Opinie o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ozon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ozon Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

conekt

ogrodnik miał poważanie u prezesa dotąd dokąd nie zaczął tego wykorzystywać na potęgę prezes nie wierzył opiniom innych ludzi sprowadził na obiekt profesjonalistę i miał wszystko jak na dłoni poza tym milionerzy nie dopuszczają do swojego środowiska ludzi postronnych a tym bardziej nie znajomych którym nie ufają ciesz się że w twojej sprawie się to tak skończyło a i jeszcze jedno tam pracuje 1/4 rodziny obsady budynku no cóż chciałaś prawdy to masz

mkd

tak jest i ogrodnika zachowanie też dłuższy czas obserwował od tego tam jest to profesjonalista po szkole detektywistycznej a nie jakiś tępy łeb

obserwator

tak nie na darmo się wozi nową furą stać by go było z pensyjki w ozonie pomyśl logicznie dzieckiem jesteś!!!!

conekt

Kamery nie kłamią a nikt oprócz jarka niema informacji z pierwszej ręki to człowiek prezesa i nie pomoże nic oczernianie go eko trade jest również na próbę a sprzątaczki są na celowniku w obiekcie są kamery czy ty to rozumiesz kobieto mieli cię na celowniku odkąd chciałaś mu podłożyć świnię oskarżając o kradzież i próbować zbuntować załogę recepcji

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ela k

Ozon group płaci 6zł.a ekotrade.4zł za godzine za 2oo to 8oo zł ciekawe kogo przyjmiecie jarek i jurek liza wam tylki od kad juli niema jest gorzej jakbym tak kradła to było trzeba normalnie załatwić sprawę a nikt nie powiedział że do pracy mam nieprzychodzic oni od początku nie lubili i robili wszystko bo byłam normalną w pracy nie nadgorliwa potem robili wszystko sprzątaczki są w zmowie z nimi ja mam lepsza prace spokój za większe pieniadze zresztą sąsiadka moja pracuje tam i zdaje relacje na ten temat co i jak pracownicy też wynoszą pracujący neo jakoś nie rewiduja ja wiedziałam także wy popieraćie osoby co sprzedają za 1zł ozon group dobrze płacą na czas

pracownik nt

Kamery w obiekcie pokazują wszystko od A do Z nikt tu z twojej pracy nie był zadowolony ingerowanie pracy w pracę innych np.sprzątających i co do kradzieży znamy prawdę ale weż sobie to wszystko w prezencie nikt tu o to nie zbiednieje nikt nie ma większego poważania odnośnie ochrony niż jarek on odpowiada za ten obiekt julia odeszła skończyła drugi kierunek studiów nigdy niebyła to jej praca docelowa /ozon nie spełniał oczekiwań co do innych strategicznych obiektów tej firmy głównie magazyny i sklepy twoje informacje są ubogie i nie prawdziwe

Ela k

Ozon group do póki julia była było ok na nyskiej.odejscie juli to wymuszone bo była normalna kobieta jarek ani jurek niemogł podskoczyć to są osoby zdesperowane praca w ochronie bo wygryzając osobę chcą więcej godzin na łapać mi odpoczątku podkładali świnie pili soki wyjadali jogurty pracownikom ze sprzątaczkami jedną klika są ploty ja normalną kobietą z recepcją dobrze źyłam zresztą do pracowników neo firma też podchodzi że uciekają z firmy ozon group straciła obiekt przez jarka i sprzataczki pijaczki k.y

pracownik nt

Zazdrościsz że jarka lubią ma poważanie lata na to pracował szacunek od nas wszystkich tu pracujących głównie u ludzi zarządzających firmą boli cię to no cóż nie jesteś w stanie tego zmienić pozostało ci teraz go oczerniać wypisując bzdury i nie prawdę niestety nic to nie zmieni w kwesti ochrony jego zdanie jest tu ważne

Paulina do mkd

Ty też niebedziesy pracował ja już mam pracę z chwilą kiedy p -d zwolnił mnie bez powiadamiania to wina danki zle sprząta.jak ela powiedziała że źle sprząta to be a jak dance brakowało pieniędzy to pożyczała odemnie jarka jurka jak jej odmówiłam to zaczęły dziwne skargi na ele.też ogrodnik michał to samo jarek go wygryzł i jurek bo też robił w ozone groub też stracił żalił się

mkd

To my pracownicy cię tu babochłopie nie chcemy podajesz jeszcze za Paulinę pisz pisz pisz to wszystko się przyda w sądzie Eko trade ma już obsadę ty za złodziejstwo i pijaństwo oraz korzystanie z telefonu służbowego oraz sprowadzania osób postronnych na obiekt jesteś skreślona są nawet informacje z tauronu

Ela nyska

W ozon group dobrze pracowałam to oni nie mogą przyznać się że dzięki nim ozon obiekt stracił.danka jarek jurek jedna paka.ochrona śpi w nocy zamiast chodzidź teraz będą czytniki i skończy się spanie rozmawiałam w eko trade i do nich chce przejsc.jak kradłam to dlaczego do sądu nie podano mnie.teraz wiem że obsada zmieniła się na recepcji sąsiadka robi i zdaje relacje.dni ozon group są policzone.jarek nie będzie się mądrzył szkoda mi nowego pracownika co za mnie jest bo to miła normalna osoba też są dla niego złośliwi wiedząc że to osoba chora jest ela

mkt

Tak niech się jeszcze wychyla to jej sprawę założą monitoring nie kłamie a mamy konkretnych prawników.... nie wie co pisze, klepie w klawiaturę po pijaku albo po dopalaczach fantazjuje

conekt

Ale bzdury pisze ten stwór podobny do faceta Paulina nie pracuje w neo24 ani na recepcji już dawno kłamie jak ze wszystkim co tu opisuje... do tego jeszcze Paulina nawet z nią nie rozmawiała nigdy bo jej nie lubiła a zresztą kto lubi złodziei porażka dorosły człowiek w zasadzie stwór pisze brednie i fantazjuje po słusznej utracie pracy

mkt

tak jest to prawda nikt jej tu nie chce miała tu tylko jedną osobę której wchodziła w tyłek bez mydła dlatego ta nie zdążyła poznać jej prawdziwego ja złodziei nikt nie do tego mataczy poza tym jesteś babochłopie nagrana na kamerach które są też wewnątrz budynku o których wiedzą nieliczni jak szukasz po szufladach i co się tam działo

pracownik nt

teraz na tym obiekcie będą emeryci służb mundurowych i zacznie się konkretna ochrona a o powrocie to babochłop może sobie pomarzyć pozostaje jej wypisywać brednie wyssane z palca

Paulina

Ja pracuje na nyskiej w neo24.na recepcji.mam styczność z ochrona sprzątaczkami firma płaci ale nie interesuje ja kłótnie między pracownikami ela była za miła do ludzi więc jarkowi niepasowała,po imieniu jak w rodzinie ja zgłaszałam do kierownika że oni pija i świnie eli podkładaja jurkowi i jarkowi niewolno sprzeciwic jak sprzeciwisz to robią wszystko by usunąć sprzątaczka idą na reke oni do konca roku i won z ozon teraz ekotrade bedzie i ela chce wrôcic tu

security

co to jest ten cały ozon jakaś patologia?

conekt

paulina to nienawidziła babochłopa bo jej zwracała uwagę pouczała do tego babochłop śmierdziała i kradła dlatego z tauronu ja wyrzucili syfiara porażka dwulicowa nikt jej tam nie lubił a paulina w szczególności poza tym paulina jest w innym dziale i pierdołami się nie zajmuje bo patrzeć na babochłopa nie mogła

Paulina nie ochrona

Pracuje w neo 24 jako pracownik p.ela miła sympatyczna kobieta jarek jurek kretacze oszusci dwulicowi ja znam ozon group patrzą na to jak pracuje a nie układy kłótnie między pracownikami eli podkładali świnie.oni kradli pili soki potem podkładali jej kawę pili z ekspresu potrafili soli posypac do pokarmu który w lodowce był panie co sprzątają to źle rano jest brud syf.piją alkohol.brudne śmierdzące capi od nich jedna to drapie się przy ludziach tam pani grażyna ozon group takich oszołomöw mam.

Ela nyska 48

To co piszą sprzątaczki to kłamstwo pani co ostatnia pracowała w neonet sprzątaczka wynosi środki czystosci druga znów mąz pierze wykładziny to kradnie kawy lepsze pracowników przez jarka i jurka firma ozon straciła obiekt od nowego roku eko trade wchodzi i liczą jak dupe będą lizac to zostaną figa z makiem oni kradną potem musiałam pod kluczem trzymać teraz wiem że do nowego pracownika to samo robią co ze mną pan grzegorz zle zarządza firma źle pani danka sprzątaczka z jarkiem kocha się jak nikogo niema ja mam lepsza pracę normalnych ludzi a nie cwaniakow którzy potrafią za zł do ozon group donieść

Zostaw merytoryczną opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ozon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozon Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ozon Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ozon Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ozon Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Antoniego Słonimskiego 6
    50-304 Wrocław