Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Batman

Gratulacje wszystkim pracownikom Hut 1 i Hut 2 pokazaliście klasę i co tu dużo mówić ukłony w waszą stronę

gratuluje postawy
@Batman

gratuluje pracownikom postawy odwagi sami musicie walczyć o swoją godność zapytajcie ludzi którzy odchodzą na emeryturę i to jest cały szacunek dla ludzi w tej firmie a pracowali wiele wiele lat

@Batman

Coraz bliżej rozmów na temat podwyżki. Ludzie coraz bardziej nabuzowani. Ciekawe tylko czy jak przyjdzie co do czego i wszystkie 3 zmiany będą miały stanąć czy tak się stanie. Zobaczymy ile ludzi się wyłamie z tej akcji

@Zainteresowany

No właśnie teraz wszyscy twierdzą że staną a zobaczymy jak przyjdzie co do czego

@Ktoś

Nie martw się o innych, martw się o siebie. Jeden parzy na drugiego i małpuja od siebie.Miej odwagę samodzielnie podjąć decyzję i ponieść jej konsekwencje. Przystąpienie do strajku jest dobrowolne. Pytanie jest czy ty staniesz, chyba że się boisz ale sam nie wiesz czego.

@¥£€

Nie atakuj mnie. O to samo mógłbym zapytać Ciebie. Staniesz czy stchurzysz

@Ktoś

Wyjdzie szydło z worka jak odważni są ludzie

@Ktoś

A czego lub kogo mam się bać? Jak teraz się nic w tym zakładzie nic nie zmieni to zawsze beda wami poniewierac. Wami, bo ja sie zwolnie, bo nie będzie przyszłość w tym zakładzie dla ludzi, którzy chcą spokojnie pracować i uczciwie zarobić na chleb i na starość własnymi rękami pójść.

Azumik

Siemka. Czy wiadomo coś o weekendach na Lesniance? Pracowałem pod agencją ale co dzwonię to mnie zbywają i dochodzą mnie słuchy, że przyjmują?

@Azumik

Powoli przyjmują

Xs
@Azumik

Przyjmują przez Adecco lub manpower . Raz w tygodniu są szkolenia.

Ona
@¥£€

Tylko chętnych nie widać.

@Ona

A jak przyjdą to presji nie wytrzymują

Pracodawca powinien sobie zdawać sprawę że dobry pracownik to zadowolony pracownik a nie przytłoczony pracą za marne grosze w zamian

Może pracodawcy zależy żeby pracownik był przytłoczony praca, pracował w atmosferze mobbingu i za marne grosze? Pracuje tyle lat i jeszcze nie usłyszałam że jestem dobrym pracownikiem. Może pracodawca nie są potrzebni dobrzy pracownicy tylko tacy którzy zrobią to co jest potrzebne a czy pracownik jest zadowolony czy nie to go nie interesuje?

Ola

Majstrowe do wymiany!!!!

Coś

Kiedy w końcu mają rozmawiać w sprawie podwyżek. Za chwilę minie rok i dalej nic

@Coś

S kiedy w końcu mają zamiar się dogadać w sprawie podwyżek? Terminy tylko uciekają a my dalej bez podwyżki

@Ola

Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się lepszymi

@Ciekawy

Zobaczymy co przyniosą dzisiejsze rozmowy

Ból
@Ktoś

To nie jest upokarzanie by poczuć się lepszym, tylko paniczny lek przed utratą władzy i kontroli. Moim zdaniem to jest chore.

@Zainteresowany

Jakoś efektów rozmów nie widać. Wszyscy powinni stanąć

@Ola

Wszystkie? Chyba nie

Boa

Zawsze możesz znaleźć nowego pracodawcę

Na której sekcji

???

Na której sekcji robi i zmianie?

Miły

Gdzie to jest

Dwa pedał się doigrały

Ja również ale zapewne o innej piszemy :)

Duży

Na której robi zmianie i gdzie?

Duży

To napisz jeszcze raz

!!!

Skąd to się takie (usunięte przez administratora) biorą co sprawia mi przyjemność rozbijanie rodzin. Niech sobie robią to co lubią ale z wolnymi a jakie nie to zawsze może stanąć na S1

Wariat
@!!!

Zawsze się znajdą nie wyzyte

Zbulwersowany

Myślę że prywatę powinno się w domu załatwiać. Ktoś chyba bardzo szuka problemu albo mu okropnie żal

Bbb

W związku też wspaniałe, miałem dziewczynę z Ukrainy ale ona zostawiła mnie i wróciła do Ukrainy na stałe. Powiedziała że tam ma dom i rodziców.

Ada

Oni we krwi mają jak rozbić czyjeś małżeństwo, a później wracają na Ukraine do swoich mężów albo chłopaków i są szczęśliwi... A my Polki zostajemy się tutaj z rozbitym małżeństwem...

Jak lubisz taką reklamę to może zareklamuj siebie, a poza tym to nie boisz się że przez takie znieważenie możesz mieć spore kłopoty? Na takim forum piszą tylko ludzie bardzo zdesperowani. Widać że potrzebujesz pomocy, podpisz się a pomogę

Znawca

Dlatego powinny pracować przy drogach. Tam klientów miałyby non stop.

CzarnaMariem
@Znawca

Po co biorą do pracy takich młodych dziewczyn z Ukrainy? Żeby później pol Hutchinsona z nimi spało?! Na co wogóle patrze pracodawca? Myślałam że to spoko firma! A tutaj takie rzeczy się dzieją(usunięte przez administratora)

Znawca
@CzarnaMariem

Pracować się im nie chce ale wiedzą że tylko zamrugaja rzęsami to większość facetów od razu jest chętna im pomóc. Wiedzą co za to dostaną.

Aleeee
@Anonim

Dlaczego od razu zniewaga? Znajomy mechanik opowiadał,

CzarnaMariem

Wszystkie chłopaki są jednakowe, nawet porządny chłopak może grać na dwa fronty. Jak przyjdzie ładna Ukrainka czy Polka do pracy to wszyscy myślą jak z nią się umówić, a najbardziej takich niby porządnych które lubią się umawiać jest na Hutchinsonie 2... I to są faceci z autoklawy... Pozdrawiam!

@Zbulwersowany

Jaka prywatę,? Po pierwsze chciałem zauważyć, że owa łatwa panna sama się z tym obnosi, a po drugie, masz żonę? Miło by Ci było gdybyś wiedział, że gdy Ty pracujesz bo masz pierwsza zmianę tylko pierwsze zmiany ona w tym momencie się rucha czyli na wszystkich drugich i na wszystkich nockach swoich,????????

Lody
@Anonim

Brednie gadasz, będzie tylko więcej chętnych na jej usługi

BeataKuras
@Dwa pedał się doigrały

Nie boję się podać nazwiska i imienia, i chciałbym bardzo, żeby mnie nie straszyć ani mężem ani panem Kazkiem żenada, nie mam sobie nic do zazucenia, pozdrawiam i A3 i nieszczesne A6, BeataKuras

@BeataKuras

Brawo pisać inkognito to nic ale się podpisać to już cos

Kolo

Takie rzeczy się zgłasza, to jest mobbing. Wystarczy zgłosić a najlepiej nagrać jeszcze taka kolezaneczke i szybko będzie bąki zbijać na bezrobociu. Jak czytam co w tym zakładzie się dzieje to oprócz 4zl powinniśmy walczyć dodatkowo o "szkodliwe". Chore co potrafi kobieta kobiecie wyrządzić, z zawiści że w jej życiu się nie układa tak jakby chciała.

Wariat

Nikt nie powiedział, że Polki są lepsze, a wręcz przeciwnie, znam taka jedna co ma 50 lat a tyka się dużo młodszych a po co? Ma męża, ale jednak kochanek rajcuje,,,,, żenada

NieChceMiSie
@Wariat

Tak a teraz płacz i trzesawica, bo się boi, trzeba było o tym pomyśleć wcześniej, zasada jest jedna nie tyka się żonatych gości, chyba, że się jest,,,,,, a czas robi swoje,,,, sytuacja się dopiero rozkręca

Blondynka

Ukraincy to są maszyny do. . . Rozumiecie co chodzi... U nich jak się nie ożenisz do 25 lat, to cała rodzina się nie odzywa. Znam taką koleżankę Ukrainkę która przyjeżdżała na Hutchinson szukała sobie narzeczonego z Polski. To był cyrk na kółkach;)

@Blondynka

I co znałazła?

Blondynka
@Anonim

No znalazła, na 12 lat starszego od Siebie , ale rozbiła małżeństwo, no bo wpadła od niego, a ten gościu odrazu się zwolnił, bo nie chciał żeby cały Hutchinson plotkował o nich. Dramat w sumie wyszedł.

Qqq
@Zbulwersowany

No jest czego żałować,,,, przy drogach też stoją takie

Czy wiadomo już coś w sprawie podwyżek?

Ula

Jak rozmowy będę podwyżki czy stajemy

Ppp
@Ula

Ja myślę że stajemy całe ajp 6 stanie jak będzie trzeba

Wie ktoś kiedy będzie wypłata???

Dddd

Na Z1 była wczoraj

Missi
@Dddd

A my to co ?

Eeeeee
@Dddd

zawsze przeciesz placa tego samego dnia nie róbcie burzy kiedy nie ma o co

Będzie dzisiaj wypłata czy nie? Wie ktoś

Skąd wiesz? Czy to pewne? To kiedy mają zamiar wysłać

Olo

Przelew już poszedł, osoby które mają podany nr telefonu w dziale kadr taka informacje otrzymały. Więc powinien dojść dziś.

$
@Olo

Przelewy mówisz że poszły a nikt nie dostał na konto jak w końcu jest

Olo
@$

Na 1 były wczoraj.

Eryk

Miałeś rację i teraz pewno też a słyszałeś że ma być na jesień następny lockdown? Musimy się spieszyć.

Ktos

Dostał ktoś wczasy pod grusza w tym miesiącu?

Mma
@Ktos

Nie panie z biura zachowują sie jakby to że swojej puli płaciły ludziom. A nikt by się nie pytał gdyby dostał godna wypłatę a nie poniżającą za tak ciężką pracę jałmużnę. Przydałoby się żeby musiały zapracować na swoją wypłatę. Bo na razie to ludzie na produkcji na nich pracują.

@Ktos

Cześć ludzi dostała. A kiedy reszta? Tak wszystko pokręcone że ludzie już nic z tego nie wiedzą

Ktos
@Coś

Kto miał dostać w sierpniu to przelew był 27go.

@Coś

To kiedy następna tura wczasów pod gruszą?

@Ciekawy

A Ci co mieli postój w sierpniu to kiedy mają dostac?

ds
@Ktoś

Jeśli wczasy wybrałeś w sierpniu to wypłata będzie we wrześniu logiczne

Jasko
@ds

Chyba nie do końca logiczne, przynajmniej jeśli chodzi o lesnianke. Tam było pismo z kadr już w kwietniu, że osoby korzystające z urlopu w miesiącach sierpień oraz wrzesień będą miały wczasy wyplacone w październiku. Doinformuj się.

Coś

Ani przelewu ani wczasów nie widać

Pozytywny
@Coś

Nie szkodzi że wypłata będzie później. Za to dłużej

Pewnie
@Coś

Nie dostałeś bo nie robisz ????

Tom

Panie z księgowości obudźcie się kiedy będą wczasy pod grusza.

Janek
@Tom

One mają czas na wszystko. Kawka musi być wypita 3x na zmiane

Xyz
@Janek

Kięgowość nie zajmuje się wczasami pod gruszą, wypłatami itd.Wszystkie sprawcy pracownicze należą do obowiązku kadr. A kawę piją wtedy kiedy mają przerwę taka jak wszyscy 20 min. Jak się komuś wydaje, że Panie siedzą i kawkę piją to zawsze można aplikować i się przekonać jak to wygląda...

Pozytywny
@Janek

Może być nawet 10 byle mieli szacunek do ludzi

Ciekawy

Wiadomo już co z tymi podwyżkami. Czas ucieka a tu dalej ani słychu

@Ciekawy

Chyba dzisiaj mają spotkanie. Przynajmniej tak mówili

Luba
@Ciekawy

Ponoć wzieli się za biurowych i zwalniają

Ola
@Luba

Skąd takie info? Z1 czy Z2?

Kwinto

Chyba się nie doczekamy

???

Siemano. Będzie dzisiaj wypłata???

Hmm
@???

Raczej wątpię aby puścili dziś przelewy będzie trzeba poczekać myślę że do poniedziałku

@Hmm

Dzięki za info. Jak by poszły dzisiaj to napisz

Nic

Co tam na Ajp 9?

True Story

Prawda moi mili wygląda niestety następująco, związki zorganizowały strajk i bardzo fajnie, brawo, ale skończy się to tak że dostaniecie na początek pare groszy podwyżki żeby uspokoić sytuację, zamydlić wam oczy a ludzie wrócili do pracy , zaczną się dalsze negocjacje, mediacje, obiecanki i inne cyrki co oczywiście zacznie się przeciągać w czasie a ludzie znów stracą zapał , zresztą jak przy każdym innym pseudo buncie. Do prawdziwego strajku i buntu nigdy nie doszło i nie dojdzie bo większość ludzi się za bardzo boi. A co do atmosfery w pracy, to ta się nigdy nie zmieni, z tyrana łagodnej osoby nie zrobisz, może na chwilę ale nie na stałe, zawsze będziecie poniżani i traktowani z góry tak działają takie firmy i od dziesiątek lat się to nie zmienia. Uwierzcie że zmiana pracy to nic strasznego a osobiście znam dziesiatki ludzi ktorym wyszło na dobre pożegnanie się z tym zakładem i toksycznymi ludźmi którzy w nim zarządzają. Niestety ale jak chcecie zadbać o swoje zdrowie psychiczne i mieć jeszcze szacunek do samego siebie to wyjście jest tylko jedno. Powodzenia i odwagi dla wszystkich!

Pusty
@True Story

Jak zgodzą się na parę groszy podwyżki to zwiazki wywieziemy na teczkach.

Batman
@Pusty

A dobrze się czujesz żeby ciebie ktoś nie wywiózł

Są jakieś postępy po strajku w związku z naszymi podwyżkami? Pytam o Z2. Bo sierpień się kończy i kolejny miesiąc jesteśmy stratni na kasie.

Nie wiem czy pracodawca zdaje sobie sprawę z tego co robi.Mamy odpracowywać soboty ale też żąda aby były niedziele robocze.To co my mamy przez siedem dni w tygodniu non stop pracować.Gdzie tu poszanowanie praw pracownika,ile osób jest zatrudnionych na niewiadomych stanowiskach chodzą spacerują nie wiadomo czym się zajmują.Dlaczego dyrektor nie weryfikuje tych stanowisk,czy to jest opłacalne dla firmy,czy naprawdę jest potrzebna kolejna osoba która nie przynosi zysku .Pracownik fizyczny jest filarem zakładu i to na nim powinien opierać się cały system.Na tym powinien się skupić zarząd.A tutaj niestety jest odwrotnie osób które nie wiadomo czym się zajmują jest dużo natomiast niedoceniane są osoby które przynoszą zysk firmie,Czyli pracownik fizyczny,Żeby tutaj nie było niedomówień bo pierwszy raz komentuję potrafię i mam odwagę podpisać się pod tym.Ewa Krzus Ajp3

Iga

Czy w weekendy zakład 1 pracuje?

John
@Iga

Tak

cIEKAWSKI

Gratulacje dla związków za udaną manifestacje, choć szczerze powiedziawszy dużo za późno bo dobrze wiemy że dyrekcja miała już pismo dostarczone 12 listopada 2019, więc derekcja miała sporo czasu, następnym razem po miesiącu już trzeba strajkować bo pieniążki dla nierobów są a dla produkcji już nie. Jeszcze raz Gratulacje.

Słuchajcie

Związki zwracam honor jednak przeprowadziliście coś takiego podobnego jak proponowałem i w 2 zakładach jednocześnie dzięki czekam na generalny pozdrawiam

Hut2
@Słuchajcie

Chcielibyśmy gorąco pozdrowić osoby ze ZWIĄZKÓW, które reprezentują nas pracowników, które tak bardzo się udzielają na zebraniach które tak namawiały do strajkowania a w konsekwencji nie zjawiły się dzisiaj w pracy. Dobrze wiedzieć że reprezentują nas osoby mocne w gębie. Dobrze wiedziec że jesteśmy w dobrych rękach. Podpiszcie jeszcze więcej sobót za pół darmo w tym jesteście najlepsi.

S2
@Hut2

Po dzisiejszej akcji strajkowej która wyszła dziwię się takim komentarzom, Dorota skończ....

Hehe
@Hut2

O co chodzi? Jakieś konkrety, kto co i jak? To kto to prowadził?

Słuchajcie

Nie.. Jak by w Żywcu istniały 4 zakłady podpuścił bym 4 :) mamy prawa walczyć o swoje wynagrodzenia a ty siedzisz w biurze i śmierdzisz też byś chciał jakąś podwyżkę do ryczałtu ale nie powiesz głośno bo siedzisz pod biurkiem ze smutna miną ... Ja tylko zaszczepiłem idę która teraz nam wszystkim się opłaci. Dzięki Seweryn dzięki Krzysiek mówcie o tym w lokalnych mediach i gdzie się da niech im gul skacze i nie schodźcie teraz ani 5 gr będą musieli podpisać...

Jerek

A ty byłeś na sali. Smród, dużo czynników rakotwórczych. O jakich 260-300 godzinach ty mówisz

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.