Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

opiekunka

Polecam współpracę z tą firmą. Poleciła mi koleżanka, a ja polecam dalej. wypłaty na czas, wszystko okej

@opiekunka

Czyli podczas rozmowy i rekrutacji jeszcze tam w poprzedniej Pani była? Czy tutaj osoby przyjmujące wiedziały o tym? zastanawiam się czy ma to jakikolwiek wpływ na oferowane warunki. a czy ktoś orientuje się czy są przyjęcia do tego biura? można tam pracować?

Mira Nowy wpis

Witam. gdzie znajdę aktualne oferty dla opiekunek? Jeszcze w tym roku ktoś polecił pracę więc chciałam sprawdzić co jest oferowane. Wyszło jednak ze tamtejsze ogłoszenia maja daty z 2021 roku. macie może jakieś sztele, którą możecie polecić?

magdalena1963 Nowy wpis

dobra firma, pracuje jest ok

likkkdo Nowy wpis

pracowałam tutaj przez 8 tygodni i to chyba pierwsza firma która się tak intersuje Dbali o mnie i jestem zadowolona Zgłosiłam się już na kolejny wyjazd :)

@likkkdo

Na drugi wyjazd już? I jak są one organizowane? Oferują tę samą ofertę czy jednak na jakąś inną trzeba jechać? Rozumiem także, że u Ciebie akurat żaden problem nie wystąpił? Ja chyba tez będę się zgłaszać, ale się stresuje, że cos może pójść nie tak

Krystynazwadowic

moge napisac ze to dobra agencja. wrocilam wlasnie z drugiego wyjazdu i nie mam zadnych zastrzezen. wszystko w porzadku.

@Krystynazwadowic

Hej, drugi wyjazd? A z tym pierwszym jak było? skąd o agencji wiesz? Ja teraz tu weszłam i dopiero czytam. Po jakim czasie zazwyczaj jedzie się na drugi? Czy to do tych samych ludzi? Warunki są identyczne?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
tadeuszgmail

fajna firma dobrze płaca na czas Duzo zlecen wszystko spoko

Cecylia

Jak dla mnie rewelacja, pracuje i planuje dalej pracować Polecam dziewczyny!!!!!

Renata

Pracuje od stycznia 2023, nigdzie nie dostałam pracy bo nie znałam języka, ale tutaj znalazłam pomoc i pracuje już 4 raz. Wypłata na czas, bardzo dobry kontakt. wszystko super, POLECAM !!!

@Renata

I co teraz z tym językiem? Nie że go jakoś mocno nie znam, ale skoro to już czwarty wyjazd to czy udało się może z niego jakoś podciągnąć? Centrum w tym pomaga czy to już jednak na własną rękę trzeba?

A.

Nie polecam firmy już któryś raz nie wypłaciła gotówki uczciwie zawsze umawiam się na stawkę przed wyjazdem później nie jest wypłacona do końca po wypłaconej pracy ... Przykro mi bardzo ponieważ na początku byłam zadowolona.

@A.

Czyli od samego początku było cos nie tak z wypłatą a dalej jechałaś? Dlaczego? i ile ta wspomniana różnica tak na oko wynosi oraz przede wszystkim jak była dotychczas wyjaśniana? Ciekawi mnie co może mieć na to wpływ

Jaka jest kultura pracy w Centrum Eurokontakt?

Agniecha

W 2012 roku wyjechałam za ich pośrednictwem do opieki nad seniorką mieszkającą ze swoim mężem i na jednym zleceniu się skończyło... Nic więcej chyba dodawać nie muszę szczególnie, że po zakończeniu współpracy z inną firmą PRZEPRACOWAŁAM BARDZO ZADOWOLONA kilka kolejnych lat aż do zmiany zawodu po odebraniu dyplomu ukończenia studiów wyższych ????....Nie pozdrawiam

Mirekkk1968

Polecam! Wypłata na czas, zlecenie przedstawiają sumiennie. Głównie Bawaria ale mi pasuje. Jadę za tydzień na nowe zlecenie i nie narzekam. Pracuje 2 rok i wszystko Ok

Gababab

Właśnie dojechałem do domu po 8 tygodniach. Opieka koordynatorów Magdy i Sylwii super, pieniążki zgodnie z prośba przed czasem. Odpoczywam 3 tyg i jadę dalej. Polecam Pani i Panowie!!!

Jak w Centrum Eurokontakt wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Grazka

Super wszystko!!!!!! Moje 4 zlecenie i mogę polecić

Jolanta
@opiekunka

Podpowiedziałabyś coś odnośnie zarobków? Na jakie kwoty można liczyć na jednym zleceniu? Bo nie mogę znaleźć nic konkretnego

@Jolanta

płacą dobrze, chyba zależy od zlecenia, ja przeszłam z innej firmy bo tutaj dostałam duzo lepsze warunki, wyplate mam na czas. jak trzeba zaliczke tez nie robią problemów

jolka6508

dobra firma, byla osobiscie w biurze. pracownicy pomocni, wyplata na czas. wszystko godne polecenia.

dorta55

polecam ta firme, Pan koordynator bardzo sympatyczny czesto dzwoni i pyta czy wszytsko ok, piniadze mam na czas, takze moge polecic innym opiekunkom

Halina
@dorta55

A dasz znać czy rozmowy były wymagające? Trzeba znać język obcy czy jest też możliwość pojechać bez znajomości?

Beti
@Halina

Przyjmują też bez języka niemieckiego pozdrawiam

@Beti

witam czy znajomość języka w jakimkolwiek stopniu odbija się na zarobkach? i czy są jeszcze jakieś ewentualne predyspozycje a które warto zwrócić u siebie uwagę?

kasianatalia78

Drugi raz jestem z ta agencja w Niemczech i wszystko super, dbają o mnie, wypłata na czas. Wszystko dobrze

Hanna_M

Współpracuje z polecenia i tez mogę polecić. Dobra firma dbająca o pracownika. Wszystko w porządku

Maria
@Hanna_M

O, czyli jakiś inny pracownik polecił ciebie na dane stanowisko, czy polecił tobie firmę jako miejsce pracy?

Lidka

Dzisiaj mija rok, teraz mogę napisać ze to dobra firma. Pieniądze na czas, kontakt dobry. Miła Obsługa

Jolanta
@Lidka

To super! A często są zlecenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt