Opinie o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itum Owoce sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Itum Owoce sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itum Owoce sp z o.o. w Wodzisław Śląski

Jolka

Czy fajni? Fajni - ale skoro cały czas opieprz zbierasz za chociażby 1 min wymianę zdań z koleżanką - nawet jak nie ma klientów...bo masz zawsze coś robić...każda minuta ma być poświęcona pracy - to zaczyna robić się nie fajnie. Za każdą korektę fv - minus - i opr. od kier. Zarobki...minimalne, a co się nadzwigasz worków z warzywami/owocami to Twoje. Lepiej w sklepie z odzieżą pracować...też minimalna, ale normalne godziny pracy i dźwigania nie ma. Skoro cały czas są ogłoszenia - to sama rozumiesz, że bajkowo nie ma, nawet normalności nie ma. Zresztą likwidują szybko oddziały - więc...

Masakra niby asystent niby zastępcy kierownika

Dorobić się w tej firmie można jedynie pęcherzy, bólu kręgosłupa i wyłupiastych oczu. Praca fizyczna - przerzucanie worków z warzywami, skrzynek z owocami ( od 5 kg do 15 kg), palet - wszystkich mają na umowach na asystent zastępcy kierownika - taka ściema, że niby sobie chwilę posiedzisz przy komputerze (niedoczekanie). Traktowany jesteś od początku jak śmieć i to się nie zmieni. Lepiej sobie darować kontakt z tą firmą, ani kasy ani czasu - a pozycja "asystent zastępcy kierownika" to nie brzmi dumnie. I CV nie poprawi, ale jak rozwalisz sobie zdrowie - to pracy już nigdzie nie znajdziesz.

ruszyły rekrutacje

Znowu próbują nabierać ludzi w Głogowie, Lesznie, Zgorzelcu, Bolesławcu na super stanowisko asystent zastępcy kierownika...haha...jeśli chcesz się pośmiać z poziomu tej firmy - idź na rozmowę. Wielki współwłaściciel z kierownikiem regionalnym ( skoro kierownik u nich jeździ takim byle jakim autem..)...będą wymagać abyś za swoją kasę jeździł i badał konkurencję, odwdzięczą się w premii miesięcznej - 6 zł ( hahaha). Wszystko co tutaj napisano złego o tej firmie to prawda. Nie dają umów zleceń tylko dlatego, aby było trudniej się rozstać...trzymają na siłę, ponieważ nie ma chętnych niewolników do pracy. (usunięte przez moderatora) po śląsku. Te ich zgniłki i parszywki...zwijają filie tak samo szybko jak otwierają. Trzeba być ogromnym desperatem, aby zdecydować się na pracę u nich.

...

Bród smród i ubóstwo! dostajesz towar z centrali który często nie nadaje się juz na sprzedaż a sprzedać musisz. nie płacone nadgodziny, brak możliwości wyjścia na przerwę, rozpadający się sprzęt. Okropny (usunięte przez moderatora)! nikomu nie polecam !!

Kasjer

Rozmowa to bajkopisarstwo. Oprócz paru pytań pt. Dlaczego nie pracuję w poprzednich miejscach. Usłyszałam w jakiej super firmie mogę pracować i jakie będę miała szczęście jak mnie przyjmą. Kiedy już popracowałam okazało się że rzeczywistość jest zupełnie inna

Czy posiadam książeczkę sanepidowską, czy jestem ubezpieczony jeśli nie to przymus przystąpienia do ubezpieczenia oferowanego przez firmę,czy jestem dyspozycyjny i czy mogę pracować na zmiany

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
dolnoślązacy- asys. z-cy kier.

Za płacę minimalną na pseudo stanowisku asys. z-cy kierownika, po "szkoleniu" na śląsku- gdzie lądujesz jako tania siła robocza, ponieważ mają tam taka rotację, że osoby z zewnątrz ratują ich przed zamknięciem tego bajzlu - bez delegacji, łamiąc wszystkie prawa pracy - od doby pracowniczej ( kończysz o 22 a zaczynasz po 4), dźwigając ponad dopuszczalnych norm, traktując człowieka jak popychadło, na "pseudo szkoleniu" wylądujesz na chłodni gdzie będziesz marzł 8 godzin i się telepał i będziesz musiał wyprzedawać ich zgniłe owoce i warzywa, latać z miotłą, myć podłogi, tachać palety, przebierać zgniły gnój i nauczysz się spać 3 godziny na dobę. Nie nauczysz się niczego, nadźwigasz się jak głupi osioł- ponieważ praca jest głównie fizyczna. Stanowisko asystent z-cy kierownika to inaczej kasjer sprzedawca i magazynier, kasa : płaca minimalna, godziny pracy od świtu do zmierz (usunięte przez administratora) , brak ubrań roboczych, brak wszystkiego. Zimno i chłodno. Dostawy centralnie wpieprzane - więc premii na oczy nie zobaczysz - tyle strat. Za wszystko odpowiedzialność materialna. Przychodzisz na 4.30 - wpisujesz 5.00 - w ciągu tygodnia 2,5 godziny do tyłu. Nadgodziny niepłacone. Na filiach 1 kierownik z innej filli, a reszta to prac. fizyczni - tylko "ładnie" nazwani asys. z-cy.kier. A o stanowisku kierownika zapomnij bo jak w końcu awansujesz to dostaniesz 100 zł więcej. Robią "szybkie" rekrutacje - żeby ludzie nie poczytali na necie opinii o nich. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Pracownika mają za niewolnika. Więc jeśli jesteś sadomaso - praca u nich będzie spełnieniem marzeń.

kierownictwo traktuje ludzi jak bydło, pracowałem w itum dawo ale kierowniczke znam i widze że wiele sie nie zmieniła. Robilismy jak mrówki a inni sie obijali, to zamiast promowac takich jak my to musielismy potem tym leniom pomagac. No to sie zwolnilismy. Daremy system pracy, nie polecam.

pracuje w tej firmie od miesiąca, nigdy jeszcze nie spotkałam sie z takim traktowaniem pracowników, zachowanie kierowniczki regionalnej jest prostackie, c (usunięte przez administratora) skie, wulgarne zero kultury osobistej. Praca w bardzo złych warunkach sanitarnych, nie ma podstawowych materiałów higienicznych tj. papier toaletowy, reczniki.

wodzislaw kasjer

a jak tam jest na kasie? kasjer sprzedawca?

mirek kraków

straszna lipa. miałem do odbioru pensji 4500 spłacali mi w ratach bo już nie pracowałem. ostatnie pieniądze dostałem po pół roku

gibkimaciek

Praca w Itum to straszna przygoda ale znam ludzi którzy tam pracują długo i no nie wiem jak to wytrzymują :) nie przepracowałem miesiąca to o płacy się nie wypowiadam. Jako, że szefowa mojego oddziału była (usunięte przez moderatora) o mentalności dziecka co oczywiście wytłumaczyłem jej w spokojny sposób na przykładach błędów, które popełniała nie popracowałem tam zbyt długo. Zostałem, też przez nią pobity co oczywiście zgłosiłem na policje i do PIP\'u - na szczęście są tam kamery więc może coś się uda wskurać.

skrzywdzona

driver - 2012-07-11 15:30:20 byłem tam jako kierowca. tragedia, auta to czołgi (brak migaczy, przeciekajacy dach, w kabinie smierdzi padlina) praktycznie auto zawsze przeładowane. kaza naginac tahograf, praca po 2h pozniej przerwa i za jakis czas zadzwonia ci ze maqsz jeszcze jechac na Rybnik (3h). podejscie. umowa za 950zł/miesiecznie. Jesli planujesz tam pracowac to licz sie z tym ze zostaniesz wykorzystany gorzej niz na budowie czy w (usunięte przez administratora) u....to jest praca jak (usunięte przez moderatora) ,a kierowniczka to jest okropna cały czas krzyczy i nic jej się nie podoba ona to jest gorsza niż(usunięte przez moderatora) ;szkoda gadać nie warto tam pracować bo sobie lat życia skrócicie ;uciekajcie z stamtąd tak jak ja to zrobiłem!!!!!!!!!!!!!!!!1

driver

beduin

(usunięte przez administratora) jak nic, bez komentarza. idealna praca dla sadomasochistów :)

monmid

Nie polecam a wręcz odradzam!!! Jedna wielka tragedia. Nie płacą nadgodzin a czas spędzany w pracy nieograniczony, człowiek jest do dyspozycji ludzi z SS. Ludzie wyżej postawieni zachowują się jak(usunięte przez moderatora) ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonimowy

normalna: w kodeksie pracy jest napisane ze praca po 18h to normalne? ze w temp -10 - 15 stopni jest spoko i niczemu to nie przeszkadza? tak samo ze nie wyplacaja nadgodzin? to tez jest zawarte w kodeksie, ze tak mozna robic, no bo po co ludziom pieniadze ze podnoszac takie ciezary kazdego dnia to powinno byc cos wiecej przerwy? zobacz sobie w kodeksie pracy ile mozna dzwigac na dzien pracy, a nie powolujesz sie na niego a chyba nic nie wiesz... a i spoko ze wina zawsze za zly towar na halach obrywali pakowacze, a nie ci ktorzy robia w biurze, to od czego one tam sa, jak zawsze sa bledy i sprawdzaja to tak jakby wcale...

normalna

Nicki, jak bedziesz pracowac w piekarni to pewnie bedzie Ci za goraco i w dodatku godziny nocne...No ale moze bedzie przynajmniej papier w kibelku.To Cie pewnie zadowoli? Wszyscy znacie swoje prawa ale obowiazkow nie! A to tez jest czesc kodeksu pracy moi drodzy,domorosli znawcy tematu.Żenada.

wolny od itum

kierowca?niepolecam,jeśli szukasz pracy normalnej i wmiare spokojnej to szukaj gdzie indziej,chcialbyś jezdzic autem bez (usunięte przez administratora) ulców?to sie tam przyjmij,ja to przeżyłem i jestem szczęsliwy że jestem wolny od tej firmy,kłamstwo,wciskanie kitów,omamianie,przeżucanie winy zawsze na Ciebie chociaż by niebyła Twoja wina,zastanów sie

on

a jak wygląda zarobek i praca kierowcy?

Pracujacy

pracowalem w firmie ITUM Wodzislaw SL. ogolnie na poczatku jak byla ekipa, dobry zespol to sie w miare szybko sprezalo i bylo okey, za nadgodziny nie wyplacali wogole , nigdy, liczylo sie niby ilosc zlozonych palet wciagu dnia, i na miesiac pozniej wychodzilo;] czyli sie zapinkalalo, to sie mialo 1600;] ale pozniej zaczal sie hardcore w okresach przedswiatecznych, dziennie praca po 12-14h, praca w niedziele spoko, ale pozniej po 16h? od 10 rano do nocy? ludzie bez raku wyobrazni, obrazalscy, falszywi, poracha, ludzie z biura, szczegolnie dziewczyny to (usunięte przez moderatora) przerwy, ktore trwaja 2min, ciagle poganianie, niekompetetni przelozeni, o kupcach to nawet nie wspome, wszystko ich wina ze towaru tyle naworzono zawsze;] a ty musiales (usunięte przez administratora) takie zmiany.. poracha na calej lini, nie polecam, z czasem mozna bylo zobaczyc jak wyglada praca w tej firmie i calkowite nieposzanowanie ludzi pracujacych na magazynie, ujemna temp w magazynie w czasie zimy to bylo to... porazka;/

S

Zastępca kierownika po 3 m-cach? Hahahaha Ta umowa na asystenta to pic na wodę. Robisz najgorszą robotę, nawet jak się już wszystkiego nauczysz i robisz to co kierownik, to o zastępcy zapomnij! Nikt nie ma tego co obiecano, premie w wysokości 5,8zł miesięcznie! Trzeba robić sto rzeczy na raz i tylko (usunięte przez administratora) się zbiera.A tych co upominają się o swoje - zwalniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Itum Owoce sp z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Itum Owoce sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itum Owoce sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itum Owoce sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itum Owoce sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itum Owoce sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itum Owoce sp z o.o.