Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Chacky

Hej .Jak u Was z godzinami pracy ? Jaki system , 4-brygadowyc czy 3 zmianowy ? Czy to prawda ze mozna grafik ułożyć sobie według swoich potrzeb ? Słyszałem ze kadra tak ma …

A o jaki dział chodzi?

Na produkcji jest 4brygadówka, tak jak piszesz

@Chacky

Ale jak się określisz to będzie łatwiej stwierdzić co i jak

Chacky
@Wic

O magazyn , słyszałem ze można przychodzić sobie jak się chce . O 3 zmiany mi chodzi

@Chacky

nie do końca jak się chce tylko w zależności jakie są w danym momencie prace do wykonania. Uzgadniasz z brygadzistami / kierownikami.

apollo
@ja

to w sumie spoko, a ogólnie w miarę idzie sie dogadać z nimi?

apollo
@ja

np jak chodzi o urlopy czy coś to ile wczesniej zgłaszacie?

junior

Hej! Ma ktoś jakieś opinie o pracy jako Junior Marketing & Product Manager?? Mam trochę doświadczenia, plus wymagania spełniam, a praca wydaje się być ciekawa, więc dobrze by było jakby ktoś powiedział jak to wygląda w praktyce? Jaką macie atmosferę pracy?

junior
@junior

Jedna kwestia jeszcze ktoś się orientuje w jakim stopniu trzeba być zaawansowanym w obsłudze Corela czy Adobe??

off

cześć, nie działa mi ich strona internetowa, a chciałem obejrzeć czy mają jakieś oferty pracy. nie wiecie czy coś jest? albo czy gdzie indziej też wrzucają?

jak to?
@off

a co do ogłoszeń to wiem, że na pracuj udostępniają :)

Wiking
@off

Strona działa normalnie, może u ciebie coś nie tak?

Keeeper Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Marketing Manager. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

tom

ja wysłałem cv

tom

ale narazie się nie kontaktowali jeszcze, ktoś miał już rozmowę??

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

Leszno
Natenel

Cześć, mam pytanie - piszą na swojej stronie, że organizują staże i praktyki dla studentów, ale nic więcej na ten temat nie umiem znaleźć, ktoś wie na jakim dziale są organizowane?

mustang
@Natenel

pewnie o szczegóły to trzeba osobiście podpytać, co cię konkretnie by interesowało

eno
@Natenel

Pisz bezpośrednio, albo zadzwoń

Rollo
@eno

Albo maja tez jakies umowy z uczelniami po prostu

@Rollo

ktoś wie z jakimi? może się komuś przydać takie info tu...

Door
@Remido

na ten moment nie wiadomo czy w ogóle mają, to było domniemywanie z tego co rozumiem

Remido

jak u was wygląda park maszynowy? dbane jest o to żeby były sprzęty takie z nowszych bardziej czy nie?

Nosk
@Remido

Na poziomie. Jakieś 2 lata temu była modernizacja linii produkcyjnej i powiększanie parku maszynowego właśnie, więc działają ogólnie w tym kierunku

@Nosk

dobrze wiedzieć, dzięki za info

Nosk
@Remido

Jakbyś miał jeszcze jakies pytania to postaram się odpowiedzieć

Lotto
@Remido

Ja uwazam w porownaniu z poprzednia moja firma, ze niezle wypadaja

@Lotto

a no to dobra, spoko. zawsze jakieś kolejne potwierdzenie, więc dzięki za info też

Lagun

ktoś wie czy ten program 'i’m a young keeeper' działa cały czas i można sie do niego zgłaszać?

Lagun
@Lagun

jeszcze jak wygląda sprawa z godzinami wtedy, bo piszą o elastycznych godzinach, można je pod siebie układać?

@Lagun

No myślę, że tak, pewnie zdają sobie sprawę z tego, że ludzie mają szkołę/studia i ten grafik przez to musi być bardziej elastyczny

@Lagun

Skoro jest o tym na stronie, to pewnie działa, najlepiej to pewnie by było przedzwonić do nich i zapytać

gama
@felo

a do kogo to kierowane?

@gama

Wszystko znajdziesz na stronie

kaczka
@felo

ktos wie co to za program? lepiej czasem wlasnie na forum spytac

@kaczka

Nie ma co się powtarzać, wystarczy przeczytać te kilka zdań, no już nie przesadzajmy...

Zainteresowana pracą

Witam, trafiłam na ogłoszenie na stanowisko księgowej, ktoś wie ilu etapowa jest rekrutacja? Wysłałam CV i zastanawiam się jak to wygląda dalej, o ile oczywiście się odezwą :)

@Zainteresowana pracą

ścieżka rekrutacji jest opisana na ich stronie

@Zainteresowana pracą

powiem tak, żadnych rewelacji nie uświadczysz. rekrutacja jak każda inna

@bix

tak, to widziałam już

@bix

to dobrze, a czy jakieś zadanie może się pojawić?

myślę, że może

@Zainteresowana pracą

ale to już nie moja gestia, więc nie zapewnię, że będzie, czy też nie

Borgio

w sumie to zajrzałem tutaj z ciekawości i jak już jestem to podzielę się moją opinią. w wielu firmach pracowałem więc jako takie rozeznanie mam co się dzieje, ogólnie to tutaj praca jak praca, bywało dobrze bywało źle, ale porównując te moje doświadczenia, to w ogólnym rozrachunku firma plasuje się raczej w tym górnym niż dolnym miejscu rankingu.

Borgio
@Borgio

bardziej rozpisywać się jakoś nie będę, ale fakt że moje odejście stąd wyniknęło z moich życiowych perturbacji a nie z tego, że było tu źle, już coś chyba mówi na ten temat

gugu
@Borgio

a na jakim stanowisku byłeś, jeśli można zapytać?

mosss
@gugu

a to ma jakieś znaczenie? napisał co myśli ogólnie i tyle

Niki
@mosss

Nie no w sumie to jednak rozszerza perspektywę, bo z każdego mogą być różne odczucia, więc w sumie w przypadku opinii to może być dośc istotne

Rollo
@Borgio

widze ze Ty nawet ranking jakis prowadzisz

gama
@Rollo

pełen profesjonalizm hehe a tak serio to dobrze mieć jakieś porównanie

Teo

jakie macie dodatki za nocki?

@Teo

i za święta? pracujecie w ogóle w święta i weekendy?

@Teo

robię rozeznanie jak to mniej więcej wygląda w firmach w okolicy, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź

z tego co słyszałem od znajomego to około 30%

@Teo

jestem nowy ale jakoś coś więcej zorientuje to dam ci znać

kiedyś

jak tu pracowałem było właśnie +30%, ale no jak teraz mają to nie wiem

zen
@kiedyś

a są jakieś inne benefity tu?

wilgilusz
@zen

masz dofinansowanie do multisporta, jakaś opieka zdrowotna, jakies jeszcze ale już nie pamiętam, troche temu miałem rozmowe

gostek
@wilgilusz

a są tu jakieś możliwości rozwoju?

rok
@gostek

napewno jest platforma szkoleniowa, ale tak to czy mają jakieś ogólnie zewnętrzne to nie wiem

gostek
@rok

to w jakiej formie te szkolenia tam są realizowane? w sensie na tej platformie

samer
@gostek

podejrzewam, że chodzi o szkolenia online

na montażu są nocki?

eno
@paty

tak, praca 3 zmianowa

mis

jakoe czynności sie na produkcji wykonuje proste raczej czy bardziej skomplikowane rzeczy?

Niki
@mis

Ja akurat pracowałam na montażu, to praca była lekka i dość spokojna, ale już np. przy takich maszynach wtryskowych było ciężej, a czasami mi się zdarzało kogoś na produkcji zmieniać, jak np. szli na przerwę. Ale ogólnie nic jakoś wielce skomplikowanego moim zdaniem.

mis
@Niki

a tu czy tu to pensja ta sama czy sie roznia moze?

@Niki

myślisz że bez doświadczenia da się ogarnąć?

@Niki

podałabyś godziny pracy na montażu?

kandydat

Jodła
@kandydat

Coś się znajdzie

gaman

hej sorki ale jestem nowy i chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś środek transportu którym dojadę bo chwilowo nie mam auta ???

kajmak

Masz dojazd autobusem miejskim 61

grow

A skąd jesteś?

Keeeper Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Planista w mieście Bydgoszcz. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

ipppo

rozmowa tel, spotkanie, w jakiś tydzień mniej więcej odpowiedź

TinTin
@ipppo

a to szybko nawet

ipppo
@TinTin

no całkiem, u niektórych firm po kilka tygodni nawet czekałem więc fajna odmiana

kokola

za pierwszym razem przeczytałem pianista zamiast planista i miałem szok haha, no ale rekrutacja to tak jak wyżej już napisali, rozmowa z hr, później z bezpośrednim przełożonym i odp w jakiś tydzień, półtora

niezorientowany
@kokola

a to jeszcze aktualne?

karol
@niezorientowany

nie widziałem na pracuj aktualnych więc może już kogoś złapali

cris
@ipppo

wg mnie to nie ma reguły ile dokładnie czasu

cris
@TinTin

to, ze on czekał tyle nie znaczy, że w każdym przypadku tak będzie- może być szybciej, może być wolniej

powiem tak, 2 lata tu już pracuję i odpowiadając na pytanie - jak jest? moim zdaniem jest okej. nie jest idealnie, sam czasem narzekam, ale jakby nie było krzywda mi się tu nie dzieje. wiadomo, to praca, a jako, że nie jest to praca moich marzeń, to często mi się zdarza, że nie chce mi się do niej łazić, albo psioczę, że mam iść do roboty, ale tak zupełnie obiektywnie (o ile można tak stwierdzic, bo to nadal tylko opinia) jest zupełnie spoko. robię swoje, sama praca mnie jakoś nie męczy, ludzie fajni, warunki w porządku. niektórzy mocno demonizują w komentarzach, z czym się nie do końca zgadzam - może też przez to, że przez kilka szemranych miejsc przeszedłem, więc w porównaniu to keeeper naprawdę wypada nieźle. Jak ktoś się zastanawia czy aplikować, to ja mimo wszystko radziłbym spróbować. jak się nie spodoba, to zawsze można uderzać gdzie indziej i tyle.

@pracownik

a na jakim stanowisku pracujesz?

@pracownik

jak wyglada kwestia umowy, masz uop?

@ja

tak, ja miałam odrazu umowę o prace, wiem że studentom czasem proponowane są zleceniówki

@sasha

ja już studenckie czasy dawno mam sobą, dlatego też dopytuje, bo szukam czegoś na dłużej

Q.
@pracownik

jaki dział że tak spytam??

@sasha

ta umowa o pracę to na początku na czas określony rozumiem? na jak długo dają na początku?

ja dostałam na początku na 6 miesięcy, tak że spokojnie

@Q.

na kontroli jakości, to dział produkcji

@ja

jak macie jakieś pytania wieczorem może jeszcze tu wpadnę zobaczyć co u nas słychać

tegoroczny maturzysta

siemanko, ktoś coś opowiedziałby o programie – i’m a young keeeper ! wyczytałem, że dla uczących i studiujących do 26, był ktoś może? szukam czegoś z myślą o wakacjach, a kto wie czy nie na dłużej, bo planuje studiować zaocznie, o ile się dostanę i w sumie ciekawi mnie jak tu ta praca wygląda?

@tegoroczny maturzysta

jak aplikować? do tego jest jakaś osobna rekrutacja?

wikson
@tegoroczny maturzysta

ogólnie spoko opcja, właściwie już od 18stki możesz się tu załapać i łapać doświadczenie przy montażu i magazynie. jak studiujesz zaocznie to tym fajniej masz czas i pewnie po takim przeszkoleniu będziesz brany bardziej pod uwagę na stałe, jeśli chodzi o aplikacje to przejrzyj sobie tam był chyba do kogoś podany namiar, ale nie wiem jak teraz

@wikson

okeey, no zawsze to jakaś dodatkowa kasa, a z czasem też może będzie jakaś szansa na jakieś wyższe stanowiska także dopytam

wikson
@tegoroczny maturzysta

szczerze mówiąc myślę że na spokojnie po tym programie napewno będą patrzeć najpierw na ludzi których już znają...

@wikson

a może ktoś wie jaka forma zatrudnienia jest oferowana tu?

@tegoroczny maturzysta

mi by najbardziej pasowała umowa zlecenie, będzie to problemem czy raczej powinni się zgodzić?

@tegoroczny maturzysta

po wysłaniu aplikacji, długo czekaliście na odp?

pogo
@tegoroczny maturzysta

ogólnie preferują tu umowe o pracę chyba na 6 miesięcy najpierw ale nie dam sobie ręki uciąć czy teraz nie zmienił się ten okres bo ja troche temu sie rekrutowałem

pogo
@tegoroczny maturzysta

ale wiesz co właśnie sobie przypomniałem że chyba dla studentów są zleceniówki ale to będziesz musiał podpytać

@pogo

w sumie dla studentów zlecenie się bardziej opłaca niż uop, więc moi. zdaniem dobrze jak to tak rozwiązują

Prawdziwe info

Firma jest na sprzedaż

energy

jak nie mają ofert na stronie to warto szukać przez agencje czy odpuścić?

energy
@energy

pytam, bo może ktoś z pracowników wie czy szykują się jakieś przyjęcia w najbliższym czasie?

Xd
@energy

Odpuść sobie. Po miesiącu i tak cię zwolnią.

Xd

Ostatnio raczej zwalniają.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Keeeper Sp. z o.o. jako Przedstawiciel Handlowy. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Też bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej gdyby był ktoś tak miły powiedzieć jak wygląda atmosfera w firmie.

@Piotr

no atmosfera dla mnie w porządku ale to już każdy sam wedle swojego charakteru ocenia

@Piotr

ale ja akurat nie jestem przedstawicielem handlowym, wiec konkretnie o tym dziale sie nie wypowiem

ipo
@Piotr

no w porządku, bywają gorsze momenty jak jest natłok pracy i wszyscy czują się przeciążeni, ale generalnie raczej koleżeńska atmosfera panuje

Jak wygląda praca w firmie Keeeper Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Staż

Jak dasz z siebie wszystko to będzie premia ,zależy też gdzie będziesz pracował czy na produkcji bo tam sma ukraina czy na magazynie bo różnie to bywa ,o jaki ci dział chodzi i jakie masz doświadczenie itd

@Staż

no dobra to jak wygląda z tą premią na magazynie, bo nie napisałeś w końcu a bym chciał wiedzieć

eleo
@co

można dostać na magazynie też są

@co

uznaniowe i ZFŚS są

@eleo

no i to jest konkretna odpowiedź

@kissss

dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1026 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.