Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

ArekEm

Witam jak pozbyc sie smsow od kredytum???? Juz nie mam siky i nerwow!!! Mnostwo tekefonow na infokinie i dlaje to samo. Kilka smsow dziennie!!!!!!

gość
@ArekEm

Jeżeli wszelkie sposoby zawodzą, zgłosić nękanie, moment i po sprawie.

Gościnny

Każdy, kto decyduje się skorzystać z usług adwokata, oczekuje profesjonalnej porady i fachowej pomocy. Płaci przecież za to niemałe pieniądze. Zdarza się jednak i tak, że adwokat zamiast pomagać, po prostu swojemu klientowi szkodzi. Każdy adwokat (a także radca prawny, notariusz czy doradca podatkowy) ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą i dyscyplinarną. W praktyce bywa ona jednak trudna do wyegzekwowania, dlatego jak mówi przysłowie: lepiej zapobiegać, niż leczyć. Przed powierzeniem sprawy warto sprawdzić mecenasa, który ma się nią zająć. Na początek można odwiedzić stronę internetową Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich ( www.rejestradwokatow.pl ). Dostęp do bazy jest nieodpłatny. Dzięki temu już na starcie można wyeliminować niebezpieczeństwo powierzenia sprawy komuś, kto nie ma uprawnień albo został zawieszony w wykonywaniu zawodu. Jest to ważne z tego względu, że osoby takie nie ponoszą odpowiedzialności odszkodowawczej z obowiązkowego dla adwokatów ubezpieczenia OC, co znacznie utrudnia wyegzekwowanie konsekwencji. Wybierając adwokata, warto też spojrzeć na jego dorobek i wybrać tego, który cieszy się nieposzlakowaną opinią. Choć zdarza się, że i wtedy można się rozczarować.

I do tego mają na tej stronie usługi niezgodne z prawem: Anonimowa Rejestracja karty prepaid Orange online Coś takiego jest nielegalne.

gość

Takie newsy to między bajki lub bezpośrednio do spamu.!. Ile razy jeszcze o tym samym?Nuda!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gosc23

Dokładnie, nie ma co ufać tej firmie, wiele jest negatywów na ich temat http://e-pozyczkipozabankowe.pl/. A wydaje się, że firma finansowa to powinna być czysta jak łza!

Malma35

Ja ide swoja droga z innymi . Tak jak pisalam doradco nje jestes w kontakcie z bylymi pracownikami tao jak ja nie dzialasz od kilku miesięcy nie zostałeś przez nich potraktowany jak ja wiec daj spokój z przegadywankami.Kazdy idzie swoją droga. Z USTALEN WYNIKA ZE CIEZKO BĘDZIE ODZYSKAC PIENIĄDZE . ALE PROKURATURA JEST POWIADOMIONA ILE JEST OSÓB I NA TYLE W TYM TEMACIE. JAK MEDIA TO ROZDMUCHAJA TO NAM LATWIEJ BĘDZIE WALCZYĆ O NASZE PIENIĄDZE.I NIE BEDE SIE TŁUMACZYĆ MEDIA POTRZEBOWALY INFORMACJI ILE JEST POSZKODOWANYCH I NA JAKIE KWOTY. I Po to byly potrzebne osoby . Tak jak powiedzialam koniec z przegadywankami bo wiemy ze doradca to osoba postawiona z kredytum po yo aby do mnie nie pisali. Juz nie muszą i tak juz wystarczająca liczbe osob zebralam i pozdrawiam wszystkich którzy tak dzielnie wytrzymują wszystko.

@Malma35

Towarzyszko -wy wiecie, że nic nie wiecie. Kolejne bzdury i pomówienia, które wypisujesz świadczą odpowiednio i są potwierdzeniem niekompetencji i niewiedzy. Wyrażam przekonanie,że forumowicze swój rozum mają i podejmą właściwe kroki, więc daruj sobie agitowanie.

malma35

Nigdy nie twrdzilam ze otrzymacie pieniadze bo wiemy ze oszuści pozbyli sie majatku. Trzeba miec w rece wyroki zeby cis odzyskac a kazdy idący do sadu na wlasna rekę wie SiE kredytum sie odwoluje. Ile jest osob majacych wyroki? I o to chodzi zeby was zamknac za te oszustwa. I do tego to zmierza. Ale jak sie za was wladze Pisu wezmą to z czasem i odzyskają ludzie swoje pieniadze zostaniecie nawet bez skarpetek. To zmierza tez do tego zeby takie filmy jak wasza znikały z rynku i zeby inni nie dali się wciągnąć.

doradc

Szanujcie swoje dane osobowe a własne sprawy najlepiej bierzcie w swoje ręce i kierujcie wg standardowych procedur.. Jeszcze kilka dni temu malma35 zapewniała,że zgłaszając się do niej odzyskacie pieniądze, dzisiaj generalnie w to wątpi. Najwyrażniej chodzi o pozyskiwanie danych osobowych.

@doradc

Jestes nie poważny mamy juz zebrane osoby i tyle i jak zwykle ktos z kredytum mnie atakuje z klientami ktorzy dostaja SMS z wire card tez zgłosiliśmy na prokuraturę. Ja tez dostalam SMS z wire card a nie udostepnialam swoich danych. Wystarczy przegadywanek z utiopnymi juz ludzmi z kredytum.klikalcie sobie i negujcie ile chcecie to wam nie pomoze szkoda energi na przegadywanki z wami zebraliśmy wystarczającą liczbe osób ktora pojedze z nami krecic reportaz. Dziękuję portalowli go work za możliwość jaka nam nam dał ze tyle osob mogli dowiedziec sie co sie dzieje. Na tym etapie juz nie moge podawac wiecej informacji bo informowanie bezpośrednie przez portal firmy kredytum byliby nie na miejscu. Obserwuje wpisy wasze każdego dnia. Ale informacji wiecej nie podam jedynie na maila. I nikt nie podaje swoich danych bez wczesniejszego porozumienia.

@malma35

Proszę przeczytać ze zrozumieniem własne wpisy np. tej z 04.04 17, w którym jest obietnica, że poszkodowani odzyskają pieniądze. W innych jeszcze, prośby o dokumenty, faktury itd. Teraz ewidentna zmiana strategii. Wszyscy poszkodowani winni swoje sprawy załatwiać we własnym zakresie. Są ku temu odpowiednie i skuteczne drogi. I proszę nie pisać bzdur,że należnosci sa nie do odzyskania,że się odwołują itd. Jeżeli nawet, odwołanie na wiele się nie zda,jeżeli wprowadza sad w błąd. Dzieki temu forum nawet laik wyciagnie właściwe wnioski, kto tu jest poszkodowany. Trzeba działać zgodnie z literą prawa.

@doradca

doradca

Tym bardziej wyrażam przekonanie, mecenasie malmy 35,i czytaj proszę ze zrozumieniem.

malma35@interia.pl

na forum go work napewno sie nie dowiedzie co się dzieje prosiłam o zgłoszenia. Te osoby z ktorymi jestem w konakcie a forum sie nie udzielają zbytnio i wiedzą co sie dzieje , myślicie z zebranie osob i reportaż tej rangi trwa miesiac dwa tak sie nie da jest całe śledztwo prowadzone. Powiem tak ci co cos pisza ze tylko alarmuje napewo sie nie dowiedzą, to jest kilkaset osób oszukanych to nie jest robota na chwile. I napewno jak bedzie reportż na go wok nie dowiecie , informuje na bieżaco tylko osoby bedące w kontakcie i jak bedzie gotowe napewno sie dowiedzą bo pojadą razem ze mną reportaż na żwo. Teraz odpoczywam zeby zebrac siły i powiem tak żegnam sie z go workiem bo coraz głupsza sytuacja sie robi i taka nie zdrowa , apeluję o kontakt do mnie tych którzy chcą z nami pogrążyć tę bandę , bo co do odzyskania pieniędzy bedzie trudno. Jedyna droga spowadzic ich na dno. I to w lasnie czynie sama czy z wami osiągniecia w sprawie idą do przodu i z pewnością tu o tym nie będę pisać. powodzenia wszystki nie bedących ze mną w kontakcie.

A mi się bardzo podoba aktualna strona kredytum, a jak Wam? A gdzie na niej info o kasie z funduszy europejskich które dostali? Nawet ten ich twór nie działa http://www.rapidus.pl/ bo wcześniej był przycisk: złóż wniosek. A ostatnio mój kolega pisał w sprawie ich członka zarządu wyjaśnienia do prokuratury bo prokuratura się o takie zwróciła do jednej z firm gdzie kolega jest prezesem. Oj pali im się grunt pod nogami, pali.

bojcie sie2
@Gość

ojj "glowa" firmy juz kupcia pod siebie :) odbytnica za mala na paluszka ze stresu :)

bojcie si 2

Ojj "głowa" firmy straciła nerwy :) kciuk z tylka wyparowany GAZEM palacego sie gruntu :)

Krowa

Jaś dowiedział się, że jest takie zwierze co pije wodę i daje mleko więc poszedł do szkoły popytał panią popytał i dowiedział się, że to jest krowa. Wziął kolegę i ukradli babci krowę. Poszli z nią nad rzekę. Jaś wsadził łeb krowy do wody a kolega trzymał wiadro na mleko. Po chwili krowa zaczęła (usunięte przez administratora) Na co kolega woła do Jasia: - Jasiu podnieś łeb wyżej, bo muł drze.

bójcie się

hramitko ona jest naczelnym w gazecie ale24

panie "pobożny" "wielmożnie przełożony" "w kakę przez kredytum wy....any" musi być pan od kredytum skoro takie rzeczy pan pisze. Pani Joanna jest bardzo uczciwą dziennikarką i ma potwierdzone dane i świadków, które niedługo znajdą odzwierciedlenie w sądzie i ogólnopolskich mediach. Z tego co wiem to niepłacenie pracownikom i agentom to jest łamanie prawa. Ponadto za dużo ludzi kredytum oszukało w całej polsce i lepiej niech mają się na baczności bo tłum ludzi może zjawić się pod ich nowymi adresami zamieszkania jak i siedziby firmy. Kołobrzeg to nie warszawka że można się schować.

@Zainteresowany

A skąd ta pewność,że o p.Joannę tutaj chodzi? Raczej danych osobowych w swoim poście nie zamieściła. Widzę,że jasnowidzów na tym forum nie brakuje lub w Koszalinie pracuje tylko jedna dziennikarka. Malma35 b. aktywna forumowiczka, wciąż informuje, ale do sprawy nic nie wnosi nowego. Jak nie święta to długi weekend i tak czas płynie niekorzystnie a konkretów jak nie było tak nie ma. Pewnie na wiosnę w przyszłym roku...

@doradca

A widzisz bo wiem więcej niż Ci się wydaje i wiem co się wokół kręci :P jestem bardziej doinformowany niż Ty heh i pewnie żal d----pę Ci ściska paskudo od kredytum że wiem więcej niż Ty. No cóż co nie tobie smrodzie to wojewodzie guwniazuuu ;p

darek10811

Ludzie co jest grane mam z nimi podpisana umowe jako przedstawiciel bylem na urlopie 3 miesiace a teraz nie moge znalezc strony logowania telefon ciagle zajety ,PITU za ubiegly rok nie dostalem co jest grane

malma35

Prokuratura jest powiadomiona z mojej strony zrobiłam niemal wszystko. prosiłam zebyście do mnie pisali byłoby nas duzo wiecej zgłaszających ale mysle ze na to chwile wystarczy zawsze można dołożyc do pozwu na prokurature kolejne osoby

@malma35

Tak się nie da!-pozew na prokuraturę? raczej tu wyłącznie składa się doniesienie, a ewentualnie pozew to można złożyć do sądu. Poza tym każdy we własnej miejscowości może sam osobiście to zrobić.

Oszukana

Ja nasłałam kolejny raz inspekcję pracy. Odpisano mi, iż w Mrzeżynie jest ośrodek wypoczynkowy, a w Kołobrzegu nie udostępniono dokumentacji dotyczącej moich wypłat(których nie miałam oczywiście). Co jest nie do pojęcia, ze inspekcja pracy nie może zobaczyć ddokumentacji.. Wydaje mi się, ze te swinie maja kogoś nawet w inspekcji..Ktoś również zgłaszał sprawę do inspekcji pracy?

Pattt
@Oszukana

Tak ja zglaszalam i nie zrobili nic :) nawet kary nie dostali , zglaszalam sprawe 27 pazdziernika i do lutego im poblazali , ciagle przeciagali sprawe z wystawieniem kary , a od marca inspektor przestal odpowiadac na moje smsy i nie odbieral telefonu...

Oszukana 2
@Oszukana

Dwa razy zglosilam ,,nieprawidlowosci" do inspekcji pracy. Za kazdym razem otrzymalam informacje ze nic nie znaleźli mimo jasno wskazanych oszustw i dowodow na nie.

wkurzona

a gdyby pójść na policje zgłosić przestępstwa gospodarcze?? miał już ktoś taki pomysł?? w ciagu paru lat wiele razy zmieniali nazwe firmy. a poza tym wszystko inne bylo bez zmian. policja dojdzi do tego ze na slupow otwierali i po sznurku dojda kto jest na szczycie tej calej mafii !!

ktoś

Czy do Waszych klientów Kredytum też wysyła mnostwo smsów z propozycjami kredytu i podpisuja sie np. nadowod.pl , o10groszy, cozacena pl, kf omega pl, karta10tys? Wiecie jak to zablokować? Probowałem wszystkich blokad od operatora na moim telefonie na ktory tez wysylaja ale nie działają? Moj prawnik podpowiedział mi sposob ale czekam na Wasze propozycje. Dodatkowo chciałbym dowiedzieć się jeszcze, o ile macie takie informacje pod jakimi firmami działa jeszcze "zarząd" Kredytum? Potrzebuje takiej informacji dla komornika.

rozważny
@ktoś

a po co komornikowi takie info ? coś tutaj śmierdzi

ktoś
@rozważny

Im więcej informacji otrzyma komornik o majątku tej "firmy" tym szanse na odzyskanie pieniędzy są większe. Niestety tak ten system u nas działa.

Mary
@ktoś

Nigdy nie miałam kontaktu z tą firmą, nigdy o niej nie słyszałam, nigdy nie brałam żadnych pożyczek, ani u nich ani nigdzie, nic, null. Nagle zaczęłam dostawać po kilka smsow dziennie. Jakoś od tygodnia. Jak to zablokować? Jak z tym walczyć? Nie znam tej firmy, nigdy nigdzie nie wyrażam zgód marketingowych. Maile z prośbami o zaprzestanie wysyłania smsow odbijają się echem, nic nie dają a smsy jak dostawałam tak dostaje nadal. Mam tego serdecznie dość! Co z tym zrobić?!

Ann
@Mary

Jan mam ten sam problem z sms dostaję je średnio co 2 dni mam już dość w życiu nie brałam żadnych kredytów nie wiem jak to zablokować wysyłałam już maile ale wracają niedostarczone czy ktoś może poradzić co z tym zrobić

Czereśniawski

A będzie kebab na tej wyprawie?

malma35

Zbieram ekipe do wyjazdu, kto jedzie ze mną? szczegóły na mailu malma35@interia.pl

@malma35

Zaczynam mieć pewne wątpliwości... o co chodzi???? To te setki osób, które są w ciągłym kontakcie, które zeznają w Prokuraturze, nie wystarczą?

wkurzony

Nic z tego nie będzie. Ja zgłosiłem temat do UOKiK i GIODO ponad trzy tygodnie temu i nic z tym nie robią. Dalej dostaję po 2 - 3 sms dziennie. Pisanie na reklamacja@kredytum.pl nic nie daje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA