Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Barbara

Ogólnie praca zła nie jest, to ludzie sprawiają, że czasami ma się dosyć. Najlepsza kierowniczka jak dla mnie to Pani Magda. C ???? Na jej dziale jest ład i porządek. Super kobieta! Będąc na jej dziale naprawdę aż chce się przychodzić do tej pracy. Profesjonalnie podejście. Przede wszystkim nie krzyczy na pracownika jak niektórzy i to jeszcze przy innych pracownikach. Robi zebrania i po prostu mówi jakich błędów nie popełniać lub na osobności rozmawia z pracownikiem. Gdyby wszyscy mieli takie podejście do pracowników jak Pani Magda. C może byłoby inaczej w tej firmie i nie byłoby momentów w których ma się dosyć.

@Barbara

No i super bo z taką kierowniczką na pewno łatwiej się porozumieć. Powiesz jak tu płacą? Czytałem wcześniej o podwyżkach. W końcu jakieś były?

Jolka
@Andrzej

Łatwiej z taką kierowniczka. Podziękuję za wykonana dobrze prace itp. Żadna kierowniczka z zakładu nie potrafi podziękować.

miły
@Andrzej

Nie było.

Barbara

Czytam te opinie i nie wierzę, dlaczego ludzie tak narzekają na P. Magdę. K przecież na jej dziale nie jest źle! Zawsze szuka jakiegoś rozwiązania żeby pomóc i też poprawić produktywność. Gdy jest jakiś problem to robi zebranie i mówi, a to że ludzie nie rozumieją i musi powtarzać kilka razy to przecież nie jej wina. To nie ona, a ludzie zachowują się jakby zjedli wszystkie rozumy! Nic dziwnego, że później powstają jakieś chore plotki na jej dział, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Jako lider jest naprawdę w porządku i stara się jak może, a czasami nawet więcej niż powinna!

Byla a wszystko wie
@Barbara

Hahha śmieszna jestes. Może sama to napisałaś. Najeżdża na te biedne dziewczyny. Uwziela się na jednych i ich jedzie a tu za długo siedzisz a tu za szybko sprzątasz a tu to i to. Broni tylko swoich z miejscowosci. Poprawić produktywność?! Rzucając codziennie na inne panele ? Człowiek do końca nie zrozumie jednego a już jutro musi robić inny i gadaja o produktywność jak ?! Nie da się. wielce psiapsi jednej z liderek a do drugiej liderki lata na skargę serio przedszkole. Szkoda gadać normalnie

Pracownica
@Byla a wszystko wie

Przesadziła dwie osoby, bo ciągle gadają zamiast pracować i teraz afera na całą firmę. Weź się dziewczyno do pracy to pani Magda nie będzie musiała zwracać Ci uwagi.

Wkurzona
@Pracownica

Popieram i taka jest prawda, biedne dwie dziewczyny, bo w końcu lider zauważył, że cały dzień tylko ględzą i nic nie robią, teraz zniszczą komuś życie, siejąc zamęt bo to lider winny bo zwrócił uwagę, wszyscy wiedzą o kogo chodzi, zacznij pracować to nikt się ciebie nie będzie czepiał!

@Byla a wszystko wie

Najeżdża na kogoś??? To chyba jesteśmy na innym dziale, bo takie rzeczy nie mają tam miejsca ! A uwagę zwrócić musi, zasady powinny jakieś być i wszędzie są! A jak ktoś sprząta pół godziny przed czasem to nic dziwnego, że uwagę zwraca! Bardzo dobrze robi. To jest praca i nie ma tam miejsca na ploteczki czy siedzenie i nic nie robienie! No niestety, ale w każdej pracy trzeba przystosować się do panujących tam zasad, a nie robicie z tego przedszkole a teraz jeszcze oczerniacie kobietę, która jest naprawdę w porządku i zawsze służy pomocą i to jest właśnie dobry lider, bo czasami sama usiądzie i pomoże przy panelu jeśli czegoś się nie rozumie. Polecam mniej plotkowania a więcej skupiania się na pracy! I darujecie sobie te nieprawdziwe opinie o Pani Magdzie. K, bo to się robi już żenujące i tak będę jej broniła, bo nie znoszę takich fałszywych osób. Na dziale polecam tak się wypowiedzieć, a nie mało co w tyłek nie wejdziecie a za plecami jedziecie po tych osobach. Dojrzałość! Naprawdę polecam zastanowić się nad sobą. Ten kto rzuca błotem w innych, przeważnie sam nie ma czystych rąk!!!

Jaka jest kultura pracy w Kabel-Technik-Polska?

Bardzo wysoka jak w luksusowej restauracji

Arcy

Szczególnie w bialogardzie u jednej Pani lider na m7 (M.C) z uśmiechem na gębie nóż w plecy wbije i powie że wszystko dobrze. Rabie (usunięte przez administratora) wszystkim od pracowników po kierownictwo taka kultura , że hooo.

Nikt

Brak kultury, ludzi traktują jak wielkie (usunięte przez administratora)

Yyy
@Nikt

Pracowałam tam około miesiąca i dziękuję że znalazłam inną pracę. Chore miejsce.Jefyne co dobrze wspominam to dzień w którym przekroczyłam bramę i wyszłam.

@Arcy

Chyba sobie żartujesz. Najlepszy lider i Magda K. Walnij się w czoło .

Robol
@Ktoś

To fakt Magda K. zachowuje się jak by zjadła wszystkie rozumy. Mała sfrustrowana kobietka.

@Robol

Po prostu radzi sobie na tym stanowisku i wszystko szybko ogarnia, mi się dobrze z nią pracowało

Rozbawiona

Brak kultury z str brygadzistów i kierowników

No i gdzie te podwyżki !?!?!?( nie licząc sklepów i rachunków)!!!! Może by zarząd ruszył swoje cztery litery i zrobił coś dla ludzi którzy pracują na ich pensje ( chyba że zarząd sam wiązki będzie robić.... I to w wyznaczonym czasie) Hmmm

Lidia

jrśli to prawda to myślisz, że takim komentarzem tutaj cokolwiek wyegzekwujesz? Może jakieś pismo zbiorowe przydałoby się do nich wysłać w związku z tym czy raczej uznają to za coś żenującego? :/

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A ja tam słyszałam że szykują się nam podwyżki. Minimum 20procent i to już w kwietniu.

o hoho

Raczej 5% jesli wierzyc plotkom...

Szkoda gadać najgorszy zakład nie polecam nikomu

Dominika

A czemu tak uważasz? Uargumentuj swoje zdanie, inni potrafili to zrobić :P

TCZEW

Jak wyglada praca w oddziale w Tczewie?

Pracownica
@TCZEW

Bardzo fajna i dobrze płatna praca. Jako zwykły elektromonter zarabiam miesięcznie 4.500 Zł. Fajna załoga i co najważniejsze dobrzy przełożeni liderzy i kierownicy.

Elektromonterka
@Pracownica

Popieram. Najlepszy zakład w Tczewie. Ogromny rozwój duża masa szkoleń i dobre stawki dla zwykłych pracowników.

Lidia
@Pracownica

Wypłata super, a myślisz, że w przyszłości i tak będzie dało radę liczyć na jeszcze więcej czy nie bardzo?

elektromonter również
@Pracownica

pracuje we flexie i mam 6000 netto...

Anita kierowniczka tragedia, wredna, udająca neutralną osobę a za plecami gada na ludzi. Nie rozumiem dlaczego p. Renata jeszcze grzeje stołek na swoim stanowisku, już dawno powinni ją zdegradować i w ogóle powinni wymienić całe kierownictwo bo każdy chciałby rządzić a nikomu to nie wychodzi!

@Anonim

. Myślę ze bzdury piszesz. Pracuję na dziale u kierowniczki Anity i można się dogadać. Jest w porządku a że opie...li taką ma funkcję. Nie będzie Ci kawy robić żeby zadowolić. Na bretach słyszę gorsze ploty ploty że uszy wiendną. Jeden na drugiego gada.

@Anonim

A ja słyszałem, że jutro mają rozdawać leżaki, a kierownictwo będzie roznosić drinki z palemkami, a Wam dalej będzie źle bo palemka nie ten kolor ma.

Ucieszony

Ej ale fajnie. Jutro to z chęcią przyjdę do pracy ???? w końcu będzie można na chwilę się wyłożyć bo czasem plecy bolą jak się za długo siedzi na tych krzesłach i zakuwa kontakty.

Pracownik 2
@Ucieszony

No jak można pracownikom dawać takie twarde krzesła, kpią sobie z nas, nawet nie ma jak się wygodnie oprzeć gdy chcesz na fb posiedzieć, muszę ciągle wychodzić na papierosa by wyprostować gnaty

B
@Pracownik 2

I co ochrona ciebie nie goni i nie spisuje? Gdzie się chowasz? Ciągle gadają że zakaz palenia. Już nie można tego słuchać.

Pracownik 2
@B

No przestań, wyjdzie ochroniarz, zwróci uwagę, to jego praca i obowiązek, tak samo jak kierowniczka, która zwraca Ci uwagę, że coś źle robisz, gorzej by było jakby nie interesowała się niczym, wtedy też by było źle bo siedzi i nic nie robi. W innych firmach są bramki gdzie nawet musisz się odbijać jak wychodzisz do toalety, podliczają na koniec miesiąca i ciach po pensji.

Ab
@Anonim

Wydaje się ok i jak się gada o czymś to wcale nie czuć aby była wredna. A jak urlopu potrzebuje to wystarczy że idę porozmawiac. A co gada na ludzi? Może trzeba zmienić zdanie.

ABC
@Ab

A ja czuję, ładne ma perfumy.

B
@Pracownik 2

No jasne to już by było przegięcie już by się nie opłacało pracować. A to kierownictwo to trochę za dużo się interesuje bo ja rozumiem że lider podejdzie się zapytać o coś ale kierownik to po co przychodzi tylko denerwuje bardziej jak palić się chce i tak mi ciężko wytrzymać tyle czasu. Do pracowników mówią że za dużo latają po hali a sami latają ciągle aż szyja boli ciągle patrząc które teraz przechodzi i jeszcze za każdym razem się patrzą wszędzie i na każdego. To stresuje jak nie wiadomo dlaczego patrzy się i jak wraca to też się patrzy

@B

No właśnie, kierownictwo nie powinno poruszać się po hali, mnie też szyja boli bo nie chcę by przyłapała mnie jak siedzę i nic nie robię, z tymi okularami to dobry pomysł jutro napiszę kaizena, jeszcze kasę dodatkową wyrwę

Ty a jakie to muszą być okulary żeby nic nie widziała jak ona ma czarne oczy to przeciwsłoneczne chyba nie pomogą

Anonim 2
@Anonim

Jej oczy to jak węgiel, ja boję się czarnego, źle mi się kojarzy. Nie wiem czy okulary tutaj pomogą, zasłoni oczy to jeszcze te czarne włosy, ona nie musi nic mówić ja tej czarności samej się boję.

@Anonim 2

No mówię że Czerny charakter

@Anonim 2

Ale z Was hieny, jeszcze brakowało by kierowniczka na łyso się ścięła przez Was aby tylko Wam dogodzić

@Anonim

Jedna wiedźma, druga wiedźma, ja też się boję, trzeba księdza zawołać bo kto wie co to za czlowieki

@Anonim

Jasne, jeżeli jest się lizusem to można się dogadać ;)

Pracownik 3
@Anonim

To lepiej wyczyść dobrze język do lizania bo jak przeczyta to wszystko to ziemia niech będzie Ci lekka

Bbb
@Pracownik 3

Może jakieś pozytywy. Czy wszystko widzicie w ciemnych okularach. Praca jak każda. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zasady muszą być. Bądźcie bardziej pozytywni i zmieńcie okulary na różowe.

@Bbb

Ale kto napisał, że praca zła? To ludzie na bretach tworzą taką atmosferę. Niektórzy są tak bezczelni, że nawet tej szyji nie wyciągają, siedzą na telefonach albo sieją zamęt, nie szanują innych współpracowników. Udają, że pracują a cały zespół przez takie osoby cierpi i nigdy premii nie wyrobi. Powinna być premia indywidualna.

Normalny człowiek
@Anonim

Nie moge weź się... Cały dział wie kto tak mówi ciągle. Nie trzeba być lizusem żeby podejść i normalnie zapytac jak człowiek do człowieka i dostac normalna odpowiedz ale ty nie umiesz bo jak masz coś powiedzieć to buraka masz tylko mocna geba tu i na bretach. Piszesz jakies durne rzeczy przez takiego kogoś inni beda miec nas wszystkich za jakieś dziwadla i wyrabiac zle zdanie. Jak ci tak wszystko nie pasuje to idź do ryb tam od zimna nie bedzie ci sie chciało gadac glupot daleko nie masz

Klos
@Anonim

Ty! Pani Renata grzeje ten stołek dla Ciebie???????????? Myślisz, że dasz radę ogarnąć jej obowiązki????

On
@Anonim

Nie spotkałem się z tym co piszesz, Anita fajna babka i ogarnia wszystko. Magda, Gośka. Tylko na boga dziewczyny szanujcie się bo jak czasami słyszę k... (usunięte przez administratora) i inne rzeczy które płyną z waszych ust to szlag mnie trafia. Ogarnijcie się bo kobietom to nie przystoi a chyba nie chcecie żebym zmienił o was zdanie ????

@On

Tu się zgodzę też nieraz słyszałem. Dziewczyny - wulgaryzmom w pracy mówimy Nie!

PANI LIDER ORTOGRAFIA!!! Widac kompetencje i miejsce w hierarchii.....Wszyscy pracujemy na to,aby firma funkcjonowala. Kazdemu z nas nalezy sie szacunek.Nie ma znaczenia,czy jestes osoba z bretu ,czy tez na innym stanowisku.Wszyscy bowiem jestesmy ludzmi i mamy swoje poczucie wartosci.Wszyscy chemy byc docenieni i traktowani z uprzejmoscia.Czasem nerwy puszczaja,ale skoro potrafimy na kogos krzyczec i pokazywac swoja wyzszosc w zespole to po chwili oddechu i opanowaniu emocii powinnismy tez przyjsc i porozmawiac spokojnie.Zalagodzic konflikt.I to dziala w dwie strony Pani Lider.Nie tylko my mamy was calowac .... ale wy takze docencie ludzi ktorzy pracuja na produkcji.Gdyby nie oni nie mielibyscie czego planowac.Takze moze niech kazdy zacznie od wlasnego sumienia.KAZDE STANOWISKO W NASZEJ PRACY JEST WAZNE.JEDNO BEZ DRUGIEGO NIE MOZE FUNKCJONOWAC.SLOWNE PRZEPYCHANKI NA FORUM NIC NAM NIE DADZA POKI NIE ZACZNIEMY DOCENIAC SIEBIE .WSZYSCY.OD BRETU PO KIEROWNICTWO.

Aśka

Myślę, że lider pisząc taką opinię nie powinien robić błędów ortograficznych.

Prawda boli
@Aśka

Asiu liderzy nie musza w ogole znac ortografii. Najwazniejsze, zeby szmacili ludzi. Dla nich ta posada to szczyt marzen, bo nie osiagna nic wiecej, a gora o tym bardzo dobrze wie. Tam mozesz byc liderem bez zadnego doswiadczenia i po gimnazjum jak i po ipodstawowce. A post autorki to super ironia pokazujaca wasza wyzszosc w szeregu, a tak naprawde jestescie zwyklymi cieciami za pare stow, ktorzy sprzedaliby swoich kolegow i kolezanki z produkcji.

Pozytywna
@Prawda boli

Szmacili? Jeśli tak to proszę podejdź do kierownika produkcji i opowiedz o takich sytuacjach jeśli jesteś taka odważna tu to napisać, a może czas powiedzieć to prosto w oczy osobie którą masz na myśli? Cwaniara tylko anonimowa. Pracuje tam prawie 3 lata i nigdy nie widziałam żeby kogoś tam szmacili. Sprawdź najpierw co to znaczy, a później się wypowiadaj. Jeśli coś Ci się nie podoba to wybudowali Dino - rekrutacja trwa.

Prawda boli
@Pozytywna

Chyba za krotko pracujesz, ale dam ci dobra rade. Wstan z kolan, wyjdz spod biurka, otrzep usta, to moze cos zobaczysz.

@Prawda boli

Oj zero inteligencji z Twojej strony. Zerówka z Ciebie. Pewnie masz na myśli sama siebie. Brawo za taki poziom, IQ = 0.

Lider
@Prawda boli

Zastanów sie lepiej do jakich liderów Ty(usunięte przez administratora), a nie wrzucasz wszystkich do jednego wora. To tak na przyszłość, bo strasznie ogólnikowo to napisałeś /napisałaś.

Robotnica robak
@Lider

Według rankingu KTP to jeden z najlepszych zakładów w województwie zachodniopomorskim,ponieważ ludzie mają umowy i pieniądze zawsze na czas. Co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Nawet jakby powstały firmy konkurencyjne gdzie place byłyby wyższe to ludzie i tak by zostali w kablu bo są mu wierni jak psy. Mogliby szczac i (usunięte przez administratora) mi na klate a i tak tak bym nie odeszla. Jakby kazali mi chodzić w koszulce z napisem jestem zwykła ściera to bym chodziła bo szanuje pracę w KTP.

Byla
@Robotnica robak

Fajna opinia. Idealna wizytowka firmy

,,W przeciwieństwie do was zwykłych pracowników znamy się i mamy ogromną wiedzę z zakresu zarzondzania i wiedzy technologicznej na pracy dlatego jesteśmy liderami, którzy ciężką pracą zasłużyli na awans. A wy jeszcze nas szkalujecie? Koszmar. Powinniście nas po rękach całować za to że macie pracę bo my ją wam organizujemy."- Żartujesz sobie chyba pisząc taki tekst, wymagasz szacunku od nas, śmiech na sali. Poza tym wszystkim to my mamy wiedzę na temat tego jak produkować, wy tego nie robicie, i pisze się zarządzania- kto tu jest niedouczony?

Przecenia pani swoje umiejętności i wiedzę. Zaplanowanie pracy i rozstawienie pracowników na wyznaczone stanowiska, zgodnie z planem produkcyjnym to żaden wyczyn bo ten plan stworzył kto inny ( logistyk). Wiedzę to maja pracownicy produkcji mniejszą lub większa. To pani ma prace dzięki pracownikom na produkcji.

Co

Jeżeli ludzie z taką ortografia mają tam stanowiska kierownicze too....

Emi

Was zwykłych pracowników, powinniście nas po rękach całować - co to ma być? A dobrze że nie po (usunięte przez administratora)całować, a i ortografia się kłania "Niezwykła Pracownico"- MOJIM skromnym zdaniem od ZARZONDZANIA to napewno nie są ZWYKLI liderzy ????

Liderka

Czytajc Pani wpis musze stwierdzic , ze wykorzystuje Pani swoje stanowisko zeby pokazywac kto tu rzadzi i tyle .Pracownicy sa tak samo ludzmi o jakiej chierarchi Pani mowi , chierarchia jest u zwierzat dlatego tak traktuje Pani ludzi zal .

Narcyz

Ta Pani, ktora zwie sie liderka oczywiscie w cudzyslowiu winna najpierw sie udac do Szkoly Podstawowej , by nauczyc sie poprawnej pisowni jezyka polskiego bez fatalnych bledow ortograficznych. Pracowalem w powyzszej firmie i znam beznadziejnie niski poziom intelektualny liderow, oczywiscie nie wszystkich. Z tego grona wylaczam Malgosie Przygrodzka liderke dzialu ciecia przewodow i Monike liderke Dzialu Dosto, ktore byly bardzo kompetentne w wykonywaniu swoich zadan i sa bardzo ladnymi i urokliwymi kobietami. Do fatalnych i nie majacych pojecia pracy w zespolach wieloosobowych zaliczam liderki magazynu glownego Karoline oraz Sylwie, ktorych uznanie i szacunek dla podleglych pracownikow byly czyms obcym, oczywiscie kapusie i donosiciele mieli powazne i normalne traktowanie.

Jurek
@Narcyz

Popieram powyzsza opinie o liderkach wymienionych w opinii Twojej. Mialem przyjemnosc pracowania w Dosto, przy (usunięte przez administratora) przewodow oraz na magazynie glownym. Panie Monika i Malgosia odpowiednio z Dosto i dzialu ciecia przewodow byly i sa bardzo uroczymi i ladnymi kobietami, a przede wszystkim cechowala Je duza znajomosc pracy i fachowosc oraz obowiazkowosc. Przeciwienstwo do liderek z Magazynu Glownego, gdzie panuje chaos, bak normalnosci pracy, szacunku dla podleglych pracownikow i kumoterstwo. Oczywiscie jest to zasluga wymienionych liderek powyzej. Pozatym Pani Kierownik Magazynu Glownego Karolina jest klamca. Doswiadczylem to na wlasnej osobie. Powiedziala, iz musze przejsc na inny dzial ze wzgledu na zmniejszenie etatow w magazynie i jesli tego nie uczynie, to mnie zwolnia. Okazalo sie,ze po moim odejsciu z magazynu zaraz przyjeto nowego pracownika ze Zlocienca. W tym nie ma nic innego tylko (usunięte przez administratora) Pani Karoliny, brak kultury i doswiadczenia w pracy z ludzmi - mloda i malo rozgarnieta.

Szukająca pracy

Trochę skromniej proszę, za dużo pochlebst proszę się przedewszystkim nauczyć powściągliwości :=)

wanda

Jeśli wszyscy liderzy mają o sobie takie mniemanie to ja się dziwię, że ta firma funkcjonuje. Jesteś liderem - ok, ale kobieto zejdź na ziemię! Nikt Cię za to nie będzie po rękach całować. Z Twojej wypowiedzi można łatwo wywnioskować jak dostałaś ten "zasłużony" awans, na pewno było mocno szefostwo całowałas. Współczuję Twoim współpracownikom i zespołowi, którego jesteś liderem.

@wanda

Ale z was za przeproszeniem cepy. Ktoś sobie jaja z was robi, a wy to lykacie. Fakt, że sam tam robiłem i poznałem paru z... w którzy nie mieli pojęcia o produkcji, a zostawili liderami. Jeden to nawet chyba miesiąca nie przepracowal i został liderem, gdzie niektórzy ludzie na projekcie robili po parę lat i mieli doświadczenie. W każdym razie tam w zakładzie lider jest od nadzoru, a nie od wiedzy czy umiejętności, a zwłaszcza udzielania pomocy czy instruktażu pracownikowi. Od nauki nowych są starzy pracownicy, którzy po części maja prawo mieć wyrabane, bo nikt im za szkolenie swiezaka nie płaci. Jeden mój znajomy pracował tam kilkanaście lat i miał dość. Rotacja ogromna. Jeżeli przezyles pół roku to mówiło się, że jesteś odporny psychicznie. Praca spoko, bo nie ciężka, nietrudna i nieskomplikowana, ale reszta to drama. A swoją drogą to dalej ludzie robią po 4 dni w tygodniu czy już się unormowalo i jest 5 dni? A może są już nadgodziny? Wie ktoś?

Obserwator

Hahah nie no rewelacja!!! Opinia poprostu niesamowit. Osoba ,która to pisała widać typowy zadufany w sobie człowiek nie mający pojęcia o tym kim jest i na jakim stanowisku się znajduje.Mam nadzieję, że Pan/Pani ma świadomość tego, że liderem nie jest się całe życie.Zenada i proponuje się cofnąć do podstawówki z pisownia i wysławianiem się .

A Pani to powinna iść przepraszać swoją nauczycielkę polskiego ,bo takich "byków" to ja już dawno na oczy nie widziałam.Az żal to czytać.A poza tym to co,Pani jest planistka ,że uważa iż załatwia ludziom pracę?Nie!!!Jest tak samo zwykłym pracownikiem jak ludzie pracujący na produkcji.Prosze pamiętać,że dziś jest Pani wyżej a jutro może spaść na samo dno.Zal mi takich ludzi jak Pani ,którzy uważają ,że są niezastąpieni.

Zwykła bezwartosciowa scierka
@Ewa

A ja uważam że takie osoby jak Liderka są potrzebne. Dzięki temu utrzymują ład i porzondek na produkcji. Cisnąć nas muszą bo od tego są. (usunięte przez administratora)

Do pustaka
@Zwykła bezwartosciowa scierka

Skoro lubisz być niewolnica i poniewierana jak (usunięte przez administratora) to twoja droga, ale inni chcą godnie pracować i żyć.

Porażka

Proszę zajrzec do słownika bo aż w oczy razi

Wariatka
@Porażka

Co wy z tym słownikiem? Myślicie że to jest droga do awansu?

@Obserwator

Widzisz mój drogi, lider w kablu jest od nadzoru i ganiania ludzi do pracy, a nie od pisania czy poprawnego wyslawiania się. On ci mówi ty masz robić, a najlepiej jakby jeszcze wzbudzał respekt i by się go ludzie bali. Taki kapo obozowy. Byli tam tacy co zostawili liderami nawet nie mając ukonczonego średniego czy zawodowego, więc o czym my mówimy.Tacy którzy nic nie osiągną oprócz nadzoru nad grupka ludzi i uważają się za Panów i Panie świata jakby złapali Boga za nogi hehe. Banda matolkow bez polotu, którzy nawet srubokretu nie umieją obsłużyć. Oczywiście nie wszyscy są tacy trzeba nadmienić. Są jeszcze normalni, którzy nawet pomogą przy pracy pracownikowi jak zwykły kolega. Pewnie Liderka napisała to z sarkazmem, ale niestety przekazuję obraz prawdy o niektórych liderach i ich mniemaniu o sobie. Posciki pisane przez inne osoby, które poczuły się urazone najwidoczniej tylko potwierdziły słowa pani Liderki. Na szczęście już mnie tam nie ma i nie zamierzam wracać do tego szamba.

Smiechu warte panie liderki (usunięte przez administratora) i nieroby bez wyksztalcenia i kwalifikacji potrafia tylko pyska drzec nic nie pomoga, jak cos zglosisz powie ze sie tym zajmie i zapomina po pieciu minutach. Wieczne sciemnianie, pretensje i samouwielbienie jakie to one niezbedne ogarniete jak prowadza dzial co by sie bez nich najwyrazniej rozpadl na kawalki. Pasozyty na zdowym organizmie przyj## sie do porzadnego pracownika a cwaniakow zostawia w spokoju bo sa slabe.

Anonimowa

Droga liderko, Pani ma takie wysokie mniemanie o sobie. Pisze pani o szacunku do swojej osoby, a nawet języka polskiego nie zna. Ilość błędów w wypowiedzi przeraża. Na takim stanowisku, powinien być człowiek z kulturą osobistą ( jej brak wynika z pani wypowiedzi) oraz osobą wykształconą. Wydaje mi się, żeby zarządzać ludźmi trzeba mieć również szacunek do nich. Życzę z całego serca żeby pani kiedyś została tym zwykłym pracownikiem, który ma takiego lidera jak Pani jest.

Słownik

Ale wiedza w dziedzinie ortografii leży i kwiczy, osoba na odpowiedzialnym stanowisku zaRZONdza ludzmi? Śmiech na sali :D

Produkcja

"Mojim" zdaniem osoby które posiadają tak ogromna wiedzę i umiejętność, powinny znać zasady ortografii szczególnie na stanowisku "zarzondzajacym". Czy tylko ja mam wrażenie, że ten komentarz, jak i "zasłużona kierowniczka " "szary myszka" , były pisane przez jedną osobę ????????????

Yyyy

Ortografia na poziomie przedszkola.

taka prawda

Odnosnie organizacji pracy autorstwa liderow amatorow po zawodowie. Nie jest to organizacja a sabotaz, w sytuacji kiedy ogarniety pracownik wie co i jak ma robic praca lidera polega na przeszkadzaniu i wymyslaniu bezsensownych polecen kierowanych w dodatku do niewlasciwych i zajetych pilniejszymi sprawami murzynow, tzn pracownikow oczywiscie. W dodatku niezrozumienie pracy mezczyzn w zakladzie przez o zgrozo kobiety na kierowniczych stanowiskach doprowadzilo do (usunięte przez administratora)w postaci facetow uslugujacych kobietom ktore na przyklad caly dzien sztekuja poltorowki tylka nie ruszajac przez 8 godzin z miejsca i jeszcze narzekajacym jak im zle i niewygodnie co przypomina mi narzekania kierowniczek, ile to one mejli musza dziennie czytac...

Andrzejek

Niestety ale cała treść i błędy w niej pokazuje lidera w złym świetle haha

Ktoś

Czy te błędy ortograficzne to mają się pod kogoś? Bo raczej to nie na poważnie.

Ewel. Tred. Tcz.

Najgorsza firma w jakiej pracowałem - Tczew - mob.. g pełną gębą. Ciągłe darcie ryja przez E.T.

Maria
@Ewel. Tred. Tcz.

Zgłosiłeś to gdzieś czy olałeś?

Prawda
@Maria

No właśnie dlaczego nic z tym nie robicie? Dajecie się szmacic i tu się zalicie zamiast się zjednoczyć? (usunięte przez administratora)

@Prawda

W jakim celu chcesz się jednoczyć? Czy to więzienie? Weź pomyśl człowieku i nie wypisuj bzdur. Zaczynacie głupczyć z tymi wpisami. Do pracy przychodzimy by wywiązać się z podpisanej umowy i pracować a nie obserwować. Widocznie słabo pracujesz skoro masz czas na obserwację.

Prawda
@Ktoś

Podejmij się leczenia psychiatrycznego, bo nie rozumiesz nic. Jak lubisz jak cię (usunięte przez administratora) w kablu to rób. Masz mentalność robaka jak większość w tym zakładzie (usunięte przez administratora) bez przyszłości.

@Prawda

Nikt mną nie pomiata bo jestem normalny i wykonuję pracę,jeśli mam nowe wyzwanie to biorę instrukcję i działam. Wyobrażenie o złym traktowaniu mają ci co przychodzą i po kątach się chowają aby zleciała zmiana.

@Prawda

Długi masz staż w kablu? Po jakim czasie zauważyłeś że źle Cię traktują?

@Ktoś

Lubię chodzić w damskich różowych stringach i wystawiać się na klepanie po mojej pupci. To jest też wyzwanie.

Kudłaty
@Narcyz

Wszystko co jest napisane jest prawdą!

Taka

Moja już była znajoma która jest kierowniczką powiedziała mi że bardzo lubi tą pracę bo ludzie się jej boją i ją szanują. Dzięki temu stanowisku czuje się kimś a nie tylko jak to określiła nędznym pracowniczym robakiem produkcyjnym. Byłam w szoku. Nie wiedziałam że kabel tak ryje czapę. Na szczęście tam nie robię.

Ono

Boze ludzie Szkoda mi was serio .. takie głupoty piszecie. Zajmijcie się praca a nie znaleźliście sobie stronę gdzie można wszystko napisać. Taki mocny jestes w gębie?? Zapraszam do biurka pogadajmy. Nie no co ty nie przyjdziesz ? Boisz się powiedzieć co myślisz w twarz ? Ale wypisywać to potrafisz. Kierownicy liderzy najgorsi ale pracownicy no są super sajebisci.. przedszkole i dziecinada !! Siedza na tych telefonach i tylko gadaja na innych ten to to ta to tamto i jeszcze dopowiadają sobie. Ciekawi mnie to jak kierownicy i liderzy mają nie latać po hali gdyby nie oni to byście nie mieli braków kontaktów itp. Bo siedzi ci na bracie pracownik i krzyczy nie mam obudowy a lider leci szuka ogarnia. Ah Szkoda mi gadać. KAŻDEMU LIDEROWI I KIEROWNIKOWI NALEZY SIE SZACUNEK. Ale jak jesteśmy w przedszkolu to może jeszcze was jakos wychowamy dzieciaczki. Pracujcie a nie się obijacie. Później się dziwią dlaczego kierownicy są tacy jak ich opisują i boją się w twarz powiedzieć powodzenia.

Właśnie, że kierownictwo nic nie gada, oni pyskują do nas wzrokiem, moim zdaniem powinni chodzić w okularach przeciwsłonecznych

Ktoś tam

Haha dobry pomysł. Ostatnio na bretach kazali zakładać to oni też niech noszą

Pracownik 3
@Ktoś tam

Ale Ty (usunięte przez administratora) jesteś, kazali zakładać by opaska do oka Ci nie strzeliła, a nie po to bo nie mogą na nas patrzeć

Anonim 2

Nie polecam KTP BIALOGARD. Niestety kierownictwo do wymiany nie potrafią rozmawiac z pracownikami. Wszystko jest załatwiane po ciuchu nikt cię o niczym nie informuje... praca sama w sobie do najgorszych nie należy jest ok. Liderzy no większość jest ok np. Pani Gosia C. chyba najlepsza i Pani Magda K.jako lider bardzo dobrze się pracuje z nią, zawsze wszystko ogarnie i wogole. Natomiast atmosfera w pracy niestety na minus każdy ci się patrzy na ręce... kierownik pani Renata. K także nieprzyjemna kobieta... większość osób to nawet boi się jej dzień dobry powiedzieć no niestety taka prawda... straszna roszada pracowników większość sama rezygnuje albo po roku sami cię zwolnią bardzo mało osób zostaję na dłużej na palcach jednej ręki można wymienić niestety... nie jest to praca stabilna i na stałe jeżeli ktoś takiej szuka.

Chciała bym się dowiedzieć jaka jest kultura w Kabel Technik w Czaplinku. Jak traktują zwykłych pracowników. Czy jest się czym denerwować.

Maria

Dobre pytanko ale z tego co zauważyłam to opinii jest dosyć sporo, chyba nie zdążyłaś przeczytać... Będziesz się zatrudniać?

@Maria

Kultura dotyczy nie tylko liderów i kierownictwa???? wymagania w jedną stronę co do kultury to chyba nie w porządku. Można z imienia i nazwiska też opisać operatorów co do ich kultury????

Elektromonter

Pracuję już od tygodnia. Fajna lekka i przyjemna praca. Jako niedoświadczony elektromonter zarabiam na starcie 5700 brutto. Dobrze płacą jak na kogoś niedoświadczonego.

„Kierowniczka” Emilia moim zdaniem nie nadaje się na takim stanowisku absolutnie. A o Monice która, zachowuje się w sposób prostacki i agresywny swoimi wyzwiskami do pracownikow, przekleństwami wziętych z ulicy, mówieniem na „ty” i machaniem rękoma przed twarzą rozmówcy tymbardziej. Owa pani bardzo kaleczy angielski co dało się niejednokrotnie zauważyć gdzieś obok podczas rozmów miedzy współpracownikami, „and annn ddd yyy and and eeee and”

Robotnica
@były pracownik

Totalne bzdury. Pani Emilia to kobieta z klasą. My robotnicy stojimy niżej w hierarchii ma prawo nas ponizac jeżeli ma rację. Ja jestem zadowolona z pracy z tą panią.

Rozbawiona
@Robotnica

Poniżać??? Słucham??? A kim ona tam jest ??? Ludzie wy jesteście psami przy budzie żebyście pozwalali sobie na poniżanie??!!! To ze pracujesz na niższym szczeblu nikt nie ma prawa nikomu ublizac! Czy so kierownik czy lider czy orqcownik , niestety tam jest wielki brak szacunku do ludzi... a gdyby nie pracownicy to zakład by poszedł z torbami

Ktoś

Po co piszesz takie bzdurne komentarze? Bawi Cię podtrzymywanie tematu? Według Twoich wypowiedzi nieważne co piszą, ważne żeby pisali. Nikt normalny nie daje takich (usunięte przez administratora) komentarzy.

Robotnica
@Ktoś

Nic mnie nie bawi. Chcę tylko ci przypomnieć, że jest pandemia i na nasze miejsce jest tysiące chętnych. Często przypomina to nasza kierowniczka, więc trzeba się poświęcić, bo my pracownicy nie jesteśmy kimś ważnym. Ja uważam siebie za robaka i nawet jakby na mnie kierowniczka pluła i biła po ryju to praca jest ważniejsza niż własna godność. Powinniśmy się do tego przyzwyczaić, że jesteśmy nikim zwykłymi zerami. Ja już się do tego przyzwyczaiłam. Nawet jakby nam mieli opciąć pensje o 40% to bym się zgodziła bez wachania byleby praca była. Żyjemy dla pracy i taka jest prawda.

Yyy
@Robotnica

Tysiące chętnych , hhhhahhhhha

I love ktp

Nie pozdrawiam tego chorego zakladu w Białogardzie w szczegulnosci pani wielce kierownik Renaty ktorej łatwiej jest zwymiotować niz powiedzieć dzien dobry pracownikom jak wchodzi na palarnie ludzie uciekaja malo sie nie zabija o siebie

A chodzi ci o Czaplinek czy Drawsko?

Na hali zawsze z japy jedzie anonimom nie potrafiącym otworzyć swojej japy w żadnej sprawie a zgrywającym kozaka tutaj

Nadprzewodnik

Donoszę jej na swoich kolegów i koleżanki. Jestem zwykłym pozerem i Judaszem dwulicowym :)

Nadprzewodnik

Jestem zwykłym bezmózgim pozerem i sprzedawczykiem donoszącym na swoich kolegów i koleżanki kierowniczce Magdzie :)

Mark

Wiecznie krzycząca i niezadowolona baba :(

Nasturcja
@Nadprzewodnik

Ktoś sobie zrobił zwykłe prowo a ci to łapią. Inna sprawa że nadprzewodniku (usunięte przez administratora) kogo tu obchodzą twoje nic nie warte wypociny tu ludzie chcą się dowiedzieć czegoś na temat firmy a nie o twoich żałosnych miłostkach. Ktp znowu zmienił nazwę firmy.

@Nasturcja

Na temat firmy nic mądrego odemnie się nie dowiesz. A moje hobby to romanse z kierowniczkami i liderkami i to jedyna rzecz w pracy której poświęcam się bezgranicznie. Polecam, bo twoja nasturcja chyba już dawno zwiędła

Wypad stąd trollu kretynie. Pozer i nieudacznik życiowy w jednym wylewający swoje frustracje.

Alvaro

Coś wiadomo gdzie białogard organizuje zabawę sylwestrową dla pracowników????

CEO
@Alvaro

Prawdopodobnie w Dubaju. W przyszłym tygodniu proszę się zgłaszać po bilety na samolot. Hotel impreza i żarcie we własnym zakresie.

Sebiks
@CEO

Ale super!!!! dziękujemy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska