MALTEX

Opinie o MALTEX

Witam, czy pracował może ktoś z tu obecnych jako ustawiacz? Znalazłem ofertę w internecie, nie ma w niej podanych stawek, pewnie wszystko zależy od doświadczenie? mając za sobą 3 lata pracy w jakich przedziałach mógłbym się potencjalnie zmieścić? I czy można prosić od razu o opinie? warto starać się o ten wakat?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w MALTEX na stanowisko Magazynier?

MM Nowy wpis

Generalnie chodzi o osobowość i doświadczenie na podobnym stanowisku (magazynier) oraz czy posiada wszelkiego rodzaju uprawnienia na maszyny i urządzenia np. wózek widłowy.

Cześć czy faktycznie dalej potrzeba asystentów na dział handlowy? Tak się składa, że mam przed sobą ofertę, która miała być publikowana z 8 miesięcy temu a wygląda jeszcze na aktywną. Jeśli praca byłaby dostępna to możecie opisać sytuacje na dziale? z poprzednich opinii za dużo się nie dowiem. Atmosfera mnie głównie interesuje i zarobki

MM

Dziękujemy za pytanie ale aktualnie nie ma żadnej otwartej rekrutacji.

@MM

Mnie również interesuje dział handlowy. Czy planujecie w najbliższym czasie jakieś nabory? Czy mimo braku aktualnie trwającej rekrutacji można podesłać do Państwa CV?

MM Nowy wpis

@HF zawsze można. Mamy bazę kandydatów i zawsze w pierwszej kolejności sięgamy do zasobów z ostatniego czasu tych osób, które wg nas mają ciekawa CV. Zapraszam

Ktoś

Dlaczego niektóre opinie są usuwane przez pracodawcę? Czyżby w opiniach było dużo prawdy? Jako przyszły/a kandydat/kandydatka na stanowisko pracy czytamy opinie o ewentualnych pracodawcach bo nikt nie chce trafić w kierat. Każdy woli pracować w normalnych warunkach.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MALTEX.
M

Witam. Znalazłem ofertę pracy na stanowisko ustawiacz. Napisze ktoś czy warto zainteresować się współpracą?

Jacek

Hmmm, a to dlaczego? Powiesz coś więcej? Czemu odradzasz tu aplikować?

@Jacek

Dlaczego odradzasz aplikowania ? Podaj merytoryczną odpowiedź, proszę . Z chęcią dowiemy się. Pozdrawiam

Jak szefostwo w MALTEX traktuje ludzi?

Inia

Nie wiem czy jeszcze pracujesz ale po poprzednich opiniach ciekawi mnie przebieg samej rozmowy rekrutacyjnej, niby ktoś zaczął wątek ale potem w innym było napisane, że podobno w firmie jest mało osób „spoza” czy to prawda? Jeśli tak to ilu i o jakich stanowiskach mowa? Mimo wszystko są osoby o dłuższym stażu?

Bożena

to wrażenie jakimi konkretnymi doświadczeniami jest podbudowane? wielu speców z jakich obszarów i jaka jest ostateczna tego przyczyna? jak sama specjalizacja w którymś z zakresów może być wynagradzana?

Jakie są warunki zatrudnienia w MALTEX?

Avril

Witam, a jak wyglada praca specjalisty ds exportu np? jakie zarobki/atmosfera/mozliwosci awansu? PZdr

Tem

Brawo!

Obserwator

Piękne dziewczyny.Pozdrawiam.

Wanda
@Obserwator

Tylko dziewczyny się liczą? A powiesz coś innego o tej firmie? Polecasz usługi?

Teresa

a jaki to ma wplyw na prace w firmie ?

Czy w MALTEX jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kandydatka

Witam, jak ksztaltują się zarobki "pracownika biurowego - pomoc księgowej"? Czy jest częsta rotacja na tym stanowisku?

Kandydatka
@Kandydatka

Również proszę o taką informację, może ktoś podzieli się widzą.

@SISI

Jestem pracownikiem od kilkunastu lat - to nie jest prawda co napisałeś!!! Pracownicy otrzymali nawet premie świąteczne (w okresie COVID ;-O). Komuna się skończyła, nikt za staż już nie płaci. Ogarnijcie się. Trzeba zmienić proporcje zatrudnionych - 80% mężczyzn, 20% kobiet - będzie mniej bicia piany :-).

Majster
@@SISI

Dokladnie. Najwiecej biadolic potrafia te kobity na pakowni. Roszczeniowe i tylko po katach gadaja bawiac sie w jakies chore gierki. 80% do 20% to max.

Grinch
@@SISI

Nie tylko kobiety stanowia problem , ale niektórzy mężczyźni też . Myślą że pozjadali wszystkie rozumy a to tylko szaraki z ambicją która wyjeżdza im jak słoma z butów pozdrawiam

Ex

50 zł?

Jacek

Wymieniłaś sporo minusów, może dla odmiany powiesz też co z kolei było pozytywne? Co zapamiętałaś najlepiej z pracy w MALTEXie? I jak prezentowały się tu zarobki? :) Daj znać!

Fifi

Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako pracownik biorowy z elementami księgowości? Czy atmosfera jest dobra? Proszę o odpowiedź. Zastanawiam się nad wysłaniem cv. Dziękuję.

Fifi
@Fifi

biurowy* :)

Co jaki okres czasu w MALTEX można ubiegać się o podwyżkę?

Kevin sam w domu

Kazdego dnia

Edyta
@Kevin sam w domu

Widzę, że drwisz, ale ważne dla mnie, że pracujesz w Maltexie. Jest praca dla asystenta ds. exportu https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/asystent-ds.-eksportu-%28nr-2803%29,praca.gov.pl117a13e260603161e8e9de123b54de85,bydgoszcz Wiadomo coś, na jakie auto można liczyć? Czy do tych 3 tys. PLN są premie? Wierzę, że niezależnie od działu można coś tam wiedzieć o tym, jakie są warunki w innym.

Kevin sam w domu
@Edyta

Auto???? Widzę że też drwisz:p

Widziałem ze firma szuka magazyniera. Warto składać papiery na to stanowisko? Można zarobić więcej niż najniższa krajowa?

tak.warto,zarobisz wiecewj

Olo

Cześć. Może ktoś napisać jak pracuje magazyn? I, II, a może III zmiany? Praca od poniedziałku do piątku? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ulala
@Olo

2 zmiany. Pn-pt

Zostaw merytoryczną opinię o MALTEX - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MALTEX?

Zobacz opinie na temat firmy MALTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALTEX?

MALTEX