Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Dwadzieścia

Pozdrawiam śliczną koleżankę z " bramy " :)

Jakie wartości są cenione w MMP Neupack Polska?

Najlepszy

Super dyspozycyjny,nie chorujących,włażący w d...ę, co lubi zapier....ć, i nie pyskuje.

Karol

Wymieniacie wartości, które są dla mnie trochę szokujące. A co z uczciwością, pracowitością i szczerością? Osoba, która sumiennie wykonuje swoje obowiązki, może zostać w jakiś sposób doceniona przez pracodawcę? Sądziłem, że to właśnie te cechy są najbardziej pożądane przez każdego pracodawcę.

Daro
@Karol

Te wartości w tej firmie już dawno przeminęły,te osoby już się zwolniły,a reszta która została z tych pracowników szczerych,pracujących martwi się zwolnieniem.Za dużo szczerości?Za dużo wiedzą? Chcą praw pracownika do godnego traktowania, szacunku.godzin pracy.wg kodeksu pracy itp.Zostana niestety Ci co wcześniej napisane.Przydupasy.Jak zawsze.hi,jak długo?

@Daro

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z relacji panujących w firmie. Czy pracodawca w ramach benefitów zapewnia imprezy integracyjne, które mogłyby zgrać pracowników i wprowadzić bardziej koleżeńskie stosunki?

@Karol

Oprócz wyjazdu z 10 osób na rybki i podsumowania roku ile to z nas wycisneli nic wiecej tu nie spotkasz. No chyba że integracyjne zebranie na palarni ????

Dziki

Koledzy z Równej kto wybrał tego buca adolfa na kierownika klej.przecież oprócz zapierd.to on nic nie umie ,no i strasznie jedzie mu z ryja. Na biurko halitomil mu podrzuccie.

Technik
@Dziki

Przecież to wieloletni zasłużony pracownik. Na ustawionej jechał co sił. Zdobywca złotego pręcika. Wielokrotnie nagradzany pochwała ustną że miał jaja żeby nacisnąć plusa gdy inny tylko mówił że by mógł ale za co. Naśladować i może jest szansa na Petersona wgryść się jeszcze za koleżankę. Niech "plus" bd z Wami i cieszmy się szybkimi nastawamim.

były
@Dziki

dlaczego sie czepiacie kolegi Darka ze jedzie mu z ust dawał na plus i teraz wami rządzi powinniscie sie cieszyc ze on jest a nie ten pajac z łodzi co myślał że jest kimś ps Adi jak sie ludzie nudza i tu placzą to dojedż ich niech szybciej i efektywniej pracują bo widać się nudzą

@były

Kierownik po studiach i z wykutym językiem. A takich jak adolf do łopaty.

obibok

Omijajcie szerokim łukiem, nie wytrzymacie tej karuzeli śmiechu. Śmieszne normy śmieszny zarząd śmieszne pieniądze.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zarobas

Fajnie by było gdybyś podczas telefonu od kierownika z zapytaniem czy możesz przyjechać dzis do pracy w swój wolny dzień odpowiedział, że stoisz już przecież pod bramą i dla Cb to czysta przyjemność. Czyli u nas to tak nazywa się pięknie dyspozycyjność :) a jak nie ma pracy to urlopik zatem podporządkowanie jest też ważne. I broń cię żeby o podwyżkę pytać czyli oddanie bezinteresowne

Karol

A czy Ty posiadasz opinię na temat MMP z punktu widzenia osoby zatrudnionej? Chętnie dowiem się, jakie warunki oferują? Dzięki.

Wolny czlowiek

Nic się nie zmieniło cały czas płacz i lament do roboty się weźcie A nie placzecie na forum

adam

Koledzy trochę z innej beczki możecie się wypowiedzieć jak wyglądają zarobki magazynier /operator wózka widłowego proszę o rzetelne odpowiedzi pozdrawiam

Ej

Kto wybrał tego frajera na przewodniczącego związków zawodowych??żenada i kpina

Zwiazkowiec
@Ej

Czy kontaktowałeś się ze związkiem, a może zgłaszałeś jakieś jakieś uwagi lub propozycje czym się związek ma zająć? Jeśli na Twoje zgłoszenia lub uwagi związek nie zareagował to rzeczywiście (usunięte przez administratora) z ich strony. Ale jeśli nie było inicjatywy z Twojej strony to frajerem jesteś raczej Ty.

@Zwiazkowiec

Frajerem jest przewodniczący...nic nie robi tylko się mądruje i podpisuje wszystko--pewnie myśli że zrobi karierę!!A i tak czasem będzie wyrzucony z gabinetu Pana M.

@Zwiazkowiec

Tak kontaktowali sie z Wami i z 5 zl podwyzki w tamtym roku zrobila sie 1zl M płakał jak podpisywał ????

Ej

Może to jego giermek-Ciolo podejmuje decyzję??

NaBuraka

A jak chce np robić w godzinach nadliczbowych to też mam żale tu pisać że psia firma mało godzin było ostatnio? Jeszcze z taką agresją jak mości Pan internetu. Pfffuuu.... Na (usunięte przez administratora) i prostactwo w miejscu pracy. Nie pasuje mi, żegnam.

@NaBuraka

Prowadzone w taki właśnie sposób dyskusje raczej niewiele wnoszą do tematu. Dlatego bardzo Cie proszę, abyś po prostu zaczął skupiać się na opisaniu warunków pracy, na jakie mogą liczyć osoby zatrudnione w MMP Neupack Polska. Jesteśmy ciekawi, czy Ci, którzy dopiero zaczynają pracować w tej firmie, zarabiają na podobnym poziomie, co nieco bardziej doświadczone osoby. Możesz przybliżyć Nam tę kwestię?

ktos kogo znacie
@Natalia

Otóz na tą firmę jest jedno okreslenie (usunięte przez administratora) !!!

@Natalia

Tak nowo przyjeci zarabiaja wiecej niz starzy pracownicy bo by nie pracowali za takie wynagrodzenie ....

Konrado

Każdy może być zaufanym pracownikiem, warto bo firma jest dobrym pracodawcą i docenia takich ludzi.

@Konrado

Cieszą mnie Twoje słowa na temat pracy w firmie MMP Neupack Polska. Piszesz, że firma docenia swoich pracowników. Masz na myśli premie? Czy zaczynając pracę w MMP Neupack Polska ma się realne szanse na awans?

Alkocholik
@Natalia

Przepraszam bardzo czy ty kobieto ćpasz ,czy ty nie czaisz co tu ludzie wypisują ??? Przeczytaj że tu, każdy komentarz maksymalnie przedstawia fakty jakie są w pracy atmosfera oraz kto z kim sypia , i komu się obrabia kolbę kukurydzy ,pracownicy , kierownictwo , szefostwo itp itd i weż się zacznij odnajdywać bo kiepska z ciebie mentorka na tym forum , skąd cię wzięli z ulicy ? czy z byle jakiej łapanki ? jak ty jesteś moderatorem tej strony to współczuję temu komuś ,że cię zatrudnił.PS. Nie odpisuj bo szkoda mojego czasu na twoje bzdurne wypowiedzi itp.Jak odłożysz narkotyki miękkie i zacznierz wracać na terapię, to wtedy pogadamy.

Opim
@Konrado

Żeby być zaufanym trzeba po prostu donosic hance na kolegów i tyle w temacie

Yeti
@Alkocholik

Masz rację...ta Natalia chyba zaćpała skarpety Hanki że stanika bo pisze takie bzdury że szok.Daj że siana kobito

Kuc

Każdy dział ma swojego pracownika który jest najlepszy to są tzw zaufanie ludzie kierownictwa

Bydg

Przed nami upały,praca po 12 godzin.na produkcji 35-45 st.Pracodawca od lat obiecywał poprawę warunków,ale lata mijały,lato się kończyło.Przyjdzie zima,a zimą 10- 15 stopni.I takie wielu lat.obiecanki.Ludzie padają, mają dość, zwalniają się.Pracodawca latem każe nawet jedyne okna zamknąć.zlosliwie?a związki zaw .nic nie robią.

Informacja
@Bydg

To może przybądź do prezesa związków i złóż oficjalny donos na piśmie. Weź kumpli, podpiszcie się i sie pokażę na górze. Daj jakieś dowody np. Tych padnietych nazwiska. Bo jak narazie jedynie co Pracodawca wie to to że nikt się nie skarży oficjalnie wiec nie ma skarg nie ma problemów. A takie z ust do ust to ma znaczenie co najwyżej w piaskownicy. Jak idziecie o umowe czy podwyżkę to też przez związki? I to nie są złośliwe uwagi tylko przedstawienie konkretów i doinformowanie tych co nie wiedzą jak wygląda rozwiazywanie problemow w Naszej firmie.

Noe

Zastanówmy się.dlaczego od dłuższego czasu wieloletni i nowi pracownicy produkcji,kierownictwa,biurowi,nawet BHP, związków,magazynu itp się zwalniają?

Ja_wiem...
@Noe

To proste, ponieważ wymagania są wyższe niż zarobki. Często trzeba wykonywać obowiązki, które wykonywać powinny dwie lub więcej osób a dochody są w wysokości wynagrodzenia jak dla jednej osoby i to jeszcze równoważne z wykonywaniem obowiązków osoby sprzątającej salkę konferencyjną. A najlepsze jest to, że tu nie ma nic za darmo więc jak już dostaniesz podwyżkę 10gr do stawki godzinowej to musisz odpracować jak byś dostał 1zł. I ten pressing.... To już lepiej z dziećmi w domu... Jak człowiek!

@Noe

Zwalniają się z Klejenia bo Hanka ma naje.bane w garach i to ostro

Nooe

Trzeba jej donosić wtedy masz układy i możesz wszystko. Tak było jest i będzie.

Bebe

Stare pudło lubi młodych chłopców

@Bebe

Zupełnie nie jest jasna motywacja Twojego wpisu. Ponadto, powinieneś wiedzieć, że tutaj nie mówimy o nikim w tak obraźliwy sposób. Dobrze byłoby, jakbyś zaczął skupiać swoje wypowiedzi na opisywaniu warunków i specyfiki pracy w MMP Neupack Polska. Może wiesz, na jakie stanowiska prowadzą teraz rekrutację?

Berek
@Natalia

Droga Natalio czy nie widzisz czy nie chcesz widzieć problemu w dziale klejenia?Zastanów się -skoro tyle osób pisze o swojej kierowniczce i jej chamskim zachowaniu to coś w tym musi być? ??Czy uważasz ze nie dawanie urlopów jest w porządku? Tylko dlatego ze było się wcześniej chorym? Ludzie proszą o 1dzień urlopu_nie dostają! !!muszą brać l4 i to tak Pani generuje straty dla firmy.W dodatku przez nią nikt normalny nie chce przyjsc tu pracować. U niej liczy się tylko donosicielstwo i wazelina.

@Berek

Zagonić babsko do inspekcji i tyle w temacie bo coraz bardziej jej odp......... Filipek ty nam ja tu podrzuciles więc zabieraj ja ze sobą do Premium A gwarantuję Ci że wyniki na dziale klejenia i atmosfera będą jeszcze lepsze

Bo

Brakuje pracowników (chyba że ...to na rękę komuś,bo 1 robi za 2-3 i nie ma zmiłuj się).pewni kierownicy stosują to nawet gdy nowy przyjdzie,to tak mu umilają pracę że ucieka . jeśli sam nie ucieknie jak wieloletni przyuczeni to zrobili.szkoda.tanio,bylejak .

Wow
@Bo

Zgłoscie to na piśmie do związku zawodowego.taki istnieje w tym zakładzie.To prawda, że wcześniej było zgłaszane,dlatego były zmiany stanowiska tej osoby.Ale teraźniejsze na jeszcze większą ilość podwładnych to bardzo dziwne dla pracowników.jesli osoba nie panuje nad sobą.

Planista
@Noe

A jak to udowodnisz bez odpowiednich dowodów? Nagrań, treści z sms ów lub innych? Takie rozmowy toczą się bez świadków a i tak znajdą się ludzie "od śledzia" którzy staną w obronie oferując dobre słowo. Pozostaje tylko l4, uż i nie przejmować się tym technicznym mobingiem.

Kura
@Wow

Jak pojawia się wpis o problemach z kierowniczka klejenia to nasza specjalność zakładu NATALIA nagle milknie. Ciekawostka.Może w tej kwestii pomożesz nam rozwiązać ten smierdzacy problem?

@Kura

Spokojnie - cały czas jestem tu obecna. Nie wiem, za kogo mnie uważasz, ale musisz wiedzieć, że nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą MMP Neupack Polska. Moim zadaniem jest aktywna pomoc użytkownikom forum w zebraniu rzetelnych informacji o wyżej wspomnianym pracodawcy. Skoro macie problemy z Kierowniczką, to może należałoby zgłosić tę sprawa wyżej postawionym osobom. Jak to widzisz?

Kura
@Natalia

Witaj Natalio.Dobrze ze jesteś. Widzisz -skoro tyle osób narzeka na ta panią to chyba coś jest na rzeczy. Dewizą jej.jest zemsta. Jeśli ktoś idzie na l4 lub ma swoje zdanie to zemsta musi być. Czy tak postępuje kierownik?Owszem ale kierownik nieprzygotowany do kierowania ludźmi. Przykre to ale prawdziwe i to w tak powazanej firmie jaka jest MM

Joy
@Kura

Jeśli pracownicy nie zgłoszą na piśmie i nic z tym nie robią,nie dziw się że tyle lat to trwa.kto tu jest głupi?

Kitu
@Wow

Spokojnie spokojnie .Zachowanie tej osoby zostanie zgłoszone do prezesa do związków i bezpośrednio do Austrii. Nich wiedzą jak zachowuje się tzw kadra

Gozban

dlaczego ?

True

Jestem Poligrafem z zawodu. Mam doswiadczenie.I proponujecie najnizszą krajową ? W(usunięte przez administratora) mam te dodatkowe ubezpieczenie i wczasy pod gruszą. Do pensji dokładajcie do (usunięte przez administratora) nedzy !

@True

Bardzo prozę, abyś mimo wszystko na forum zawsze zachowywał spokój. Przypominam także o stosowaniu kulturalnego języka. Może firma MMP Neupack Polska po kilku miesiącach pracy zaproponowałaby Ci trochę wyższe wynagrodzenie. Nie pomyślałeś w ten sposób?

True
@Natalia

Ludzie po 30 lat robia w drukarni za te same pieniadze. W bajki o podwyzkach nie wierze. To jest najciezsza robota na swiecie za ktora ludzie chca godne pieniadze! A drukarnie daja taka pensje,ze ochroniarz w biedronce lepiej wychodzi.

Kunta Kinte
@Natalia

Nie ma szans na wyższe wynagrodzenie...tylko najniższa krajowa..no i sok z biedronki i do tego pełna inwigilacja -nawet kontrola w trakcie oddawania kału.

@Kunta Kinte

Chyba jednak trochę przesadzasz. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale takie teksty są tu raczej nie na miejscu. Proponuję, żebyś w sposób kulturalny i merytoryczny opisał na niektóre z warunków zatrudnienia w MMP Neupack Polska. Czy wszystkim pracownikom tej firmy przysługuje dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

To_ciekawe
@Natalia

Czemu nie na miejscu? Firma zamiast w letnią porę roku chociażby zwolnić tempo pracy lub pozwolić na dodatkowe przerwy woli postawić syrop na stołówce "sok z biedronki" a temperatury sięgają tu w lato od 33-40 stopni a przepisy nie określają max temp. pracy tylko wtedy można odpocząć jak się padnie. Pozatym były takie przypadki że kierownik szukał pracownika po toalecie bo maszyna się zatrzymała i ma przerwać posiedzenie bo praca musi iść. Posiedzi sobie w domu. A opieka medyczna jest w postaci pakietów w połowie pokrywa koszty zakład pracy jak w 90% firm w Polsce.

Kyu
@To_ciekawe

Omijać ten (usunięte przez administratora)

@Kyu

Tak sobie pozwoliliście tak macie :D

Byly
@:)

Masz racje ...ale jak operatorem na sklejarce zostaje koleś który biega skacze a nierzadko porusza się na kolanach .Nawet nie zje śniadania -tylko czasem wymieni pampersa żeby się przypodobać kierowniczce.to tak jest jak jest.mowa o omedze.

To_ciekawe
@Byly

To że wybiera taki tryb pracy to już jego interes. Nie lubi jeść-niech nie je. Są lepsi od niego i nie zmieniają pampersa i jedzą normalnie. Wystarczy dobry plan i załoga i jak najmniej na rano w tygodniu. Pozatym był już taki jeden co w kebabie był najlepszy a ktoś inny za niego przyrządy robił na dominie. Może tu jest podobnie- jedno jest pewne nie pisz że sam działa na omedze skoro przy tych wymaganiach to niemożliwe żeby ktoś sam zdziałał cuda to nie "Mikołaj" :)

Kunta Kinte
@Natalia

W firmie nie istnieje dostęp do bezpłatnej opieki medycznej. Pracodawca dopłaca cześć a to jest wielka różnica.

@Kunta Kinte

Dobrze zatem, że wyjaśniłeś Nam tę kwestię. Skoro tak aktywnie uczestniczysz w dyskusji o MMP Neupack Polska, to może opiszesz jeszcze jakieś warunki pracy? Bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni. Jak oceniłbyś atmosferę panującą między pracownikami tego przedsiębiorstwa - jest już w miarę dobra, czy raczej tak byś jej nie określił?

Gozban
@To_ciekawe

tak jest w każdym zakładzie produkcyjnym pracującym na 3 zmiany... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma !!!!

Paweł (Kaszerka)

Cześć , no i ululaliśmy magazyn pod nasze rządy ,tak samo jak naszą królową i szefa.

Terapeuta
@Paweł (Kaszerka)

Królową szczurów? Wali serem z daleka xD Dziwne żeby w kebabie byl ser ???? Do firmy "Panasonic" odpłyń ????

Capitan
@Paweł (Kaszerka)

Ulaliscie królowa bo to transwestyta

Królowa
@Capitan

No w końcu, 2 lata pracy i żadnych komentarzy, teraz w końcu czuję się doceniona, nawet z serem - w końcu bardzo go lubię. Widać Kto ma czas to czytać i pisać, Ci którym uprzykrzyłam życie, skoro jeszcze macie czas tzn że jeszcze za mało. Postaram się bardziej i życzę miłego pójścia w regały już niedługo w kamery XD.

Królowa
@Królowa

Zapomniałam, transwestyta w moim wykonaniu to duży komplement, w końcu nie każdą kobietę stać na bycie mężczyzną czyli posiadanie władzy nad słabszymi, czyli nad mężczyznami z nie mojego działu, bo u mnie takich nie ma, dziękuję bardzo :-)

Przełożony
@Królowa

Można sie chwalić pomaganiem innym, byciem skromnym lub uprzejmością ale żeby pławić się w śmierdzącym serze, upajać sie w bezradności innych oraz pokazywaniu że jest sie lepszym od innych to już czysty trolling. Pozatym monitoring służy w rozwiązywaniu wątpliwości podczas rażących zaniedbań a nie do podnoszenia swojego Ego poprzez kontrole "słabszych" pracowników. To dopiero jest słabość jarać się mobingiem innych. Napewno to wykorzystamy.

Capitan ameryka
@Królowa

Wszędzie kamer nie założysz..bo to są koszty..ha ha ha...zawsze znajdzie się miejsce do odpoczynku

@Capitan ameryka

Przy jakiej ul. macie taką królową :D hehe

JAROSŁAW

Praca na magazynie na wózkach. Jaka płaca jakie zmiany? Dzieki za informacje.

Kabel
@JAROSŁAW

Zarobki na magazynie od 2500zl do 3200 zł praca w systemie 3 na 3 (czyli trzy dniowki, trzy nocki) pozdrawiam.

Wall
@Kabel

W nocy i w weekend spokojnie można się 3 do 4 godzin przespać.. nie raz nie czepia się jak swoje zrobisz.ogólnie nie jest źle.

Były magazynier
@Wall

Czyli na magazynie jest po staremu...na nockach i w weekend można sobie pospać...Tak było jest i będzie A beduini na produkcji niech pracują na premię.Trzeba ustawić sobie kierownika.

Obii wam kenobi
@Były magazynier

I magazynierom dobiora się do tego.Przeciez wystarczy przejrzeć kamery że kilka godzin nie widać wózków bo Panowie akurat śpią schowani na magazynie.A może pomogli by przy klejenie a nie jeszcze leniom wstawiać palety na linie paskującą.Wstyd i żenada dla kierownictwa że nie chcą tego widzieć.

Zazdrosny
@Obii wam kenobi

I jeszcze dostali podwyżkę premii za całokształt ciężkiej pracy. Bo tak szybko jedzie biedaczek w regał że aż mu oczy wysychają. To niech ma na kropelki a co tam

Kolo
@Zazdrosny

Dla tych co nie wiedzą co oznacza że wózkowy jedzie w regał tzn że jedzie spać na magazyn pomiędzy regały tam gdzie nie ma kamery,-sam tak robilem-kierownik na to pozwala bo najważniejsze żeby była robota zrobiona-potem możecie się przespać.To jego słowa.Fajny dzial-bo poza kontrolą kierownictwa

Kabel
@Obii wam kenobi

Ale jak co niektórzy po chamsku śpią przy maszynie, to nie widzicie? Zacznijcie samych siebie osądzać a potem na innych. A co do kwestii wkladania palet na linie to do kierownictwa jak matoly jesteście i gadać nie umiecie bo tylko Olek ma przysłowiowe ja ja.

Wtyczka_na_kablu
@Kabel

Jak trzeba zatrzymać maszynę bo magazynier akurat w regale zamiast polprodukt przywieźć albo palet, to czemu sie nie przespać w tym czasie. Przecież za Was nie bedziemy robić.

Obii wam kenobi
@Kabel

Magazynier ...O przepraszam Pan Magazynier pracując na nocnej zmianie 5.30 jest już wykąpany i przebrany no i oczywiście wyspany i czeka znudzony w szatni na koniec zmiany...Te lenie powinny pomagać na produkcji.Z takimi stawkami tak się opieprzac???Pan Kierownik jest ślepy czy nie ogarnięty??

Glock
@Obii wam kenobi

Magazynier to elita (usunięte przez administratora)...I tak wszędzie nie założą kamer....ha ha ha

gupek
@Glock

Jesli uwazacie ze na magazynie sie nic wiecej nie robi tylko spi, to chetnie to chcialby jednego albu drugiego cwaniaka ktory nie majac pojecia o tej robocie tak sie wypowiada. Widządz tylko z odleglosci klejarki przy ktorej pracuje. Zapraszam do pracy na magazyn automatyczny na nocna zmine takiego cwaniaka co brednie wypisuje, tez napewno sobie pospisz.

Przciez_to_NoN_SenSe
@gupek

Panowie z klejarek to by Was tam obiegli szybciej niz wy byscie przejechali z tymi swoimi leniwymi poskadkami. Jak chcecie byc "Boss" to wpadajcie bolki na klejareczki. Pozdrowienia z palety na czajnikach. Hue Hue

Glock
@gupek

Taki jesteś zapracowany na tej nocce na magazynie że masz jeszcze czas wrzucać tutaj post??

Kris

Pojeb,,o Cię??

Canon

MMP Premium. Jestem ciekaw kiedy tam zrozumieją, że ryba psuje się od głowy. Zarząd liczy każdą złotówkę co jest zrozumiałe, bo w każdej firmie chodzi o to by minimalizować koszt produkcji, jednak czasami przez zaoszczędzenie kilkuset złotych traci się kilkaset tysięcy, gdy przez skracanie czasu (przez to dokładności) i gorsze materiały, drukowane są same buble. Ostatnio prawie każde zlecenie idzie do sortowania. Klienci odejdą, a na końcu wypowiedzenie dostanie szary pracownik. I jeszcze ten przepływ informacji. Za ASG było z tym słabo, a po przejęciu przez MMP jest jeszcze gorzej.

Mi
@Canon

Nie pociesze,sprawdź wpisy z lat wcześniej.tak się na równej,na Petersona robiło i robi.Nikt tego nie wie dlaczego!

Wall
@Canon

Oni przez to systematycznie tracą klientów...Ale to Pan dyrektor operacyjny rządzi. Moze w końcu Austria to zobaczy i mu zwrócą uwagę. Tak dalej byc nie moze.Szkoda firmy i ludzi w niej zatrudnionych.OPAMIETAJ SIĘ

Biurowy
@Canon

A moze czas przestac skomlec jak zbity pies i ruszyc (usunięte przez administratora) i poszukac sobie lepszej pracy a tu wychodzi brak jaj lub nieudolnosc i zostaje tylko placz na forum

Kolo
@Biurowy

Biurowy Ty nie bądź taki mądry.. (usunięte przez administratora)Wpadnij na produkcję to zobaczysz co to jest zycie--mieczaku.

Olo

Jestem ciekaw kiedy zrozumieją, że ryba psuje się od głowy.Liczą każdą złotówkę co jest zrozumiałe, bo w każdej firmie chodzi o to by minimalizować koszt produkcji, jednak czasami przez zaoszczędzenie kilkuset złotych traci się kilkaset tysięcy, gdy przez skracanie czasu (przez to dokładności) i gorsze materiały, drukowane są same buble. Klienci odejdą, a na końcu wypowiedzenie dostanie szary pracownik. I jeszcze te plotki.

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska