Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

anna

Mam nadzieję, że semor i olga nie piszą o firmie Centrum Eurokontakt z którą ja jeżdżę od lat, jak do tej pory nie zostałam oszukana, a przeciwnie, jestem zadowolona.

olga

UWAZAJCIE NA NICH!!!!! NIE JEDZCIE Z NIMI DO OPIEKI!!!OSZUŚCI SZKODA SŁÓW!!!!

grzegorz
@olga

LUDZIE NEGATYWNE KOMENTARZE DOTYCZĄ FIRMY Z ZAMOŚCIA A NIE Z CHEŁMA !!!!!!!!!!!!!!!!

Pyskata
@grzegorz

I tu sie mylisz Eurokontakt z Zamościa NIE WYSYŁA OPIEKUNEK. Jak ktoś pisze o opiece to jest Centrum Eurokontakt z Chełma a raczej z Raciborowiec koło Chełma Zamość jest w porzadku, najpierw wyjechałam na praktyki szkolne z rolniczaka do Szwajcarii w 2003 roku a teraz jeżdże od nich do pracy.

krystyna-sopot
@Pyskata

witam-prosze mi napisac-dlaczego w umowach z 2016 roku,figuruje taki wpis-opieka nad -osoba strasza chora oraz nad osoba mieszkajaca we wspolnym gospodarstwie domowym?Mam placone za 1 chora osobe,dlaczego mi nie placi firma za 2 osobke? z niej sie pierze,po niej sie sprzata,gotuje,prasuje,pisze o tej osobie wspolnie mieszkajacej,bylam..gdyz mnie oklamano,ze tylko talerz zupy trza tej 2 ugotowac,,,potem okazal sie cyrk...za 1 osobe 1000 euro a nad 2 musialam miec piecze,hmmm.z czasem o to samo zapytalam milego dziadka,,,zrobil duze oczy przeciez my placimy powiada,ale mnie firma placi za pana zone..odpowiedzialam,,,i to male pieniazki dodalam-jak wy reagujecie na podobne sytuacje-podzielcie sie uwagami,gdyz jest duzo opiekunek wrabianych w parki,,,szczegolnie te bez dobrego jezyka niemieckiego,ktore maja dlugi,bezrobotnych mezow i dzieci.pozdrawiam

mała

jestem bardzo ciekawa kto pisze takie super opinie na temat tej firmy erokontakt (usunięte przez administratora) i oszuści tylko ich do sądu podać nic więcej i zlikwidować ta firmę raz na zawsze żeby ludzi nie naciągali i oszukiwali ja się dziwie,że jeszcze nikt do prokuratury ich nie podał tego p.Jacka i cała resztę co na stołkach (usunięte przez administratora) grzeją za nasze ciężko zarobione pieniądze ale oni myślą,że są bezkarni jeszcze się zdziwią i firma w Grudziądzu padnie to tylko kwestia czasu.A tak na marginesie ludzie ostrzegajcie znajomych niech unikają tych naciągaczy.

@mała

a ja współpracuję z firmą Eurokontakt Barbary Piech od 2011 roku i jestem zadowolona, pieniądze są zawsze w terminie do 10 każdego miesiąca na koncie a i ubezpieczenie w ZUS-ie jest zawsze opłacone, chciałabym, żeby tak dalej było, no zawsze mogłoby być więcej tych pieniędzy, to oczywiste

dora

Jezdze z firmy pani Piech juz kilka lat.Zawsze wszystko jest na czas mam swoja ulubiona pilotke p.Marlenke i zawsze wszystko jest O.K.Moge z czystym sumieniem polecic ta firme.Bo te wszystkie mity ile to zarabiaja w innych firmach o podobnych warunkach to pic.Wole zarobic 1000 i miec komfort psychiczny i fizyczny.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
ezopka

Z tą agencją jeździłam dwa razy. Pieniądze zawsze przelewali na czas. Nigdy nie miałam z nimi problemu i moje zmienniczki też, więc nie wiem o co chodzi? Osobiście polecam

M.

ja jestem zadowolona, w terminie wszystko zapłacone.

Klaudia

Wysyłają tylko opiekunki do Niemiec, ich strona to www.opiekunki-niemcy.pl,

e.k

Ok,tłumaczenia były głupie ale wszystko w porządku zobaczymy jak dalej

e.k

No niestety ja wyjechalam z ta firma pierwszy i ostatni raz -kasy nie mam a juz 14 -ty,15,16,17,wolne to ipredko nie bedzie nie wiem czy wcale beda

ewa

Nie wiem czy o tej samej firmie wszyscy piszemy.Ja w Eurocentrum kontakt nigdy nie dostawałam pieniędzy na czas.Zawsze był poślizg 3-4 dniowy.Swym postępowaniem firma udowadnia,że ma nas-opiekunki w ....Jeżeli jest na umowie 10 każdego miesiąca,to pieniążki 10 powinny na koncie być.Na telefony do firmy,dlaczego nie ma ich jeszcze na moim koncie,dostawałam smieszne odpowiedzi,typu że nie tylko ja jedna ich nie mam(co to za odpowiedź!? ).Jakoś z obecną firmą nie mam problemów.Czyli można moje Panie z Eurokontaktu szanować pracowników,ktorzy na Was pracują.Więcej szacunku!

JadwigaP
@ewa

Kobieto śmieszna jesteś poślizg 2-3 dni , proszę cię inni nie dostają pieniędzy przez miesiące, a tobie 2 dni przeszkadza.. Powodzenia , najlepiej wymagać od firmy żeby była idealna , ale to co wypisujesz to jest śmieszne !!!!

anna

aśka pisze: "na pewno nie będę chciała wyjechać sama .... może jakaś grupa się utworzy ...", nie rozumiem, ale życzę powodzenia

ivonn70

Jakby co to możemy porozmawiać przez telefon.

anna

czy osoba, która opowiada powyższą historię i podaje swój e-mail kszysztof408@interia.pl pisze o firmie Centrum Eurokontakt Chełm ul. Lwowska, ja jeżdżę z tą firmą od dłuższego czasu i jestem zadowolona

chemik

odradzam wszystkim przygody z firma EUROKONTAKT. pierwsza pulapka to jest UMOWA ZLECENIE gdzie po zakonczeniu jej daty nie ma obowiazku wydania sw ppracy do 7 dnio gyz to reguleuje kodeks cywilny ktory nie precyzuje daty wydania dokumentu.efekt jest taki ze czekam z tego powodu prawie miesiac,na papiery i nie moge zarejestrowac sie w u.pracy a potem jeszcze czekac miesiac na poelny swiadczenie zus. (usunięte przez administratora)

mała
@chemik

to się czlowieku ciesz bo od nas biorą kasę za niby ubezpieczenie którego jak się okazało nie mamy

@mała

Ten "Cały pan Jacek" nie pracuje w Centrum Eurokontakt, piszesz chyba o firmie eurokontakt z Zamościa lub o jakiejś innej. Centrum eurokontakt zajmuje się tylko opieką na terenie Niemiec, w Grudziądzu nie ma żadnnej filii ani oddziału. Zanim wyrazisz opinie zorientuj się o kim się pisze bo przez swoją nie wiedzę robisz komuś krzywdę. Jeśli masz jakieś wątpliwości to podaj do siebie kontakt a sobie wszytko wyjaśnimy. Pracuję w tej firmie kilka lat, mamy około na stałe ponad 250 opiekunek. Szlag mnie trafia jak czytam takie opinie jak twoje, które nie są poparte faktami i prawdą i takie osoby jak Ty powinno sie podać do Sądu za zniesławianie. Jak się wydaje opinie to powinno się wiedzieć o kim sie mówi. Działamy od 2005roku i to już świadczy o naszej uczciwości i rzetelności. Oszuści długo na rynku się nie utrzymują

ivonn70

Witam.Z firmą z Chełma byłam 3 mce w Niemczech.Kasa wypłacona. Ubezpieczenie.Karta EKUZ. Panie sympatyczne, pomocne.Pracować trzeba. Za darmo nikt nie zapłaci.

krzychu

przecież bieżecie haracz od każdej wypłacie więc skąd chore "bezprawne " opłaty za jakieś umowy np dostawałem 11e od eurozłodziei a Francuz płacił im 23 netto ja oczywiście na fikcyjnej umowie w Anglii jako sprzedawca zarówek za 12i pół euro miesiąc wypożyczony od Anglika Francuzowi Nie wspomnę już że leżą mi jeszcze 720euro ale wbijam w to i nie chcę mieć z eurozłodziejami nic wspólnego pozdrawiam i ostrzegam szczególnie przed tymi torbami wyszczekanymi w biurach a ci co piszą pochlebstwa to nikt inny jak ichniejsi pomioty

adam

Różnie w życiu jest. Generalnie posrednictwo pracy nie jest łatwym chlebem.Za tym stoją ludzie- różni ludzie. Polacy. Zapytajcie kogokolwiek żyjącego i pracującego w Europie czy na świecie czy chciałby mieć do czynienia z Polakami. Polak Polakowi wilkiem. W każdej działalności gospodarczej najbardziej trudnym elementem nie jest zbyt, kłopoty materiałowe, technologiczne, marketingowe ale właśnie czynnik ludzki czyli personel. Najbardziej kosztowny i niepewny element. Jeśli agencja prowadzi działalność to nie może być instytucją charytatywną bo Polak chce pracy i zarobku. Polakowi naprawdę trudno dogodzić.W całym świecie jest bezrobocie. Nie jest łatwo znależć pracę. Spróbujcie sami. Skoro więc ktoś mi ją znajdzie i zorganizuje to powinien za to coś otrzymać.Śmigasz do dentysty prywatnie to mu musisz zapłacić, notariusz za stempelek kosi kasę że hej, idziesz do biura nieruchomości - znajdą Ci chałupę, biorą procent. Tu chcecie aby agencja zaniosła was w lektyce do pracy,zapewniła mieszkanie, dojazd do pracy, i inne cuda. Wygląda na to , że robimy łaskę starając się o pracę ! W Polsce też tak mieliście? Agencje w Niemczech i innych krajach się nie pierniczą. Znajdą Ci pracę - umowa odpowiednia, płacisz za to i koniec , po temacie.Chyba że masz kwit z Job-Center lub Urzędu Pracy jako bezrobotny. Tu natomiast kontrole, wymogi, durne przepisy aby nie urazić ewentualnego pracownika. Paranoja.A jak wygląda praca skierowanego kandydata w np. Niemczech to sami też chyba wiecie.Po przyjeżdzie od razu chce zaliczki , nos na kwintę , week-end cały pijany, poniedziałek chory i nie idzie do pracy. Telefon do agencji bo to agencja winna. Wysłana opiekunka dostaje w piątek wolne od rodziny. Zabierają podopieczną na wycieczkę i wracają wieczorem."Opiekunka" leży koło domu pijana. jeśni pośrednictwo tak wam przeszkadza to skorzystajcie z ofert innych podszywaczy lub bezpośrednio u pracodawców w Anglii. Niemczech, Austrii. Napiszcie CV w ich języku, zadzwońcie do Działu Personalnego, porozmawiajcie z panem Schulze o warunkach zatrudnienia i wymogach, umówcie się na rozmowę kwalifikacyjną bo inaczej nie będzie z wami gadać i pojedżcie do np. Bremen na własny koszt po to aby spalić temat. Powodzenia

sebi

TO mało powiedziane eurokontakt i epser to jedna banda juz do tej pory a minęło 6 miesiecy kasy za tnie dostalem ale jest dobrze jestesmy umówieni z telewizją i prasą bedzie sie dzialo i bedzie ggłośno odrdzam wszystkim posrednictwo jawet skarbowka sie nimi interesuje

@sebi

Chyba nie o tej firmie piszesz, Centrum Euroktakt płaci zawsze terminowo, nigdy nie mialam z nimi problemów

sebi

biuro
@sebi

czy na pewno piszesz tu o naszej firmie? Przypomnę ten wątek dotyczy Centrum Eurokontakt Chełm. Proszę potwierdź lub zaprzecz.

oszukany
@sebi

ja swoia sprawę tez skierowałem do sondu i telewizji za nie wypłacenie pieniędzy za docieplenia w belgi

zosia
@oszukany

Ty sie najpierw polskiego naucz tumanie......

anna

Eurokontakt Chełm nie jest zły, ale płaci słabo, inne firmy nawet na tym samym miejscu płacą lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt