SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO

Opinie o SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO

Pan Kracy 2014-04-08 12:49:56
Nie miła atmosfera
pracuś 2014-10-17 11:39:40
zgadzam się również, byłem na rozmowie i rek-ruter jakiś tępy gość. Nie wiem co on skończył za studia, ale na inż to nie wygląda. Pewnie jakiś psycholog od HR, ocenia twoje ruchy, gesty rękami i sposób wypowiadania się odrazo wytykając ci twoje wady. Rozmowa była taka przyjemna, że myślałem że puszcze pawia na ten stół. Szczerze to bym nie chciał mieć takich przełożonych. Proponowane zarobki to około 2 tys brutto
śmiechłem 2016-03-19 03:53:38
To co uskutecznia sie w tej "firmie" to jest parodia. Zdecydowanie nie polecam!! Przede wszystkim płacą śmieszne pieniądze. Ale nawet to nie jest najgorsze - najgorsza jest atmosfera i donosicielstwo.
I jeszcze kaprysy "następczni tronu" - która jest równie utalentowana, co szczupła.
Jeżeli chcesz się pośmiać - to składaj papiery.
Ktoś 2016-04-03 19:39:35
Beznadzieja. Zarobki jak w biedronce na kasie. Brak podstawowych narzędzi. Donosicielstwo i brak kompetencji kadry zarządzającej. Żenada. Szkoda papieru na CV!!! Obiecują cuda na kiju a zarobisz z wielką łaską 2.000zł. Wszystko co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej to wyuczona regułka bez pokrycia w rzeczywistości.
pl2016 2016-04-24 07:55:31
NIE POLECAM, Pani kierownik zero kompetencji (w życiu nic nie sprzedała) a najmądrzejsza na świecie, raporty w ilości zastraszającej, straszne ciśnienie, kasa słaba, nierówne traktowanie.Ludzie wyrzucaja bądź sami rezygnuja przez kierowniczke.
jak się zmieni kierowniczka miernota to może będzie lepiej...
Skoczów gorzej Opole troszkę lepiej (bo dalej od niej :))
Na plus - umowa prace, kasa na czas
Były 2016-07-03 21:32:19
Stanowczo nie polecam. To jakaś komedia: ogrom raportów, wymagania nierealne, targety nie do wykonania. Do tego wszechobecna niekompetencja, spychologia i donosicielstwo. Nikt długo nie popracuje a "góra" nadal myśli że to wina pracowników. Mam to za sobą i cieszę się że zmieniłem pracę na normalną :-)
AntyIvan 2016-07-22 12:22:52
Jak nie wiesz o czym piszesz to zamilcz lepiej.
reniu 2016-09-01 16:50:56
Nie współpracował bym z tą firmą w żadnym przypadku. Ani pracownik ani jako klient. Oszuści.
Iveco eurocargo 2016-11-07 17:28:59
Nikomu nie polecam! W tej firmie nie liczy się nikt z pracownikami. Najwazniejsze są raporty i spotkania, które nagrywaja (smiech na sali)- Wielki Brat patrzy!!! Rano spowiedź święta dla prezesa i pani kierownik a popołudniu raport mailowy (co zrobiłeś caly dzień). Tragedia!!! Zarobki - nic specjalnego. Wielka Pani za "szklana" ścianą nigdy nic nie sprzedała a mądrzy się jakby 10 lat była handlowcem. Nikogo nie wesprze, tylko dobije i wykończy psychicznie. współczuję ludziom, którzy dalej się z nią męczą i muszą słuchać jej glupiego gadania i panoszenia się jej dużej d...!!! Można nawet ująć że stosuje mobbing wobec współpracowników. Masakra
Kajko 2016-12-08 14:32:50
Oooo posty znikają,chyba kogoś nieźle piecze.
Zostaw swoją opinię o SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILTRUCK Sp. z o. o. autoryzowany dealer IVECO