Opinie o Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j. w Pawłówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j. w Pawłówek

Cris Nowy wpis

Pracowałem tam i sama praca nie jest zła, atmosfera jak wszędzie, tylko denerująca jest tam niepewność jutra.

Czesław Nowy wpis

Same złe opinie, czy kogoś spotkało coś miłego z tą firmą? Może zmieniła się teraz jakość do ceny albo odwrotnie ? A czy firma jak coś źle zrobi to chociaż zadousczynienie jakieś ?

Artur Nowy wpis

Co tam słychać w firmie? Coś się zmieniło/poprawiło?

Klient

Wystrzegam przed zwał jak zwał "firmą" Promis E.P.-A U. . Nie kupuj kota w worku. Jakość w porównaniu do ceny mówi wiele, tak jak wizerunek tej "firmy" w ostatnim czasie. Aroganccy właściciele na zgłoszone reklamacje. Płacisz? Potem się martwisz!

Dokładnie
@Klient

Dokładnie! Pudełka zamówione 2 miesiące przed ustalonym i NIEPRZEKRACZALNYM terminem wysyłki, a i tak wysłane 2 tygodnie po terminie. Świeciłam oczami przed swoim klientem i przysięgałam mu, że pudełka będą idealne, nieskazitelne. Koniec końców przyszły pudełka porozklejane, logo całkowicie schrzanione, a właścicielka firmy unosiła głos podczas rozmowy telefonicznej, zupełnie jakby chciała powiedzieć "jak śmiesz reklamować moje pudełka". To było pierwsze i ostatnie zamówienie w tym miejscu! Nie polecam.

Pracownik Nowy wpis
@Dokładnie

Szanowna Pani, Dziękujemy za napisanie opinii na nasz temat. Każda opinia jest dla nas cenna, zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Jest nam niezmiernie przykro, jeżeli nie była Pani usatysfakcjonowana jakością wykonanego zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem (info@promis.com.pl) w celu wyjaśnienia zdarzenia, o którym Pani pisze, jak również ustalenia, co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Pozdrawiamy, dział handlowy firmy Promis

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cyrk

Cyrk na kółkach tam się dzieje????

Pracowcik

Ja tam byłam/em chleb z tego pieca jadłam/em, wodę z tego źródła piłam/em. Proscy Wlasciciele bez własnego zdania z sentymentem do pracowniczki nadużywającej alkoholu, nieudolnej wieśniaczki za jajka, zbyt pewnej siebie oraz dłużników, jak panowie brygadzisci, lecz ci to (usunięte przez administratora) mydlący oczy szefostwu. Koło się zamyka i dna ta firma dotyka ,żerująca na dotacjach .Tam się nie szanuje wartościowego pracownika. Więc szanuj swoje zdrowie, swój czas i nie pozwól byś wróci to XlX w.

@Pracowcik

Tak było, jest i będzie. Mentalność prostaka ciezko przestawić na właściwe tory.

Armagedon

Nie polecam, zgadzam się z poprzednimi opiniami. Firma wypłynęła na Covid, a co zrobili mądrzy właściciele? Szkoda mi tylko Pani Eli, co musiała w życiu nagrzeszyć że Bóg pokarał ją takim wspólnikiem.

Armagedon 2
@Armagedon

Z kim się zadajesz....takim samym się stajesz. Nawijany makaron na uszy.

@Armagedon

Obawiam się, że to ona jest sterownikiem. Wiem co mówię.

Bajdułej

Firma zajebiaszcza

Baldurej
@Bajdułej

Zajebiaszcza, zwłaszcza gdy obowiązki pracowników spadają na "szefostwo" ;) taki oto rozwój firmy. Co chciano to otrzymano..

Gepardy Biznesu
@Baldurej

Z powodu koronawirusa w tym roku nie będzie przyznanej nagrody, a szkoda mieli ogromną szanse na wygranie ????

@Bajdułej

Zajebiaszcza, bo nic robić nie trzeba? Każdy ma swoje ambicje. No chyba, że ich nie ma, to jest (usunięte przez administratora).

Magnetic

Gdyby atmosfera między pracownicami była dobra I normalna to byłaby to nawet fajna firma.

@Magnetic

Pracownicy są odzwierciedleniem pracodawców. Zwłaszcza, gdy pracują dłuższy czas. Także... tam lepiej już było!

a

Dokładnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) do inżynierów korwy na niczym się nie znają a chcą rządzić jak kierownicy i dodatkowo liczą na darmowe (usunięte przez administratora)

@a

W tej firmie szanuje się nieudaczników. Właściciele nie lubią mieć mądrzejszych od siebie. Nie lubią dobrych rad. Nie lubią dobrych ludzi.

OOO

Masz mało problemów? Zatrudnij się tam! ????

PiSi

Właściciele tej ruiny nie szanują pracowników. Traktują jak tanią siłę roboczą, bo patrząc na zarobki jedynie bólu głowy dorobić się można. Bardzo obcesowi, aroganccy, wyrachowani. Tolerują pracowników dopóki ci są im potrzebni (czyli dopóki są zamówienia). Później traktują jak śmieci. Są złośliwi i podstępni. Nie polecam nikomu pracy tutaj. Lepiej zaoszczędzić sobie nerwów, bo dorobić się tutaj - nie dorobisz, chyba, że bólu głowy, poważania żadnego mieć nie będziesz. Aż dziw, że to jeszcze istnieje. Mamy XXI wiek, a tutaj jakby w średniowieczu. Cyrkulacja ludzi w tym miejscu mówi sama za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j. - Pawłówek

• Jak się pracuje w Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j.
  • Wspólna 23
    86-014 Pawłówek

Promis E. Pawlak A. Urbański sp.j.