TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.

Toruń

Opinie o TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.

admin 2015-08-02 08:04
Jak wygląda praca w firmie TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!
Seba 2016-01-21 23:08
Pracowalem w "Spomaszu" jakieś dwa lata temu, przez 4 miesiące. Super firma. Spoko załoga. Przyszedłem do pracy jako całkowity świeżak w fachu, świeżo po kursie na spawacza. Sporo się nauczyłem dzięki tej pracy :) Zarobki jedynie śmieszne na początek, ale to tak jak wszędzie w Polsce. Generalnie polecam
Walczymy 2017-04-29 21:01
Praca i zbieranie doswiadczen to ok. Ale ten zaklad ma swoja "ciemna strone". Nie jest to atmosfera tylko finanse. To zmusza pracownikow do szukania nowej pracy. Odchodzi sie z zalem ale rodziny za dziekuje czy placenie w ratach niestety nie utrzymam :(
Jest to chyba jeden z najlepszych pracodawcow z jakim mialem do czynienia
Kuba 2017-06-10 20:03
Pracodawca ,który nie płaci wynagrodzenia za pracę. A jak płaci to w kilku ratach. Jak można tak traktować ludzi ,którzy ciężko pracują.
adf 2017-07-16 13:54
darmowy wolontariat. Za czerwiec wyplaty nie ma
mmmmmmm 2017-07-18 09:47
Witam pracowałem tam pół roku podzielam powyższe opinie pracodawca ok ale nie płaci na czas dwu miesięczne opóżnienie a to jest ważne żeby mieć dobre zdanie o pracodawcy. Odszedłem jakiś czas temu do dziś czekam na resztę kasy. Jeśli szukacie pracy to tam raczej nerwy stracisz na czekanie na wypłatę.
Jjj 2017-07-19 14:30
A jak wygląda praca w eksporcie? Sprzedają, mają kontrakty?
bbbb 2017-07-21 13:21
Powie tak jeśli masz możliwość szukaj gdzie indziej wypłata dwa miesiące do tyłu nie wiadomo kiedy będzie a jak już to w ratach i śmieszne pieniądze
bum bum 2017-08-07 21:58
składajcie pozwy do Sadu Pracy. Nie ma co sie patyczkowac
Rozczarowany 2017-08-11 12:14
Pracodawca nie płaci w terminie i dziwi się, że pracownicy o tym mówią. Czy on myśli że ma do czynienia z głupcami? Wstyd ...i hańba
Zostaw swoją opinię o TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.