Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Woodi1992

Byłem w biurze mówili że na sery praca ale są 3zmiany i po 12godzib robi ktoś na serach proszę o opinię na tym dziale

Hdhsbs
@Woodi1992

Nie polecam, szkoda gadać,marna stawka (usunięte przez administratora)bo mówią, ze idziesz do pracy na 4 h a wracasz po 12, niestabilne godziny pracy, najchętniej to by ludzi z zakładu nie wypuszczali. xD

Bardzo prosze o opinie przy pakowaniu ziół w venlo warto jechac?

Spawacz

Jest jakiś spawacz który pojechał z tej agencji do pracy? Bardzo proszę o poważne odpowiedzi.... Czy jest sens bo jak się czyta to forum,to nie wyobrażam sobie płacić za pranie za każdym razem z em czy siedzieć bez czynię 2 tygodnie

@Spawacz

Zakwaterowanie w przypadku spawaczy jest bezpłatne, pralki są na miejscu w mieszkania do dyspozycji bez ograniczeń. Mieszkania są wynajmowane bezpośrednio pod klienta. Proszę się nie obawiać.

Czescjestemmarek

Witam. Jakieś opinie na temat pracy w Boni Markten BV w Nijkerk ?

Wielki Shu
@Czescjestemmarek

Warunki tragiczne, kasa marna, a to co ci obiecują możesz wstawić między bajki. Lepiej wybierz inną agencję, a na pewno nie pożałujesz. Pozdrawiam

Cześćjestemmarek
@Czescjestemmarek

Pracuje już od tygodnia w Boni zobaczymy jak Solaris wyjdzie. W pierwszym tygodniu miałem 35godz. Dzięki za opinie.

olo
@Cześćjestemmarek

35godz.* 8euro=280euro no chyba ze masz wieksza stawke godzinowa minus spanie i ubezpieczenie to zostaje 166 euro jeszcze dolicz miskę bo cos musisz jesc pranie to zostaje ile

Mania
@olo

Nie powielaj informacji póki nie masz pewności jak jest. Na boni stawka to 11,50 brutto, przy 35 godzinach odliczając domek 90€ ubezpieczenie 22€ na tydzień, wyjdzie za te godziny nie mniej niż 350€ bo w Boni pracuje się także w sobotę. Stawka 9.14 jest na serach w almere, boni na pikowaniu ma znacznie wyższa.

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
TrueMan

(usunięte przez administratora) Ludzie ostrzegam Was przed Sherpą. Nic dobrego Was tam nie spotka chyba że jesteście w akcie desperacji to ryzykujcie na własne ryzyko.

tojaserek

Czy ktoś wie jak to jest z tymi serami w Almere? Gdzie sie mieszka gdy się tam pracuje,w Zeewolde?

Podróżniki

Siemka niedługo jade na produkcje serów ktoś wie jak tam jest i czego sie spodziewać

Ruda
@Podróżniki

Witam, ja dostałam taką ofertę, może mi Pan napisać na meika, jak wrażenia? m.sokolowska1991@gmaio.com

Piotras

W Sherpaforce pracowałem rok z przerwami co do Agencji to powiem nie jest źle ,ale jedyny problem ,że na miejscu okazuje się ,że dużo osób czeka na pracę nawet 2 tygodnie. Nie wierzcie paniom w biurach w Rzeszowie i Opolu ,bo one muszą tak mówić ,bo tak naprawdę nikt by tam nie przyjechał do tej pracy. Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe syfu nie ma ,tylko brak dla wszystkich pracy to jedyny problem tego pośrednika. Co płatności czasami się mylą w solarisach i trzeba pisać na hepdesk.Niestety ja już nie planuje wyjazdu przez tą Agencję ,bo się zawiodłem co do zarobków.

Mal.

Witam. Zaproponowano mi pracę w Vitacress w Vento. Ma ktoś może jakieś opinie. Z góry dziękuję.

młoda23
@Mal.

zimno

OlaJ
@Mal.

Jeśli jesteś odporna psychicznie na ponizanie to praca całkiem spoko

Roksana

Witam czy jedzie ktoś na pakowanie pomidorkow koktajlowych na lokacji mamy być 18.03 :)

Bejbi

Lepiej szukajcie innej agencji ta to porażka:)

Niedługo wyjeżdżam do Almere do A-Ware. Powiedzcie jak tam jest ze znajomością języka, czy jest ona konieczna? I jak jest z parami, czy pracują razem ? ;)

Dobra rada
@Ania

z językiem to nie koniecznie , ale zawsze lepiej i łatwiej dogadać sie z innymi , jest dużo Polaków także problem to nie jest . Pary razem ... to zależy od Was .Musicie w PL ustalić z biurem rekrutacyjnym tą kwestie . Pracowałem dla tej firmy bywało z tym różnie . Szkoda , że nie da się zarobić więcej i za wszystko trzeba płacic pośrednikowi , to duże obciążenie i potrafi zniechęcić człowieka .

@Dobra rada

Dzięki za odpowiedz ;) Nie da się więcej zarobić, tzn?

Ktos
@Ania

Wszystko zależy gdzie trafisz. Zakład dzięli się na dwie części inpak i highcare. Trzecia część to magazyny ale tam pewnie nie trafisz. Zarobki na inpaku raczej słabe ale i praca nie jest wymagajaca. Wiem bo pracuje tu już od prawie 5 lat z tym że na magazynie

polkapolka

Hej. Czy Sherpa pomaga wyrobić numer BSN? okolice almere. jeśli nie to jak to się załatwia.

A w tych domkach ogrzewanie jakieś i ciepła woda jest?

Weronika

@Longu, jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy z Sherpa International Force. Mógłbyś opisać miejsce, w którym byłeś zakwaterowany? W jakim wymiarze godzinowym wykonujesz swoje obowiązki?

Longu

Witam.Posiada ktoś jakieś doświadczenia w pracy Boni Markten BV w Nijkerk ? Jakieś opinie ?

kamarama
@Longu

Moi współlokatorzy pracują i bardzo chwalą.. nie mają wypłat poniżej 300e na tydzien.. więc jest ok. warunki na domkach też są dobre... sto razy lepsze od jakiś hoteli.... wszystko zależy od ludzi na jakich trafisz..

Longu
@kamarama

Potwierdzam.Pracuje drugi tydzień i poki co zle nie jest.Praca dzień w dzień od pn do soboty także godziny są.Tygodniowki powyżej 300 euro.

Perła
@Longu

Witam ja również pracuje w sherpie ale mój Solaris nie przekracza 200 euro można wiedzieć w którym zakładzie robisz

kasia

Witam, mam chęć jechać na magazyny lub produkcję.Ale czytając wrażenia innych mam obawy. pozdrawiam

Jowita

Za tydzień razem z partnerem jedziemy do Holandia z ta agencja. Interesuje mnie to czy jest tak kolorowo jak nam powiedzieli ? Czy naprawdę pracuje się max 60godzin tygodniowo? Czy na miesiąc naprawdę wyjdzie się te 1000 euro?

maniek
@Jowita

nie jedzcie tam tragedia odradzam

agewwy

90 euro za domek i 20 euro za ubezpieczenie to standard, w żadnym biurze nie będzie taniej.

Nie polecam tej agencji. Bardzo mała liczba godzin. Jak tak dalej będzie to wyjdę na zero

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force