Opinie o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ozon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ozon Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozon Group Sp. z o.o. w Wrocław

pisz pisz

bzdura...a te osoby są podstawione nagonka na uczciwych ludzi sprowadzi ci na głowę tylko problemy

Krysia impel

Niepodoba mi to co jarek w ozon grup robi on szuka osób które mu pasują a kierownikiem jest grzegorz a jak mu nie pasują osoby z którymi pracuje na obiekcie w ozon group niech sam odejdzie nikt płakać nie będzie on kolesi do znajomości dobiera skandal

Clio

Ozon security płaci 5.5 mi na godzinę u nas ekipa zgrana szefostwo obiektu ok jest pomocne a p jarek to tu by szybko pojechał nasz kierownik nie lubi cwaniakow co mu chcą dobierać pracowników nam od tego kierownik jest a nie cięć jarek którego znamy bo ktoś mu reklame narobił i jeszcze jego nr widnieje na stronach geyowskich szuka za opłatą jako facet do towarzystwa to reklama dla ozon group

władek

zależy gdzie pracujesz bo u nich stawki są różne a ciuchy to dostałem po 2 miesiącach

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych

trochę mało a ciuchy to ci dadzą pewnie po świętach normalnie to5 zł

kazik

ja w swoich ciuchach pracuję już miesiąc a 4,5 to dużo za godzinę czy normalnie

janina ozon

długo pracowałam w swoich ciuchach dali mi fartuch po jakimś innym pracowniku po 4 miesiącach wypłata opłakana

alina clining

mogli by mi wózek wymienić kółko odpadło przecież nie będę w rekach wiader nosiła płacą ale nie za wiele

kazik

pracuje w ozon 4,5zł mi dali to chyba coś mało?

antoni

jak wszędzie w ochronie umowy śmieciowe nic specjalnego ale dobre i to

krysia impel

nie jest żle ale na święta nic nie dali :(

aniela clining

pozdrawiam chłopaków z nyskiej sprzątałam jestem na emeryturze

władek

płatnik ok nic po za tym nic nie idzie załatwić niema z kim gadać

zuza
@władek

Jeżeli chodzi o Jarka z Nyskiej,to "osoba" która ma wielkie mniemanie o sobie. Zakochany w sobie, twierdzi, że jest wspaniałym pracownikiem.A TO NIE PRAWDA intrygant, manipulant, plotkarz...itp. Całe szczęście że przechodzi do innej Firmy. Ozon odetchnie, ale nie zazdroszczę pracownikom z Nyskiej. Pozdrawiam żychę szczęśliwego Nowe Roku

Wiesia

Ja też pracuje w ozon ale podlegam pod kogos innego u nas jak w rodzinie jest cudownie pracujemy po pracy odwiedzamy my niepiszemy na forum głupot na drugiego unas kłótni niema pracujemy 3lata razem i nikt niepozwoli by kogoś zwolnić każdy błędy robi i trzeba dać szansę z nyskiej unas sprzątaczka jest miała dosyć jarka tez tu nikt niedokucza jej ozon group powinna przyjrzeć niby dobremu pracownikowi jarkowi on sam niewie co chce

Basia

Ozon group dobra firma reputacje psuje takie forum pisanie głupot jakiś na współpracowników ja pracuje na innym obiekcie u nas jak w rodzinie jest aż chętnie się przyjdzie i wypije się z kolegami zmiennikami szefostwo obiektu jest ok do nas nikt nie dzwoni do kierownika o zmianę pracownika tu są biedni ale uczciwi do nas a tam na nyskiej patologia ktos pracował i przyszedł do nas tam go krytykowali a unas jest cudowny kochany człowiek opowiadał o przykrościach ze strony jarka takze jest ok człowiek a tam psy wieszali na nim

Armi krajowej neonet

Ozon group docenia pracowników sympatycznych miłych nie oceniamy ich przez ploty ale jakość jarkowi niepasuje osoba co za ele jest bo miał swojego znajomego a on jest za niego w miejsce eli i jarek robi wszystko by tego swojego kolegę wcisnoc na obiekt pan grzegorz jest dobry człowiek i podchodzi do ludzi godnie a szefostwo neo liczy się kasa nie człowiek im kasa przesłoniła oczy robią dla pokazu szlachetna paczkę jako dobry wujek za komuny z takimi partia by szybko poradziła dużo osób wie że to bogacz i kasa się liczy a ozon to tylko szczegół

Sprzątająca 2

Ja sprzątam pokoje dyrektorów w ozon group impel cleaing ja do kowalskiej nic nie miałam mi nieszkodziła tak samo i ten pan za ta panią ja go lubię pogadamy sobie pożartujemy wiem że jarek i jurek nie lubią bo liczyli że będą mieli więcej kasy a tu nici z tego oni tak już w ozon group mieszają od początku jak są oni podkładali eli świnie a pan g ma w nosie to zresztą i tak z tego co wiem to z nowym rokiem idzie na inny obiekt gdzie będzie godnie reprezentował firmę ozon security gdzie normalni ludzie a on lubi by w pracy jak w rodzinie było a z jarkiem jurkiem niema szans bo to prostaki

pracownik nt

Jeszcze raz powtórzę my dobieramy sobie pracowników takich jak uważamy my i koniec niema się co rozwodzić nie spełniasz naszych oczekiwań i tyle. to tak jak iść do sklepu z zamiarem kupna'' parasolki a sprzedawca poleci płaszcz przeciwdeszczowy i powie że po co parasolkę lepiej płaszcz'' to kontrahent decyduje o doborze kadry, firmy ,współpracownika itd. nie sugerujemy się komentarzami w internecie napisać można wszystko tak samo obserwujemy i nie o wszystkim musimy mówić w myśl powiedzenia ''mowa jest srebrem a milczenie złotem''

Obserwatorka

Ozon grup ocenia po jakości pracy a nie konfliktach wam nieodpowiadają te osoby które nikomu nie wadzą akurat tą osobe co za kowalską dobrze znam jak i gdzie mieszka ma dobra opinię życzliwy jest dla ludzi pomocny nikomu nie robi szkody pracuje uczciwa jest a wam to tacy przeszkadzaja osoby które nikomu nieszkodzą dziwie sie ze p.g zwalnia pracownika po plotach nie faktach w neo jest osoba lubiana za uprzejmość uśmiech nigdy nie przeklina nie jest ordynarny ja oceniam człowieka po zachowaniu i harakterze kulturze osobistej podejsciu a ozon group docenia to

pracowmik nt

Nt czyli my cię tu nie chcemy tak ciężko to zrozumieć kier.G.D to tylko zrobił to o co prosiliśmy niema co w kieszeń komuś zaglądać może wygrał w totka ma i już serce cię boli i oczy pieką że on ma a ty nie jak cię z każdej pracy usuwają bo nie umiesz w grupie pracować to mieć nie będziesz tu na dyrektora nie potrzebowaliśmy tylko właśnie na ciecia do tego do rączek się kleją nie swoje rzeczy to ktoś miał cię tu trzymać stosowałaś mobbing my nie potrzebujemy konfliktów chcemy mieć spokój i ciszę a co do pracownika który jest za ciebie to on też nam nie odpowiada mamy prawo selekcjonować sobie pracowników takich których my tu chcemy i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ozon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozon Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ozon Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ozon Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ozon Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Antoniego Słonimskiego 6
    50-304 Wrocław