Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Prok

Witam! a czy zna Pan możne aktualne adresy zamieszkania ? Tych o to pseudo biznesmenów? i tych słupów którzy są przez nich podstawieni? Najlepiej by było Imię? Nazwisko? i adres zamieszkania?

Gosć

Mają też w Warszawie siedzibę, właśnie w Warszawie jest termin rozprawy przeciwko nim, czy się stawią? Nie wiem, nie interesuje mnie to bo kancelaria adwokacka prowadzi sprawę przeciwko nim w moim imieniu.

P.W

No to jak Panie K przecież jest Pan ponoć bardzo pomysłowym człowiekiem z wielkim Potencjałem na przyszłość! No to jak będzie z tą kawa będzie miał Pan czas i też dla mnie? chętnie bym się z Panem spotkał I wysłuchał Pana dalszej koncepcji i planów inwestycyjnych na życie! może byśmy stworzyli razem coś ? bo do tego to ma Pan talent :) kto wie pan ma marionetki i może Pan nimi z łatwością kierować! a ja budżet no to jak będzie z tą kawą? ;)

Oszukany

Przecież wiadomo ze są w Kołobrzegu i po co wypisujecie ze w Koszalinie. ....Wiadomo dla zmylki. ...We krwi to macie... KŁAMSTWO! !!!Wiadomo również że zarządza łysy Damian czego się można się spodziewać po kimś kto jyz był gdzie trzeba a tam nabrał jeszcze większego doświadczenia. ...Niestety Kołobrzeg jest mały. ...

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Tornado

Ja tam wiem ze sa w koszalinie 75-736 Koszalin Gnieźnieńska 38/4 przenieśli sie do koszalina tak widnieje w krs

@Tornado

Przecież tam jest ich druga placówka a oprócz tego oczywiście w Kołobrzegu ulica PORTOWA 14 ZAPRASZAJĄ PONOĆ NA KAWĘ :-)

Zofia
@Poszkodowany

Słyszałam że w Koszalinie jest biuro zarządu i zmienili siedzibe na koszalin.

Cierpliwa
@Poszkodowany

Ten adres jest pewny? Bo gości do nich chce wysłać :)

Jak to co zrobi komornik?Mając prawomocny wyrok sądu zajmie konta bankowe,środki trwałe, inny majątek firmy.A że jest to sp. akcyjna to nie wyklucza też odpowiedzialności prywatnym majątkiem Pani prezes, bo jakoś wniosku w sądzie o upadłość nie widzę. Można też złożyć do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości jako wierzyciel z uwagi iż sp. jest nie wypłacalna.Dodatkowo Pani prezes jeśli tego nie zrobi w ciągu 14 dni podlega odpowiedzialności zarówno cywilnej jak i karnej. Może Pani Żaneta nawet o tym nie wie, bo każdy wie że wałki robi Pan K.

Wyrocznia
@Gość

Skoro tak jest ze Pan K pociąga marionetki za sznurki to jestem ciekaw jak jeszcze długo da radę?! Szczerze to szkoda ze tak to wszystko zaprzepascil, żądza pieniądza hmm ale jakim kosztem!!! Panie K wstydzilby się Pan a był Pan na szczycie za swojego czasu i co Panu jeszcze brakowalo mial Pan wszytko a teraz nic tylko Stresy i nerwy! i nie przespane noce!

Windykacja Mobilna

W taki przypadku ciekawe co zrobi komornik ? i kto będzie za to wszystko obarczony inaczej mówiąc całym kosztem ?! Tak na marginesie ile Pani zalegają?

@Windykacja Mobilna

1955 zl brutto wynagrodzenia i prawie 120 zl za niewykorzystane 2 dni urlopu

Gutek

@Gutek

A kogo ten watpliwy news interesuje? Prosto do spamu!

Patryk to ja

@Patryk to ja

Ja nie widzę tego w krs, może maja tam punkt, jeden z wielu zresztą, ale to nie znaczy,że nie ma firma siedziby w Kołobrzegu- Jest na pewno!

Bójcie się
@Patryk to ja

Panie K, chyba juz Panu brakuje sił , aby zaspokoicz swoją , jakby nie bylo lekko upośledzoną blondynkę , ktora jedynie potrafi szczerzyć swoja zabliźnoną gębę. Spamuje pan takimi glupotami zamiast starac sie wydostac z tego szamba , ktorego (usunięte przez administratora) juz brudzi panu uszy . Pozdrawiam ps Wez sie Pan w garsc , bo to wstyd

Agent 1
@agent

Witam nas tez oszukali jako agenta nie płacąc prowizji za sprzedaż

Payryk

Poszkodowany

A pani Prezes ... też zaszczycila Sąd swoją osobą ? Czy może sprawa ta nie jest dla niej aż taka ważna, przecież ma Armię Prawników. Więc jak jest ?

@Poszkodowany

Bylam tylko ja , byly to czynnosci wyjasniajace , skladalam zeznania a pozniej rozmawialysmy z sedzina na temat kredytum i doradcow...takze rozprawa juz z nimi bedzie 27 lipca , jesli nikt sie nie stawi od razu sedzina wyda wyrok , ale nawet jesli ktos z nich przyjdzie to i tak mam sprawe wygrana :) wiec po wyroku od razu ide do komornika o egzekucje

Ktoś

Juz po roprawie , kolejna 27 lipca juz z oskarzonym Jerzym Baranowskim :) jesli sie stawi...

Pożyczka
@Ktoś

I kto tam uczestniczył na tej rozprawie ? I jakie były zarzuty ? A może i kary :)

Ciekawy -Poszkodowany

Z tego co mi wiadomo to siostra pani prezes pracuje w placówce Alior bank w Kołobrzegu na ulicy Katedralnej na przeciwko banku PKO może do niej się zwrócić z tymi pytaniami odnośnie spółki Kredytum napewno dużo się dowiemy. Brak słów na to wszystko jak można tak ludzi traktować! !!Wieżę w sprawiedliwość. Pozdrawiam

Poszkodowany

Ja również zostałem dodany do grona oszukanych przez tą firmę, nie wiem jak długo jeszcze myślą sobie ze tak można i będą tak bezkarnie oszukiwać uczciwych ludzi! Ciekawe jak im się to udaje! Czy oni w końcu poniosą za to konsekwencje prawne!!!!? Założenie jest takie ze na pewno w swoim czasie! Nikt nigdy się nie dorobił na czyimś nieszczęściu!

Gościnny

Każdy, kto decyduje się skorzystać z usług adwokata, oczekuje profesjonalnej porady i fachowej pomocy. Płaci przecież za to niemałe pieniądze. Zdarza się jednak i tak, że adwokat zamiast pomagać, po prostu swojemu klientowi szkodzi. Każdy adwokat (a także radca prawny, notariusz czy doradca podatkowy) ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą i dyscyplinarną. W praktyce bywa ona jednak trudna do wyegzekwowania, dlatego jak mówi przysłowie: lepiej zapobiegać, niż leczyć. Przed powierzeniem sprawy warto sprawdzić mecenasa, który ma się nią zająć. Na początek można odwiedzić stronę internetową Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich ( www.rejestradwokatow.pl ). Dostęp do bazy jest nieodpłatny. Dzięki temu już na starcie można wyeliminować niebezpieczeństwo powierzenia sprawy komuś, kto nie ma uprawnień albo został zawieszony w wykonywaniu zawodu. Jest to ważne z tego względu, że osoby takie nie ponoszą odpowiedzialności odszkodowawczej z obowiązkowego dla adwokatów ubezpieczenia OC, co znacznie utrudnia wyegzekwowanie konsekwencji. Wybierając adwokata, warto też spojrzeć na jego dorobek i wybrać tego, który cieszy się nieposzlakowaną opinią. Choć zdarza się, że i wtedy można się rozczarować.

PJ

agent

Do dzisiaj przelewu jakoś nie widzę na moim koncie t tyt. zaległych prowizji, więc proszę nie wprowadzać w błąd i nie wypisywać nieprawdziwych informacji.

agra

Tak Ci kazali pisać czy masz nie po kolei pod kopułą bo mnie wiszą ponad 10 tys i jakoś do dziś nie wyrównali tak więc albo przestać pieprzyć farmazony albo się nie odzywaj wcale. Dla mnie to nie jesteś żadnym pracownikiem kredytum.pl

bójcie się

uwaga podaje nowy adres firmy 75-736 Koszalin Gnieźnieńska 38/4 przenieśli sie do koszalina tak widnieje w krs

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA