Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Kredycik

Co w takim razie robia Kredytummobile (fordy niebieskie choc obdarte z naklejek) na portowej?

no tak, na portowej :P przecież tam jest salon zdrowia i urody :D ta firma nadal ma siedzibę na koszalińskiej ale przeniosła się na halę targową naprzeciwko obok netto i olren, myślą że ich nie znajdziemy ;)

Nie napiszę.Kredytum ma bardzo dużo ,,podstawionych,, osób, o czym się przekonałem wielokrotnie.Pewnie domyślam się kim Jesteś (czyli osobą poszkodowaną, gdzieś tam jakieś kontakty mam), ale sorry, na razie chcę sam to załatwić. Jednak jak ktoś by chciał być na rozprawie, dzień, dwa wcześniej podam datę, godzinę, sygnaturę akt publicznie. Rozprawa jest jawna więc każdy może uczestniczyć jako ,,widz,, niestety tylko.

dziennikarka
@Gość

Dzień dobry. Jestem dziennikarką z Koszalina. Jestem zainteresowana, kiedy, gdzie i o której godzinie będzie rozprawa. Im bardziej nagłośni się sprawę, tym większa szansa na to, że odpowiedzą za swoje czyny. Proszę kilka dni przed rozprawą podać informacje o niej, żebym mogła sobie czas zaplanować. Z przyjemnością zajmę się tym tematem. Takie patologiczne zachowania należy nagłaśniać, inaczej sędziowie się zachowuję, gdy media się interesują. Trzeba ostrzegać przed takimi spółkami. Informacje te można przekazać nawet tu na goworku, ale chociaż 2 dni wcześniej, żebym sobie czas zaplanowała. Dziękuję z góry.

Napisz do mnie na maila jeśli możesz malma35@interia.pl

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie muszę.Dlatego że w pewnym sensie sami się wcześniej przyznali (nawet pisemnie, i w kilka innych sposobów, nie będę tu pisać publicznie jak, widocznie chcą oszukiwać, ale nawet tego nie potrafią), to tylko formalność, mój prawnik twierdzi że jak sąd by im przyznał rację to sędzia musiałby być niespełna rozumu. A po wyroku od razu leci od mojego prawnika wniosek o ogłoszenie upadłości spółki z wniosku wierzyciela.Sprawa karna też jest przygotowywana o próbę wyłudzenia, do czego także się ,,niechcący,, przyznali. Nie napiszę tu oficjalnie kiedy termin rozprawy, ale jeszcze troszkę.I wtedy po wyroku chętnie zdam relację.

malma35

Możesz na świadków nas powołać

A ja właśnie dostałem info od prawnika że sąd wyznaczył datę rozprawy przeciwko im.Ciekawe czy ktoś z nich się stawi. Już nie mogę się doczekać jak posłucham ich przed sądem.

asdasd

Ma ktoś adres ich siedziby i e-mail? Ciotexy codziennie spamią mi sms'ami o pożyczkach. Ba! Teraz to wysyłają sms'y, że nawet wniosek jest rozpatrywany! Dzwonić na ten ich frajerski telefon - nikt nie odbiera, bo po co?

Gość 19
@asdasd

Tak nikt nie odpowiada, ale koszt połączenia to 28 impulsów czyli to ponad 28 złotych. Teraz naciąga na telefony . W SMS nie ma informacji na temat połączenia. Następny przekręt.

kolega

ta firma to koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mario

Czy ktoś ma do nich aktualnego maila tak żebym mógł im wysłać sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowy? A może ktoś się orientuje czy ten adres w Kołobrzegu jest aktualny ? Dzięki z góry za odpowiedź

@mario

adres w Kołobrzegu jest nieaktualny to napewno wiemy, wiem też gdzie jest ich nowa siedziba ale nie mogę udostępnić na go work?

gośc
@malma35

Adres siedziby firmy to nie żadna tajemnica, co innego prywatne dane.

Zającowski

Malma to w rzeczywistości prezeska Kredytum. Uważajcie na nią.

@Zającowski

ty jestes chory ludziska wytłumaczcie Panu Pod nikiem Zającowski że od 2015 roku nie mam nic wspólnego z kredytum, do póki nie zaczęłą się jazda z brakiem odzyskania należności

Gośc

Nie mogą zgłosić wniosku o upadłość.Taki wniosek można owszem zgłosić, ale w terminie 14 dni od chwili gdy istnieje możliwość niewypłacalności.Jeśli termin nie jest zachowany zarządowi grozi odpowiedzialność cywilna jak i karna. A Pani Ż. całkiem niebrzydka kobieta i co teraz w pasiaki? Bo mąż uniknie odpowiedzialności, nie pełni żadnej funkcji w spółce.

Tak te artykuły z pewnością wiele wnoszą do tematu.

Weronika

Jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

agent
@Weronika

Pan Weroniko, czy zatem artykuły spamujace nie dotyczace Kredytum "bójcie się", które od kilku dni przybywają sa zgodne z regulaminem go work??? Proszę o interwencję i usunięcie spamu.

malma35

Tak tylko ze to portal o pracodawcach i negatywne opinie nie powinny być tak traktowane, jak inni mogą sie dowiedziec o oszustwach

pobożny

Z tego co wiem to od pomocy poszkodowanym są odpowiednie organy państwowe, gowork nie może działać łamiąc przepisy polskiego prawa oraz własnych regulaminów więc co wy chcecie od gowork? serwis gowork nie ma nic z tego co się tu wypisuje więc będą działać tak jak im prawo pozwala oraz własne regulaminy.

malma35

Kredytum świeże informacje od pracowników firmy wykupuje są możliwość usunięcia negatywnych wpisów. Prosimy zespół GO WORK o usunięcie spamów, usuniecie spamów będzie znaczyło ze to co twierdzą pracownicy wewnętrzni spółki kredytum będzie nieprawdą, bo w tym momencie mamy wrażenie że GO WORK nie sprzyja poszkodowanym

malma35

Pamiętajmy że spółkę Kredytum Tworzą nie tylko Państwo K. ale rownież inne osóby o czym świadczy KRS , więc proszę wszystkich będących ze mną w koncie i chcących odzyskać swoje pieniądze, o kontakt niebawem zbiorowy pozew do prokuratury w którym mamy zamiar ponieś do odpowiedzialności wszystkich z zarządu bo jak większość pracowników i współpracowników wie że każdy wiedział co tam sie dzieje i na to sie godzili więc są współwinni

darek10811
@malma35

tez chetnie sie podepne winni sa mi kase i zero kontaktu

doradca

Na wszelki wypadek warto ciekawsze wpisy archiwizować na bieżąco, skoro są pospiesznie usuwane. Mogą czasem w razie wątpliwości wiele wnieść do sprawy...

I tak administracja reaguje całkiem inaczej niż kiedyś.Kiedyś były usuwane wszelkie niepochlebne info na temat kredytum, same pozytywy zostawały.Z tego co wiem było to robione na żądanie kredytum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA