TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.

Toruń

Opinie o TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.

admin 2015-08-02 08:04
Jak wygląda praca w firmie TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!
Seba 2016-01-21 23:08
Pracowalem w "Spomaszu" jakieś dwa lata temu, przez 4 miesiące. Super firma. Spoko załoga. Przyszedłem do pracy jako całkowity świeżak w fachu, świeżo po kursie na spawacza. Sporo się nauczyłem dzięki tej pracy :) Zarobki jedynie śmieszne na początek, ale to tak jak wszędzie w Polsce. Generalnie polecam
Walczymy 2017-04-29 21:01
Praca i zbieranie doswiadczen to ok. Ale ten zaklad ma swoja "ciemna strone". Nie jest to atmosfera tylko finanse. To zmusza pracownikow do szukania nowej pracy. Odchodzi sie z zalem ale rodziny za dziekuje czy placenie w ratach niestety nie utrzymam :(
Jest to chyba jeden z najlepszych pracodawcow z jakim mialem do czynienia
Kuba 2017-06-10 20:03
Pracodawca ,który nie płaci wynagrodzenia za pracę. A jak płaci to w kilku ratach. Jak można tak traktować ludzi ,którzy ciężko pracują.
Zostaw swoją opinię o TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.