Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Staże są cały rok czy na wakacjach?

@Kandydat

Są organizowane tak ogólnie nie?

Misa
@Kandydat

są organizowane. program nazywa się keep on lerning. możesz doczytać na stronie informacje na ten temat

@Misa

Okej, widziałem tam że do montażu i do magazynu. Ja mam pytanie odnośnie działu utrzymania ruchu o ile taki macie. Jest szansa załapać się na coś takiego bardziej mechanicznego?

And
@Kandydat

tak z ciekawości. czy nie byłoby szybciej i prościej napisać maila do rekrutacji czyli do hr keepera i tam o wszystko zapytać i przy okazji podesłać swoje cv?

@And

Chciałem niezobowiązująco zapytać, zanim zacznę zawracać głowę HRom. Ale jak nie wiecie, czy tam wiecie, ale nie powiecie, to nie szkodzi, napiszę

And
@Kandydat

ja nie jestem tutaj osobą poinformowaną najlepiej bo nie pracuje. pytam z czystej ciekawości czemu sobie tego nie ułatwić

@And

A racja, nie zwróciłem uwagi na podpis

FRO
@Kandydat

Są teraz przyjęcia na utrzymanie ruchu?

Robert
@FRO

aktualnie nie znalazłem żadnej oferty pracy do keepera chyba że ktoś coś widzi??

ssyke

Nie

Ben
@FRO

Oferty żadne nie wiszą, ale możesz zawsze zadzwonić i podpytać może akurat coś zaproponują. Na stronie są dane kontaktowe

gucio
@Robert

jest jako monter form nawet do przyuczenia

Dominik
@gucio

a gdzie widzisz takie ogłoszenie, bo nie mogę znaleźć

Nocur
@Dominik

Z tego co pamiętam to na pracuj pl. znalazłem ogłoszenie więc tam można próbować szukać

@Nocur

aktualnie to nic tam nie widzę, żeby było

Konex
@tunaka

Minął miesiąc, więc nic dziwnego. Pewnie już kogoś znaleźli.

Dominika

jak się pracuje na montażu? ciężko fizycznie, tempo zawrotne, czy wszystko do ogarnięcia?

klarensa
@Dominika

Ja musiałam chwilę się przyzwyczaić do pracy na początku ale teraz już jest normalnie. Pracowałaś już kiedyś na takim stanowisku?

@klarensa

tak, ale w innej działce że tak powiem. czyli kobiety też dają radę?

klarensa
@Dominika

tak, jasne, widać to w firmie

@Dominika

Nie, praca nie jest ciężka, dość spokojna, więc myślę, że nie masz co się martwić

@Panda

a początki? jest ktoś kto tam wszystko pokazuje pierwszego dnia?

@Dominika

Zawsze masz wsparcie od bardziej doświadczonych ludzi

@Panda

okej, czyli powiedzmy przychodzę i nowy kolega albo koleżanka szkolenie robią co i jak robić robić tak? nie chciałabym za wcześnie zostać sama dlatego tak dopytuje

Tak

@Panda

to dobrze dzięki wielkie bo się właśnie zastanawiałam a wolę uniknąć stresu jak najbardziej się da

@Panda

Tą jakieś sensowne dodatki? Teraz to powszechne są takie rzeczy różne

@Ed

A czym są dla ciebie 'sensowne' dodatki? Tak pierwsze z brzegu to jest np. dopłata do karty multisport

@Panda

Takie sprawdzające się w praktyce, przydatne. Taki mulitisport to właśnie np fajna sprawa jest

@Panda

Jest coś jeszcze wartego uwagi?

@Ed

Jak dla mnie to opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i platforma szkoleniowa

@Ed

Nie wiem czy to jako dodatek, ale chyba warte uwagi, bo mamy stołówkę

@Panda

dla mnie to by się liczyło

foxy

Jak bardzo jest elastyczny czas pracy jako przedstawiciel handlowy? Duża dowolność czy raczej w sensie, że możesz zacząć między jakimiś godzinami?

@foxy

Podejrzewam że podobnie jak w administracji, między 6 a 10 można przyjść (przynajmniej jak pracowałem to tak było). Z tym, że to stanowisko też musi być dostosowane jak mniemam do klientów.

@Były

Dlatego o to pytam, czy po prostu trzeba ustawić sobie klientów w konkretne godziny czy można to bardziej dowolnie rozegrać

@foxy

Nie pracowałem na tym stanowisku stricte, więc dokładniej już ci nie powiem.

@foxy

Na pewno jest to jakoś zorganizowane tak, żeby się wyrobić, bo nie słyszałem, żeby ktoś na to narzekał. Możesz zresztą zapytać o to na rozmowie jak cię zaproszą.

Okej, mimo wszystko dzięki

@Były

jakby akurat jeszcze przez ten czas ktoś z tego stanowiska się znalazł to będę wdzięczny. Jak nie, to się dowiem na rozmowie i też będzie dobrze.

bkm
@foxy

I jak, dowiedziałeś się na rozmowie? Jak było?

@bkm

o ile w ogóle na rozmowie był

Fex

był ktoś z tu obecnych uczestnikiem programu i’m a young keeeper?

@Fex

jest jakie minimum godzinowe, które trzeba wyrobić w miesiącu, czy to w pełni elastyczne?

@Fex

i czy dużo wcześniej trzeba określać w jakie dni, w jakich porach jest się dospozycyjnym?

sssss
@Fex

W pierwszym poscie na tej stronie znajduje sie odpowiedz na Twoje pytanie. Tym na samej gorze.

@sssss

oprócz przepychanek to nie widze tam odpowiedzi na moje pytania zbytnio.

Ssss
@Fex

Mówię o poście a nie o komentarzach do posta. Masz wszystko wypisane Praca nie adekwatna do najniżej krajowej:

Hell
@Fex

bardziej elastyczne, to oferta skierowana do uczniów i studentów, ktorzy nie są w pełni dyspozycyjni

@Ssss

szwagierka była kiedyś na stażu w jednej firmie za połowę najniższej krajowej. i to dosłownie. zdobycie doświadczenia też jest niestety w cenie. chociaż rozumiem, że może się to nie podobać, ja absolutnie nie chce się kłócić z tobą.

Hell
@Fex

czasem warto postawić na doświadczenie, żeby kiedyś miec z tego dużo więcej

HR
@Fex

Trudno żeby na stażu zarabiać więcej niż pracownik pełnoetatowy

Megi
@Fex

Tak czytam? nie myślałaś żeby ze szwagierką nie założyć firmy?

@Megi

inne branże, ale myślałem kiedyś o tym ale musiałbym jakiś dobry pomysł znaleźć na biznes. teraz to co chwile się zmieniają trendy i weź się wstrzel w cokolwiek.

betroot
@Megi

To przeciez nie jest taka prosta sprawa

ha
@betroot

jest ale trzeba mieć pomysł i wkład haha

betroot
@ha

A no tak, to już się robi

Kocur
@Fex

Nie, ale wielu uczestniczy nadal w programie i'm a young kibel. Pozdrawiam studentów

bkm
@Kocur

Prześmieszny żart, naprawdę górnolotny, pogratulować...

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

Kiełbasa

Czy pracowników w firmie nie obowiązuje ubiór roboczy który pracownik nie otrzymuje od firmy ? Uważam że jeżeli było by to przestrzegane przez niektórych pracowników, to skończyły by się te "wybiegi dla ubogich"

Pawel

Poznałem niestety ta osobe

Cześć, czy jest opcja żeby ktoś przedstawił jak znaleźć oraz jakie są szanse na jakąkolwiek formę zatrudnienia dla inżyniera materiałowego po studiach? Specjalizowałem się (pisałem prace dyplomowe) o materiałach pro eko, tworzeniem oraz pozyskiwaniem substytutów materiałowych zgodnych z polityką środowiskową. Podchodzę do tematu z pasją ale ale również zgadzam się z nim ideologicznie. Zależy mi na możliwości rozwoju, tudzież czy jest brane pod uwagę zdanie pracowników czy normy są narzucane odgórnie? Jakimi możliwościami dysponuje firma w tej kwestii?

bonzo
@Paweł

jak szukać pracy to raczej nikt ci nie będzie mówił, trochę przesada. Jeśli chcesz wiedzieć czy w tej firmie jest szansa to napisz na maila z rekrutacji A jeżeli chodzi o samą firmę to tutaj jest możliwość rozwoju

M.

Witam, Jak wygląda praca w biurze w administracji? Może ktoś coś więcej napisać?

brit
@M.

Ale wygląda po jakim kątem? W sensie jakie są warunki, atmosfera i tak dalej? Najlepiej będzie jak sprecyzujesz stanowisko, łatwiej będzie się odnieść

M.
@brit

Widzę, że poszukują księgowej, wiec najbardziej zależy mi o informacji o tym dziale. Jakiego wynagrodzenia na tym stanowisku sie spodziewać? Jak atmosfera w biurze? Czy jest możliwość pracy hybrydowej?

brit
@M.

To akurat nie moja działka, nie wiem czy ktoś taki się tu pojawi. Od siebie mogę powiedzieć, że ogólnie atmosfera w biurze jest przyjazna.

luna

Czy w Keeeper oferują jakieś szkolenia dla pracowników? Jeśli tak to z czego one są?

pra
@luna

Tak są szkolenia - zależy w jakim dziale pracujesz.Szkolenia dostosowane do potrzeb w danym dziale czy obszarze. .

@luna

Nie ma żadnych szkoleń, brak kasy a firma w żaden sposób nie inwestuje w pracownika Także na szkolenia nie licz

@pra

Troszkę teraz nie jestem tego pewna. Czyli są tylko na niektórych działach? Na jakich Wy pracujecie, jeśli można wiedzieć

Agsta

Tak są szkolenia BHP

@Agsta

chodziło mi o szkolenia podnoszące kwalifikacje

@Agsta

ale BHP też jest ważnym elementem, więc dobrze wiedzieć, że tego nie zaniedbują

Polityk Donald

Witam , czy w firmie zmieni się polityka firmy pod względem wynagrodzenia ? Rozchodzi się dokładnie o te "Podwyżki w premii" a nie w wynagrodzeniu zasadniczym. Dana sytuacja ciągnie się naprawdę od jakiegoś sporego czasu i jest to nieposzanowanie dobrych stałych pracowników którzy pracują od kilku lat w tej firmie.

Nie Twoja sprawa.

Donald
@123

Również i nie twoja.

Hanys
@Polityk Donald

Również podpinam się do pytania. Kiedy będą zamienione podwyżki dane w premii na wynagrodzenie zasadnicze.

Kaczor
@Polityk Donald

Dostajesz podwyżkę w premii bo jak pójdziesz na chorobowe albo na urlop to nie wlicza ci się to do podstawy i firma oszczędza na dodatkach. Z resztą jak będą chcieli ci obniżyć wynagrodzenie to wystarczy że nie dostaniesz premi. W innym przypadku musiałoby dojść do wypowiedzenia warunków umowy. Typowy zabieg dla kulejącej firmy. Co roku wynik finansowy ma minusie to co się dziwić.

Witam, widziałem na ogłoszeniu że są jakieś dofinansowania do kursów językowych. Czy to odbywa się na jakiejś stronie i dostaje się do niej dostęp, czy raczej stacjonarnie w grupach?

Xd
@Adam

Nikt nigdy tego nie doświadczył. Baśń tysiąca i jednej nocy ☺️

keep

Czy pracownik produkcji ma też zmiany nocne?

better

Tak, są nocki

better

4 brygadówka, 3 zmiany, uścilając

keep

A jeśli tak to czy jest to jakoś dodatkowo płatne?

?
@keep

Ale co? Do czego się odnosisz?

Maniok
@?

chyba o nocki mu chodzi. jest dodatek za nocne na produkcji

Rafi
@Maniok

Na stażu też są? I ile tego dodatku?

Maniok

+30%

bubu
@Rafi

No nie wiem, chyba sprawiedliwie, żeby był też na stażu. Tak mi się wydaje przynajmniej

Rafi
@bubu

Dobra dzięki w takim razie. Oczywiście że sprawiedliwe ale powiem ci z doświadczenia, że najpierw najlepiej się podowiadywać takich rzeczy wcześniej. Jak sobie dorabiałem to różnie bywało z firmami, jedne były uczciwsze drugie mniej. No ale jak jest dodatek taki no to okej.

alamano
@Maniok

o, czyli więcej niż w kodeksie, spoko

bubu
@Rafi

Zdaję sobie z tego sprawę, że różnie to bywa. No nic więcej nie podpowiem to już trzebaby na rozmowie pytać

Jedna z lepszych firm na rynku w Bydgoszczy, zmiana kadry się opłaciła. Teraz jest bardzo dobra atmosfera, praca na magazynie fajnie poukładana i pensje lepsze. A narzekający są w każdej firmie, to ci którzy nigdzie miejsca nie potrafią zagrzać.

maka

Długo już pracujesz?

Spagettii
@Paweł

Paweł masz racje, idzie chyba w dobrym kierunku. Ja tak to widzę przynajmniej. Tylko roboty dużo...

Soto
@Spagettii

to chyba lepiej że jest robota niż jakby miało jej nie byc.. nie?? przynajmniej ja tak do tego podchodze

Spagetti
@Soto

Nie no, lepiej w tę stronę

Mauryc
@Paweł

a jak z ludźmi na magazynie idzie się dogadać? dla mnie to ważne i proszę się nie śmiać bo niby się to wydaje śmieszne ale jak się tyle czasu spędza z osobami które są nie w porządku (jak w poprzedniej pracy miałem) to choćby praca była najlepsza to będzie zgrzyt...

@Mauryc

wiadomo że tak. cóż z tego ze kasa by byla dobra czy inne dodatki jesli idziesz do roboty i nie chce ci się tam nawet zostawac do konca bo taka jest atmosfera. rozumiem, tez kiedys pracowałem w takiej firmie i nie polecam. odkad jestem tutaj to nie miałem żadnych problemow z ludzmi i mam nadzieję ze tak zostanie

Mauryc
@Weigar

no i to chyba najlepsza opinia o pracy w tej firmie jaką tutaj przeczytałem, dzięki to bardzo pomogło

@Weigar

Ja bym powiedział, że to też zależy jakie się ma podejście do ludzi

@Weigar

No bo mnie np jak mi ktoś nie odpowiada to przechodzę obok i się staram jak najmniej mieć do czynienia

@kah

to chyba oczywistość że nie rozmawia się z ludźmi którzy nam nie odpowiadają, ale to nie znaczy że oni nie rozmawiają do nas czy o nas. to byla ogólna opinia

@Weigar

Jasne, rozumiem. Jak gadają o nas, to olewać, nie ma co się wdawać w jakieś dziwne dyskusje. Takie jest moje podejście

@kah

no dokładnie właśnie o to chodzi. nie ma w tym filozofii ani niczego dziwnego bo w sklepie jak idziesz na zakupy to też ciężko się przejmować bo od razu by człowiek dostał szału.

x
@kah

podejście dobre tylko bylebyś na początku sobie nie olewał wszystkiego. taka rada

x
@kah

bo to różne osoby się widziało w życiu które przychodzą i sobie dyndają

@x

Ale mi chodzi o puszczanie mimo uszu jakichś złośliwości i plotek, nie o olewanie dobrych rad, czy pracy samej w sobie

@x

Tak w zwyczaju nie mam, zapewniam

kropka

ciekawe jak jest u Was na produkcji?też takie normy wysrubowane macie?

Wiktor
@kropka

Naszą normę ustają maszyny , jeden pojemnik 15-20 sek. i trzeba go ogratadować , okleić i odłożyć na paletę. Policz sobie ile robimy takich na zmianę . Każdy daje radę i nie narzeka ????

Kropka
@kropka

O ile ich nie podkreci góra ????bo jedna osoba umie podkrecac- wykazywała to w poprzednich miejscach pracy o stanowisku kierowniczym....życzę powodzenia Wam wszystkim nawet z nieudolnymi osobami rządzącymi. ...zdrowych i wesołych Swiat

Oburzony

Witam mam pytanko , ile jeszcze ludzi ma się rozchorować , zanim Nasi szanowni rządzący coś zrobią ze starym magazynem na Mokrej ? To jest ponad ludzkie wysyłać ludzi tam krótko po przebytej chorobie. Pomijając to , to sa warunki noe do zaakceptowania . Zapraszam gore na 8 godzin do pracy w tym zimnie . Pracownicy chorują , braki w obsadzie itd . Jeszcze chwile i noe będzie miał kto pracowac , czy ktoś się w ogóle nad tym zastanawia ?

Tak
@Oburzony

Tak jest to racja Firma powinna zapewnić jakieś ciepłe ubrania dla pracowników a nie wysyłać bez niczego. Ludzie musza brac swoje ubrania żeby się ogrzać. Firma ma to w nosie ze ludziom tam zimno Posiłek regeneracyjny który nic nie daje? Może czas zacząć inaczej podchodzić do ludzi?

Rex
@Tak

Gdyby mieli w nosie, to by nam nie dali odzieży termicznej... Więc nie kręć, bo to zapewnili... Plus, czy ty serio narzekasz na posiłek regeneracyjny?

Dominik

jaki macie system pracy na produkcji?

Kark
@Dominik

czterobrygadówka, o to ci chodziło? no i na 3 zmiany.

Najs
@Kark

a jakie godziny? nie widzę tu nigdzie takiej informacji, jak była to sory

hm?
@Najs

zazwyczaj jak jest na 3 zmiany to są godziny 6-14-22-6. tutaj też tak jest?

maka
@hm?

są takie godziny?

Tik tak

Bo ma rację.

XD
@Tik tak

To jak ma problem z pracą to niech siedzi w domu.

obiektywna

Większych bredni nie czytałam. "Post" brzmi jak brazylijska telenowela :).

Sylwek

Obiło mi sie o uszy, że szukają kogoś na wózki, wiecie ile trzeba mieć doświadczenia? Nie bede sie przecież pchał jak sie okaże, że za dużo mi brakuje

Polo
@Sylwek

to jest tak. Zasadniczo im więcej będziesz miał doświadczenia tym lepiej. Ja jakiś czas temu się zatrudniałem to trzeba było minimum 3 miesiące w jakimś magazynie mieć na wózku. No i koniecznie UDT musisz mieć. Jednak trochę obycia z maszyną trzeba mieć żeby czegoś nie strącić bo to tragedia potem... ale z drugiej strony 3 miesiące to nie tak dużo. Czasami i dwa lata chcą żeby ktoś miał przepracowane na innych zakładach.

@Polo

Uprawnienia mam zalatwione, a z doświadczeniem chyba nie tak źle bo niecały rok więc może siądzie

Polo
@Sylwek

aaa no to już w ogóle bez strachu możesz aplikować, tylko sobie to zaznacz w cv.

@Polo

Nie no, to logiczne, o takich podstawach mi mówić nie trzeba. Dzięki.

W mieście Bydgoszcz poszukiwano kandydatów do pracy jako Inżynier. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Keeeper Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Ips

Jestem troche po rekrutacji i wrażenia do teraz mam dobre, chociaż ostatecznie nie zostałem przyjęty, ale trudno może kiedyś. A coś konkretnie chcesz wiedzieć?

lala
@Ips

w sumie to może napisz co pamiętasz bo ja też bym chciała mieć mniej więcej obraz jak to wygląda a i innym się może przyda

Ips
@lala

Rekrutacja na pewno składała się z dwóch rozmów - z HR i z kierownikiem. Po każdym etapie dostawałem odpowiedź, tylko oni nie dzwonią tylko wolą pisać maile albo smsy i wtedy mówią co dalej. I szacun za to, że zawsze informują o decyzji, bo serio wiele firm sobie nic z tego nie robi co obiecali, a potem ktoś czeka i czeka.

lala
@Ips

a na taką już ostateczną odpowiedź ile się mniej więcej czeka?

Maria
@Ips

Dziękujemy za szacunek. To nie jest podróbka firmy tak jak inne, które mają niby szacunek dla rekrutantów a tak naprawdę mają ich w (usunięte przez administratora) jesteśmy lojalni wobec wszystkich pracowników - pracujących, nowozatrudnionych a także tych, którym się nie udało w procesie rekrutacji.Takze nie zastanawiaj się tylko aplikuj a napewno tobie się uda. Pozdrawiam wszystkich pracowników, a także kandydatów.

Macpek
@lala

Ja czekałem około tygodnia, ale słyszałem, że różnie ludzie dostawali odpowiedzi, tak średnio licz sobie tydzień i ja dostałem odpowiedź mailem a niektórzy chyba sms-em. Tak czy inaczej tak to mniej więcej się kreuje

@Maria

Jeżeli chodzi o HR to totalnie niekompetentni ludzie.

Macpek

Czy ja wiem, ja nie miałem kłopotów jeśli o to chodzi, było w miare konkretnie. No i też nie wrzucałbym wszystkich na pewno do jednego worka bo to nie fair trochę...

Ann
@lala

Tydzień czekałam na odpowiedź i dostałam ją mailem także sobie odświeżajcie co jakiś czas skrzynki jak mieliście rozmowę.

Harnaś

Jak tam, pracujecie w Święto Niepodległości? Plastik, plastik uber alles.

...
@Harnaś

Pracujemy tak jak twój Nick 1,99 szt.

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1028 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.