Logowanie dla kandydatów/kursantów

45-070 Opole
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
majk - 2013-09-27 06:47:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
http://www.sherpaforce.pl/ tutaj są oferty z różnymi wysokościami stawek za godzinę. zastanawiam się jaki procent z kwoty brutto odpada? ile na godzinę na rękę się dostaje?
zdjecie uzytkownika
scsc - 2013-10-02 20:42:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
na domkach jest internet ?
zdjecie uzytkownika
ddd - 2013-10-04 14:58:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
jedzie ktos do sortowania plastiku w Sobote wieczorem 5.10.13 ??
zdjecie uzytkownika
lATYNO - 2013-10-05 12:08:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aty jedziesz? jak dostales tą pracę?
zdjecie uzytkownika
potencjalnypracownik - 2013-10-18 13:32:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (9)
Witam,
orientuje się ktoś na temat pracy przez sherpe jako operator wózka widłowego/ orderpicker? Czy po wyjeździe faktycznie pracuje się na wyżej wymienionym stanowisku, a nie np. przy ogórkach i jak jest ze stawkami, gdyż różne stawki deklarują. Coś delikatne mataczenie wyczuwam z ich strony dlatego pytam? Wole być zawczasu przygotowany na ewentualne niespodzianki.
zdjecie uzytkownika
kandyfat - 2013-10-22 23:28:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam mam propozycje jechac na operatora wozka widlowego order piker, czy ktos wie czego można się spodziewac i jakie warunki mieszkaniowe
zdjecie uzytkownika
Skorup - 2013-10-24 06:02:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam.

Mam Pytanie czy był ktoś z Sherpa w Rijhen do pracy przy produkcji mebli ogrodowych.
Może ktoś udzielić jakiś informacji?
zdjecie uzytkownika
rafal - 2013-10-24 21:06:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Odpowiedź na: [Skorup - 2013-10-24 06:02:50]:
na meblacch jest ciezko, ale ja nie narzekam, godziny sa, oplaty normalne, domki spoczko, ja polecam
zdjecie uzytkownika
mariomario - 2013-11-13 07:17:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
a tak z ciekawości w tych mebelkach ile się da zarobić miesięcznie ? wyjdzie choć z 1500 e miesięcznie ???
zdjecie uzytkownika
jarecky - 2013-11-26 08:48:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [potencjalnypracownik - 2013-10-18 13:32:27]:
ja tez mam mozliwosc wyjazdu do pracy na wozek widłowy do Deurne. Ktoś był z tej agencji SHERPA w pracy na takim stanowisku? (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Obecny - 2013-11-28 12:01:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Nazwa była zmieniona na sherpa z powodu wykupienia hands to work przez duża korporacje...siedzę tutaj już prawie 2 lata i nie narzekam :)
zdjecie uzytkownika
Duffy - 2013-12-18 09:24:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć mam pytanko. Gdzie można mieszkać przy ewentualnej pracy w okolicach Deurne?
zdjecie uzytkownika
krzysio - 2013-12-19 17:19:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
skorup i jak pojechales na te mebelki? jak jest?
zdjecie uzytkownika
krzysio - 2013-12-19 17:27:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mario mario a ty jednak wyjechałeś?> tez napisz jak tam w pracy?
zdjecie uzytkownika
Ans21 - 2013-12-30 00:00:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja dostalam oferte pracy przy pakowaniu ziol w Venlo, kolega pojechal przez sherpe 4 m.ce temu na sery i nie poleca, mowi, zeby szukac innej agencji, ktos doradzi czy warto jechac, tez cisna mnie ostro, dzwonia po kilka razy dziennie czy sie zdecydowalam, moze ktos cos doradzic? praca jako brygadzista, nie wiem czy poradze z jezykiem.
zdjecie uzytkownika
daro - 2014-01-04 11:09:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Ans21 - 2013-12-30 00:00:51]:
ja pojechalem na wozki, praca spoczko, fajne zarobki, ludzie w domku normalni. ja polecam, nie wiem jak jest u innych ale ja nie narzekam
zdjecie uzytkownika
Skorup - 2014-01-04 17:05:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
krzysio ~ ja nie pojechałem, ponieważ nie pozamykałem spraw w pl, ale mam nadzieje, że będzie jeszcze okazja
zdjecie uzytkownika
GJ - 2014-01-11 12:28:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja jadę do Bruinisse. Nie omieszkam napisać tak gdzieś po tygodniu pobytu, jak tam jest.
zdjecie uzytkownika
asssan - 2014-01-15 08:03:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [GJ - 2014-01-11 12:28:50]:
Czekamy na wieści.
zdjecie uzytkownika
adison - 2014-01-15 23:36:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Czy w miejscach gdzie pracownicy są zakwaterowani jest dostęp do internetu ?
Tak pytam, bo lubię w necie posiedzieć...
zdjecie uzytkownika
adison - 2014-01-16 00:00:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam
Jeśli chodzi o język. Wymagana komunikatywna znajomość języka.Na jakim poziomie trzeba znać język obcy. Bo ja jakiś czas się uczyłem i powiem wam że nie za dobrze to widzę.Coś tam umiem powiedzieć.Jakieś 600-900 słów w języku angielskim znam.Raczej w sutuacji jak bym miał coś kupić w sklepie czy się zapytać co mam robić opowiedzieć coś o osobie to by nie było problemu... Raz byłem w UK na wakacjach u znajomych to poznałem ich sąsiada chłopak około 15 lat ja 22.A nawet udało mi się z nim dogadać.Zawsze było o czym pogadać ...Ciągle wypytywał mnie o coś,łaziłem z nim do kina sklepu grałem z nim w p. nożną i z innymi Angolami.Ogólnie wszyscy byli bardzo mili wobec mnie.W te 2 tygodnie chyba więcej się nauczyłem dzięki niemu niż 3 miesiące przed książką.Od tamtego momentu postanowiłem znaleźć sobie jakąś prace w UK lub Holandii
zdjecie uzytkownika
Kaśka - 2014-01-16 19:04:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Czy praca w domach publicznych w Holandii jest legalna ? To znaczy, że jak wrócę do Polski to nie będę miała żadnych problemów ? Może ktoś napisać jaka atmosfera panuje w tego typy pracy ?
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-01-16 19:19:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
co to są wiekówki? Jakie są szanse na wyjazd w wieku lat 50?
zdjecie uzytkownika
Jackson - 2014-01-19 17:25:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli ktos chce sie czegos dowiedziec na temat sherpy to prosze pisac na email diggers997@gmail.com
Mam bierzące wiadomosci,wiec mozna sie czegos dowiedziec(praca,zarobki,warunki mieszkaniowa itp,chetnie udziele odpowiedzi)
W mojej opinii pracy w Holandii powinni szukac ludzie,ktorych jedyna alternatywa jest praca w polsce za najnizsza krajowa badz co gorsza jej brak.Na prawde ktos kto ma zarabia od 2000 w gore nie ma tutaj czego szukac.
zdjecie uzytkownika
Estera - 2014-01-22 15:23:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chce sie wybrac na papryke do Venlo. był tak ktoś lub sie wybiera? napiszcie cos na temat płac, zakwaterowania itd.... jest tam wiekówka podobno ale to sie liczy dokladnie od daty urodzin czy rocznikowo? Jade tam ze wzgledu na pieniadze bo w pl sie tyle nia zarobi a jade tam do pracy a nie na wakacje zeby wybrzydzać jak to co poniektórzy.... napiszcie mi na temat venlo chyba ze jest cos lepszego od papryk?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sherpa International Force

Twoj email:
Wiadomość: