Opinie o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ozon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ozon Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

pracownik nt

babochłop wypisuje jakieś bzdury o pracy na nyskiej dobry pracownik .... żenada jest takie powiedzenie nie pchaj się tam gdzie cię nie chcą tak się składa że młodsza obsada ochrony pracuje tam kilka lat zna wszystkich pracowników i zajmuje się tym co do niego należy nie ingeruje w czyjąś pracę wstyd kogoś oczerniać myślałem że jesteś facetem taka jesteś urodziwa kobieto i zapita do tego .... żenada zażywasz to ty dopalacze...!

sprzątająca nyska

ta zakompleksiona pijaczka wiecznie nie zadowolona gasiła mi światła aż mało sobie nóg nie połamałam niosąc wiadra z wodą zamykała drzwi boczne kazała chodzić w koło wynosić śmieci odbijała ręce na umytych szybach śmieciła jak posprzątałam tak aby wyglądało jak bym nie sprzątała,tylko po jej zmianie brakowało mi worków na śmieci ręczników i papieru dobry pracownik sumienny rewelacja tylko kto by rozsądny takiego chciał uf ...dobrze że jej już niema jest spokój cisza wszyscy się szanują i oby tak dalej a co do Panów normalni i uczciwi zapewniam długo po tym zdarzeniu musiałam się do nich przekonywać bo wszystko poszło na całą ochronę

bystry

BYŁAM DOBRYM PRACOWIKIEM TO JUŻ ŚMIERDZI JAK KTOS SIEBIE OCENIA OD OCENY SĄ INNI..........ALE DO RZECZY CO TO ZA PRACODAWCA PRZYJEŁEM SIĘ DO OZON GRUP NAPISZCIE COS O TEJ FIRMIE JAKI TO PŁATNIK BO PRACA NIE JEST ZŁA PRACUJĘ W RYNKU NIE JEST WSZĘDZIE BLISKO

clining nyska48

sprzątałam tam odeszłam to co zaczęło się dziać jak ta pijaczka co ją wyrzucili z tauronu tam przyszła to sama odeszłam złodziejka i do tego wtrącała się do wszystkiego zamiast siedzieć na (usunięte przez administratora) i odbierać i wydawać klucze szkoda słów...!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
ochroniarz

ludzie co nas obchodzą opinie co działo się między pracownikami....piszcie odnośnie pracodawcy a nie jakiejś pijaczki co dostała to o co prosiła jeszcze do tego wali imionami przecież wiecie kto to ja bym jej nie popuścił...są sondy i za zniesławienie jest wyrok a jest was tylu... a czy ktoś wie konkretnie cos na temat tego OZONU co to za wynalazek? czy płaci i czego ochrania?

zniesmaczona nyska48

o... jak fajnie niema już tej wywłoki samozwańczej kierowniczki wszystko co opisuje,, obserwator,, to prawda wygryzła mnie bo lepiej od niej wyglądałam i dorabiałam do emerytury mąż jeździł lepszym autem nie piłam ani nie chciałam z nią pić zawistna kobieta mająca kompleksy a chłopaki jak chłopaki zawsze się na kogoś coś znajdzie ale te oszczerstwa faktycznie nadają się do sądu ja bym nie popuściła chętnie też za to łatkę przyszyję

pracownik czasowy ozon

Potwierdzam opinię powyżej na nyskiej pracowała taka Pani strasznie nie miła zaborcza jak by jej brakowało alkoholu we krwi wyrzuciła mi rzeczy do kubła bo jej śmierdziały próbowała rządzić była tu jeszcze jedna Pani którą lubiano wygryzła ją podkładając jej świnię soki wynosiła zgrzewkami aż się doszukiwano ich później na mojej zmianie jakaś penerka myślała że to nie wyjdzie albo na kogoś zżuci na szczęście był monitoring wszystko było widać było wówczas tam tez dwóch fajnych Panów jeden młodszy drugi starszy całkiem w porządku pomogli mi przyuczyć się tam do pracy po tej kobiecie brakowało mi często kluczy miałem pochowane długopisy nie miałem czym pisać (nosiłem swój) żenada dorosłą kobieta a zachowywała się jak dziecko no ale to alkohol robi swoje zabija szare komórki robiła z siebie kierownika/nieprawdę tez pisze co do Pani Juli była też moją szefową a do tego mieszkamy niedaleko odeszła sama ma swoją firmę była za mądrą kobietą do tej pracy aby użerać się z większością takich ludzi jak właśnie ta Pani która się tak użala nad sobą wypisując na innych bzdury jak będzie trzeba poświadczę w sądzie żenada Pozdrawiam Panów z nyskiej

obserwator

Pani pisząca powyżej o nyskiej usunęła się sama pracowała w ochronie a chciała być dyrektorem ... piła alkohol i bóg wie co jeszcze tu robiła zapomniała że jest tu monitoring w zasadzie dwa jeden ochrony a drugi tylko administracji obserwowana od czasu przyjęcia jakie tu zrobiła gdy rozleciał się stół od libacji kradła środki czystości buszowała po szufladach pracowników zabierając z miejsca pracy różne nie swoje rzeczy stosowała mobbinng w stosunku do jednej z Pań sprzątających która nie chciała mieć z nią żadnych złodziejskich spółek później utrudniając jej pracę aż kobieta przez nią płakała, pracowała pod wpływem środków odurzających korzystała ze służbowego ksera telefonu na dowód są bilingi po dyskwalifikacji z ochrony chciała dostać się do pracy przy sprzątaniu lecz nikt już jej nie chciał ,natomiast za pisanie rzeczy nie mających potwierdzenia i używając konkretnych imion teraz jeszcze może mieć sprawę w sadzie to również jest rozważane każdy komputer ma swoje ip o tym nie zapominajmy pisząc bzdury...

WIOLA

TO PRAWDA OSZUKUJĄ Z ZAROBKAMI JAK TYLKO MOGA KTOŚ TE PIENIĄDZE BIERZE DLA SIEBIE-KEROWNICY.

Ela nyska 48a

Na nyskie na oczach ochrony w szczególności jarka panie co sprzatają z ozon grup piją soki za darmo wynoszą środki czystosci papier toaletowy ochrona pozwala na to jarek też kradnie

Elżbieta kowalska wrocław

Byłam dobra pracownica pracowałam na nyskiej we wrocławiu-p grzegorz d.jest pod dyktando jarka jurka oni zachowują tak że potrafia pić soki należące do szefostwa a potem do szafki podkładali puste butelki.jarek panienki na noc sprowadza sobie a żona z dzieckiem w domu jest często prezerwatywy podrzucał mi do szafki wyjadają pracownikom neonetu z lodówki.mi wyjadali wędliny jak przynosiłam to taka atmosfera na obiektach jest ozon security teraz nowy pracownik jest któremu też problemy robią

Ela nyska neo.24

Pracowałam w ozon ze mna pracowali jarek jurek to fałszywe osoby by pozbyc swinie podłozyli a potem do pana grzegorza.d jechali i skarżyli na mnie tam pracownicy dobierają sobie a jak ktoś nie pasuje do ich towarzystwa to świnie podkładają i jadą do kierownika a kierownik ich słucha na mnie skarzyli.byłam miła uprzejmą osoba a jurek pije alkohol a potem autem jedzie do domu jarek zażywa narkotyki w trakcie służby a p.grzegorz im tyłek broni im jeszcze i robi jak oni chcą żenada ci ludzie pili soki potem mi do szafki podkładali że to ja piłam.tam (usunięte przez administratora) pracują a kierownik ich słucha oni mu tyłek liza i ich trzyma przedtem julia była i oni doprowadzili do zwolnienia jej.elżbieta z nyskiej.48a

inna

ja pracuje w ochronie w agencji Ozon. kto lize tylek ma dobrze. zwalniaja za nic. nie szanuja czlowieka. zapomnij i zyciu prywatnym. i fajnie jak przelozony nie bedzie was zapraszal na kolacje ze sniadaniem

zozol

filozof się znalazł. A oni mają jakąś ochrone mienia, jak tam jest?

zadowolony

Jestem zadowolony z pracy w telecentrum OZON Group. Pracodawca wymagający, ale można się też wiele nauczyć. Pani [usunięte przez moderatora] jest jak matka - wymaga ale też dba. Jeśli ktoś nie chce pracować lecz markować robotę to nie jest praca dla niego. Ja pracuję od 3 miesięcy i się bardzo dużo nauczyłem. Jestem zadowolony. Pozdrawiam Tomasz

ls
@zadowolony

Treść, którą wpisał "zadowolony" jest tak słodka, że aż każe każdemu średnio inteligentnemu czytelnikowi uważać ją za podkładkę. Co w dłuższej perspektywie świadczy na niekorzyść pracodawcy, gdyż tylko uwydatnia negatywną ocenę pozostałych postów. Choćby już zwrot "telecentrum OZON Group" - jaki szeregowy pracownik CC tak mówi o swojej firmie? Albo taki, który chce się podlizać (co nie nie działa tu na korzyść pracodawcy), albo taki, który robi to na zlecenie. Jeżeli post miałby być fake'iem, (a na tej stronie takie posty się zdarzają - wysyłane czy to ze strony konkurencji, czy obrażonych byłych pracowników), to powinien być bardziej nacechowany emocjami - zamiast pisać "telecentrum OZON Group" zwykłe "Ozon" byłoby bardziej prawdopodobne. Ponadto bezpośrednie nawiązanie do kwalifikacji liderki z postu bylego świadczy tym bardziej, że jest to podłożona opinia - szczególnie z porównaniem do matki. Z jednej strony posty bylego i wolnego z pewnością są przesadzone i bardzo negatywne, ale przy zestawieniu z zadowolonym, ten ostatni sprawia wrażenie, że jest przsadzony (i nie spójny) - "jest jak matka - wymaga ale też dba". W naszej kulturze matka jest osobą opiekuńczą, to ojciec jest tym, który najpierw wymaga/karze, a potem dopiero opiekuje się. Przy czym samo porównanie z jakimkolwiek rodzicem jest przesadzone. Dużo lepszym rozwiązaniem byłyby 3-4 posty w różnych odstępach czasu, które byłyby dużo mniej idealne (to jest CC, a nie kreskówka Disneya). W ten sposób można by stworzyć dużo ciekawszy obraz i rzeczywiście zamazać negatywny wizerunek z pierwszych dwóch postów.

byly

firma zwalnia bez podawania konkretnych powodów pani [usunięte przez moderatora] MA NIBY SZEFOWA nie interesują ją ludzie tylko zysk dopiero jest na okresie próbnym totalna zenada uważajcie na ta firme

wolny

TOTALNA ZENADA,NIE IDZCIE TAM PRACOWAC! KRECĄ Z ZAROBKAMI,LIDERZY BEZ POJECIA O TELEMARKETINGU,PRODUKTY DROGIE I BEZNADZIEJNE,A BAZA DANYCH TO JUZ W OGOLE SZCZYT,JAKIES PRZYPADKOWE FIRMY Z INTERNETU. PISZE TO JAKO WIELOLETNIA TELEMARKETERKA KTORA W NIEJEDNEJ FIRMIE DZWONILA. POWTARZAM:TOTALNA ZENADA,NIE IDZCIE TAM PRACOWAC!

Zostaw merytoryczną opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ozon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozon Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ozon Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ozon Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ozon Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Antoniego Słonimskiego 6
    50-304 Wrocław