Opinie o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itum Owoce sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Itum Owoce sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

misia

Zdegustowany pytam sie GACUSIA o ktorej kierowniczce mowil a co do mojej rozmowy przeprowadzala ja kier.regionalna

mysza

Pracuje tam niedlugo ale jest naprawde ok czasami jest tak jak jest ale to nie jest niczyja wina i powiem wiecej jesli ktos uwaza ze za damski ..... ktos bedzie placil to sie mylicie moze placa tez nie jest duza aletrzeba sie cieszyc ze jest jajestem zadowolonaz tej pracy poki co i mam nadzieje ze sie to nie zmieni

@mysza

Hej mysza. Pracujesz jeszcze w Itum w Częstochowie? Jak tak to napisz co się stało z kierowniczką p. (usunięte przez administratora) bo słychać plotki, ze ja zwolnili....

XXX

A jak długa tam pracujesz i na jakim stanowisku?

mysza

Codziennie czytam wasze opinie na temat itum w czestochowie i sie nie zgadzam fakt jest duzo pracy ale za to atmosfera jest bardzo ok a w dodatku obie kierowniczki sa ok ja nie moge im niczego zarzucica za l4niezwalniaja chyba ze ktos symuluje a kazdy ma prawodo zlego dnia nigdy nie mialam takiej zajebistej atmosfery w pracy jak w ITUM CZESTOCHOWA wiec prosze nie wypisywac glupot

Kasjer

Rozmowa to bajkopisarstwo. Oprócz paru pytań pt. Dlaczego nie pracuję w poprzednich miejscach. Usłyszałam w jakiej super firmie mogę pracować i jakie będę miała szczęście jak mnie przyjmą. Kiedy już popracowałam okazało się że rzeczywistość jest zupełnie inna

Czy posiadam książeczkę sanepidowską, czy jestem ubezpieczony jeśli nie to przymus przystąpienia do ubezpieczenia oferowanego przez firmę,czy jestem dyspozycyjny i czy mogę pracować na zmiany

XXX

Nieźle w tej Częstochowie się dzieje... Ja tam byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko asystenta. Ale warunki jakie zaproponowali były żałosne. Odpowiedzialność taka jak u kierowniczki hali a pensja 1200 zł netto!!! Na szczęście w tym samym czasie dostałam propozycję pracy w innym zakładzie.

killer
@XXX

itum to problem a ci co dobrze piszą to podstawieni ludzie szefa bo nikt nie ma dobrego zdania o itum

Zdegustowany Pracownik

Ta kierowniczka to kierowniczka hali a nie regionalna. Bo chodzi o halę w Częstochowie - tak? Kierowniczka Regionalna jest w porządku i jak coś się dzieje to warto jej o tym powiedzieć bo ona jest uczciwa i woli jak jej się powie najgorszą prawdę niż się ją będzie okłamywało. Problem jest z kierowniczką hali.

?

Witam wszystkich ja jestem ciekawa ktora jest taka kierowniczka hali czy regionalna bo ja mialam tam pracowac ale na szczescie znalazlam inna prace a w dodatku ze mna rozmawiala kierowniczka regionalna;-(

Zdegustowany Pracownik

Hurtownia o której pisałam znajduje się w Częstochowie. Widzę, ze nie tylko ja mam złe doświadczenia z tym zakładem pracy.

?

No możesz iść na zwolnienie lekarskie a jak pójdziesz na jedno to może jeszcze nic się nie stanie ale jak już weźmiesz drugie to Cię zwolnią. Tak ponoć zrobili z jednym z zastępców kierowniczki w Częstochowie. Ciągle nam to opowiadała i tym nas straszyła. A z kontami i ubezpieczeniami to Gacuś prawdę napisał. Faktycznie tak jest. Zastanawiam się tylko czy jak to zgłosić to gdzie - do PIP-U?

Gacuś

No ja w "Itum" w Częstochowie pracowałem tylko chwilkę i chyba dobrze, że uciekłem. Kierowniczka zrobiła na mnie nie najlepsze wrażenie. Już na rozmowie wstępnej nie spodobało mi się jak kazała mi założyć konto w ING. Ja miałem konto w innym banku i nie potrzebne mi było kolejne. No i to ubezpieczenie - przecież nie wolno pracownika zmuszać do przystąpienia do ubezpieczenia w PZU. W poprzednich zakładach pracy nikt mnie nie zmuszał do przystąpienia do ubezpieczenia. A tu już na rozmowie kwalifikacyjnej mi kierowniczka powiedziała, że to jest warunek przyjęcia do pracy. No zgodziłem się bo chciałem dostać pracę. Ale jak zobaczyłem ile się trzeba naharować i jaki brak szacunku kierowniczka okazuje pracownikom za te marne 1200 zł to zrezygnowałem. teraz mam lepszą pracę za lepsze pieniążki. Pracy w "Itum" w Częstochowie nie polecam.

?

Zdegustowany Pracowniku a która to hurtownia "ITUM", bo znajomo brzmi to co opisałeś/aś jeśli chodzi o działania kierowniczki... Ja pracowałem w hurtowni w Częstochowie. Ja co prawda dawno już tam nie pracuję (ładnych parę miesięcy) ale czasem tu zaglądam by poczytać opinie i sprawdzić czy w firmie się pozmieniało.... Ale jak widać nie pozmieniało się. Tam gdzie ja pracowałem kierowniczka robiła podobne rzeczy jak te które opisałeś. A oprócz tego ciągle nas czymś straszyła: a to, ze nas pozwalniają jak pójdziemy na chorobowe więc z gorączką 40% do roboty trzeba było iść, a to, że nas na wakacje pozwalniają, bo słaby ruch i dopiero przyjmą nowych ludzi na jesień. Groziła, że nas pozwalniają jak będą duże braki itp. U ciebie też tak jest? Ja na szczęście znalazłem lepszą pracę i mogłem odejść. Życzę, żeby Tobie też się udało.

anonimus

W której hurtowni Itum pracujesz?

ANOMIKA

Wszyscy piszą o jednym przypadku ITUM w Wodzisławiu Śl.?

Zdegustowany Pracownik

Zasady otrzymywania premii są następujące: Biorą pod uwagę czy jest wyrobiony plan finansowy na cały miesiąc, czy jest wyrobiona marża (musi być co najmniej 20%), biorą pod uwagę jakie były straty i jakie były braki na inwentaryzacjach. Ponieważ najprawdopodobniej mają jakąś pule przeznaczoną na te premie to od tej kwoty którą mają przeznaczoną na premie odejmują te straty i braki i to co zostaje dzielą na pracowników danej hurtowni. Tak mi to wytłumaczyła kierowniczka. A narazie z pracy odejść nie mogę bo sama utrzymuje rodzinę i nie mogę sobie pozwolić na odejście dopóki nie znajdę czegoś innego....W Częstochowie ciężko jest z pracą więc trzeba narazie trzymać sie tego co jest...

Zdegustowany Pracownik, wyglądasz mi na takiego zwolnionego pracownika, zastanów sie czy warto nerwy sobie psuć.. Skoro juz nie pracujesz, to napisz te "jasne" zasady premiowania, bardzo mi pomożesz, z góry dzięki. Pozdro!

ktosik

opinia o firmie jest 100% prawdziwa i kierownik (usunięte przez moderatora).. czasem mozna bylo sie z nia dogadac, ale ja mysle ze to nie ona jest najbardziej (usunięte przez moderatora) osoba tam, tylko te baby co z nia robia w biurze, to z tymi przerwami co 2h to byl smiech na sali, szczegolnie jak sie robilo w niedziele 16h np. zmeczony a oni cie poganiaja.. serio jesli myslisz to jedynie im pomozesz powiedziec w oczy od innych ludzi co tam robili zeby sie (usunięte przez moderatora) z taka praca

nie ma nadgodzin

Nic nie płacą....nic nie odbierasz...co miesiąc 3/4 załogi wymięka

Leksus

Ubrania.....mhm...jak mają to dają...a jak nie mają to w swoich. Praca ciężka i za marne pieniądze i w nienormalnych godzinach, ale najgorsze, że szacunku nie uświadczysz w tej firmie. Jesteś wołem i nie masz nic do powiedzenia. Dlatego tyle ogłoszeń, bo ludzie po prostu odchodzą. Firma, która dobrze płaci i ma szacunek do pracownika - to nie prowadzi tak jak oni kilkumiesięcznych rekrutacji na jedno stanowisko

Jolka

Hehe...nic nie trzyma, kto nie odejdzie po max. miesiącu - urodził się wołem i niewolnikiem. A ci co nadal tam pracują - to chyba internetu nie mieli i nie mają. Pozdro dla byłych pracowników

były wół

Jak tak bardzo narzekacie czemu nie narobicie im koło pióra? Zgłoście to do Urzędu Skarbowego i PIP-u. Urząd Skarbowy jak fajny i mądry anonim złożycie zamknie im ten bajzel w 1 m-c.

Zostaw merytoryczną opinię o Itum Owoce sp z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Itum Owoce sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itum Owoce sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itum Owoce sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itum Owoce sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itum Owoce sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itum Owoce sp z o.o.