jak śmieci nawet do ubikacji nie wolno wyjść na 5 min żeby kierowniczka nie rzuciła jakąś głupią gadką porażka a pracuję dopiero o 2 tyg i już mam dosyć faky faktem że w pracy się pracuje i nikt nikogo nie posadzi ale tam to jest przegięcie

kaczorek

Widzę że Dolny Śląsk szaleje ja również pracowałam dobrych pare lat w ITUM i wyzysk psychiczny pracowników jest na Rybniku tam kierowniczki traktują ludzi jak śmieci małe chale z normalnymi kierownikami nie robili tego bo ci ludzie zarabiali zbyt mało że by wymagać od nich cudów za 1200 zł.I tak robili dużo nie miałam problemów z pracownikami byli ok zawsze mogliśmy się dogadać.Zwolniłam się sama i nie żałuję,bo nikt i tak by nas tam nie docenił za naszą prace szkoda czasu na tą firmę .

zlodiejka

Pracowałam kilka lat w tej firmie na dolnym śląsku.Na palcach jednej ręki można wyliczyć ludzi,którzy reprezentują sobą jakiś poziom kultury,ale już w tej firmie ich nie ma"po reformach z zeszłego roku" Samozagłada-to motto przewodnie firmy- tymi słowami szef powinien zaczynać zebrania z kupcami oraz regionalnymi. ps. na koniec zostałam zładziejką

złodziej
@zlodiejka

Ja również pracowałam kilka lat w Itum Na dolnym śląsku po zmianach kierowników regionalnych powstała bardzo niesympatyczna atmosfera zaczeli nas traktować jak roboty do pracy a nie ludzi kazali zostawać po godzinach i do tego ich nie wpisywać. W końcu nie dało się tego wytrzymać więc się zwolniłam bo dosyć miałam tego mogingu poczym zostałam ZŁODZIEJKA i doszły mnie słuchy że to oni nas zwolnili bo kradliśmy

mało wazne
@zlodiejka

nie tylko brak szacunku do pracownika w Rybniku ale także dla dostawców wyzywanych od (usunięte przez administratora) i tempaków...

THurzon_83

Po 6 latach pracy w Centrali dostałem "awans" na filię Rybnik, by tam, już po 2 godzinach zostać potraktowany jak śmieć przez Panią Kierownik filii. Generalnie Centrala w Wodzisławiu , to jeszcze OK , ale filie to maksymalny wyzysk, chamstwo i upokarzanie ludzi przez pseudo kierowników, działających za przyzwoleniem Szefostwa. Płace ogólnie słabe , ale najgorszy jest tam brak szacunku dla pracownika.

expracownik

ITUM OPOLE,dno , TAK SAMO JAK TU WSZYSCY PISZĄ ŻENUA!!! Syf, poniżanie,wykorzystywanie, mobbing i inne bezprawia, zero pozytywów.....

kklklkkklk

Potwierdzam Itum to jedna wielka porażka nie polecam tam pracy . Nawet jak się zwolnisz sam to i tak powiedzą że to oni cię zwolnili bo byłe (usunięte przez administratora) kłamcy oszuści fałszywe mordy najgorsza firma pod słońcem

iras

Czy ktokolwiek z pracowników Itum dostał dodatek za pracę w godzinach nocnych?

machońka

Klient,który jeździł tam na zakupy chyba powinien być zorientowany,że nie ma już po co tam jechać,a takie informacje uzyskałam właśnie od osoby która tam się zaopatrywała.

Zostaw merytoryczną opinię o Itum Owoce sp z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Itum Owoce sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itum Owoce sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itum Owoce sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itum Owoce sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itum Owoce sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itum Owoce sp z o.o.