Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Mala

Hej wiecie coś o wypłacie ????

Xxxx

Gru
@Pytam

Jeszcze nie

Ciekawa

Hej. Nie wiecie co z tym wyrównaniem chorobowego za trzy miesiące? Czy to w ogóle jest rozpatrzone?

Huyhinson
@Ciekawa

Spokojnie, masz 5 lat aby sobie w sądzie pracy złożyć wniosek i to za darmo

megi

bramki i ta nowa portiernia jest dokładnym obrazem tego zakładu totalna prowizorka coś jest a nic nie działa ,nie szkoda kasy na taką prowizorkę masakra a ty robaczku czekaj w tłoku może brameczka cie wpuści albo nie .pani z bhp ma problem z palarnią bo 4 osoby zapraszamy przed zakład aby wejść

Maga
@megi

Z pracy masz wychodzić powoli zachowując dostęp, dezynfekcja rece, nawet jak by to wychodzenie miało trwać 2 godziny, nie ważne że masz busa, że spieszysz się do dzieci. Najważniejszy w twoim życiu ma być Hutchinson, na pierwszym miejscu, dla niego masz poświęcić wszystko, zdrowie, rodzine, twój wolny czas (urlop wypoczynkowy), masz pracować za dwoch, trzech do utraty sił, na zimnie lub w upale. Najgorszy zakład na żywiecczyźnie, który swoich pracowników ma gdzieś liczy się tylko kasa, kasa, kasa.

Mily
@Maga

Święta racja dla nich ludzie to tylko roboty a o pani z bhp to moźe śię szkoda wypowiadać brawo Zz

I jak z tymi wypłatami i będą dzisiaj a moze dostał ktoś już przelew lub esemesa z. Z1

Eeee

Kasy dziś nie będzie.ifo z kadr że może jutro najpóźniej w srode

Co

8go to firmy sprzątające mają a duże to ostatniego dnia miesiąca

Timo

Kiedy będzie wypłata? Ktoś coś wie?

Helena
@Timo

Bony Mikołajkowe też miały być.. I gdzie są...wszystko na ostatnią chwilę...

@Timo

Najpóźniej w środę

Czy będą w tym roku bony na święta ma ktoś jakieś info w tej sprawie?

1-870 2-825 3-750 4-375 brutto zależy od wypłat

Olo
@Błąd

Na dwójce, a na jedynce nas chyba mają w (usunięte przez administratora) Bo zero informacji nt. Jakichkolwiek bonów...

Nowaa

Mam zamiar przyjąć się od przyszłego roku na weekendy :) Dużo słyszałam o oddziałach, który waszym zdaniem jest najlepszy? Czy to prawda, że oddział C to tak zwany (usunięte przez administratora)? Pozdrawiam

Lola

Hejka będzie dziś wypłata ??? I bardzo proszę bez złośliwości że do 10 napewno ????

Inyx
@Lola

Nie, nie będzie dziś i ileż to można razy pisać

@Inyx

To po co ktoś pisał że będzie dzisiaj po południu

Heh

Bo ktoś ma bardzo dobre poczucie humoru

@Lola

zacznij oszczędzać to nie beniesz czekała co miesiąc jak malpa jedno i to samo

Mała

Wiecie coś o wypłacie kiedy będzie ???

@Mała

Gwarantuje ci ze w tym miesiącu na bank dostaniesz wypłatę ????????

@
@Mała

Gdyby administracja wykasowała pytania tego typu "czy będzie wypłata w tym tygodniu", to wszystkie komentarze zmieściły by się na jednej stronie. Dla twojej wiadomości , pracodawca ma obowiązek zrobić przelew do 10.

@@

Czyli w tym tygodniu nie będzie?

Jutro będzie przelew popołudniu

Escape
@Lila

Masz pewne informacje koleżanko?

@Escape

Tak

@Lila

Mi w kadrach powiedzieli że wypłaty będą w przyszłym tygodniu

Dziś przelewów nie będzie

@@@
@Heh

Standardowo od dawna już tak wcześnie nie było wypłat wiec noe wiem ma co liczyliście

$

Będą bony na święta?

@@@@

Swieta
@@@@@

A skąd wiecie to pewne że nie będzie?

Będą.

trololo
@Swieta

Będą na pewno tylko jeszcze nie wiadomo na jaką kwotę

@trololo

@Normalka

@

Ma ktoś info wypłacie?

@@

Oczywiście że wypłata w tym miesiącu będzie

#

Tak, mamy info

$
@#

Czyli jakie ?

&
@$

Czyli takie że pracodawca ma obowiązek zrobić wypłatę do dnia 10 każdego miesiąca zgodnie z umową którą podpisałeś/aś. Jeśli jesteś pod agencją pracy to dostaniesz równo 10.12 w czwartek, jesli zatrudniony przez firme to możesz liczyć na wypłatę 7.12 w poniedziałek. Najlepiej iść do kadr i podać numer telefonu to będą wysyłać sms jak zrobią przelew i zapamiętać że na umowie którą się podpisywało jest do 10 i tego się trzymać, a nie pytania o wypłate 2 dnia po rozpoczęciu nowego miesiąca...

???

Będzie wypłata w tym tygodniu?

Iga
@???

Nie będzie wierzysz w cuda?

Ciekawa

Związki dają coś w tym roku na swieta?

@Ciekawa

Tak 0d 02.12

Lulu
@Błąd

A co dają?

Czy ktoś może jest zorientowany odnośnie wypłaty? Będzie w tym tygodniu?

Oooo

Było o tym jak pracownicy parkuja w kukurydzy i zginęło hahaha

Lila

A wiadomo kiedy damy wypłaca tego Mikołaja? Czy zdążą przed czy jak zwykle trzeba czekac?

Hehe
@Lila

Wiadomo to tyle, że wszystko zależy, a jak zależy to nie wiadomo... Hehe

Mikołaja
@Hehe

Mikołaja jest 6 grudnia. Od zawsze tak było, więc o co Ci chodzi? Dopiero masz listopad

@Mikołaja

No tak 6 w niedziele a oni zawsze po Mikołaju dają bo śpią, 6 stego jednak co mam małemu stówę dać? Wypadałoby wcześniej żeby mu cis kupić za to

Lessi
@Ola

Weź na zeszyt dziecku potem oddasz jak będzie przelew!

Igas
@Lessi

A wiadomo ile moja dać z tych zwiazkow?

Hehe
@Mikołaja

O to, że płace są zawalone wynagrodzeniami za listopad i może braknąć czasu na szybkie mikołajki...

Lessi
@Igas

150pln mikołajkowego!

Roni
@Lessi

Jakie150 z tego co wiem 110

Jak zawalone ?

@Hehe

A ciekawe kiedy zwrócą ta kasę za te 3 mc co nam dawali 60 proc a mieli 80 tu jakiś długo podejmują decyzje

Doceniony
@Marta

W przyszłym roku na Mikołaja, jak dostajesz.

Mały

Dobrze ujoles że to co się dzieje to horror popatrzcie na ajp1 wzór hutchinsona a co się dzieje teraz ludzie się zwalniają nawet kierownicy dają wypowiedzenia czy Góra tego nie widzi tam to za jakiś czas nikt nie będzie pracował bo po tych zmianach ludzie przychodzą do pracy bo muszą a to wcale nie wróży dobrze dla firmy

ziemniak
@Mały

dokladnie tak ajp1 to najgprsza sekcja na jakiej mozna byc lub trafic,ludzie to dramat a praca jeszcze gorsza,kazdy chce pracowac po to chodzi do pracy,ale Gora widzi co sie dzieje na tej sekcji tylko jnie chca reagowac,nie doceniaja nawet ludzi,nawet jesli ludzie sie zwolnia to maja to gdzies zatrudnia nowe osoby ktore dlugo tak nie po pracuja bo psychicznie zwariuja,ale takie zaklady niestety sa i chcac nie chcac lepiej sie nie odzywac i robic swoje,jestem przekonany ze karma wroci do zlych ludzi za to jak traktuja zwyklych pracownikow ktorzy musza narobic na tych co siedza z (usunięte przez administratora) do gory ;)

lipa
@ziemniak

Dokładnie masz rację bo odkąd pojawiła się Tabulaga to wszystko rypło nie ma już tego co kiedyś ,ludzie byli oki i było zupelnie inaczej a teraz wyścig szczurów jeden (usunięte przez administratora) . Kiedyś to jedna zmiana co miała lepszy wynik ,pomagała innej zmianie co miała gorszy wynik że by to wyrównać. Nigdy nie przepadałem za Tą babą ale nie mam o niej dobrego zdania ( ciężki przypadek zero komunikatywności do pracownika ) Andrzejek był spoko gość

@lipa

co się dzieje ? wyścig szczurów ? kto się z kim ściga ?

Uwolniona
@lipa

hehe to akurat nic nowego ????????????????

CR
@:)

Nasza Pani kierownik co sobie lubi podjeść każe sprawdzać zmianę tabalugi przychodzić wcześniej i traktuje ludzi, którzy przyszli do nas z innej hali jak jakieś zło trochę to nie po Bożemu, a sumienie rusza kiedyś tego nie było u nas, a szkoda tych ludzi nikt o tym nie mówi, bo boją się zemsty.

????
@CR

Ej ale co Ty bredzisz weź idź się lepiej wypaluj

????
@CR

Na ajp1 było zawsze fajnie nigdy nie było zgrzytow ale się zjebalo odkąd mamy zmiany

Przyjaciele
@????

Andrzej wróć do nas

@CR

to po h.... przychodzisz i narzekasz że ci nic nie idzie po tamtej zmianie i nie przekręcaj bo kazała nam odbierać stanowiska to unikniemy takich problemów i nie (usunięte przez administratora)

Robert
@pracownik

Na Ajp1 bylo fajnie dziesiec lat temu jak Jola byla kierownikiem a animatorami Janusz Jaska Mirek. Wtedy ludzie sie szanowali pomagali. Kazdy kazdemu pomogl i pracowalo sie normalnie. Nie zwalajcie winy na Edyte bo ona Wam noc nie zrobila. Jest wporzadku babka. Doskonale wszyscy wiecie kto tam zaczal rozwalax sekcje. Siac ploty i zamet. Ludzie sie jej boja i zawsze bali. Dobrze ktos wyzej napisal ze sumienie ruszy... pytanie czy go tylko ma.... Ludzie ktorzy pamietaja czasy tamtych kierownikow... doskonale wiedza gdzie lezy prwda..

Wkurzony
@Mały

Dajcie już spokój tym wszystkim kierownikom szefom czy animatorom bo i chociaż jak będą robić to i tak wam nie dogodzą! Bo zawsze się ktoś znajdzie co mu nic nie będzie pasowało i w żaden sposób nie dogodzi się takiej osobie. Niech każdy patrzy swojego a będzie o niebo lepiej i zajmijcie się czymś poważniejszym a nie wymaślajcie tych głupot wyssanych z palca. Jak się komuś nie podoba i zamiast obrażać tych ludzi zawsze może zmienić pracę. A to co było 10 lat temu a jest teraz to logiczne że się zmieniło czasy się zmieniają nie stoimy w miejscu. Zmieńcie płytę bo chyba się zacieliście i drązycie takie głupoty że dziecko by się z tego uśmiało . Nie zaśmiecajcie tego forum tymi badziewami bo ono służy do czegoś innego!!! Nie pozcdrawiam

Wkurzony
@Mały

już się nie da na to patrzeć a tym bardziej czytać co to za dzbany piszą te śmieci zgłoście się na casting Trudne Sprawy pt. Ajp1 albo załóżcie sobie jakąś stronkę na te wasze głupoty

;)
@Robert

Kpiny ja wspominam te czasy okropnie plotule siedziały na stołówce w trakcie pracy i obrabialy tylki innym. Ale na szczęście ani jedna już nie pracuje i skończyły się ploty oraz liczne intrygi :XD

@Robert

Tak to zapraszam i proszę się przekonać jak się pracuje gdy wielka Pani Kierownik stoi nad Tobą . Jak jesteś taki /taka mądry to nie pisz takich bredni bo to jest nie na miejscu. W porządku babka! Śmiech na sali!

mily

wielcy kierownicy po znajomośćiach jak pracowali na produkcji tempe strzały to nie łapali co się im tłumaczy jak co trzeba zrobic a dziśiaj ganiają tych co zapieprzają na ich wypłaty i dobre słowo od dyrekcji smiechu warte.

Iguana
@lipa

(usunięte przez administratora) jest w porządku. Stara sie jak może...zalezy jej na wyniku i ludziach. Jak masz jakiś problem zawsze możesz z nią porozmawiać!ona nie gryzie...Jest wymagająca bo taki powinien byc kierownik zmiany...zawsze stara sie zapewnic pracę na sekcji i umie ustawić pracę, a jak komus to nie pasuje to znaczy ze jest nierobem.Popatrzcie najpierw na siebie... Wiecznie komuś coś nie pasuje...

Tomi
@Iguana

Chyba masz gorączkę ze piszesz takie brednie

Narrator
@CR

ooo teraz zaczyna wychodzić szydło z worka kto truje cała atmosfer na sekcji a sprawa jest najwyższej wagi... bo jak wlazła na wagę to sprężyna wypadła i przebiła jej chyba mózg to trochę nie w porządku że każe takie cuda robić potem zwalając wszystko na Edytę ...hmm może tak to jest jak chce się coś pokazać ale rozumek już nie pozwala bo jest się tylko aferowicza robiącą intrygi plotki wy nie dajcie się wciągnąć w takie rzeczy wojna miedzy zmianami nigdy nic nie daje dobrego niszczycie tylko sekcje i to w imię chorej ambicji królowej salcesonu i kaszany ? dostaliście nowego inteligentnego Pana który od razu zrobił wam s numery jak to wcześniej wyglądało jak by ktoś gdzie poszedł tam nakakał.... całość polega na tym że zmieniła się jedna pani kierownik i a drugi poczuś jest bardzo zły bo stary system się wali i trzeba go bronić ja pamiętam czasy jak ludzie przy waszemu guru siedzieli na przerwie po 40 min jak potem zrobić wyniki jak nie było dyscypliny to jak można nie napisać wróć zbawco ? Teraz jest Edyta jest dyscyplina jest porządek ale znalazła się opuchnięta co wali o od niej jak od Kwaśniewskiego na Ukrainie ma świński charakter i nie tylko charakter i będzie wojny robić :) wstydź się zapadnij się pod ziemie szacunku nie da się kupić wchodzeniem komuś do pupki układami i intrygami jesteś taka dobra to po co eskalujesz konflikt ? sieć sobie cichutko na dupce zrób sobie coś jeść jakiegoś kotlecika czy napij się jak to lubisz ale nie niszcz sekcji i ludzi bo ile dajesz z siebie to do Ciebie wraca bardzo szybciutko...

wtf
@lipa

to przekłamane wiadomości wymaga racja a co do reszty tak zwany wyścig ,, już dawno się zaczął,,

Sparki
@Robert

Ja się jej nie boję i dobrze mi z tym.. Tabaluga też człowiek

Realny
@Narrator

Przy naszym Guru jak go nazwałeś to mieliśmy wyniki i każdy wiedział co ma robić nie było potrzeby stać nad kimś i go sprawdzać a tobie najwyraźniej żal (usunięte przez administratora) ściska że mieliśmy z nim takie relacje a teraz ani wyników i lepiej resztę pozostawię bez komentarza bo każdy wie jak jest

@Narrator

Siedziało się, ale praca zawsze była zrobiona i to z wynikiem na plus, każdy wiedział jakie ma obowiązki na swoim stanowisku i jak guru poprosił to aż garnelo się do pracy bo był równy chłop, nie to co teraz (usunięte przez administratora) ale widocznie co niektórym to przeszkadzało bo zaczęli dołki kopać

Byłe ajp7

U nas było to samo

Karek
@Obserwator

Oj tak może tak było ale wasz guru w pewnym momencie przestał panować na tym bałaganem i dyscyplina w wyniku czego potrzebna była zmiana kierownika i wyszła ona na dobre bo widac już rezultaty w porównaniu co było za rządami waszego guru

Karek

Fajeczka ploteczki itp

liderka
@mily

Jak to dobrze się teraz pracuje jak nie ma naszej spasłej kierowniczki.Człowiek czuje że żyje

Laki
@Karek

Teraz widać poprawę z wydajnością i jaka panuje dyscyplina na zmianie odkąd jest Edyta wszyscy wiedzą co mają robić a nie to co było kiedys i jesteśmy na plusie tak to można pracować aż chcę się iść do roboty

@liderka

Zakład walczy z absencja.Przykład idzie z góry kierowniczka na L4 tym powinna się zająć jakaś komisja.

szczęściarz
@ziemniak

Też nigdy nie lubiłem sekcji ajp1 dziwni ludzie tam pracują z resztą widać na forum jak się smarują błotem jeden na drugiego świadczy o ich inteligencji potem robiłem na ajp8 to tak samo nie było lepiej wielka pani od jakości jeszcze nie dawno robiła na kontroli a teraz że pracuje w biurze to uderzyła woda sodowa do główki i szaleje na dziewiątce wieczne krzyki indora odkąd pracuje na 1 hali to widzę różnicę jacy ludzie tam pracują i jak tam się traktuje człowieka ten drugi kogucik wymaga nie stworzone ilości do zrobienia od ludzi nie polecam 3 hali kiedyś była fajna jak szefem był Pan Z była kultura i szacunek do drugiego człowieka

haha
@Laki

No oczywiście bo przyszła mega silna ekipa z reno i robi wynik

Zły
@Laki

Na forum chwalicie a na przerwie narzekacie jak to jesteście biedni

Operator
@lipa

Kierownik zm w końcu się odkrył lepiej niech wróci na autoklawe dla dobra jego zmiany

burzowy
@Operator

Uważajcie bo nowy kierownik z naszego ajp1 chce zrobić prywatne zoo.

@burzowy

Już go zrobił odkąd się pojawił

Justyna

Ludzie z tego zoo wolą iść na l4 albo się zwolnić bo to nie jest już ajp1

@burzowy

Ten który piszę takie kompromitujące komentarze powinien ze wstydu wykopać sobie dół i sobie do niego wskoczyć jak się czyta te wasze bzdury typu "nasze ajp1 kraina mlekiem i miodem płynąca" po raz 1000 to zaczynam sam do niego cholernie tęsknic i mam ochotę tu sobie wyjąc chusteczkę i płakać z wami:).Ja natomiast pamiętam to wasze eldorado tak że stali operatorzy nic nie robili więcej tylko naciskali w grzyba zero uniwersalności ze mieliście dobrze płatne rzeczy to kończyliście wcześniej mieliście jakieś chore układy... ale potem przyszły nowe rzeczy i bylibyście padli jak muchy w smole gdyby nie pojawił się M.M w sumie nie znam bardziej przenikliwego i inteligentnego człowieka wiec zlokalizował problem że nie macie z czego robić to zrobił wam kamban i to nie taki co mieliście tylko naprawdę ogarnięty... załatwia wam żeby maszyny wszystkie były w jednym miejscu dba o was chociaż moim zdaniem po tym co wy robicie... powinno was nie być ...a wy jak się odpłacacie psy niewierne ??? Wyprowadził was z dołka bo byliście w takim kanale że to ludzkie pojecie przechodzi następnym razem jak przyjdziesz po robocie i otworzysz dwa żubry i pomyślisz jaką jestem żałosną pierdołką i pomyślisz na kogo zwalić swoje przegrane życie to się zastanów na kogo piszesz...smutne to bardzo ale taka jest prawda jak ktoś jest (usunięte przez administratora) to pod każdym będzie(usunięte przez administratora):)

@:)

Świetna prawda

@Karek

Jak już to sam podobno zrezygnował, a skoro tak super jest po tej zmianie to dlaczego sekcja się rozpada i wcale nie ma aż takich wynikow

@Laki

Tak jakoś kiepsko w to uwierzyć co piszesz, bo ludzie odkąd zmieniono kierownika uciekają na inne sekcje, już nie wielu zostało, no chyba że same lizusy.... A na plusie ile? Tyle co kot naplakal, bywało lepiej....

Ciekawy
@Mały

Na Z2 również przychodzą umysłowi do pracy fizycznej na nadgodziny? Bo na 1 jest to coraz bardziej popularne

@Mały

Nadchodzi pomoc że wschodu :)

@Laki

To dziwne dlaczego, część ludzi z tamtąd zwiała.

Lol
@Obserwator

Czy w firmie jest premia uznaniowa?

Doceniony
@Lol

Tak i bardziej się starasz dostajesz trudniejsza robotę, robisz więcej i więcej, a jak na twoim wydziale roboty nie ma wędrujesz po całym zakładzie, przecież sobie wszędzie poradzisz. To jest ta premia uznaniowa.

Olka
@Lol

Tak dostaniesz napewno uznanie hahahaha

Nowa

Witam. Wybieram się do Hutchinsona do pracy, zakład numer 2. Jakieś opinie?

Czarny
@Nowa

Nie polecam. Ukrainiec zarabia więcej jak Polak. Zero szacunku do Polaków, a więcej szacunku do Ukrainy. Musisz się martwić żeby z dnia na dzień Cię nie zwolnili. Pracowałem tam.

@Nowa

Nie polecam jak szybko się zatrudniać tak szybko się zwolnisz

Hmm
@Nowa

Jesli masz inna oferte to z niej skodzystaj..zakład wysysa z Cb wszystko..idziesz bo musisz zero przyjemnosci i radosci z pracy

You
@Czarny

Warto, od nowego roku dostaniesz podwyżkę od rządu.

Wku...wiony

Na Zakladowej zmusili nas do pracy 11 Listopada grozac nn i zwolnieniem na weekendy tez zmuszaja nie ma co wysylac a nie ma bo maszyny zepsute nie ma kto naprawic Technicy to tragedia nic nie umieja narzedziownia robi za nich wszystko tych glabow nie wiem po co trzymaja ale.maja przyzwolenie Pana Gintera nastepny spec tylko sie panoszy w (usunięte przez administratora) sie mu poprzewracalo tylko kawki pije ze swoimi przydupasami Technikami zwolnili by jednego czy dwoch to zaraz lenie by sie do roboty wzieli kierownikow to byle kogo juz biora ani kultury nie maja dla ludzi ani na niczym sie nie znaja liderzy kolejny dramat zero szacunku do operatorow niech sie wrescie ktos wezmie za to wszystko skargi ciagle sa a dyrekcja nic z tym nie robi juz nie ma kto robic a ludzie dalej odchodza wkoncu bedzie to typowy zaklad Ukrainski tego chyba firma chce.

Ewelina
@Wku...wiony

Ale za rok to i tak będzie zakład Ukraiński, właśnie takie mają plany. I znowu dużo osób po Sylwestrze będą zwolnione...

Nik
@Ewelina

Jak tam żyjecie wydziałA4 z B chyba wam lepiej teraz co nie

@Ewelina

No tak Ukraina tansza jest w weekendy za zwykla stawke przychodza nie jak my za 200 % bynajmniej u nas tak jest zapiepszaja caly czas po 12h czas chyba szukac innej pracy Polakow juz wogole nie szanuja Ukraina ma przywileje nic powiedziec im nie mozna bo na skarge zaraz leca albo placza panosza sie jak by u siebie byli jezyka znac nie musza bo po co a my ich musimy zrozumiec oj za duzo ich tu najpierw zaklad o nas powinien zadbac i dac nam godne zarobki a potem im oni i tak maja duzo dadatkow czas szukac czegos innego bo tutaj i tak nic dobrego mas Polakow nie czeka

Przydupas"Gintera"
@Wku...wiony

Widzę że bardzo łatwo wylewać swoje żale na forach, proponuję w takim razie spotkać się na hali i porozmawiać o zaistniałych problemach, po wpisie sugeruję że najlepszym miejscem do tego będzie automat z kawą :) Omówimy od razu czym jest interpunkcja w języku Polskim, bo widzę że przeciętny "Ukrainiec" by opisał to bardziej po Polsku.

Ewelina
@Nik

Żyjemy ja z wydziału A9, ale z Ukraińcami to masakra, nich już jadą do domu i uczą się polskiego, u nas kolega z autoklawy tłumacze bo on zna ukraiński. W pracy z nimi masakra, czujesz się jakby mieszkasz gdzieś na Ukrainie, nic kompletnie nić "nie panimaja" i nie chcą "rabotać"! Jak coś Ukrainie pasować nie będzie odrazu idą do kierownika, albo odrazu płaczą że ciężko im tutaj...

@Przydupas"Gintera"

A o czym tu rozmawiac ludzie widza kto jak pracuja to po pierwsze po drugie ja nie mam tyle czasu co wy zeby urzadzac sobie pogawedki przed automatami z kawka tak ja WY a po trzecie to nie my jestesmy od rozmow z wami tylko kadry moze wezma sie za Was????zreszta skora odpisujusz o 8.50 to widac jak pracujesz zamiast naprawiac to na forum siedzisz fajna praca tylko pozazdroscic a jak tak ludzisz pracowac z Ukraina to nie dlugo bedziecie tylko z nimi bo Polakow juz malo a bedzie coraz mniej Was tez wygryza i nawet Ginter nie pomoze????wiec polecam wziasc sie WRESCIE do roboty a kawke wypic w domu.

Ciekawy
@Wku...wiony

Ty chyba jesteś ukrainiec. Polak nie popełnił by tak wielkiej ilości błędów. A jeśli naprawdę jesteś Polakiem to lepiej wróć do szkoły i naucz się polskiego...

Cięcie
@Ciekawy

Błędy typowe dla Ukrainca to nie słownik w telefonie. Ukraińcy panoszą się w tym zakładzie jak robale . Won do swojego 3 świata ....

Alek
@Wku...wiony

To zgodne z pp ale musi być rozliczone za listopad.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.