Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Prawda

Co dalej szukacie Operator Maszyny Klejącej . A jak sie do wasz aplikowało na to stanowisko ( paroletnie doświadczenie , dalej czynnie w tym zawodzie ) . Nie "dziękuje po konsultacja". Jesteście śmieszni , szukajcie dalej. Jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia....

Olo

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na ul. Petersona?? Mam doświadczenie w dziale składarkosklejarek. Interesuje mnie system pracy, ewentualnych szkoleń, organizacji pracy itp. O atmosfere nie pytam bo widzę że tu sporo ludzi wylewa żale na współpracowników a mnie interesuje praca a nie czyjeś konflikty. Byłoby super jakby ktoś zechciał wypowiedzieć się merytorycznie

Wika

To prawda,ale jest 3 miesięczne rozliczenie, więc co się dziwić.

Nerwus

Wie ktoś może czemu ekipa sprzątająca zavhwuje sie jak....... na stołòwce taki jeden od nich zachwuje sie.jak świr krzyczy na całą stołuwke aż sie.normalnie zjesc sniadania nie da czy wie ktos gdzie to można zgłosić

Coco
@Nerwus

Który tam tak głośny z tego sprzątan?

Nerwus
@Coco

Mały taki wredny już sam wyraz twarzy jak na niego spojrzysz to odechciewa się wszystkiego

OPERATOR

Zarobki w tej firmie to jakiś żart !!! w porównaniu do tego co trzeba robić i jakie są wymagania już nawet nie wspomnę o śniadaniu rotacyjnym

OPERATOR

No tak , niektórzy w ogóle nie jedzą

Ron
@OPERATOR

Stawki i wymagania to sie zgadza. Zrzucaja coraz więcej na człowieka a podwyżki nieadekwatne. A na jakim to dziale rotacyjnie musisz chodzić zjeść?? Ja chodze zawsze poza czasem gdy idzie reszta bo zwyczajnie brak miejsca zeby wszyscy razem na stolowce siedzieli ale bez przesady to chyba akurat najmniejszy problem w tutejszych działach

Pomocnik
@OPERATOR

Tylko proszę nie zwalniaj więcej niż 30% bo lubię biegać za innych. A w kebabie śmiechy, wieczne wyręczanie się innymi bo przecież robienie planu to takie wyczerpujące zadanie. Porównywalne do czajników....

@Pomocnik

Zazdrość przez Ciebie przemawia ?

O to to

Nie narzekam i z Twoich mi nie płacą wiec po co ta gadka

O to to

Zagadki tu nie ma. Wylewasz wrustracje i spoko tylko nic na tym nie zyskasz.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Alien

Czy ktoś może się wypowiedziec na temat warunków pracy, motywacji, komunikacji, szkolenia, systemu pracy, płacy itp. w MMP na Równej? Chodzi mi o działy produkcyjne. Poszukuje konkretnych informacji czego można się spodziewać aplikując do tego pracodawcy. Chodzi mi głównie o wynagrodzenia czy sa terminowe i na "normalnym" poziomie, komunikacje miedzy zwierzchnikami i współpracownikami, system socjalny, system pracy itp. Mam 13 lat doświadczenia w branży więc nie zamierzam się dziwić że trzeba tu pracować ale interesuje mnie jak jest rozwiazana organizacja pracy.

HR
@Alien

Na wszystkie te pytania chętnie odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Poniżej przesyłam schemat aplikowania: wystarczy, że kandydat wyśle pustego maila na adres email:rekrutacja.npp@mm-packaging.com i klinie w link, który otrzyma w odpowiedzi – system automatycznie przekieruje go do strony rekrutacji. Pozdrawiam.

Ona
@Alien

ludzie nie chcą pracować za 18 zł - inflacja tak zap.. a że nie utrzymasz się za takie pieniądze w skali miesiąca chyba że dzielisz mieszkanie(usunięte przez administratora) Powiem tak, znajcie swoją cenę. Jak śmieć nie potrafi dać dobrych pieniędzy to niech sam wykonuje tą pracę. LUDZIE, SZANUJCIE SIĘ I SWÓJ CZAS. Nie bójcie się walczyć o dobre pieniądze. Tym wszystkim januszom należałoby każdego dnia zostawiać (usunięte przez administratora) chłopskie albo dzieciece na masce samochodu. Odpowiedz

Ciekawe

A jak skomentujesz 1000euro nagrody na sztancy w porównaniu do nagrody na swoim dziale za pierwsze miejsce w mistrzostwach?

On
@Ona

A zobaczysz jaka będzie podwyżka. (usunięte przez administratora) Ludzie liczą na 10 zł do stawki jak zobacza te aneksy to mam nadzieje ze wyjdą drzwiami. 2.00 zł na więcej nie licz. A otoczkę zrobią jak by 20 dawali i macie po rękach całować bo od wiosny taka wielka kase negocjowali. Sztos

całete
@Ona

widzę okuratna fanka szkolnej

xyz

Witam. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w dziale łańcucha dostaw?

Kandydata

Tak bardzo szukają ludzi że jak się do nich aplikuje jako fachowiec z branży to mówią nie dziękuję po konsultacji . Jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia ,robią człowiekowi pod górkę

W tej branży ludzie sie znają ( kierownictwo). Ktoś gdzieś pracował jeden telefon i już wszystko o tobie wiedzą Miałeś swoje zdanie nie po myśli kierowniki itp. I już cie nie zatrudią itp. Obgaduja itp.

Dziki

Dziękujemy kierowniczce za wspaniałe nagrody z okazji zdobycia 1 miejsca...naprawde miłe zaskoczenie Wspaniała niespodzianka na same święta.. Dziękujemy kochana nasza mamo !!!

Obserwator
@Dziki

Mi to się przypominaja słowa że zostaniemy "odpowiednio" docenieni przez zarząd niezależnie od tego co jest napisane na gowork. Hahaha. No fakt jest odpowiednio. Brakuje tylko bata.

MY
@Dziki

A takie było autko ładne...japonskie...karma wraca

???
@Dziki

Przecież kase dostalismy wiec o co ci chodzi ?? Liczyłeś na wiecej?

Kumpela
@???

To było pisane jak były tylko cukierki jak na urodziny. A po jakimś czasie dali tyle kasy że jeszcze mi zostało tyle że do końca roku starczy.

On
@???

A teraz porównaj to do poprzednich mistrzostw sztanc ta kase. Jest moc

Jak wygląda praca na sztancy i jak jest z zarobkami ?

ktos

Witam. jak wygląda praca operatora maszyn do przyuczenia, i pytanie jak atmosfera wyglada w pracy, duzy jest nacisk czy bardziej luzna produkcja? i szefostwo bardziej dla pracownika czy przeciw zwyklemu pracownikowi? i o zarobki czy przekraczaja 3 na reke z drobnymi nadgodzinami? soboty płatne wiecej?

Koko
@ktos

Zejdź na ziemię człowieku...to nie Szwajcaria to Polska...wyzysk..mobing...tak soboty dodatkowo płatne i owocowy poniedziałek...zapraszamy

Black

A szczerbata od waldusia jeszcze pracuje??

Koko
@Black

Szczerbata pracuje ale Waldus już nieaktualny...teraz nowy nabytek też żonaty...był...smierdzioszek

Gucio
@Koko

Maja fruwa tu i tam .świat swój pokazując nam...tę pszczółkę którą tu widzicie swą ja mają...wszyscy maję znają i kochają

Koks
@Gucio

Pszczółka Maja lubi donosić

Nico

Jaki system obowiązuje 4 brygadowy obowiązuje w firmie?

Różnie
@Nico

Taki żeby cię wyturlac z nadgodzin, jaki sobie kierownik wymyśli, notorycznie zmieniając harmonogram, a potem mówiąc że zarząd kazał, że mu przykro no ale kazali.

Edi
@Nico

System 3x3

Trolix
@Różnie

Zgadza się.. zawsze próbują zabrać Ci nadgodziny zmieniając harmonogram pracy chociaż kierownicy dobrze wiedzą że to nie jest zgodne z prawem

Gaga

Dzień dobry. Chciałam się zapytać czy cały czas są potrącane z pensji koszty reklamacji/uszkodzenia towaru? Czy zatrudniony przez agencję - Flex HR ma może szansę za zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy? Z góry dziękuję za opinię!!!

Czeladnik wuja Johns

Jakie są opinie o dziale utrzymania ruchu, idzie tam przetrwać? Normalne ziomki robią? Bo może bym się wbił tam do was na robotę.

stefan

co zrobimy jak pani Ani zabraknie ?

Pracownica
@stefan

Daj kobiecie spokój niech odpocznie wreszcie, swoje przepracowała

Kokos

Panie Michale polecam przeczytać i się nieco zastanowić, bo wkrótce prawdziwych fachowców zabraknie(usunięte przez administratora)

@Kokos

Ale co przeczytać i się zastanowić? Przecież tutaj właściwe brak opinii o pracodawcy, ludzie anonimowo jad wylewają na innych w sobie tylko znanym celu, bo ma być o czym mówić, ploty i szyderstwo, anonimowo zmieszać kogoś z g.... nic o nim nie wiedząc i śmiać się za placami jakim to się nie jest fajnym bo się wymyślilo kolejną sensacje i udając kogoś innego podawać ją ku uciesze gawiedzi, zniszczyć kogoś pod każdym względem i napawać sie tym. Ot taka struktura ale nie firmy tylko Was wszystkich, starych frustratów, nieszczęśliwy w swoich malutkich życiach. Pracownik jest poniekąd wizytówką pracodawcy a Wy co sobą reprezentujecie takimi hejtami? Nie mówię tu o komentowaniu zachowań tzw "góry" ale o tym, że naskakujecie na siebie mawzajem i to ludzie co na codzień udaja przed sobą kogos innego.

Terapeuta
@Marysia

Czyli chcesz mi powiedzieć że tak samo jak na tym pseudo forum to i przy maszynie mówisz co myślisz? A jak cię kierownik wkurza to odrazu prosto z mostu?. Prawda jest taka że za plecami to działa kebab promując jednych co przytakują budując tym samym takie a nie inne nastroje. Celowo skłócają innych a ślepy lud nawet nie widzi. Liczy się sztuka a nie wizytówka. To jest biznes a nie ławeczka przy stacji, tu ma się kręcić maszyna, ludzie mają się ścigać. A każda rywalizacja to jeden plusik więcej! Nad tym się zastanów i zmień coś w swoim otoczeniu a nie pierdołami na pseudo forum. P.S. życie prywatne to zostaw w spokoju.

@Terapeuta

P.S A gdzie tu wyczytałeś coś o życiu prywatnym? Mówię wyłącznie o życiu zawodowym lub jak wolisz na terenie zakladu pracy. Rozumiem, że w Twoim otoczeniu nikt nie zajmuje się pierdołami i tylko kebab miesza a reszta jest do bólu fair wobec siebie. Co do pseudo forum sam się tu udzielasz więc również się zastanów.

Terapeuta
@Marysia

"starych frustratów, nieszczęśliwy w swoich malutkich życiach" - ewidentnie mieszasz prywatne życie z zawodowym mówiąc że prywatnie ktoś ma nieszczęśliwe życie. Kebab premiuje szybsza jazdę bycie pierwszym przez to każdy na każdego patrzy z góry, jeden ściga się z drugim potem jeden wyzywa na drugiego ty obserwujesz i komentujesz tylko efekt końcowy. Czy ty myślisz że Góra nie wie że ludzie mają zwady? Im to pasuje to rodzi konkurencję i ściagnki. Od Ciebie też za kaskę bym był lepszy bo ja tu dla kaski jestem a nie dla kumplowanek. Kumpelki to ja mam na osiedlu. I się nie przejmuj ploteczkami one są wszędzie jeszcze więcej socjal mediów i podkładania się.

@Terapeuta

"jeszcze więcej socjal mediów i podkładania się" akurat na social mediach mnie nie ma, za stara jestem na to ale dzięki za radę i spokojnej pracy.

Leon

Witam, chciałbym zapytać o zarobki w firmie jaka stawka dla operatora, lub pracownika pradukcji? Jak wygląda system 4 brygadowy tzn zmiany po 8 h czy też 12 h? Za wszelkie informację będę wdzięczny

Rekrutacja
@Leon

Na produkcji funkcjonuje system zmianowy, najczęściej występujący: 2 zmiany, każda po 12 h. Wszelkie szczegóły dotyczące stawki i obowiązków omawiane są w trakcie procesu rekrutacji. Aplikacje można składać poprzez adres email: rekrutacja.NPP@mm-packaging.com

Lukas

Jak wygląda praca, zarobki w utrzymaniu ruchu?

Krzychu

Nie rozsyłaj zawirusowanych linków!!!

Czy pracownicy w MMP Neupack Polska dogadują się między sobą?

Prawilniak

Oczywiście... Każdy każdemu pomaga, prosto w oczy mowi jeden drugiemu co myśli. A jak Cie zwolnią albo sam się zwolnisz to nikt nie liczy po cichu obgadując innych w kebabie na wolne stanowisko.(usunięte przez administratora)

Wystarczy poczytać opinie i odrazu widać jakie podejście pracownika do pracownik. Dogadują? Chyba obgadują byłoby właściwym stwierdzeniem. Firma sama w sobją ok ale musisz byc odporny na hejt ze strony współpracowników.

Wspolpracownik
@Marek

Z jakiego jesteś działu że się nie dogadujecie i która filia?

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska