falch gmbh

Toruń

Opinie o falch gmbh

Andrzej 2014-11-26 16:57:21
Od początku dryl. Będziesz chodził i żył tak jak ci pozwolą. Dostajesz teren a potem ci dokładają kolejny i kolejny.
Na początku dostajesz wizję, że nasz niesamowite możliwości rozwoju itd., że za 2-3 lata będziesz alfa i omega w wysokich ciśnieniach, że dostaniesz sekretarkę, pomocnika i biuro regionalne. To są mrzonki.
Będziesz zasuwał w terenie a potem czekają cię raporty do systemu.
Często będziesz wykonywał próby i pokazy u klienta w zbiornikach z najbardziej niebezpiecznymi materiałami.
Myjki są bardzo drogie podobnie wynajem. Ceny nijak mają się do realiów polskiego rynku. To składaki z różnych komponentów. On kopiuje kogo się da. To mała firma która chciałaby być korporacją ale to tylko marzenia.
Firma chce tanio wysłużyć się ludźmi. W tej firmie było już dużo Repów i już ich nie ma. Rynek jest ciężki.Firma ma jednego dużego klienta i z niego żyje reszta to złote strzały.
Jak już opadniesz z sił to pokażą ci drzwi.
Zostaw swoją opinię o falch gmbh - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie falch gmbh