Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Odzież to porażka. Koszulki grube 50% poliester. Nie wchłaniają potu , nie przepuszczają powietrza. Spodnie to samo i ważą tonę. Do tego ciężkie niewygodne buty. W tej temperaturze praca w takim ubraniu to koszmar. Ktoś chyba nie miał wyobraźni.

@Monika

Zgadzam się spodnie masakra nie da się pracować w takim upale a jeszcze spodnie parzą i masz po 6 maszyn

produkcyjny

jakie stanowiska macie do obstawienia w keeeperze dla osoby z niewielkim doświadczeniem na produkcji?

Agnieszka

No właśnie szukałam ofert na ich stronie, ale pusto. A wiesz czemu nie szukają? I czy moze niedługo będą szukać? Jakie w ogóle zarobki na ten moment tu są?

errr
@Agnieszka

no nie bardzo? skąd on ma wiedzieć?

Mr.Incognito.
@produkcyjny

To praca dla ludzi beż żadnych kwalifikacji. Trzeba się nauczyć kleić etykiety i składać pojemniki z pokrywką.To idealna praca dla ludzi beż wyuczonego zawodu.

olex
@Mr.Incognito.

a to dobrze, że nie ma jakichś większych i skomplikowanych działań, można się szybciej wdrożyć

olex
@Mr.Incognito.

a ogólnie jak u was się zatrudnić? nie potrzebują kogoś aktualnie do pracy?

Tanik
@olex

Na stronie jak sprawdzałem to niczego nie było

Pop
@Mr.Incognito.

mow co chcesz, ale tacy pracownicy tez sa potrzebni. w koncu na tym polega produkcja czy ogolnie czesto praca tez na magazynach. jak juz sie wprawisz i nie masz co narzekac na pracodawce to kazda praca jest super.

Karpik

to fakt, pozatym jeszcze jak nie masz doświadczenia i tutaj zdobędziesz doświadczenie to już będziesz mieć doświadczenie hehe ;P

Zuzanna

Wykropkowane są tamte komentarze. Możesz napisać z czym mają rację i o co się denerwują? Szukam opinii o firmie, planuje aplikować i w miarę możliwości zatrudnić się tutaj

aurelionsol

Jak to jest z praktykami na montażu? Gdzie można się zgłosić? widziałem na stronce, że maja dostepne jakies dla osob od 18-26 roku zycia, ktoś ma wiecej info??

Pawros
@aurelionsol

A to nie jakoś przez uczelnie sobie to załatwiasz? Jak nie to chyba bezpośrednio maila z zapytaniem do firmy

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
person

Jakie macie wymagania wobec nowych pracowników?

@person

w jakim kontekście to pytanie? chodzi o jakieś stanowiskowe?

solo
@person

za ogólne pytanie to po pierwsze, a po drugie no musisz spełniać to co wypisane w ogłoszeniu przede wszystkim ;))))

zilla
@solo

jak atmosfera? osoby tu pracujące takie do pogadanie bardziej czy średnio?

haja
@zilla

Ci z którymi ja pracuję bardzo fajni, takie kumpelskie relacje mamy, więc o to bym się nie martwił

mantis

podobno macie czterobrygadówke czy są jakieś dodatki pieniężne z tego tytułu?

mantis
@mantis

a i czy za nocki też są dodatki?

Bolo
@mantis

Za nocki masz dodatek 30% stawki podstawowej. Normalnie jest 20 % a firma daje wiecej.

Alicja
@Bolo

To dobra wola firmy z tym dodatkiem czy pracownicy taki procent wynegocjowali? Można tu porobić nadgodziny, wtedy też są dodatkowo płatne czy dni wolne do wybrania ? A czy jest opcja żeby pracować tylko na dwie zmiany jesli komuś tak pasuje?

Kempus
@Alicja

Na magazynie jest opcja, ale i tak wszystko zależy od funkcji, którą pełnisz.

Zuzanna
@Kempus

Taki szeregowy nowy pracownik produkcyjny musi te nocki pracować? Co jeśli pracownica zajdzie w ciążę? Wysyłają na urlop czy jakoś zmiany są ustawiane bez tych nocnych?

yinyang
@Zuzanna

Nie wiem czy pytanie o zachodzeniu w ciążę jest odpowiednie podczas szukania pracy bo pracodawca może pomyśleć, że chcesz od razu na zwolnienie isc no ale ok...

Dara

Piszę w sprawie elastycznych godzin pracy, można zaczynać między 6-10, odbywa się to że się ma karty, którymi się odbija czy się zgłasza przełożonemu?

@Dara

pytasz jak rozumiem o pracę w administracji?

Drorzyzna
@pracownik

Elastyczne godziny w takim wymiarze chyba są tylko w administracji :)

D..r...

Cześć, jaka jest atmosfera w pracy? Macie przerwy śniadaniowe?

bolo
@D..r...

no właśnie jacy ludzie tu pracują? można się dogadać?

fran7

slyszalem w ogóle, że mają ją rozbudowywać, więc może się w tym temacie coś wkrótce zmieni

zirytowany

co jest, że do was nigdy nie ma ofert pracy??? co nie popatrzę na stronę to pusto, czy ja źle szukam czy macie full stan?

nonick
@zirytowany

a gdzie zawsze dodawali? jakieś oferty gdzie szukacie?

ek

no właśnie, jakoś w necie nie idzie nic znaleźć..

ek

no chyba że trzeba szukać przez jakichś pośredników?

Hodor

Jak to jest ze jedna zmiana zostaje na nadgodzinach kiedy chce i kto chce . A druga jest pilnowana i ma wydzielane dni , czy skończy się kolesiostwo w tej firmie?

@Hodor

Śmiech na sali jak zostali potraktowani pracownicy z weryfikacji. Zostały im wprowadzone dyżury weekendowe by wygenerować większy (usunięte przez administratora) weekendowej pracy. Kultura i odwaga wymagała by tego by przedstawić to chociaż prosto pracownikom prosto w oczy.(usunięte przez administratora) Obudźcie się ludzie zamiast mącić w grafikach i (usunięte przez administratora) cicho może czas porządek zrobić z niektórymi leniwymi pracownikami.

Ary

Jakie macie wrażenia po dłuższym stażu pracy w firmie?

Ary
@Ary

Nie pytam osób które pracują dwa trzy miesiące bo to za mało żeby sobie wyrobić solidną opinie. Pytam długoletnich pracowników.

z dłuższym stażem
@Ary

w moim przypadku całkiem pozytywne, nie mam większych uwag czy zastrzeżeń, robię swoją robotę, kasa się zgadza, raczej spoko

Agnieszka
@z dłuższym stażem

A czy po kilku latach pracy tutaj podwyższają pensje? I czy jakieś awanse się zdarzają albo może jakoś inaczej doceniają wieloletnich pracowników? No i czy jest umowa na stałe?

nonick
@Agnieszka

no z tego co słyszałem to normalnie uopa dają

Dedal

Cześć. Czy znajdzie się praca dla mechanika utrzymania ruchu ? Praca jako ustawiacz i operator też wchodzi w grę. Jaka stawka oraz w jakim systemie zmianowym się u Was pracuję ? Pozdrawiam Dedal

@Dedal

Podbijam pytanie, bo też jestem zainteresowany, głównie stanowiskiem operatora.

@Dedal

Zwłaszcza te godziny pracy są dla mnie istotne, bo co do stawki to rozumiem jak ktoś podawać nie chce

nixc
@Wiking

utrzymanie ruchu dwie zmiany podobno ale nic więcej nie wiem

@nixc

No ok, mi bardziej o dokładne godziny chodzi, ktoś z pracowników napisałby?

junior
@Dedal

na pracuj takiej oferty nie widzę póki co

Azor

będzie coś na Święta Wielkanocne?

Agata
@Azor

A, że tak zapytam, zawsze coś jest? Ile dostajecie np na święta Bożego Narodzenia? Często akurat ten dodatek jest większy niż wielkanocny...

person
@Azor

macie dodatki świąteczne?

Hohohoho

A dlaczego jeżdżąc na wysokim składzie wyrzucam (usunięte przez administratora) ? Dlaczego nie robi tego No weryfikacja?

Hyhyhyhy

A dlaczego cały czas jedna osoba jest wyznaczana do foli l makulatury ? Znajomosci ? Specjalne umiejętności ?

hyhyhyhy

Jak to jest możliwe że zawsze ta sama osoba,pobierająca wynagrodzenie z wysokiego składu,jeździ na paleciakach ?Dlaczego nie wyznacza się innych osób?A może nikłe umiejętności?Znajomości?Tylko nie piszcie że jest tyle pracy że musiała osoba zejść.

Ciekaw

Z ciekawości jak duża jest produkcja?

Ciekaw
@Ciekaw

Biuro zresztą też, w ogóle keeeper należy do małych/ średnich/ dużych firm?

Par

Cześć, jestem projektantem z dużym doświadczeniem, czy w keeperze ten dział jest kompletny,wystarczający? Czy gdybym się dostał, czy jest przestrzeń do wykazania się? ile osób pracuje w dziale?

Kardiasz

Keeeper sprawia wrażenie bardzo eko

adamson
@Kardiasz

no coś w tym jest, w sumie zawsze te pojemniki i ogólnie produkty wielorazowe zrobione były solidnie, więc też rzadziej się je wymieniało, jakby nie patrzeć jest to eko

hala j

Halo magazyn czy wy tez dostajecie prywatne wiadomosci ze zbiorka pieniedzy ?czy to juz koniec? produkcja ma juz dosc

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1028 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.