Opinie o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ozon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ozon Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Ozon Group Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Budowlany?

Pr_exOzon Nowy wpis

Nie polecam w Lublinie .Zatrudniają osoby niepełnosprawne ja osoboście mam Stwardnienie rozsiane. Jak zachorowałem poszedłem na zwolnienie a po zwolnieniu już wróciłem to powiedzieli mi że nie chcą takiej osoby która jest chora. Najchętniej zatrudniają psychicznych 02-P odlecianych

Alek Nowy wpis

Firma jest wiarygodna, wypłaty są przed terminem. Przepracowałem 19 lat , obecnie jestem emerytem. Sorty mundurowe są wydawane kiedy zachodzi potrzeba wymiany.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Ozon Group Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 25 lipca.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Adrian62

Pan Jan Sie...koordynator obiektu w Pile jest osobą zawistną,nieudolną bez kompetencji, posiada on pod swoją opieką wiele obiektów min. Exalo w Pile w którym pracuje stary krasnal i prowokuje do bójki wszystkich a następnie dzwoni na policję i donosi kierownictwu, dlatego tam jeszcze pracuje.

Jak wygląda kwestia awansu w Ozon Group Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Budowlany?

Kamila

Załóżmy, że trafi sie na człowieka :P A w jakim dziale sa tacy nieprzyjemni kierownicy?

Niezadowolony

Pan Janusz S koordynator wielu obiektów min. w powiecie pilskim to jest id... trzyma na obiektach donosicieli ,pijaków, komfidentów, ludzi którzy robią burdy,obiboków którzy śpią na nockach ,nie ma własnego zdania. Nie polecam tej firmy ani ludzi tam pracujących ...

Ja mam jedno pytanie do szefostwa Ozonu - dlaczego my pracownicy nie dostajemy NIC nigdy na święta????

Tomek1973

zaczynam prace, w Ozon Group, i jak narazie wszystko jest OK

Wojciech
@Tomek1973

Mógłbyś podać więcej szczegółów dotyczących Twoich doświadczeń z pierwszych dni w pracy? Szczególnie interesuje mnie, czy musiałeś mieć doświadczenie i staż pracy na podobnym stanowisku, czy przyjmują także osoby, które można przyuczyć do wykonywanych obowiązków.

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Patrycja

@anonymous regulamin zabrania min. publikowania treści "naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety..." https://www.gowork.pl/regulamin Komentujmy w sposób merytoryczny z poszanowaniem powyższych zasad.

Już nie CIEĆ

Co Wy z tą nyską?? Ja pracowałem w Raciborzu w Ozon Group za czasów p.Grzegorza .Za czasów p.Rysia M.Pracowalo się dobrze chociaź pieniądze były małe ale szacunek był ale wszystko się zmieniło z nastaniem nowego szefostwa.Nie miło wspominam ten krótki czas .Kto miał HONOR to szybko się zawinął i nie dał sobą pomiatać.

@Już nie CIEĆ

Z tego co wiem regulamin zabrania pisac o poszegolnych osobach.

Patrycja

Czy ktoś z Was posiada może informacje na temat bieżącej sytuacji i atmosfery w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Ozon Group, co pomoże zainteresowanym w podjęciu pracy w tej firmie. @Już nie CIEĆ jakie konkretnie zmiany zaszły w firmie jak zmieniło się szefostwo? Opowiesz coś więcej na ten temat?

Jerzy

Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum. Ozon Group ma dobra opinię jako pracodawca i mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje dlatego nie piszecie.

San

Jeśli chodzi o poziom Ozon Group Sp. z o.o. to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziełame się takiej miłej obsługi, a jednak jest wszystko w porządku i niem a na co narzekać zupełnie wcale..

pisz pisz jesteś na celowniku

nie pozostawiasz nam wyboru oczerniłaś tu sporo osób spotkamy się w sądzie!!!

Jurek

Ozon group dobra firma ale gorzej z jarkiem na nyskiej.jak jemu sie sprzeciwisz to robi wszystko by usunąć podsuwa świnie podkłada czyjes zeczy.ze niby ktos kradnie teraz eko trade jest i jarek poleci chyba chętnie bym widział ele i tego nowego pracownika za ele jurek ozon group

Mikolaj

pracowaem w tej spóce bo tak trzeba to nazwać, pani która bya odpowiedzialna za wypaty i urlopy mylia mnie z moim ojcem, który równiez pracuje w tej spóce. Naliczaa wypate, która ja powinienem dostać a dostawa mój ojciec, tak samo byo z urlopami dużo byo zamieszania na szczęście szefowie zdecydowali o przeniesieniu mnie do innej spóki, ale tej samej firmy i jestem o wiele bardziej zadowolony niz jak pracowaem w OZONIE

Lidka

Ozon group znam nyska znam ele znam jarka znam ela ok jarek be uważajcie ozon group ani inna firma pogonic bo to rodzina prezesa a jego dobrze traktuja ze mogliby lepsze stanowisko dać a nie ciec to swiadczy o czymś

Jan

Pracowałem z ela w ozon group miła porząodną kobieta jest uczynna jest pomocna ja nic niemam do niej jarek i jurek to intryganci wredni są w ozon group mieszają

Zostaw merytoryczną opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ozon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozon Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ozon Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ozon Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ozon Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Antoniego Słonimskiego 6
    50-304 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042