Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Jan

Jak można zrobić alarm i tyle ludzi na jednym miejscu i gdzie jest odległość a pani bhp zadowolona

Witam. Zamierzam się przyjac do pracy na ul. Stolarska. Można wiedzieć jaka obecnie jest stawka za godzinę.Z góry dziękuję.

Znawca
@Nowy

Wykończenie 17 zeta a na autoklawach 19 zeta. A jeśli masz wybór to idź do innej pracy bo tam jest tragedia.

Svitlana

Witam, czy Ukraińców na stałe przyjmują do pracy na Hutchinson? Pracowałam ale przeż agencję, a teraz chce spróbować od Hutchinsona na Stolarską! Czy jest to możliwe? U was są najlepsze zarobki!

Zusowiec

A wyrównania jak nie było tak nie ma , 3 miesiące wysyłali na wodę i chleb

Zołza
@Zusowiec

Maja czas na wszystko miało być w grudniu przed świetami, teraz ze w lutym jeszcze inna wersja , że czekają na odp z zusu robią co chcą trzeba by się było tym zainteresować bliżej

Ktosia
@Zusowiec

Nie liczylabym na to, że to dostaniemy, trzeba się pogodzić że przypadło.

Ktoś

Nie będą udawać że nic się nie stało, będą udawać że są biedni. Może mamy im jeszcze współczuć? A może jakaś zbiórkę do puszki na biedny Hutchinson.

Ktoś
@Ktoś

Łaski nie robią, te pieniądze się nam należę. Jak by mieli do czynienia z Urzędem Skarbowym albo z bankiem to by musieli spłacać odsetki i pospieszyli by się.(usunięte przez administratora)

@Ktoś

Oni teraz biedni sami nie wiedza co komu a pełno tego maja do rozliczenia , maja czas jak zawsze dziwi mnie to , jakby trzeba było oddać to są pierwsi a tak to ch... bo po co a ludzie musieli przeżyć za 500 zł chore

Mala

Hej wiecie coś na temat wypłaty???

w

na Z1 już jest na koncie

@Mala

Mam pytanko o co chodzi z tym testem na trójkąty?

w

Żartowałam

Mała
@w

Wczoraj już dostali niektórzy wypłatę

Będzie dzisiaj wypłata?

Beata

Hej. Planuje spróbować pracy weekendowej w hutchinsonie. Bardzo proszę o informację jakie są możliwości (pół etatu itd ) i jakie zarobki. Z góry bardzo dziękuję.

No zarobisz 1200 zł :)

Ktoś.
@Beata

Pracując sobota, niedziela stawka jest 18 zł/h przez adecco plus za pranie 40 zł i dodatkowo za dojazd płacą wysokość zależy od tego skąd dojeżdżasz.

@Ktoś.

Kiedy nam oddadzą to wyrównanie za chorobowe? Wie ktoś coś?

@Beata

Nie polecam dziewczyno. Pracowników weekendu traktują jak gors, y sort. Nawet związki się nami nie zajmują. Zapiepszamy każdy weekend mamy zawyżane normy nadliczbowe niedziele wypłacili 100 a nie jak s należy 200%.A najgorsze mamy nawet że świąt zrezygnować dla zakładu. Życzymy Wesołych Świąt zarządzającym bo my z rodziną nie dane nam będzie po świętować gdyż wymyślono pracę w Szczepana. Najgorszy najbardziej nieludzki zakład. Wesołych świąt.

Mila
@Roni

A kto ci każe iść w tego Szczepana ? Masz urlop l4 bez przesady skoro ci tak złe to co się przejmujesz zgina tam bez ciebie czy jak? Liczysz na dobra wypłatę? W styczniu nie licz

@Mila

Nie jesteś w temacie to siedź cicho bo urlopów nie dają. A to nie jeden minus.

Mila
@Roni

To sobie weź l4 Hahaha przejmujesz się a oni się maja w (usunięte przez administratora)

@Mila

Skoro tak cie irytują wpisy to poco siedzi, i odpisujesz ajesli przeczytałaś cały wpis to to była odpowiedź. Irytują mnie tacy ludzie co mnie przeczytają wszystkiego a uczepiaja się 1 tematu.

@Beata

Witam ma. Pytanko jak wygląda test z trójkątami?

Dostał ktoś w ogóle to wyrównanie chorobowego?

Xoxo

Nie i niby przed świetami maja wypłacać

Iza

Niby przed świetami maja wypłacać zobaczymy:)

@Iza

Przed którymi świętami? Na Wszystkich Świętych?

Sb8

Jakie wyrównane (usunięte przez administratora)jak byłeś na l4ogarnij sie

Long
@Xoxo

To wszyscy dostaniemy to wyrownanie chorobowego? Czy jak bo już się gubię

@Long

Ci co dostali 60% zamiast 80%, ale nie dostaniemy już chyba tego bo miało być przed świętami a nie ma.

Zxz
@Wnerwiony

Jak nie dostaniemy? Dostaniemy jak ci mogą tego nie dać tak się to rozpłynie w powietrzu? Maja tyle tych wniosków wyrobić się nie mogą , poprostu jak zwykle maja czas na wszystko i prędko tego nie ogarna

Xzz
@Long

Tak wszyscy ci byli na chorobowym

@Wnerwiony

Cóż tak nikt nie pyta kiedy będzie wypłata? Hahaha

Hehe
@Nika

Bo będzie w piątek 8 innej opcji nie ma.

@Nika

A masz jakieś info że będzie dzisiaj wypłata ???

@???

W piatek

Mały
@Hehe

A jak nie będzie 8go to można składać wypowiedzenie z winy pracodawcy.

Czerr

Związki na lesniance nie dają nic na święta w tym roku? Przeciągają to jak dyrektor podwyżki haha. Dostaniemy pieniądze na święta Bożego Narodzenia w sierpniu 2021 hahaha

Hehe
@Czerr

Gdzie masz napisane, że Związek ma Ci dać pieniądze? Mało masz z podwyżki? Oj ludzie, ludzie... Lament jakby milionami rzucali - hehe

Czerr
@Hehe

A gdzie masz napisane, że rząd ma ci nie liczyć podatku od każdego postawionego kloca?

Od kiedy wolne i ile

@???

Od 24 do 27 grudnia tyle masz wolnego

Wscibska

Otrzymaliście bony na z2 dziś?

(.)(.)
@Wscibska

bony pod gruszą ile dostaliście kasy?

Hut 2

Bony były w wypłacie

Wscibska
@Hut 2

Nie wszyscy dostali w wypłacie

(.)(.)

Ale w jakiej kwocie?

Ano
@Hut 2

były ale dla podniesienia chęci do jeszcze wydajniejszej pracy

Robi33

Wlasnie ja nie dostalem

@Robi33

Nikt jeszcze nie dostał ale wszyscy ostro na to pracują a może nie dojadą, tu wszystko jest możliwe.

Słuchajcie

Manifestacje niezadowolnia z powodu przymusowych urlopów ograniczenia etatów godzin pracy braku wynagrodzonia postojowego dla zakładu Z1 i Z2 proponuję przeprowadzić 11 czerwca w święto Bożego Ciała organizacje związkowe dogadajcie się gdzie (proponuję znane publiczne miejsce) i o której po czym trzeba przekazać informację na działach i sekcjach

Mily
@Słuchajcie

Ciekawe ile tych ciężko pracujących w biurach jest na urlopach i bezpłatnym bo jakość na parkingach tego nie widać wstyd ZZ

Natane
@Słuchajcie

W zeszłym roku za pracę w Boze Ciało dawali 300zl premii, w tym roku ile dają? :D

Ok
@Mily

Trzeba dzwonić do kadr. żeby panie wybrały zaległe urlopy i poszły na dwa miesiące wolnego księgowość również a wypłatę przenieść na grudzień 2020 do końca okresu rozliczeniowego

:) ;)
@Ok

Ciekawe czy oni mają etaty mniejsze? A tylko dyskutować umia ciekawe jak się wszystko ruszy już niebawem to będą znowu chodzić prosić klęnczec na kolanach o pracowników .Trzeba się zastanowić czy te wszystkie biurowe stanowiska są potrzebne bo jak nie to likwidacja

Zawada
@Mily

Dlaczego nasze zwiazki sa wewnętrze nic nie robia nie pomagaja nikomu tylko swoje stołki trzymaja Moze kazdy zostanie przewodniczącym nikt nic nie bedzie robic i kase zbierac.

Kiedy manifestacja?

Gdzie się spotykamy? Jestem z 2

Xxx
@Słuchajcie

Przypuszczam który psychol mógł podpuścić oba zakłady.

Rubaszny Arbuz
@Słuchajcie

Czytam te wasze brednie i drapię się po głowie. Rządowe tarcze antykryzysowe (mniejsza o wersje) zakładają NIEKONSULTOWANIE DECYZJI ZARZĄDÓW FIRM ZE ZWIĄZKAMI ZAWODOWYMI - czyt.: zakład może robić co chce, a ZZ mają howno do gadki - zwalanie winy na ZZ jest niedorzeczne. To po pierwsze, a po drugie, jeżeli ktoś jeszcze liczy na podwyżki, to jest równie oderwany od rzeczywistości co rządzący.

Odnośnie bzdur
@Rubaszny Arbuz

Związki mają pilnować czy są przestrzegane prawa zawarte w tarczy antykryzysowej, wiadomo, że nikt z nimi nie konsultuje decyzji jakie podejmuje rząd, ale mają tego pilnować jak chodźby nie zmuszania do urlopu. Czego nie rozumiesz, nikt nie wierzy w podwyżkę, która miała być podpisana 1.01.2020 roku

Ernest
@Rubaszny Arbuz

To tylko świadczy o tym że ludzie tu wypisujący oderwani są od rzeczywistości. Niewiedza i roszczeniowosć wylewa się na każdym kroku, w każdym słowie. Tak ode mnie, trochę więcej pokory a mniej ignorancji, z której zresztą wielu próbuje zrobić atut. Złą drogę wybraliście, a ja cóż, nie życzę Wam powodzenia.

Sasiad
@Ernest

Nie rozumiem czemu z nim dyskutujcie. On tu jest tylko po to żeby odkopać autorytet związków, a wy zamiast to ignorować dajecie się wkręcić jak dzieci. Niepoważne

Sasiadka
@Słuchajcie

Jak zobaczyłam, że masz 28 kliknięć, to też kliknąłem na tak. Nie ważne o co chodzi, jak wszyscy klękaja to ja też :D. Pewnie ksiadz chce wiedzieć ile ludzi w procesji pójdzie. Pewnie trzeba wiedzieć, do sanepidu zgłosić. Ale 30 to mało jak na katolicką żywieczczyzne. Ludzie nie lękajcie się.

Sasiadka
@Sasiadka

O choragiewki też można klikać. Super ta gra :D Dawajcie żeby my do 300 dojechali :D

Z2
@Słuchajcie

Jesteśmy z wami nareszcie ktoś zrobi porządek.

?
@Słuchajcie

W jakiej formie chcesz to zrobić? Protest? Demonstracja? Marsz?

Tyle w temacie
@?

Dajcie już spokój, nawet nie podał konkretnego miejsca. Przyjedziecie 11tego a jego nie będzie, zostawi was samych. Naprawdę wierzycie i ufacie jakiemuś człowiekowi, którego nawet imienia nie znacie? Ktoś was podpuszcza na zwiazki, a wy się dajecie. Idźcie tylko żebyście potem problemów nie mieli, żeby się nie okazało że jesteście zakarzeni koronawirusem, albo niewiadomo w co czlowiek Słuchajcie chce was zrobić. Naiwni jak dzieci

?
@Tyle w temacie

Jest napisane że związki miały się dogadać gdzie i o której, to jeśli nic nie robią to znaczy że nie ma ZZ. Najlepiej będzie się wpisać.

Majkel
@Tyle w temacie

Tylko gościu coś robi, a ZZ się nie chcą dołączyć bo jesteście po stronie waszych panów.

Tyle w temacie
@Tyle w temacie

Chce ludzi coś a robić i żeby odpowiedzialność spadła na ZZ.

Ja czekam na info od ZZ na temat i nic pewno są zgadane z zakładem taki świat.

@Słuchajcie

O co chodzi z tym testem na trójkąty?

Wiesz
@Jasio

Musialeś nie zrobić tego testu , nie jesteś jedyny.

@Wiesz

Poszło raczej słabo no trudno

Wzrok
@Jasio

Po 3 miesi sprawdzanie czy zwroj się nie pogorszył.

@Wzrok

Musieli by mnie jeszcze przyjąć

Ma ktoś numer do działu kadr na Z1 Leśnianka ?

Miki

Powiedzie co z tymi bonami na święta na z1 czy będą i jaka kwota wie ktoś? tylko proszę o prawdzie info.

Eee
@Miki

Przed chwilą przyszedł SMS że zostały wysłane w kwocie 410,400 lub 390 zł .

Taa
@Eee

Mnie gołębią pocztą lecą tak mi dię śniło ale chyba dolecą co?

Karo

Ile jest wypłaty za weekendy

Kasa

Dostał ktoś dzisiaj już wypłatę z Z1????

Olka

Nie

Zakład 2 miał

Heee

No to chyba tylko część pracowników jestem z 2 i nic na konto nie wpadło

@Heee

Zależy od banku niestety ja mam w Credit Agricole i z tego co wiem to hutchinson też to pewnie dla tego masz ajszybciej

Nikt nie mial z 2

Igas
@Mz

A te bony są wliczone do wypłaty czy osobno nam wyślą?

11list

dostałem ale za 11 listopada wyszlo 20zl

Hmm
@Mz

Najwyrazniej nie każdy dostał dziś przelew

@Igas

Raczej są w wypłacie tak mi to wyglada

@@@&
@Kasa

Na z1 wiadomo coś o bonach na święta? Widzę znów wszystko do tylu żadnych decyzji informacji nawet od związków

@1
@@@@&

bony jak będą to osobno 900

@1
@@1

A skąd takie masz informacje czy są prawdziwe bo ponoć część bonow było wypłacone w maju i lipcu a teraz ma być wypłacone reszta czyli ponoć jest tego nie dużo

Ciekawy

Wie ktoś może czy bony były wypłacone razem z wypłatą?

Olka
@Ciekawy

Kiedy będą bony wypłacane za z1?

Adas

Hutchinsona zamykają?

????
@Adas

Co za bzdura

Mały
@Adas

Powoli zamykają bo siły żywej brak.

Dżoana
@Mały

Zamknąć to powinni majstrowe z hali A, ludzie by odżyli.

Xxx
@Dżoana

Które to takie mastrowe???

Kasa

Czy mieliście mikołajki wliczone w wypłatę?

Kiedy dają coś związki?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.