Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agata

@Szkoda czasu i nerwów !!! - a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz negatywną opinię o Centrum Eurokontakt? Wspominasz, że oferty publikowane przez firme są niezgodne z faktyczną propozycją zatrudnienia - czy możesz to rozwinąć i podać konkretne przykłady opisywanej przez Ciebie sytuacji? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Szkoda czasu i nerwów !!!

Omijać szerokim łukiem tą firmę komentarze to piszą chyba same pracownice albo ich znajome !!! Byłam i nie polecam oferty niezgodne z opisem nie sprawdzone pod względem faktycznym w dodatku za marne pieniądze bo w tych samych miejscach opiekunki zarabiają po 400 euro więcej tylko z innej agencji , Kontakt zerowy !!! jeszcze raz nie polecam !!!! Piszę bo byłam i się przekonałam !!!

aqua
@Szkoda czasu i nerwów !!!

dokładnie, jak można za opiekę płacić takie śmieszne pieniądze, zarabiając krocie na prowizji od rodziny.Byle tylko wszystko dla siebie zabrać, a opiekunce jak najmniej dać.(usunięte przez administratora) trudno się dziwić, że w willach mieszkają i samochody zmieniają

baja0611

Jest kilka firm o podobnych nazwach, ja jeżdżę z Centrum Eurokontakt Chełm od 11 lat i mogę z całego serca wszystkich polecić tą firmę, jeżeli chodzi o pieniądze to zawsze są na czas, legalne zatrudnienie. Panie z biura bardzo miłe i zawsze służą pomocą. Jak dla mnie 11/10

Dorota

Nie polecam tej pseudofirmy omijać z daleka

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Bliska znajoma

Wiadomo z czego prezesi mają te chaty z basenami, pięć mieszkań,drogie butiki I kilka innych posiadłości. Nawet na rodzinie zarabiają krocie. Wszystko na dzieci jest, aby w razie czego nie mogli im nic zabrać. Cwaniaki

Ola

nie polecam

lipa51

DZADOSTWO WIELKIE oszusci straszni kradna wyplate i jeszcze nie daja karty europejskiej w,razie pobytu w szpitalu co z tego ze sa mile i tak samo kordynatorka kawal suki

Jarzebina

Co z tego że są mile ale trzeba sie prosic o swoja kase nawet 2 miesiace bo nie maja pieniedzy zeby wyplacic i tlumacza sie ze ktos tam nie zaplacil bo byl na urlopi a co to kogo interesuje .... Jede na zlecenie kasa ma byc na czas !!! I do tego oszukuja z kasa za bilety placi pacjent 150 e za bilety zaplaci firma 100 e to powinni oddawac reszte dla opiekunki bo to jej pieniadze ?

MMM
@Jarzebina

Nie, to nie sa opiekunki pieniadze tylko rodziny! Opiekunka powinna przedlozyc bilety, wydatki i za to powinna rodzina zaplacic A NIE, ZE NACIAGACIE RODZINY!

moja

a mnie powiem Wam zaintersowała oferta pracy na stanowisko managera/ specjalsity do spraw rynków finansowych w Warszawie widze ze szukaja wazna jest znajomość branży z zakresu MRF,komunikatywność i zdolności interpersonalne (czytelne, właściwe, umotywowane)

helena

przed swiatami panie z biura staja na glowie.rekrutuja na sile,w sezonie letnim rowniez,potem sa okresy blogiego spokoju,prosze sie targowac o wyzsza kwote,prosze tak robic z innymi biurami tez,od 9 lat zarobki te same,prosze dopominac sie o wolne,jezeli brak niech placi biuro lub rodzinka,nie czekajcie na manne z nieba tygodniami az rodzinka zaproponuje wyjscie z domowego aresztu.premii za to nie dostaniecie,depresje owszem.

Admin

Negatywne opinie nie dotyczą firmy Centrum Eurokontakt z Chełma! Ludzie zanim dodacie opinie czytajcie, to jest profil CE Chełm , firma oferująca pracé opiekunkom. Pozdrawiam

kolega

witam nie polecam tej firmy pojechałem do niemiec przez eurokontakt z wrocławia rzekomo do spinaczy jak już dotarłem na miejsce z trzema ludzmi to spaliśmy na klatce schodowej bo oczywiście wszyscy z biura mieli wyłączone telefony do pracy nie było 10 km lecz 60km inna praca niż była w umowie pani agata zrobiła zebranie na którym powtórzyła 3 razy że w razie kontroli przez policje nie podawać adresu firmy czyli coś jest na rzeczy za mieszkanie miało być 400 euro do podziału na ilośc osób a się okazało ze wyszło 1500 euro mało tego jeszcze pobrali 270 zł niby na przejazd do miejsca pracy a tak naprawde to nie umieją się wytłumaczyć za co ta opłata a na paragonie jest nauka języka obcego przekręt jak nic jeśli chcecie jechać za granice to nie przez te biuro pozdrawiam

brp
@kolega

-kolega : Centrum Eurokontakt z Wrocławia to całkiem inna firma. Eurokontakt z Chełma to oferty pracy dla opiekunek -piotr : CE Chełm nie pracuje zadna (usunięte przez administratora)

piotr

ta firma to jest jedna wielka pomyłka i pan zieliński i pani jagoda co w biurze siedzą

witam-900-slaby jezyk,1200 dobry jezyk i tak od 10 lat okolo placa,przy dzisiejszej inflacji-jalmuzna....panie owszem mile,przyjazne,ale z nimi sie nie pracuje.1350 mozna tez dostac-ale ciezka sztela i moze byc osoba towarzyszaca..czyli mily dziadek lub mila babcia-malzenstwo,po ktorej tez trzeba prac,prasowac,sprzatac,gotowac..tak sie sprawy przedstawiaja

Inga

Witam,Centrum Eurokontakt z Chełma nie polecam tej firmy ja tam pracowałam 2 lata i o 2 lata za dużo,dopiero mi się oczy otworzyły jak poszłam do ZUS i dowiedziałam jak mi odprowadzają składki od jakiej sumy.Zarobki marne w ciężkich przypadkach gdzie noce są zarwane po 2-3 razy trzeba wstawać płacą 1000 euro,nie ma mowy o podwyżce.

jjj

Witam!!! A wybiera sie ktoś 17stycznia do Austrii ?? Praca przy sprzątaniu obiektów sportowych a dokładnie obiektów narciarskich???

Brp
@jjj

Oferta dotyczaca sprzątania w Austrii nie jest wystawiona przez Eurokontakt Chełm. Proszę o dokładne czytanie ktorej firmy wystawiacie opinie, tutaj jest Centrum Eurokontakt z Chełma ktora oferuje prace opienunkom.

nn

Odradzam wyjazd do Francji (La Chapell). Ludzie masowo stamtąd uciekają. Praca polega na czyszczeniu prawie pustych drzew z jabłek (na akord). Z naciskiem na to aby każde jabłko miało ogonek, było bez listka,obicia itp...(jabłka na drzewach są już w większości poobijane przez traktory tam jeżdżące). Grupą opiekuje się facet, który sam potrzebuje opieki (specjalistycznej)... Cały czas straszy ludzi, narzuca się w prymitywny sposób kobietom, urządza libacje alkoholowe. Zatrudniono go by był łącznikiem ze stroną francuską a facet ledwo duka po francusku, zna tylko kilka słów i porozumiewa się prawie na migi. Ogólnie warunki są straszne.

nowy

czy ktos moze napisac cos o pracy w zakladzie kamieniarskim w niemczech przez firme eurokontakt

ivonn70

Obawiam się że piszemy o różnych firmach. Firma z Chełma daje pracę opiekunki w Niemczech. Belgia czy Francja to inne firmy. Praca legalna oraz wypłaty na czas. Opiekunki z całej Polski pracują dla firmy i oczywiście dla siebie. Osobiście przekazuję nr tel. do firmy osobom zainteresowanym. Nie wiem skąd to nieporozumienie.

rino

To żałosna firma, ktora manipuluje zasobami ludzkimi,a wszyscy ci co piszą pozytywnie to oni sami, muszą jakoś poprawiać swoją zepsutą reputację

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt