Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

niania1496

jeżdżę z tą firmą od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. polecam

Zgadzam się z [opiekunka1969] , a negatywne komentarze dotyczą firmy z Zamoscia. Eurkontakt Chełm to sumienna firma.

Opiekinka1969

Pracuje w tej firmie od 4 lat i nie spotkało mnie jeszcze nic nie przyjemnego , pieniażki zawsze są tego samego dnia na moim koncie, firma naprawdę godnie sie opiekuje pracownikiem. Sama szefowa załatwia niektóre sprawy, i jest naprawde dobrym czlowiekiem. Mam bardzo dobry kontakt z biurem , wiec drogie Panie polecam ze szczerym serduchem.

mar7895

O firmie Centrum Eurokntakt dowiedziałam się od znajomej, a teraz ja i mój mąż pracujemy tu i jestemy bardzo zadowoleni. Polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
kasiab

Moim Zdaniem Super , mam 4 dzieci i tylko w tej firmie mogę zarobić na utrzymanie rodziny, pieniądze zawsze na czas jestem ubezpieczona. Pani z biura są wyrozumiałe i zawsze pomagają mi gdy mam jakiś problem lub gdy musze zjechać wcześniej. Pozdrawiam Katarzyna B

aldonab

Jestem zatrudniona w firmie Eurkontakt od 8 lat i jestem bardzo zadowolona i wdzięczna bo mam 50 lata i w moim wieku ciężko z pracą a tu mam bardzo dobre zarobki i opieke ze strony firmy . Z całego serca polecam :)

ivonn70

Lepiej nie placic nic bez pokwitowania. W chelmskim eurokontakcie nigdy ode mnie pieniedzy nikt nie pobieral.

AGNIESZKA

UWAŻAJCIE NA NICH SPRAWDZAJCIE ZUS CZY MACIE DOBRZE ODPROWADZANE SKŁADKI, ŻEBY NIE BYŁO ZA PÓZNO.

Pit

Ktoś jedzie teraz na Szwajcarie przez Eurokontak jak tam teraz jest trzeba im płacic i jak ogólnie pzdr

zibi

ludzie nie dajcie się oszukiwać pojechałem do Francji z firmy euro kontakt po przyjechaniu na miejsce nikt po mnie nie przyjechał musiałem brać taxi przepracowałem tam 3 dni właścicielem był portugałczyk nie zapłaconono mi mi centa miał swoją grupkę polaków i im nie pasowałem straciłem łacznie 2 tysiące złotych i teraz mają mnie w nosie jeszcze musiałem zapłacić 150 zł za umowę

nowy
@zibi

ja mam zamiar z eurokontaku wyjechac na truskawki 200zł zaplacic biurze.czekam na wiecej inf

anna

co ty wypisujesz? o jakich pieczarkach piszesz? Centrum Eurokontakt Chełm Barbara Piech zajmuje się pracą dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Magda

Witam. czy moglabym prosic o Pani nr? nosze sie z zamiarem wyjazdu na pieczarki do Francji. chcialabym porozmawiac, bo wyczytalam Pani negatywna opinię i chcialabym zeby mi Pani szczerze poradziła

@Magda

I co Pani po tym od jakiej kwoty sa odprowadzane skladki. U nas malo kto dozywa emerytury. A kasa i tak znika jak z drugiego filaru. Najwazniejsze ze wyplata na czas. Oferty sprawdzone. Jezdzac prywatnie tez nie zarobi sie wiecej. A jak kto chce to moze sobie pieniazki odkladac. Pewniejsze niz w zusie.

dana

My tu zarabiamy od 1000 do 1200 euro i praca jest 24 godziny na dobę,najczęściej noce ne przespane ,pobudka 2-3 razy w nocy ,to proszę sobie przeliczyć czy się Pani opłaca.

JAGA

Witam,panie z Eurokontaktu w Chełmie wogóle się nie interesują nami ja jeżdżę 3lata jeszcze ani razu nie przedzwonili do mnie czy ja przyjechałam,jak mi się pracuje,dobrze że pieniądze są na czas,chociaż obecnie od stycznia tego roku nie wpłynęły składki do ZUS ,mam wgląd na swoje konto i na bieżąco śledzę,za 3 tygodnie zjeżdżam to się zajmę tym.Pozdraiam

MariolaP
@JAGA

Z tego co wiem kadra funkcjonuje w bardzo profesjonalny sposób. Pani z biura dzwonią kilka razy przed wyjazdem i w czasie pobytu również . Ja i trzy moje koleżanki mamy to samo zdanie !

Eskant

Jestem z tej firmy drogi raz,pieniazki otrzymuje na czas ,wic sie pytam tych co tak wypisuja glupoty jaki cel w tym maja.Firma eurokontakt jest bardzo uczciwa firma dbajaca o swoich ludzi na zachodzie kordynatorzy dzwonia co dziennie za pytaniem czy w czyms pomoc jak sie czujemy jak w pracy i waruki mieszkalne,wiec ci ktorzy chca wyjechac z tej firmy niech sie nie wachaja ,tylko jada i niech nie sluchaja ludzi piszacych takie bzdury,albo to jest msciwosc ludzi ktorzy wylecieli za alkohol lub im sie nie chcialo pracowac , my teraz pracujemy w niemczech w dusseldorfie i pieniazki na czas za co dziekujemy calemu skladowi z wroclawia na czele panu Oskarowi ze o nas nie za pomina

lipinski

Witam ja bylem juz cztery razy ,i nigdy nie bylo problemow z pieniazkami ,ludzie ktorzy tam pracuja sa bardzo pomocni np pan prezes Krzysztof czy np pan oskar itp trzeba jechac samemu i sie przekonac ze to uczciwa firma a nie sluchac glupot ludzi Krzysztof

ivonn70

Znam osoby pracujące prywatnie za podobne pieniążki. Wypłata jest na czas.Pracują kobiety i mężczyźni. Firma się rozrasta.Za podwyżkę nikt by sie nie obraził. wiadomo.Praca to praca.

anna

(usunięte przez administratora) Nie wiem dokładnie ile płacą inne agencje, plusem Eurokontaktu jest to, że płacą w terminie. Jeżdżę z nimi już od dłuższego czasu, ale też zastanawiam się czy nie poszukać innej agencji, która płaci więcej i ubezpieczenie nie od najniższej krajowej a od średniej.

dana

Tak ja pracuję 3 lata w tej firmie i zarabiam 1000 euro ,to już ostatni mój kontrakt, nie ma mowy o podwyżce Język niemiecki znam na poziomie b,dobry.Wogóle nie interesują się pracownikiem.POZDRAWIAM

gość
@dana

ja mogę podac 1000 euro na opiece przez telefon mówią co innego a okazuje sie ze jest inaczej masakra

e.k

Witam,jedynym minusem firmy są niskie zarobki a tak -nigdy się nie zawiodłam.

Jaga

Witam,czy piszecie o Centrum Eurokontakt z Chełma,ja jeżdżę od 3 lat i nie mam żadnych problemów.POZDRAWIAM

Bra

Nie chodzi o firme z chełma tylko z Zamoscia. Nie piszcie glupo ja jezdze z chelma od 10 lat i to jest bardzo solidna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt